Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Veliasi plaukai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
juo_2ke
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 15, 17:47)
Merginos, o kokias naudojat plaukų šukas? Sakau gal medines reikėtų įsigyti? g.gif
*

as naudoju sepeti su naturaliais seriais, man labai patinka wub.gif bet galvoju reiketu ir sukas isigyti, kirpeja rekomendavo medines thumbup.gif
"delfinuke"
aga, ir as naudoju natur. seriu sepeti, bet kirpeja sukas rekomendavo. ojei del plauku velimosi, tai man irgi veliasi labai, nzn ka naudot g.gif nusipirkau purskiama balzama Relive linijos, bet kadangi naudoju sampuna, kuris purina plaukus, tai galvoju, gal del to ir veliasi.. g.gif
Rutic
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 15, 16:47)
Merginos, o kokias naudojat plaukų šukas? Sakau gal medines reikėtų įsigyti? g.gif
*

man medines tai kazkaip labai plaukus pesa g.gif
raimuxe
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 16, 10:16)
as naudoju sepeti su naturaliais seriais, man labai patinka wub.gif  bet galvoju reiketu ir sukas isigyti, kirpeja rekomendavo medines thumbup.gif
*

O kur tokio šepečio reikėtų ieškot? Sarmoj ar Droge gal?
juo_2ke
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 18, 17:02)
O kur tokio šepečio reikėtų ieškot? Sarmoj ar Droge gal?
*

as pirkau Droge smile.gif
raimuxe
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 18, 17:12)
as pirkau Droge smile.gif
*

4u.gif ačiuks
crembriule
šiaip jeigu veliasi plaukai reiškia jie pažeisti yra, o kaukės ir balzamai daugiau vienkartinės priemonės... mano kai nuo dažymo labai sausi buvo, kirpykloj dariausi specialią procedūrą plaukams atstatyti, jei neklystu vadinosi šilko tepimas ant plaukų, bent kirpėjos taip aiškino g.gif iš esmės tas pats kaip su kauke- tepa ant plaukų kremą, laiko pusvalandį, nuplauna. bet plaukai atsistatė ilgam, po to kaukes taip pat naudojau aišku mirksiukas.gif dabar vėl plaukai veltis pradėjo, planuoju eit pakartot procedūrą smile.gif
kristi24
QUOTE(crembriule @ 2009 11 23, 15:15)
šiaip jeigu veliasi plaukai reiškia jie pažeisti yra, o kaukės ir balzamai daugiau vienkartinės priemonės... mano kai nuo dažymo labai sausi buvo, kirpykloj dariausi specialią procedūrą plaukams atstatyti, jei neklystu vadinosi šilko tepimas ant plaukų, bent kirpėjos taip aiškino g.gif  iš esmės tas pats kaip su kauke- tepa ant plaukų kremą, laiko pusvalandį, nuplauna. bet plaukai atsistatė ilgam, po to kaukes taip pat naudojau aišku mirksiukas.gif  dabar vėl plaukai veltis pradėjo, planuoju eit pakartot procedūrą smile.gif
*

o kiek si procedura kainuoja?cia bet kurioj kirpykloj daro?
raimuxe
šiaip jeigu veliasi plaukai reiškia jie pažeisti yra, o kaukės ir balzamai daugiau vienkartinės priemonės... mano kai nuo dažymo labai sausi buvo, kirpykloj dariausi specialią procedūrą plaukams atstatyti, jei neklystu vadinosi šilko tepimas ant plaukų, bent kirpėjos taip aiškino g.gif  iš esmės tas pats kaip su kauke- tepa ant plaukų kremą, laiko pusvalandį, nuplauna. bet plaukai atsistatė ilgam, po to kaukes taip pat naudojau aišku mirksiukas.gif  dabar vėl plaukai veltis pradėjo, planuoju eit pakartot procedūrą smile.gif
*

g.gif Įdomiai čia, nu nesu nieko apie tai girdėjusi g.gif
crembriule
QUOTE(kristi24 @ 2009 11 23, 16:39)
o kiek si procedura kainuoja?cia bet kurioj kirpykloj daro?
*

