Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų gerbėjų palata

QUOTE(zikas1970 @ 2013 02 21, 17:42)
Aa, tai normaliai sakyciau, kazkaip nuotraukoj atrodo dazniau susodinta  blush2.gif
Tai kiek supratau, siltnamio ilgis 9m.? bandziau suskaiciuoti, kiek daigu tilpo, bet gale pasimeciau nebelabai matosi, kiek ten ju istikruju  smile.gif


Neparašiau blush2.gif - 10 m. Čia trumpoji pusė, joje priekyje darbo stalas, lentynos ir pan. Sodinu apie 75 daigus, vienoje pusėje 40, kitoje - 35 vnt.

Tany, viskas jiems gerai, tik Vyras sako - kaimynai jau su žiedais sodina ir anksčiau turi, o jų šiltnamiai ŠŠŠ. O tipo jis man padarė kokį prašiau, o aš nesiskubinu. Čia kaip visada - tau visko reikia, o pasirodo, kad jam visko reikia, svarbu nuo kaimynų neatsilikti lotuliukas.gif
Manau, kad tiesiog yra galimybė turėti pomidorų anksčiau. O jų taip norisi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audine68: 21 vasario 2013 - 16:52
QUOTE(zikas1970 @ 2013 02 21, 17:48)
Tai ir seklu nemirkai visiskai? jei ir savos iskrapstytos, jokiu birzgaliuku nenaudoji?

Nemirkau, sėju sausas sėklas.
Šviežias, ką tik iškrapštytas ir išplautas sėklas dezinfekuoju birzgaliuke, po to išdžiovinu ir viskas. Pavasarį iškart sėju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 21 vasario 2013 - 16:53
QUOTE(Ex @ 2013 02 21, 16:53)
Nemirkau, sėju sausas sėklas.


ir aš nemirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(audine68 @ 2013 02 21, 16:48)
o pasirodo, kad jam visko reikia, svarbu nuo kaimynų neatsilikti  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Maniškis jau nuo naujų zyzia, kada atidarysiu pomidorų sezoną. Matyt, darbe vyriškiai diskutavo, tai grįžęs man suka smegenainę.
Atsakyti
O aš mirkau blush2.gif
Parą laiko pelenų tirpale, paskui prieš sodinimą 30 min česnakų tirpale.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2013 02 21, 16:53)
N
Šviežias, ką tik iškrapštytas ir išplautas sėklas dezinfekuoju birzgaliuke, po to išdžiovinu ir viskas. Pavasarį iškart sėju smile.gif

galima plačiau apie birzgalus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2013 02 21, 17:44)
Čia labai tinka toms, kurios nori anksti sėt: kol užgrūdina gera savaitė prasitempia smile.gif

Nagi uzmaciau pas tave tame indelyje Japoniska aviete- kaip ji, ar derlinga, kokio aukscio?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 21, 17:58)
lotuliukas.gif Maniškis jau nuo naujų zyzia, kada atidarysiu pomidorų sezoną. Matyt, darbe vyriškiai diskutavo, tai grįžęs man suka smegenainę.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Čia užkandai prie šašlų. Pirma jiems nieko nereikia, o paskui žiūri, kad gali pasigirti, neblogai gaunasi jiems thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(audine68 @ 2013 02 21, 16:48)
Neparašiau  blush2.gif  - 10 m. Čia trumpoji pusė, joje priekyje darbo stalas, lentynos ir pan. Sodinu apie 75 daigus, vienoje pusėje 40, kitoje - 35 vnt.

Tany, viskas jiems gerai, tik Vyras sako - kaimynai jau su žiedais sodina ir anksčiau turi, o jų šiltnamiai ŠŠŠ. O tipo jis man padarė kokį prašiau, o aš nesiskubinu. Čia kaip visada - tau visko reikia, o pasirodo, kad jam visko reikia, svarbu nuo kaimynų neatsilikti  lotuliukas.gif
Manau, kad tiesiog yra galimybė turėti pomidorų anksčiau. O jų taip norisi  blush2.gif

nepasakyciau, kad su ziedais gerai sodinti...jos gali ir numesti ....
anais metais dariau eksperimenta, sodinau 1 fantasio su ankstyvaisiais vasario 6d. Sodinau jau su ziedais... pirma keke buvo nepilna, o ir raudona pomidora gal savaite-1.5 anksciau suvalgem, nei sodintu kovo 4d. tai del tos savaites nemanau, kad verta taip kankintis, nes ta daiga reikejo persodinti kelis kartus, pries sodinant i zeme buvo jau 3 ar net 5l nupjautoj taroj...tai sakiau tokiu nesamoniu nebedarysiu, tam turiu ziemaugius ankstyvus kelis
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2013 02 21, 16:57)
ir aš nemirkau  smile.gif

ir as biggrin.gif
Atsakyti
Nu vos rankos nenusvyro verysad.gif
Tiesiog toks noras užejo, jūs visos po truputį apsiraminimui jau kažką sodinote, o aš iš pavydo kai dėjau tai dėjau. Bet iš anksto nosies nenukabinu, juk mes visos amžinos eksperimentatorės 4u.gif .
Laukite rezultatų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 21, 17:59)
galima plačiau apie birzgalus  blush2.gif

iki rudens vistiek pamiršit smile.gif
Sėklas 5-10 min (ne daugiau) mirkau ievų šakelių nuovire arba silpname kalio permanganato tirpale. Paskui lauke pavėsyje ant kaproninės skiautės išdžiovinu. Nieko sudėtingo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2013 02 21, 16:53)
Nemirkau, sėju sausas sėklas.
Šviežias, ką tik iškrapštytas ir išplautas sėklas dezinfekuoju birzgaliuke, po to išdžiovinu ir viskas. Pavasarį iškart sėju smile.gif



QUOTE(saintlina @ 2013 02 21, 16:57)
ir aš nemirkau  smile.gif



QUOTE(tany @ 2013 02 21, 17:08)

nu va, tai ko man vaidenasi, kad visos mirkot biggrin.gif
bet ex pamirkai kai iskrapstai, o pas mane bus visai niekad nemirkytu, tai kaip su tokiom seklom elgtis?
jau parasei biggrin.gif
tai jei seklos nemirkytos, reikia jas pries sejant turbut vistiek mirkale palaikyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zikas1970: 21 vasario 2013 - 17:20