Įkraunama...
Įkraunama...

Veliasi plaukai

sveikutes,
pabandykit atstamomaja-gymojaja procudura plaukams inner efect smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2011 12 19, 14:56)
Šį rudenį pirmą kartą baisiai pradėjo veltis plaukai. Spėju, kad negerai pasirinkau šampūną. Iš pradžių ruošiausi krūvą pinigų išleisti  kaukėms, serumams ir panašiai, bet paskui pagailėjau ir pabandžiau alyvuogių aliejų. Labai padėjo bent jau tam kartui, tik sunkokai išsiplovė iš plaukų. Bet plaukučiai buvo šilkiniai. Neturėjau laiko, tai palaikiau tik apie pusvalandį, bet bandysiu dar, gal visgi atsigaus  g.gif

dar kokosu aliejus padeda bet jis geresnis tiesiems plaukams smile.gif
o siaip pigi ir labai gera priemone:
http://www.lammasgro...nditioner-200ml
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 22 sausio 2012 - 13:04
Mano plaukai visada labai velesi, saknys linkusios i riebalavimasi, o galai i sausuma. Bet siaip sveiki, stori ir ilgi. Is pradziu atradau Les Karites sampuna su sviestmedzio ekstraktu (berods) ir jis labai padejo. Plaukuciai tokie svelnus likdavo. Veliau sugalvojau pradet dazyt plaukus. Kol dazydavau keliais tonais tamsiau, tai nieko, bet paskui norejau pasisviesint..tada ir susigadinau plaukucius savo sad.gif dabar jau nedaziau pusmeti (ir nebesviesinsiu daugiau), plaukai vis dar stori ir graziai atrodo, bet ko niekas nemato, tai kad jie siaubingai veliasi...Naudoju Tigi LLP kondicionieriu (labai patinka, nors stebuklu nepadaro is plauku, bet daug svelnesni ir ne tokie siaubingai issipute buna), Tre Semme kauke skilinejantiems galiukams (turiu ir sia problema) ir darau misini is sampunu. Maisau Tre Semme Salon Silk sampuna su Les Karites sampunu (pirmaji reik pabaigt, o antrasis jei tik vienas, tai per daug riebint saknis pradejo) ir John Frieda kazkoki hydrating sampuna ant galu (irgi pamaisius su Tre Semme, nes vienas jis man labai apsunkina plaukus, toks jausmas lyg jie kazkokia plevele aptraukti butu). Tai va, ieskau ka daryt, nes baisu ir liudna daros kai reikia issisukuot plaukus vakare...
Pasiskaicius sia tema galvoju pirkt arba Gliss Kur ta ale kondicionieriu su silku, zaist su aliejais (alyvuogiu?) arba zaist su naminem kaukem (kiausinio tryniai, etc)..o gal dar ka patartumet? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TexSy @ 2012 02 24, 18:14)
Mano plaukai visada labai velesi, saknys linkusios i riebalavimasi, o galai i sausuma. Bet siaip sveiki, stori ir ilgi. Is pradziu atradau Les Karites sampuna su sviestmedzio ekstraktu (berods) ir jis labai padejo. Plaukuciai tokie svelnus likdavo. Veliau sugalvojau pradet dazyt plaukus. Kol dazydavau keliais tonais tamsiau, tai nieko, bet paskui norejau pasisviesint..tada ir susigadinau plaukucius savo sad.gif dabar jau nedaziau pusmeti (ir nebesviesinsiu daugiau), plaukai vis dar stori ir graziai atrodo, bet ko niekas nemato, tai kad jie siaubingai veliasi...Naudoju Tigi LLP kondicionieriu (labai patinka, nors stebuklu nepadaro is plauku, bet daug svelnesni ir ne tokie siaubingai issipute buna), Tre Semme kauke skilinejantiems galiukams (turiu ir sia problema) ir darau misini is sampunu. Maisau Tre Semme Salon Silk sampuna su Les Karites sampunu (pirmaji reik pabaigt, o antrasis jei tik vienas, tai per daug riebint saknis pradejo) ir John Frieda kazkoki hydrating sampuna ant galu (irgi pamaisius su Tre Semme, nes vienas jis man labai apsunkina plaukus, toks jausmas lyg jie kazkokia plevele aptraukti butu). Tai va, ieskau ka daryt, nes baisu ir liudna daros kai reikia issisukuot plaukus vakare...
Pasiskaicius sia tema galvoju pirkt arba Gliss Kur ta ale kondicionieriu su silku, zaist su aliejais (alyvuogiu?) arba zaist su naminem kaukem (kiausinio tryniai, etc)..o gal dar ka patartumet? smile.gif


