Įkraunama...
Įkraunama...

Veliasi plaukai

QUOTE(Spirgis @ 2009 12 02, 18:42)
Labiausiai veliasi išsausėję plaukai. Reikia juos intensyviai drėkinti.
Man labai vėlėsi plaukai, kai buvau ilgą laiką nedažius. Paskui nusidažiau, kirpėja uždėjo kaukę ir labai pagerėjo. O naudoju šampūną ir kondicionierių.




mano irgi veliasi, dabar naudoju Dikson firmos argano alieju, uztenka keleta lasu paskirstyti ant plauku ir nesivelia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2010 10 07, 23:49)
mano irgi veliasi, dabar naudoju Dikson firmos argano alieju, uztenka keleta lasu paskirstyti ant plauku ir nesivelia smile.gif

KUr perkate ir kiek kainuoja?
Atsakyti
Man po gimdymo pradejo veltis plaukai.Dar ne iki tokio lygio kaip temos autorei...bet taip pat vargas.Kazkoks nemalonus pojutis kai tokia siuveliura biggrin.gif
Kadangi mano plaukai iki siknos,tai sukoka tokius plaukus priziureti.Todel pasisemsiu is jusu geru patarimu 4u.gif
Atsakyti
Prasau HELP!!!!! Plaukai labai ploni ir reti,riebaluojasi, labai slenka, be proto veliasi, nes ilgi. Galvojau, kad slenka, nes per ilgi ir saknys nebeislaiko, bet jie slinko ir kai buvo trumpuciai. Prasau, patarkit ka daryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuttee @ 2010 10 21, 12:10)
Prasau HELP!!!!! Plaukai labai ploni ir reti,riebaluojasi, labai slenka, be proto veliasi, nes ilgi. Galvojau, kad slenka, nes per ilgi ir saknys nebeislaiko, bet jie slinko ir kai buvo trumpuciai. Prasau, patarkit ka daryti verysad.gif

Pasidaryk namine kauke su majonezu ir ricinos aliejaus imaisyk mirksiukas.gif
Naudok "Fitoval" plauku sampuna slenkantiems plaukams.Pati dabar visa tai darau ir jauciu,kad apmazejo slinkimas.sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D o ll @ 2010 10 21, 21:03)
Pasidaryk namine kauke su majonezu ir ricinos aliejaus imaisyk mirksiukas.gif
Naudok "Fitoval" plauku sampuna slenkantiems plaukams.Pati dabar visa tai darau ir jauciu,kad apmazejo slinkimas.sekmes 4u.gif


Su pirktiniu majonezu? Taigi jame tiek brudo, kad kaži ką jis gali padėti plaukams g.gif

Jau geriau naudokit alyvuogių aliejų ir kiaušinio trynį, čia gi pagrindiniai majonezo ingridientai ir manau kad plaukams daug sveikiau jie negu koks daumantų majonezas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga654: 21 spalio 2010 - 21:34
QUOTE(Inga654 @ 2010 10 21, 19:20)
Su pirktiniu majonezu? Taigi jame tiek brudo, kad kaži ką jis gali padėti plaukams  g.gif

Jau geriau naudokit alyvuogių aliejų ir kiaušinio trynį, čia gi pagrindiniai majonezo ingridientai ir manau kad plaukams daug sveikiau jie negu koks daumantų majonezas

"Helmans" majoneza naudoju biggrin.gif biggrin.gif
O siaip buna naminiu majonezu? blink.gif mirksiukas.gif
Na,alyvuogiu aliejus man sunkiai isplauna plaukus...atrodo kaip susiriebalave.
Atsakyti
QUOTE(D o ll @ 2010 10 22, 01:59)
"Helmans" majoneza naudoju biggrin.gif  biggrin.gif
O siaip buna naminiu majonezu? blink.gif  mirksiukas.gif
Na,alyvuogiu aliejus man sunkiai isplauna plaukus...atrodo kaip susiriebalave.

taip, galima pasigaminti namini majoneza tongue.gif sutinku, kad vietoj majonezo geriau naudokit tryni ir alieju. majoneze yra rugsties kuri sausina plauka ir kito brudo.
Atsakyti
man irgi veliasi labai plaukai, ypac prie kaklo.. naudoju alyvuogiu alieju pries plaunant galva. normaliai jis man issiplauna, nelieka jokio riebalo. po to kaukytes ir aliejukas plauku galams. plaukuciai tikrai siaip svelnus, bet velimosi nemazina visa tai...
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 10 22, 05:02)
taip, galima pasigaminti namini majoneza  tongue.gif  sutinku, kad vietoj majonezo geriau naudokit tryni ir alieju. majoneze yra rugsties kuri sausina plauka  ir kito brudo.

Na,tai saunu,kad js tokios gabios biggrin.gif
Ne jau ne...su kiausinio tryniu tikrai nesizaisiu.... blink.gif
Atsakyti
Man kokosu aliejus labai padeda,susvelnina plaukus pastebimai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuttee @ 2010 10 21, 15:10)
Prasau HELP!!!!! Plaukai labai ploni ir reti,riebaluojasi, labai slenka, be proto veliasi, nes ilgi. Galvojau, kad slenka, nes per ilgi ir saknys nebeislaiko, bet jie slinko ir kai buvo trumpuciai. Prasau, patarkit ka daryti verysad.gif


Sakyciau problemeles su hormonais verysad.gif
Atsakyti