dariausi Kaune Laisvės alėjoj esančiam salone daugiau nei prieš metus, mokėjau 100lt nes mano plaukai ilgi, tai priklauso kiek to šilko sunaudojama- trumpesniems plaukams pigiau būtų. kiekvienoj kirpykloj nemanau, kad daro, bet rimtesniuose salonuose turėtų daryt mirksiukas.gif
kraisle
padekit nezinau ka daryti su plaukuciais,kai atsikeliu ryte ju neimano issukuoti pesasi kai sukuoji ir daug plauku taip netenku,anksciau tokiu problemu neturejau.pasidalinkite ka jus naudojate ir kas padeda? verysad.gif
crembriule
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 23, 17:21)
g.gif Įdomiai čia, nu nesu nieko apie tai girdėjusi g.gif
*

ir aš pirmą kart išgirdau iš kirpėjos, kuri man rekomendavo pamačius plaukus-sakė balzamais ir kaukėm jau neatgaivinsi. dar kaip supratau iš jos yra ir kitokių procedūrų pažeistiems plaukams, reiks daugiau pasidomėt g.gif
raimuxe
QUOTE(crembriule @ 2009 11 23, 22:04)
ir aš pirmą kart išgirdau iš kirpėjos, kuri man rekomendavo pamačius plaukus-sakė balzamais ir kaukėm jau neatgaivinsi. dar kaip supratau iš jos yra ir kitokių procedūrų pažeistiems plaukams, reiks daugiau pasidomėt g.gif
*

O tas šilkas tai kokį poveikį plaukams daro? t.y. maitina ar kaip ten? blush2.gif Ar tik apgaulingą blizgesį plaukui kuriam tai laikui suteikia? blush2.gif Sorry už kvailoką klausimą 4u.gif
neiste
anksciau ir as sepecio i plaukus neikisdavau, kasryt "ispesdavau" kokius penkis "kaltuniukus", bet kai pradejau naudoti Reginol kauke - balzama problemos isisprende thumbup.gif
crembriule
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 24, 00:06)
O tas šilkas tai kokį poveikį plaukams daro?  t.y. maitina ar kaip ten? blush2.gif Ar tik apgaulingą blizgesį plaukui kuriam tai laikui suteikia? blush2.gif  Sorry už kvailoką klausimą 4u.gif
*

ne, ten kaip suprantu itin stipraus veikimo kaukė- plaukai labai slidūs ir švelnūs pasidaro,o tas blizgesys atsiranda kaip pasekmė kai plauko paviršius išsilygina. dėl to ir nebesivelia- nes plaukas švelnus tampa. beje aš dariausi tik vieną procedūrą, nes pati nusprendžiau, kad nėr mano plaukas tiek pažeistas biggrin.gif kirpėja rekomendavo bent tris- brangoka gaunas susumavus rolleyes.gif
*Carma
Mano nuo vaikystes plaukai linke veltis doh.gif
Kadangi ilgis iki juosmens, nakciai butinai turiu susipint i kasa, kad nemaisytu ir nesusiveltu. Be balzamo neisgyvenciau lotuliukas.gif naudoju Gliss Kur, nuo jo net galiukai nesisakoja, ir labai padeda serumas galiukams is Avon thumbup.gif
I kirpyklas baisu eit, nes ten kai sukuoja tai isvis kosmaras unsure.gif
as-madam
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2009 11 24, 13:00)
Mano nuo vaikystes plaukai linke veltis  doh.gif
Kadangi ilgis iki juosmens, nakciai butinai turiu susipint i kasa, kad nemaisytu ir nesusiveltu. Be balzamo neisgyvenciau  lotuliukas.gif naudoju Gliss Kur, nuo jo net galiukai nesisakoja, ir labai padeda serumas galiukams is Avon  thumbup.gif
I kirpyklas baisu eit, nes ten kai sukuoja tai isvis kosmaras  unsure.gif
*

Yra dabar naturalaus medaus italiski sampunai, balzamai ir kaukes. Jie kaip tik skirti plaukams kurie veliasi. Gamintojai net raso kad jie skirti etniniams plaukams, tai tipo stipriai garbanotiems, kultunuotiems rolleyes.gif . Nes plaukai pasidaro labai minksti. Ne visiems tinka, nes jie nepucia nuo saknu plauku. zodziu tai tas ko jums reikia.
kraisle
QUOTE(as-madam @ 2009 11 24, 22:22)
Yra dabar naturalaus medaus italiski sampunai, balzamai ir kaukes. Jie kaip tik skirti plaukams kurie veliasi. Gamintojai net raso kad jie skirti etniniams plaukams, tai tipo stipriai garbanotiems, kultunuotiems rolleyes.gif . Nes plaukai pasidaro labai minksti. Ne visiems tinka, nes jie nepucia nuo saknu plauku. zodziu tai tas ko jums reikia.
*

pakometuoti placiau gal galetum koks pavadinimas kur yra pirkti ir kainos kokios? ax.gif
Jaslene
QUOTE(katytee-kriste @ 2009 11 24, 22:30)
pakometuoti placiau gal galetum koks pavadinimas kur yra pirkti ir kainos kokios? ax.gif
*

