Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų gerbėjų palata

QUOTE(Regila @ 2013 02 20, 17:30)
Pagaliau dalis pomidorų sėklų šiandien pasiekė mane. 17+27. Trečias siuntinys dar kelyje. Sakė išsiuntė 70 veislių. Tai ar viso 70, ar trečiam laiške tiek..Dabar vėl reiks griūt į netą ir ieškot aprašymų, nes tik kelios sėklos ir ant popieriuko pavadinimas. Dauguma pavadinimų net negirdėti, čia neminėti.
Na ką, laukia sunkus darbas - išsirinkti iš visų ką sėsiu. Būt gerai gavus šiltnamį, kuriame bent 250 pomidorų tilptų..tiek naujų veislių..o ir augintų yra superinių, kurių norėtųsi vėl auginti.

thumbup.gif thumbup.gif , gerai kad viskas gerai baigiasi, o kiek nerimo buvo..
Atsakyti
nu ka kadangi Jolituxx dave leidima dirbit po pietu...tai as jau dauguma darbu atlikau blush2.gif pomidorai persodinti, kurios rytoj planavau, paprikos pasetos, cili 2 atsodinti thumbup.gif liko tik paseti pora seklyciu pomidoru... bet gal paliksiu jau rytojui blush2.gif
Atsakyti
tany,sakyk kiek litru talpas naudoji šiltnamyje įkasus drėkinimui,koks litru kiekis but optimaliausias?
Atsakyti
Gal kas nors bandėt mėlynus pomidorus ax.gif Užsisakiau iš e-bay puslapio,kažin ar tikrai bus mėlyni kai užaugs g.gif
Atsakyti
[quote=jolituxxx,2013 02 20, 19:01]
Tai gerai, kad yra, kas taip pat jau pasėjo pomidorų sėklas. Kartu bus smagiau, be to galėsime dalintis patirtimi. :-)
P.S. Labai patiko Jūsų svetainė, daug man įdomaus bei naudingo radau, viskas labai aiškiai bei vaizdingai paaiškinta. Ačiū už svetingumą smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-zone: 20 vasario 2013 - 18:00
QUOTE(solo2 @ 2013 02 20, 17:44)
tany,sakyk kiek litru talpas naudoji šiltnamyje įkasus drėkinimui,koks litru kiekis but optimaliausias?

pas mane 1.5l Neptuno buteliai... bet pilu 10-15l daigui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 20 vasario 2013 - 17:59
tai reikia kad bent iš dviejų pusiu but apie augala ir kasi sodindama visai greta?
ir kuriam laiko užtenka tų 10-15l kai karšta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo2: 20 vasario 2013 - 18:07
QUOTE(solo2 @ 2013 02 20, 18:04)
tai reikia kad bent iš dviejų pusiu but apie augala ir kasi sodindama visai greta?

nieko nekasu... sodindama salia daigo priglaudziu 1 buteli...ir tada uzkasu abu
Atsakyti
dar vienas kvailas klausimas rolleyes.gif butelio kamštuka nuimi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo2: 20 vasario 2013 - 18:19
QUOTE(Regila @ 2013 02 20, 18:30)
Pagaliau dalis pomidorų sėklų šiandien pasiekė mane. 17+27. Trečias siuntinys dar kelyje. Sakė išsiuntė 70 veislių. Tai ar viso 70, ar trečiam laiške tiek..Dabar vėl reiks griūt į netą ir ieškot aprašymų, nes tik kelios sėklos ir ant popieriuko pavadinimas. Dauguma pavadinimų net negirdėti, čia neminėti.
Na ką, laukia sunkus darbas - išsirinkti iš visų ką sėsiu. Būt gerai gavus šiltnamį, kuriame bent 250 pomidorų tilptų..tiek naujų veislių..o ir augintų yra superinių, kurių norėtųsi vėl auginti.

blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(solo2 @ 2013 02 20, 18:11)
dar vienas kvailas klausimas rolleyes.gif butelio kamštuka nuimi?

ir ne tik wink.gif dar skyluciu pridariau
Atsakyti
QUOTE(solo2 @ 2013 02 20, 19:11)
dar vienas kvailas klausimas rolleyes.gif butelio kamštuka nuimi?

g.gif ir man idomu
Atsakyti