Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(conve®se @ 2013 03 04, 19:43)
Pas mane tas pats, sepeteli nudazo irgi, bet as naudoju led lempa  g.gif
Tiesa, zinokit jau nezinau ka daryt, laiko man lakas max pora dienu, viska darau kaip reikiant, priemones Hg, lempa hg pro 45. Nu negaliu nei priemoniu nei lako kaltint, per savaite du kartus tenka persilakuot, bet visada du ir tie patys nagai nusilupa  blink.gif

Gal kam taip buvo???????

Bet ziuriu ir kitu, nago briauna jau nusilupus  doh.gif  siandien pvz po gulejimo vonioj va islipau su nusilupusiais  doh.gif neisivaizduoju del ko cia taip.....

o bonda tepat? 4u.gif

o as pastebejau, kad kai ilgalaikiu pastoviai lakuojuosi, pradejo luzinet nagai, sonas vis kokio nors nago iskyla.. kadangi savamoksle, gal irgi ne viska kaip reikiant darau, bet dabar be sio lakavimo negaliu gyvent, rankos visad tvarkingos, bet nagai tik trumpi..
Atsakyti
QUOTE(conve®se @ 2013 03 04, 20:43)
Gal kam taip buvo???????

Man taip buvo blush2.gif dabar dedu struktūrinį ir laiko 2 savaites thumbup.gif nes ilgiau pačiai kantrybė trūksta su ta pačia spalva vaikščioti biggrin.gif
Atsakyti
Mano nagai, as ir pasisakysiu ax.gif cia angel's breeze 4u.gif



QUOTE(LeTa-BeTa @ 2013 03 04, 17:57)
Sveikos 4u.gif Mūsų albume įkelta nuotraukytė Lechat mood
user posted image
tačiau nėra numeriuko. Gal kas galėtų padėti? ačiū  4u.gif



Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2013 03 04, 22:29)
Mano nagai, as ir pasisakysiu  ax.gif  cia angel's breeze  4u.gif



Labai graži spalvytė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2013 03 04, 22:29)
Mano nagai, as ir pasisakysiu  ax.gif  cia angel's breeze  4u.gif


Ačiū už atsakymą 4u.gif 4u.gif 4u.gif o kaip jis laiko? ar verta pirkti dėl savęs tik?
Atsakyti
QUOTE(`Feja` @ 2013 03 04, 15:07)
http://www.delfi.lt/...s.d?id=60824825
Ka manot?  g.gif    Taip iseina, kad gelis geriau?

Iš delfio nieko kito ir negalima tikėtis, ne pirmas ir ne paskutinis straipsnis:) mano nuomone kenkia gyventi biggrin.gif
Atsakyti
Cia jau nuo nagu priklauso - naudoju HG baze ir topa, tai vienos dvieju savaiciu neisvaiksto, o turiu tokiu, kurios virs triju su sia spalva tempia blush2.gif asmeniskai man labai patinka ta sviesioji spalva - nagai kaip porcelianiniai atrodo :-)

QUOTE(LeTa-BeTa @ 2013 03 04, 22:51)
Ačiū  už atsakymą 4u.gif  4u.gif  4u.gif o kaip jis laiko? ar verta pirkti dėl savęs tik?

Atsakyti
QUOTE(Intelektuale @ 2013 03 04, 19:57)
o bonda tepat? 4u.gif


Tepu bonda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2013 03 04, 21:59)
Iš delfio nieko kito ir negalima tikėtis, ne pirmas ir ne paskutinis straipsnis:) mano nuomone kenkia gyventi biggrin.gif


drinks_cheers.gif visiškai sutinku 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti paciu besidaranciu gelini lakavima apie lempas. Ar gera sita lempa: UV lempa Promed UVL-36? Ar kas naudoja ja? Naudojama bus asmeniniam naudojimui,manau pora kartu per menesi.
user posted image
Ar rekomenduotumete kokia paprastesne kinietiska?
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Pasdariau nesamone biggrin.gif HG hot red hot, Orly white tips smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2013 03 04, 23:39)

Aišku, padėjote apsispręsti, ačiū 4u.gif 4u.gif

Jolkuce, labai žavinga boružėlė ir spalvytė thumbup.gif
Atsakyti