Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų gerbėjų palata

QUOTE(saintlina @ 2013 02 21, 10:51)
auga lėtai, nes saulutės maža. Pas mane irgi tokiu metu stagnuoja, o vėliau sėti, kai jau šildo pavasario saulė, auga tiesiog akyse  smile.gif


Pas mane tai ir kovą, bei balandį pernai lėtai augo. Manau priklauso labai nuo namų sąlygų- jei vėsu, svyruoja temperatūra- tai ir augimas lėtas g.gif
Papildyta:
QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 21, 10:59)
niu ką pomidorų gerbėjos, vakar googlinau nuolaidų žemėm, ir ką- rimi yra, o pas mus tokio pc nėra, iki- tik siūlam akcija, bet meniu- dieve padėk  doh.gif Norfoj žemes siūlo pigiau, bet spėkit ar pas mus jų liko iki vakaro  doh.gif 


Dėl norfinių akcijinių žemių nepergyvenkit- aš jau nusipirkau- daugiau akcijinių nebenoriu- net baisu sodint dabar į tokias blink.gif doh.gif Skiriasi nuo neakcijinių kaip diena nuo nakties doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 21 vasario 2013 - 11:23
QUOTE(ptashka @ 2013 02 21, 09:53)

Beje, radau, kad pas mane dar viena pomidoru veisle - Sultan. Kaip sita?
Ot protas, pirma prisiperku, paskui domiuosi  lotuliukas.gif

situos seju kaip garanta,kad tikrai turesiu pomidoru jei kartais kitos rusys pavestu. Visad buna vaisiu ir gan nemazai. Velyvesni nei betaliuks,skoniu kazkiek panasus,bet sitie kietesni,labiau i parduotuvinius panasus
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2013 02 21, 11:19)
Neturėtų būt tas pats, nes man atsiuntė rusiukė, kuri taip pat augina nehibridines veisles. Pas kažką iš rusijos augintojų kataloge esu mačiusi Olia-lia. Būtent tokiu šriftu aš ir esu gavusi pavadinimą. Jei iš lietuvių būt gauta, tai būt galima pamanyt, kad sulietuvinta..
Šio vaisiai mažesni ir gali užaugti iki 1,5m. Olia-lia beveik per pus žemesnis ir vaisiai sunkesni. Nebus tas pats.


aisku tada smile.gif

su pardaveja kur rusiskom prekiauja kalbejom, tai sako, gal sulietuvinta... reiskias ne drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2013 02 21, 11:39)
aisku tada smile.gif

su pardaveja kur rusiskom prekiauja kalbejom, tai sako, gal sulietuvinta... reiskias ne  drinks_cheers.gif

Tai, kad reikšmė skirtinga : O lia lia - jausmingas šauktukas, o Lia lia fa - trijų gaidų motyvas 4u.gif
Atsakyti
Sveika palata smile.gif

Jungiuosi ir aš - laukiau , laukiau - kol neiškenčiau smile.gif

Pomidorėju jau 3 metus , yra keletas nusistovėjusių veislių - kitom ekspermentuoju - Jūsų padedama - bet va tobulos - jaučio širdies nerandu g.gif Gal ką iš patirties patarsit g.gif

Pernai iš bandytų labaiausiai pasitvirtino - blek cherry smile.gif nu nerealūs buvo - aukštaūgiai - vedė iki spalio smile.gif

Tai va nelinkiu pasveikti thumbup.gif

Atsakyti
Saulė spigina, tai visus pomidorus jau pasėjau (išskyrus lauko). Pagrindinis darbas atliktas. Kažkaip šiais metais daigyklų sugalvojau nenaudoti, viską sukišau į tuos indelius nuo vaisių. Ale kaip greitai viskas gavosi, ir vietos tiek mažai užima thumbup.gif .
Lauksiu pasirodant daigelių, o kol kas vacation4.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audine68: 21 vasario 2013 - 13:06
QUOTE(audine68 @ 2013 02 21, 12:59)
Saulė spigina, tai visus pomidorus jau pasėjau (išskyrus lauko). Pagrindinis darbas atliktas. Kažkaip šiais metais daigyklų sugalvojau nenaudoti, viską sukišau į tuos indelius nuo vaisių. Ale kaip greitai viskas gavosi, ir vietos tiek mažai užima  thumbup.gif .
Lauksiu pasirodant daigelių, o kol kas  vacation4.gif

mano sėja vyksta į margarino indelius pagrindinai.optimalus aukštis.Vienam pakeliui sėklų pats tas dydis.Paprikom,čiliams,pomidorams...Į maišelį ir ant radijatoriaus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 21 vasario 2013 - 13:17
QUOTE(amarrile @ 2013 02 21, 14:16)
mano sėja vyksta į margarino indelius pagrindinai.optimalus aukštis.Vienam pakeliui sėklų pats tas dydis.Paprikom,čiliams,pomidorams...Į maišelį ir ant radijatoriaus  ax.gif

