Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Mamyte_35 @ 2013 03 12, 11:23)
Ir as bandziau pasiziureti,bet nepavyko.. doh.gif neatidaro. schmoll.gif


pabandykit dabar

http://www.facebook....echat.priemones
Atsakyti
user posted image
Papildyta:

labai labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
As tai turiu beda ( pati su savim) nu niekaip nefotkinu as. Si savaitgali dirbau vilniui, tiek groziu pridariau ir ne vienos foto. Tiesa su geliniu laku tik keleta varijantu, daugiau su geliu, bet va anksciau kazkaip nufotkint neiseina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirduliuke: 12 kovo 2013 - 11:37
gal zinote pelenes parodoj nagavita kokias nuolaidas darys? nes dabar suku galva ar laukti pelenes ar is amerikos uzsisakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(sylvia @ 2013 03 12, 12:46)
gal zinote  pelenes parodoj nagavita kokias nuolaidas darys? nes  dabar suku galva ar laukti pelenes ar is amerikos uzsisakyti g.gif

praeitais metais "peleneje" gelinis lakas kainavo 55lt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sylvia @ 2013 03 12, 11:46)
gal zinote  pelenes parodoj nagavita kokias nuolaidas darys? nes  dabar suku galva ar laukti pelenes ar is amerikos uzsisakyti g.gif

Buvo IBD nuolaidos, siemet gal ant kokio Progelio padarys g.gif Hg tai niekad per pelene nebuvo pigiau.

Kurios naudojat PN topa, ar sviesios spalvos su juo apsinesha murzinumu(gelsta, blunka) po 2 savaiciu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 12 kovo 2013 - 12:40
QUOTE(Jolkuce @ 2013 03 12, 14:20)
Kurios naudojat PN topa, ar sviesios spalvos su juo  apsinesha murzinumu(gelsta, blunka) po 2 savaiciu?


Ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 03 12, 12:48)

Pamirsau paminet, kad su kitu firmu spalvom maisant, ne PN...Nes turiu seno leidimo PN topa- tai jis pats visas pageltes pvz smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 12 kovo 2013 - 12:57
QUOTE(Jolkuce @ 2013 03 12, 14:56)
Pamirsau paminet, kad su kitu firmu spalvom maisant, ne PN...Nes turiu seno leidimo PN topa- tai jis pats visas pageltes pvz smile.gif


Tai gal galiojimo laikas pasibaiges? g.gif nes man negeltonuoja nei su PN lakais, nei su HG smile.gif
Tiesa, take action spalva pageltonavo, bet ji buvo tepta su HG topu ir baze, tai nzn kaip man cia taip gavosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 03 12, 14:49)
Tai gal galiojimo laikas pasibaiges? g.gif  nes man negeltonuoja nei su PN lakais, nei su HG smile.gif
Tiesa, take action spalva pageltonavo, bet ji buvo tepta su HG topu ir baze, tai nzn kaip man cia taip gavosi g.gif

Tai manishkio- jo pasibaiges jau, nes ten dar seno pirmo dizaino buteliukas..galvoju pameginti nauja PN topa, bet va ir galvoju ar nesusipyks cia man su CND,Harmony ir t.t visais turimais g.gif
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2013 03 11, 21:06)
merginos mano domina SN Progel lakai,gal kuri zinote kuris cia lakas butu baklazano spalvos?

Na siandien turejau truputi laiko, ieskojau sau splavytes ir paziurejau jums baklazano, tai ne velnio SN tokios neturi. Ta burgundi, tai tokia tamsi vysnia gal labiau, nu baklazanas irgi buna skirtingas, vienas labai tamsiai violetinis, o kitas bordinis su violetiniu atspalviu
Bet radau Ezflow tokia baklazano, vadinasi Black Violet (kaip tik juodas violetas)
user posted image
pirmas foto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alincia: 12 kovo 2013 - 17:03
QUOTE(Alincia @ 2013 03 12, 19:02)
Na siandien turejau truputi laiko, ieskojau sau splavytes ir paziurejau jums baklazano, tai ne velnio SN tokios neturi.

O tai kaip šitą tada spalvą pavadint? Nu man tai čia baklažanas,jei suklydau ir kitus suklaidinau, tada sorry
user posted image

Atsakyti
Grazi spalvyte Gelist Creamy Candy#2. This is 3 coats
user posted image
Cia aisku ne gelich, o padelka Daisy
https://www.esthersn...color-swatches/
Papildyta:
QUOTE(rogrinta @ 2013 03 12, 18:16)
O tai kaip šitą tada spalvą pavadint? Nu man tai čia baklažanas,jei suklydau  ir kitus suklaidinau, tada sorry


Na sitoj foto, tikrai baklazanas
As ziurejau kitas foto nete, tai visur jinai bordaviskesne atrode g.gif
Pas jus tikrai tamsus baklazanas mirksiukas.gif
Puiku, reiskias padejom Teresiukas3 smile.gif
Atsakyti