Mano irgi veliasi, nezinau ka jiems daryti.. Kiek suprantu jei veliasi truksta dregmes, taip? 4u.gif
*Carma
QUOTE(as-madam @ 2009 11 24, 21:22)
*

Vat tas man ir nepatiktu ir netiktu unsure.gif
micyte1
*

labai noreciau tai isbandyti, bet ar nezinot kaukes pavadinimo? labai nenoreciau jei yra joje silikono.
ugnet
as kauke po kekvieno plovimo dedu laikau apie 15-20 min,ir dar taip visokiais aliejais tepu ir po plovimo ir pries plovima su naturaliais laikau kartais net per visa nakti,bet man vistiek galvos apcioj labai susivelia doh.gif
crembriule
QUOTE(micyte1 @ 2009 11 26, 16:42)
labai noreciau tai isbandyti, bet ar nezinot kaukes pavadinimo? labai nenoreciau jei yra joje silikono.
*

nežinau pavadinimo pačios priemonės, kiek žinau tik kirpyklose daro tą procedūrą, bet gal galima ir pačiai g.gif
Nova
Mano plaukai irgi labai veliasi.. Kokia kauke bedeciau, kokius serumus benaudociau - jokio skirtumo. Bet kirpeja pasake, kad mano plauko struktura tokia, ir nelabai ka pakeisi. Tik maziau plauku pradejau ispest, kai pradejau sukuotis retom shukom, o ne sepeciu (mano plaukai gan ilgi).

Bandziau galva plaunat nemasazuot galvos, tik sampunu "patept" plaukus ir nuplaut, bet vis tiek susivele taip kad rodos as juos specialiai veliau biggrin.gif
Julija.r
Lee Stafford poker straight nerealus šampūnas, labai suminkština plauką, tiesina ir mažiau slenka plaukai, lengvai išsišukuoja. Ir kvepia labai skaniai. Pirkau Douglas, kaina berods apie 22 Lt buvo. Dar pardaveja rekomendavo kazkoki Dehumidifier purskala is tos pacios linijos, kuris neleidzia plaukui veltis dienos metu , bet as jau pagailejau pinigeliu smile.gif
Ir dar buteliukai nerealiai grazus:)) mano vonioj puikiai atrodo:))))))))
user posted image
Spirgis
Labiausiai veliasi išsausėję plaukai. Reikia juos intensyviai drėkinti.
Man labai vėlėsi plaukai, kai buvau ilgą laiką nedažius. Paskui nusidažiau, kirpėja uždėjo kaukę ir labai pagerėjo. O naudoju šampūną ir kondicionierių.
Dowilyte
man buwo tas pats kol nepradejau naudoti rusisku plauku prieziuros priemoniu- sampuno, balzamo, kaukes, warnalesu aliejaus.. kainos nepallyginti mazesnes, o poweikis stulbinantis thumbup.gif plaukai silkiniai, blizga, o sepetys tiesiog slysta plaukuciais..nebuwo dar susiwele smile.gif gal man tiesiog labai atitiko, bet pabandyt manau werta...
Nova
QUOTE(Dowilyte @ 2010 09 01, 09:54)
man buwo tas pats kol nepradejau naudoti rusisku plauku prieziuros priemoniu- sampuno, balzamo, kaukes, warnalesu aliejaus.. kainos nepallyginti mazesnes, o poweikis stulbinantis thumbup.gif plaukai silkiniai, blizga, o sepetys tiesiog slysta plaukuciais..nebuwo dar susiwele smile.gif gal man tiesiog labai atitiko, bet pabandyt manau werta...
*

O kokios butent priemones?
monetuxe
pavadinimai ir mane domintu? wink.gif
linuxox
QUOTE(micyte1 @ 2009 11 26, 15:42)
*

o kuo silikonas blogai?jeigu jus jo netepsite ant saknu tai jis nieko blogo nedaro,visuose aliejukuose,kondicionieriuose ir t.t. yra silikono,tik sudetyje taip neraso silikonas,jis turi kita chemini pavadinima.
ambicija
QUOTE(linuxox @ 2010 09 27, 17:17)
o kuo silikonas blogai?jeigu jus jo netepsite ant saknu tai jis nieko blogo nedaro,visuose aliejukuose,kondicionieriuose ir t.t. yra silikono,tik sudetyje taip neraso silikonas,jis turi kita chemini pavadinima.
*