Nu jo blyn, apie juos net nepagalvojau, viską išmetu, o juk čia GĖRIS thumbup.gif thumbup.gif . O tai visada trūksta vieno indelio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2013 02 21, 11:25)

Dėl norfinių akcijinių žemių nepergyvenkit-

bandau, liūlys iki blakstienų, nematyčiau norėdama sėkliukių dabar. Gerai kad daiktai darbe nesmulkūs cool.gif Šiandien ryte ruošiuosi darban, galvoju su pavasarine jau striuke eisiu, pasižiūriu- 11 šalčio- už paltuko su kapišonu, ir pro duris- pavasario nesutikau pakeliui verysad.gif Dabar jau padoriai, bet rytais kas darosi tai brrr. Mano plenciukai keli stypso ramūs, nei miega nei kruta, nesuprasi. Kambary fal 18-19 laipsnių būna ten kur jei stovi, lempą vaikai sąžiningai uždega, rūpinasi augalais. dar gerai kad nei laistyt nelenda nei dar ką daryt. būt mano 6 pomidoram javapjūtė.
Skaitau kad į mažus indelius sėjat -tai supilat pokiuką ir laukiat miško ir tik tada skirstot? o tai ko aš vargstu po sėkliukę dėliodama g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 21, 14:25)
bandau, liūlys iki blakstienų, nematyčiau norėdama sėkliukių dabar. Gerai kad daiktai darbe nesmulkūs  cool.gif Šiandien ryte ruošiuosi darban, galvoju su pavasarine jau striuke eisiu, pasižiūriu- 11 šalčio- už paltuko su kapišonu, ir pro duris- pavasario nesutikau pakeliui verysad.gif Dabar jau padoriai, bet rytais kas darosi tai brrr. Mano plenciukai keli stypso ramūs, nei miega nei kruta, nesuprasi. Kambary fal 18-19 laipsnių būna ten kur jei stovi, lempą vaikai sąžiningai uždega, rūpinasi augalais. dar gerai kad nei laistyt nelenda nei dar ką daryt. būt mano 6 pomidoram javapjūtė.
Skaitau kad į mažus indelius sėjat -tai supilat pokiuką ir laukiat miško ir tik tada skirstot? o tai ko aš vargstu po sėkliukę dėliodama  g.gif


Ne pakiuką, irgi po vieną. Tiesiog pasidarau vagelę ir kas 1 cm įberiu sėklytę. Bet aš prieš tai jas mirkau, tai jos tokios išbrinkusios, su buku peiliu po vieną imu be vargo ir į vagelę dedu. Po to ant šonų užklijuoju pavadinimą, nes stengiuosi vienoje vagelėje vieną rūšį. Bet ir 2 dedu, tai iš skirtingu galų užrašau ir kiek sėklyčių. Taip nesusimaišau. Nusipirkau tuos klijuojamus lipdukus (dėkui mamytėms už patarimą), ant jų rašau ir klijuoju.
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 21, 13:25)
Skaitau kad į mažus indelius sėjat -tai supilat pokiuką ir laukiat miško ir tik tada skirstot? o tai ko aš vargstu po sėkliukę dėliodama  g.gif


Aš irgi po sėkliukę dėlioju drinks_cheers.gif Nes neauginu daug vienos rūšies- įvairovės noriu- kai kurių veislių tik po 1 daigą auginu, tai tenka žaisti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2013 02 21, 14:43)
Aš irgi po sėkliukę dėlioju  drinks_cheers.gif Nes neauginu daug vienos rūšies- įvairovės noriu- kai kurių veislių tik po 1 daigą auginu, tai tenka žaisti  ax.gif


Ale bet tai koks malonus tas žaidimas, tiek lauktas drinks_cheers.gif
Atsakyti