Įkraunama...
Įkraunama...

Veliasi plaukai

Plaukams, kurie veliasi labai padeda purskiami purskikliai nuo velimosi, purksti reikia ant slapiu plauku, taip man patare mano kirpeja ir tikrai - jos patarimu negaliu atsiziaugti bigsmile.gif
Atsakyti
plauku galus kirptis reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(..seNse.. @ 2013 03 25, 11:50)
Kai drėgnus plaukus paglostau delnuose ištrynusi argano aliejuko porą lašiukų, šukos net per šlapius, nuo plovimo suveltus plaukus slysta kaip per sviestą. wub.gif

Sutinku drinks_cheers.gif as taip pat dregnus plaukus itrinu aliejuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumart @ 2013 03 25, 16:11)
plauku galus kirptis reikia smile.gif

nebutinai, buna tisiog tokia plauko sturktura, plaukai labai veliasi per visa ilgi. taciau pasitaiko atveju kad uztenka tik pakirpti galus.
Atsakyti
QUOTE(laumart @ 2013 03 25, 16:11)
plauku galus kirptis reikia smile.gif


Kad nepadeda, jei plaukas yra linkęs veltis, tai veliasi ne tik galai, bet visi plaukai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bantukas @ 2013 03 25, 15:49)
Plaukams, kurie veliasi labai padeda purskiami purskikliai nuo velimosi, purksti reikia ant slapiu plauku, taip man patare mano kirpeja ir tikrai - jos patarimu negaliu atsiziaugti  bigsmile.gif


Koki purskikli naudojate? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BrigitaGaf @ 2013 03 25, 19:48)
Koki purskikli naudojate? smile.gif

Aš naudoju BAMBINI Tangle Remover, nors jis sukurtas vaikučių besiveliantiems plaukams, man jis labai tinka. Nors manau tiktų bet kuris purškiklis nuo vėlimosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bantukas @ 2013 03 25, 15:49)
Plaukams, kurie veliasi labai padeda purskiami purskikliai nuo velimosi, purksti reikia ant slapiu plauku, taip man patare mano kirpeja ir tikrai - jos patarimu negaliu atsiziaugti  bigsmile.gif


O neriabina plauko tie purškikliai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2013 03 26, 13:12)
O neriabina plauko tie purškikliai? 4u.gif

Man tikrai neriebina, kol neturejau Bambini naudojau Keune purškiamą keratiną irgi nepastebėjau, kad riebintų plauką, nors mano plaukai ilgi ir ploni.
Atsakyti
QUOTE(bantukas @ 2013 03 26, 14:15)
Man tikrai neriebina, kol neturejau Bambini naudojau Keune purškiamą keratiną irgi nepastebėjau, kad riebintų plauką, nors mano plaukai ilgi ir ploni.


O dabar Bambini naudojate? smile.gif Kur įsigijote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2013 03 26, 13:18)
O dabar Bambini naudojate? smile.gif Kur įsigijote? 4u.gif

Eurovaistinėje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BrigitaGaf @ 2013 03 25, 20:48)
Koki purskikli naudojate? smile.gif


Revlon Professional BRILLIANT HYDRA Eliksyras Suteikia žvilgesio ir kontroliuoja sausus, neiššukuojamus plaukus. Gydo išsišakojusius galiukus. Maitinami ir apsaugoti, sausi plaukai tampa švelnūs, blizgūs ir lengvai išsišukuoja.
Atsakyti