As irgi buvau susigadinus plaukucius verysad.gif Tai man kazkas patare pabandyti Ricinos alieju,nu procedura labai bjauri doh.gif (jis toks klampus,lipnus),bet man tai tik jis ir gelbejo.Ir dar patrumpinau plaukus gerokai,tai gal irgi kazkiek prisidejo prie rezultato smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gurmans: 24 vasario 2012 - 20:12
Ieskosiu ricinos aliejaus, o dabar nusipirkau Gliss Kur kondicionieriu su silku (nes ir siaip reikejo priemones kurios nereiktu nuskalauti) ir dar VO5 miracle concentrate su argano aliejumi http://2.bp.blogspot... TREATMENT.jpeg
Gaila, bet ne visada turiu laiko zaisti su aliejukais normaliais, tai tikiuosi sitie pades bent kiek. Glis Kur jau siandien pasipurskiau, tai plaukuciai iskart pastebimai svelnesni ir siek tiek minkstesni pasidare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TexSy @ 2012 02 26, 19:25)
Ieskosiu ricinos aliejaus, o dabar nusipirkau Gliss Kur kondicionieriu su silku (nes ir siaip reikejo priemones kurios nereiktu nuskalauti)  ir dar VO5 miracle concentrate su argano aliejumi http://2.bp.blogspot... TREATMENT.jpeg
Gaila, bet ne visada turiu laiko zaisti su aliejukais normaliais, tai tikiuosi sitie pades bent kiek. Glis Kur jau siandien pasipurskiau, tai plaukuciai iskart pastebimai svelnesni ir siek tiek minkstesni pasidare smile.gif


smile.gif Tai ,gal ir Ricinos aliejuko neprireiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 03 10, 22:27)
Siaubas cray.gif kas darosi mano plaukams. Jie siaubingai veliasi į kaltūnus, jei iššukuoju iš ryto, į vakarą jau vėl būna susivelę  bash.gif Naudoju daugybę priemonių: ir šampuną, ir balzamą, ir kaukę, ir karštą aliejų, ir kasdienį nenuplaunamą kremą  doh.gif Nepadeda nieks  unsure.gif Skaičiau, kad plaukai veliasi, kai jiems trūksta drėgmės, tai gal kas parekomenduos kokias drėkinančias priemones? g.gif Ar kokius kitokius būdus?

yra nemazai drekinanciu priemoniu tik reikia rasti, kad tiktu, nes man tinka viena o kitam gal kita, siaip surskiklius palengvinancius isukavima reikia naudoti arba kutikulos suligintoja. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumart: 29 vasario 2012 - 19:29
QUOTE(gurmans @ 2012 02 26, 19:19)
smile.gif Tai ,gal ir Ricinos aliejuko neprireiks biggrin.gif


Gal ir ne. Jau dabar pastebejau kad plaukai daug minkstesni ir daug lengviau sukuojasi thumbup.gif bet man vis tiek labiau butu prie sirdies naturali priemone manau.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TexSy @ 2012 02 29, 21:16)
Gal ir ne. Jau dabar pastebejau kad plaukai daug minkstesni ir daug lengviau sukuojasi thumbup.gif bet man vis tiek labiau butu prie sirdies naturali priemone manau.. ax.gif


biggrin.gif Man irgi kazkaip ramiau tas naturalias naudot,bet kai prisimenu ta vargeli kol issitepiau plaukus,o pas mane dar jie laaabai ilgi buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2012 02 29, 20:59)
biggrin.gif Man irgi kazkaip ramiau tas naturalias naudot,bet kai prisimenu ta vargeli kol issitepiau plaukus,o pas mane dar jie laaabai ilgi buvo doh.gif


ammm pas mane jie irgi ilgi..beveik iki uzpakalio...ir ju daug. tai baisoka biggrin.gif bet ziuresiu, jei rasiu pigiai vis tiek turbut isigysiu smile.gif

bet va galiu pasidziaugt kad plaukai tikrai jau labai pastebimai geriau sukuojasi. Net po nakties smile.gif
Atsakyti
Bent 1val prieš galvos plovimą užsitepus bet kokio aliejaus į plaukus (alyvuogių, simondsijų, migdolų, sviestmedžio sv. ar net grietinės) kartą per sav. garantuoju nesielektrinančius, daug glotnesnius, lengviau valdomus ir prižiūrimus plaukučius 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TexSy @ 2012 03 01, 22:46)
ammm pas mane jie irgi ilgi..beveik iki uzpakalio...ir ju daug. tai baisoka biggrin.gif bet ziuresiu, jei rasiu pigiai vis tiek turbut isigysiu smile.gif

bet va galiu pasidziaugt kad plaukai tikrai jau labai pastebimai geriau sukuojasi. Net po nakties smile.gif


Ir pas mane ju laaaabai daug ir jie labai ploni ax.gif
O tas aliejus vaistinese buna ,tokiame stikliniame buteliuke ir tikrai -nebrangus. irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gurmans: 02 kovo 2012 - 13:01