Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų gerbėjų palata

Tikrai neverta skubeti. Vargsta tie daigai. Kaip miske gyveni biggrin.gif Buvau ir as uzsidegusi greitai seti, bet ciliai su paprikom ilgam atmuse ta nora blush2.gif Pora savaiciu net neziuresiu i seklu puse visai, o paskui gal ka ir mastyti pradesiu. pradedant nuo naujo stelazo gamybos doh.gif Pavydziu vitrininiu langu, pas ka yra rolleyes.gif Kurioj pusej Jus daigelius laikote? Pas mane langas gaunasi rytinej pusej. Tai po pietu jau sviesos tiek nebuna ten. Kiti langai vakarinej pusej, tai ten visai absurdas, nes iki velyvu pietu seselis didelis krenta nuo namo. Ir visi langai taip.
Atsakyti
niu ką- įkalbėjot, be kovo- nesėsiu. bet ryt žemių reiktų nukaut popigiai kokių Kažin ar senių atstovybėse irgi galioja tas 30 proc. nuolaida viskam? nereikėtų be reikalo sukinėtis jei ne. Bet faktas, kad mažiau kaip 50l neina pirkt, sudedi į indukus, paspaudi, palieji- ir maišo kaip nebūta. su kokosu daugiau nežaisiu. kažkaip nepasiteisino man jis. Gal kokių durpių su kompostu pamaišyt, nenutariu niekaip. Nu bet laiko dar turiu- aptarsit ir tai, manyčiau, aš tik paskaitinėsiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 02 19, 15:56)
Tikrai neverta skubeti. Vargsta tie daigai. Kaip miske gyveni  biggrin.gif Buvau ir as uzsidegusi greitai seti, bet ciliai su paprikom ilgam atmuse ta nora  blush2.gif  Pora savaiciu net neziuresiu i seklu puse visai, o paskui gal ka ir mastyti pradesiu. pradedant nuo naujo stelazo gamybos  doh.gif  Pavydziu vitrininiu langu, pas ka yra  rolleyes.gif  Kurioj pusej Jus daigelius laikote? Pas mane langas gaunasi rytinej pusej. Tai po pietu jau sviesos tiek nebuna ten. Kiti langai vakarinej pusej, tai ten visai absurdas, nes iki velyvu pietu seselis didelis krenta nuo namo. Ir visi langai taip.

Mano visi langai yra i pietus, bet priesais namas, tai ti k ryte ir popietu i vakara saulute sviecia.
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2013 02 19, 14:52)
Tany, jei dar reikia pakartojimui tų sėklyčių, dar galim dalintis.

Aciu 4u.gif bet lyg ir turiu dar viskuo.... as nesesiu pagrindine seja...o ankstyvosius tai atsesiu 21d. Sesiu 1 betaliuxa ir 1 severnyj polius nu dar reikes ciliukus atseti, bet dar neziurejau ka s ten istyso
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 19, 16:06)
niu ką- įkalbėjot, be kovo- nesėsiu. bet ryt žemių reiktų nukaut popigiai kokių Kažin ar senių atstovybėse irgi galioja tas 30 proc. nuolaida viskam? nereikėtų be reikalo sukinėtis jei ne. Bet faktas, kad mažiau kaip 50l neina pirkt, sudedi į indukus, paspaudi, palieji- ir maišo kaip nebūta. su kokosu daugiau nežaisiu. kažkaip nepasiteisino man jis. Gal kokių durpių su kompostu pamaišyt, nenutariu niekaip.  Nu bet laiko dar turiu- aptarsit ir tai, manyčiau, aš tik paskaitinėsiu  cool.gif

Tas kokosas tikra apgaule, man net 7 l neisejo is to brangesnio, kur turi but 10. Tai iseina 3 kart brangiau nei pats brangiausias durpinis substratas. Visada sedavau i durpini ir viskas ok budavo, tai pardaveja isiule super gera daikta, tai nezinau kuom jis geras, kad apgavo su kiekiu, o kokybes dar nezinau.
Atsakyti
aš gėlytes sėjau į kokosą, patinka joms ten, ir pomidoriukus 6 susodinau į jį. Kolkas kaip kareivukai stovi. Bet irgi dėl kiekio tai nusivylus juodai, dabar tik maišais pirksiu, mat jas bala tas naujoves ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 19, 16:06)
niu ką- įkalbėjot, be kovo- nesėsiu. bet ryt žemių reiktų nukaut popigiai kokių Kažin ar senių atstovybėse irgi galioja tas 30 proc. nuolaida viskam? nereikėtų be reikalo sukinėtis jei ne. Bet faktas, kad mažiau kaip 50l neina pirkt, sudedi į indukus, paspaudi, palieji- ir maišo kaip nebūta. su kokosu daugiau nežaisiu. kažkaip nepasiteisino man jis. Gal kokių durpių su kompostu pamaišyt, nenutariu niekaip.  Nu bet laiko dar turiu- aptarsit ir tai, manyčiau, aš tik paskaitinėsiu  cool.gif

Kokosas yra geris wub.gif Bet tik į jį sėt, sodint netinka. Aš maišau:1 plyta+maišas kompostinės+1 verdeteros.
Papildyta:
QUOTE(Venta9 @ 2013 02 19, 16:14)
Tas kokosas tikra apgaule, man net 7 l neisejo is to brangesnio, kur turi but 10. Tai iseina 3 kart brangiau nei pats brangiausias durpinis substratas. Visada sedavau i durpini ir viskas ok budavo, tai pardaveja isiule super gera daikta, tai nezinau kuom jis geras, kad apgavo su kiekiu, o kokybes dar nezinau.

Kokosas ilgiau "groja" nei durpė, juom gerai dirvos struktūrą gerint, o pigiausiai išeina 5kg. briketais pirkt.
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2013 02 19, 16:25)
Kokosas yra geris  wub.gif Bet tik į jį sėt, sodint netinka. Aš maišau:1 plyta+maišas kompostinės+1 verdeteros.

Cia sejimui tokia misraine, ar ne perriebu?
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2013 02 19, 15:28)

kaip tai 5kg.... dar ir tokių būna blink.gif ? Na, žodžiu, dabar sėklas turiu, telieka žemėm domėtis. ( norfoj dalema sėklom 50proc. nuolaidą per radiją skelbia)
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2013 02 19, 16:29)
Cia sejimui tokia misraine, ar ne perriebu?

nu ne atrodo g.gif Pomidorų daigus tik ketvirti metai kaip auginsiu, tad dar mokausi užaugint tobulus daigus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 19, 16:30)
kaip tai 5kg.... dar ir tokių būna  blink.gif ? Na, žodžiu, dabar sėklas turiu, telieka žemėm domėtis. ( norfoj dalema sėklom 50proc. nuolaidą per radiją skelbia)

As irgi 5 kg nemaciau pas mus, o [COLOR=orange] Dalemos seklom nepasitikiu, esu daug apgauta ir senai ju nebeperku.
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 19, 16:30)
kaip tai 5kg.... dar ir tokių būna  blink.gif ? Na, žodžiu, dabar sėklas turiu, telieka žemėm domėtis. ( norfoj dalema sėklom 50proc. nuolaidą per radiją skelbia)

http://e-proagro.lt/...duct/5-kg-pakas prieš porą metų čia pirkau, didelį užsakymą su anyta darėm,(apie 400lt.) gėlynus puošėm
Atsakyti