Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2013 02 15, 14:39)
Voneles darytis reikia naturalius nagus nesiojant, su priaugintais ar nulakuotais Uv laku cia ne iseitis,tada geriau tepti tik odeles, o aliekuju sociai parduotuvese,pasinaudok googlu gi ten tiek info.

ok aciukas . Tik galvoju gal ka is patirties google ir internete milijonai ju bet kuris geriausias smile.gif na nesvarbu pasiziurinesiu.

O vonelem galvoju uzsiimti truputi dar iki gelinio lakavim,o smile.gif nes noriu kad atsistatytu ir nebutu "vanaginiai" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2013 02 15, 14:58)
laba as turiu ja- strut your stuff... garbane  schmoll.gif  grazi spalva aisku, gal jums ir nebutu garbanojimosi, gal as tik isivaizduoju, kad plonai tepu...
jetau kaip sergu, belieka pasidziaugti, kad pas gydytojus nagais graziais vaikstau, nors sveikatos ner  lotuliukas.gif

4u.gif oi nabage-sveikatos tau.Tai gerai , kad nesusigundziau as ja ir pasemiau kita biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lioliuke @ 2013 02 15, 15:08)
ok aciukas . Tik galvoju gal ka is patirties google ir internete milijonai ju bet kuris geriausias smile.gif  na nesvarbu pasiziurinesiu.

O vonelem galvoju uzsiimti truputi dar iki gelinio lakavim,o smile.gif nes noriu kad atsistatytu ir nebutu "vanaginiai" smile.gif

Siaip, jei tai yra genetine beda ir nagai is saves rietesi visa gyvenima, kiek save atsimenate-tai kazin ar pavyks kazka padaryti tuomet.
Atsakyti
Pasirodziau FB, pasirodau ir cia, gal kam patiks ideja biggrin.gif

HG Eur So Chick (2sl)+HG juodas (3 sl) + auksinis birus blizgutis maisytas su TOPu.

user posted image

O cia bandziau daryti komufleza maisydama Orly balta ir HG exhale, bet gavosi snipstas biggrin.gif Turbut per mazai Exhale dejau, bet jeigu idedu daugiau man per tamsus gaunas... nzn kaip Jums pavyksta atitaikyti blush2.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(-Alice- @ 2013 02 15, 15:06)
man jinai, asmeniškai, nėra ryški. Raudona ir tiek. Bet va vienai moteriškei jinai labai labai ryški. Tai čia kaip kam  4u.gif

drinks_cheers.gif
man irgi ji nei labai ryski, nei tamsi... raudona ir raudona, tik kad labai blizga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2013 02 15, 16:58)
+ auksinis birus blizgutis maisytas su TOPu.


o kaip jus maisot tuos birius blizgucius, o koki atskira indeli? 4u.gif nes as gavau dovanu tu blizguciu ir vis galvoju, kaip man cia juos panaudot g.gif

p.s. labai grazus pirmieji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 02 15, 15:57)
4u.gif oi nabage-sveikatos tau.Tai gerai , kad nesusigundziau as ja ir pasemiau kita biggrin.gif
Papildyta:

Siaip, jei tai yra genetine beda ir nagai is saves rietesi visa gyvenima, kiek save atsimenate-tai kazin ar pavyks kazka padaryti tuomet.


Kiek save atsimenu riesdavosi smilius ir truputi didysis( abieju rankyciu) o db nori riestis visi . Tik db dazniau naudoju odeliu salinimo zele( tiksliau anksciau jos visai nenaudodavau) o db stengiuosi nekarpyti o su zele nusiimti nes pas mane ju daugiau negu reikia sad.gif . Tai ir samprotauju jog nagas pilnai nuvalytomis odelemsi tiesiog labiau isdziusta. GAl g.gif


Sonie
man komuflezas tai labai wub.gif ir naguciai koki dailus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Intelektuale @ 2013 02 15, 18:31)
o kaip jus maisot tuos birius blizgucius, o koki atskira indeli? 4u.gif nes as gavau dovanu tu blizguciu ir vis galvoju, kaip man cia juos panaudot g.gif



as uzlasinu pora lasu ar lasa TOPo ant kokios nagu paletes kitos puses, su pagaliuku iberiu riebiai blizgucio, sumaisau ir wualia biggrin.gif

QUOTE(lioliuke @ 2013 02 15, 19:27)

Sonie
man komuflezas tai labai  wub.gif ir naguciai koki dailus  wub.gif


Kad cia ne visai komuflezas gavos doh.gif nesigauna man normalaus jo padaryt doh.gif o naguciai pas mergaite labai grazus wub.gif siauri, ilgi, tokie moteriski wub.gif
Atsakyti
Klausimas: ar vartojanciom VITAGEL kaip pagrinda (nes ji siule vartoti ir kaip pagrinda rolleyes.gif ) nenueinavisas lakavimas jau po keliu dienu, ta prasme nera gero sukibimo? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Vienai mano klienciu labai iskyla sone naguciai, patarkit kaip sustiprinti? Jos labai ilga nago plokstele, gal srtukturinis gelbetu?
Atsakyti
Kristale skaitineju sena tema ir maciau,kad ziurejai produktus is amerikos,kad i LT nesiuncia.As airijoj gyvenu raso,kad ir cia nesiuncia,bet ten yra duotas e-mail adresas kontaktuose lygtai,ir as tam gerajam dedei Bruce berods parasiau emailu uzsakyma,pervedziau pinigus per pay pal,galima ir kreditines skaiciukus nusiusti ir gavau savo uzsakyma.Jis man pats taip ir atrase,kai reikes be problemu tik uzsakyma siusti tiesiogiai jam i emaila thumbup.gif pabandyk,gal ir i LT atsius.
Atsakyti
QUOTE(Medan @ 2013 02 15, 20:20)
Klausimas: ar vartojanciom VITAGEL kaip pagrinda (nes ji siule vartoti ir kaip pagrinda rolleyes.gif ) nenueinavisas lakavimas jau po keliu dienu, ta prasme nera gero sukibimo?  g.gif  4u.gif

O koki tu turi zalia ar oranzini? Siaip sako kad su spalva prasciau laiko, geriau viena lakuoti g.gif Nezinau kiek tame tiesos.
Papildyta:
QUOTE(Kristalė* @ 2013 02 15, 20:58)
Vienai mano klienciu labai iskyla sone naguciai, patarkit kaip sustiprinti? Jos labai ilga nago plokstele, gal srtukturinis gelbetu?

As dedavau tokioj situacijoj strukturini su silku , tose vietose kur iskilimai, bet tai nepakeite padeties, vistiek skilineja soniukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 15 vasario 2013 - 21:28
Jolkuce, zalia ir tikrai nelimpagerai su spalva, manau tikrai vertetu tik ji viena vartoti. drinks_cheers.gif 4u.gif

Del strukturinio, tai jeigu jau labai skyla, nepades ir jis. drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
..prisiminus Meiles diena.. ax.gif
HG It's a Lilly
user posted image
Atsakyti