Ilgainiui bet koks salytis su silikonu duoda prastu rezultatu smile.gif Ypac tie aliejukai po plovimo plauku galiukams. Negi niekas nepastebejo, kad ji naudojant plauku islenka zymiai daugiau? ax.gif
Balalaika.
babutės pasakos. Tikrai nepastebėjau.
pempe
QUOTE(Spirgis @ 2009 12 02, 18:42)
Labiausiai veliasi išsausėję plaukai. Reikia juos intensyviai drėkinti.
Man labai vėlėsi plaukai, kai buvau ilgą laiką nedažius. Paskui nusidažiau, kirpėja uždėjo kaukę ir labai pagerėjo. O naudoju šampūną ir kondicionierių.
*

mano irgi veliasi, dabar naudoju Dikson firmos argano alieju, uztenka keleta lasu paskirstyti ant plauku ir nesivelia smile.gif
Jaslene
QUOTE(pempe @ 2010 10 07, 23:49)
mano irgi veliasi, dabar naudoju Dikson firmos argano alieju, uztenka keleta lasu paskirstyti ant plauku ir nesivelia smile.gif
*

KUr perkate ir kiek kainuoja?
D o ll
Man po gimdymo pradejo veltis plaukai.Dar ne iki tokio lygio kaip temos autorei...bet taip pat vargas.Kazkoks nemalonus pojutis kai tokia siuveliura biggrin.gif
Kadangi mano plaukai iki siknos,tai sukoka tokius plaukus priziureti.Todel pasisemsiu is jusu geru patarimu 4u.gif
neringuttee
Prasau HELP!!!!! Plaukai labai ploni ir reti,riebaluojasi, labai slenka, be proto veliasi, nes ilgi. Galvojau, kad slenka, nes per ilgi ir saknys nebeislaiko, bet jie slinko ir kai buvo trumpuciai. Prasau, patarkit ka daryti verysad.gif
D o ll
QUOTE(neringuttee @ 2010 10 21, 12:10)
Prasau HELP!!!!! Plaukai labai ploni ir reti,riebaluojasi, labai slenka, be proto veliasi, nes ilgi. Galvojau, kad slenka, nes per ilgi ir saknys nebeislaiko, bet jie slinko ir kai buvo trumpuciai. Prasau, patarkit ka daryti verysad.gif
*

Pasidaryk namine kauke su majonezu ir ricinos aliejaus imaisyk mirksiukas.gif
Naudok "Fitoval" plauku sampuna slenkantiems plaukams.Pati dabar visa tai darau ir jauciu,kad apmazejo slinkimas.sekmes 4u.gif
Abejoklė
QUOTE(D o ll @ 2010 10 21, 21:03)
Pasidaryk namine kauke su majonezu ir ricinos aliejaus imaisyk mirksiukas.gif
Naudok "Fitoval" plauku sampuna slenkantiems plaukams.Pati dabar visa tai darau ir jauciu,kad apmazejo slinkimas.sekmes 4u.gif
*

Su pirktiniu majonezu? Taigi jame tiek brudo, kad kaži ką jis gali padėti plaukams g.gif

Jau geriau naudokit alyvuogių aliejų ir kiaušinio trynį, čia gi pagrindiniai majonezo ingridientai ir manau kad plaukams daug sveikiau jie negu koks daumantų majonezas
D o ll
QUOTE(Inga654 @ 2010 10 21, 19:20)
Su pirktiniu majonezu? Taigi jame tiek brudo, kad kaži ką jis gali padėti plaukams  g.gif

Jau geriau naudokit alyvuogių aliejų ir kiaušinio trynį, čia gi pagrindiniai majonezo ingridientai ir manau kad plaukams daug sveikiau jie negu koks daumantų majonezas
*

"Helmans" majoneza naudoju biggrin.gif biggrin.gif
O siaip buna naminiu majonezu? blink.gif mirksiukas.gif
Na,alyvuogiu aliejus man sunkiai isplauna plaukus...atrodo kaip susiriebalave.
Eve-line
QUOTE(D o ll @ 2010 10 22, 01:59)
"Helmans" majoneza naudoju biggrin.gif  biggrin.gif
O siaip buna naminiu majonezu? blink.gif  mirksiukas.gif
Na,alyvuogiu aliejus man sunkiai isplauna plaukus...atrodo kaip susiriebalave.
*

taip, galima pasigaminti namini majoneza tongue.gif sutinku, kad vietoj majonezo geriau naudokit tryni ir alieju. majoneze yra rugsties kuri sausina plauka ir kito brudo.
Tomana
man irgi veliasi labai plaukai, ypac prie kaklo.. naudoju alyvuogiu alieju pries plaunant galva. normaliai jis man issiplauna, nelieka jokio riebalo. po to kaukytes ir aliejukas plauku galams. plaukuciai tikrai siaip svelnus, bet velimosi nemazina visa tai...
D o ll
QUOTE(Eve-line @ 2010 10 22, 05:02)
taip, galima pasigaminti namini majoneza  tongue.gif  sutinku, kad vietoj majonezo geriau naudokit tryni ir alieju. majoneze yra rugsties kuri sausina plauka  ir kito brudo.
*

Na,tai saunu,kad js tokios gabios biggrin.gif
Ne jau ne...su kiausinio tryniu tikrai nesizaisiu.... blink.gif
Secret
Man kokosu aliejus labai padeda,susvelnina plaukus pastebimai. thumbup.gif
EEERNESTUKAS
QUOTE(neringuttee @ 2010 10 21, 15:10)
*

Sakyciau problemeles su hormonais verysad.gif
D o ll
QUOTE(Secret @ 2010 10 22, 17:26)
Man kokosu aliejus labai padeda,susvelnina plaukus pastebimai.  thumbup.gif
*

Kai ji naudojau nepastebejau jokio gerio;)
Secret
QUOTE(D o ll @ 2010 10 23, 02:48)
Kai ji naudojau nepastebejau jokio gerio;)
*

Tai kiekvienam skirtingai smile.gif
susidomejus
Mano plaukai irgi labai veliasi, po plovimo baisu sukuot - nes sukos pilnos butu. Nusipirkau dabar kauke tokia, krema plaukams ir varnelesu alieju, dar bandziau po kiekvieno plovimo naudoti tokia babuski agafji plauku kauke su medum. kazkas iseidavo, bet vis dar ieskau geresnio budo. kaip ta dregme idet i plaukus g.gif
As turiu ne lygius, o banguotus plaukus.
Papildyta:
QUOTE(Nova @ 2009 12 02, 00:07)
Mano plaukai irgi labai veliasi.. Kokia kauke bedeciau, kokius serumus benaudociau - jokio skirtumo. Bet kirpeja pasake, kad mano plauko struktura tokia, ir nelabai ka pakeisi. Tik maziau plauku pradejau ispest, kai pradejau sukuotis retom shukom, o ne sepeciu (mano plaukai gan ilgi).

Bandziau galva plaunat nemasazuot galvos, tik sampunu "patept" plaukus ir nuplaut, bet vis tiek susivele taip kad rodos as juos specialiai veliau  biggrin.gif
*

ir as taip bandziau, susivelia dar tik plaunant sampunu.
Tomana
oi, man tas pats, kol iššukuoju po plovimo, tai ir pakentėt reikia ir išpešu nemažai plaukų. Ir visas tas koltūnas prie kaklo būna, kitur nieko doh.gif
grazi furija
Mano irgi be proto veliasi . Ypač ta vieta prie pat kaklo. Ten koltūnai kiekvieną rytą būna smile.gif
O plaukai mano nėra per storiausi-švelnūs,šilkiniai,minkštučiai...papeši ir raunas ....
Tai aš brangindama kiekvieną plauką jau visą sistemą atkaliau :
aišku balzamai po kiekv.plovimo kas be ko. Šlapių plaukų niekada nešukuoju,o išdžiuvus šukuoju tik pačiu minkščiausiu natūralių šerių šepečiu. Nusipirkau katinams skirtą,nes žmonių man per kieti . Draugės stebisi kaip aš su tokiais išsišukuoju...na bet brūžuoju,brūžuoju kaip princesė šimtakart ir iššukuoju tikrai gerai smile.gif

P.S.: o man pažiūrėjus kaip kai kurios tuos koltūnus drasko šepečiais,tai pagaugai per nugarą eina doh.gif
Secret
QUOTE(grazi furija @ 2010 10 24, 12:20)

P.S.: o man pažiūrėjus kaip kai kurios tuos koltūnus drasko šepečiais,tai pagaugai per nugarą eina  doh.gif
*

drinks_cheers.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.