Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų gerbėjų palata

QUOTE(amarrile @ 2013 02 21, 21:36)
* Jei ant pomidorų daigų pastebėsite pirmuosius ligų požymius, juos paliekite tamsiu kalio permanganato tirpalu. 10 litrų vandens ištirpinkite 3 g kalio permanganato, kurį laiką daigų neliekite, ant dirvožemio užberkite orkaitėje pakaitinto ir atvėsinto smėlio bei visus ligų pažeistus daigus išraukite,

Skaitau skaitau šitą pastraipą ir darosi vis neaiškiau..
įdomiai - jei daigai su ligų požymiais, tai juos paliejame permanganatu, pilame smėlio, o paskui tuos daigus išrauname??? tai kokio bieso tiek maročint laiką, tiek dirbt, jei juos vistiek išraut reikia? g.gif
Papildyta:
QUOTE(tany @ 2013 02 21, 22:53)
Nu va atsirado dar vienas kalendorius... jis lepia pomidorus sodinti 12-14 kovo blink.gif 


QUOTE(Venta9 @ 2013 02 21, 22:59)
Nu, aisku geriau 12-14 d, nes 6 menulis dylantis- netinka.

Gal kalendorius iš kiniečių ar australų nukopijuotas, ten gal ir būtų tinkamos dienos sėjai..
Kovo 12-14 dienos yra jaunatyje ir avino (ugnies) ženkle, tikrai tokiomis dienomis nieko nesėčiau schmoll.gif čia tinka sėti toms, kurios sėja pagal savo nuotaiką smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 21, 23:41)
ir vėl dainelė iš naujo - grūdinimas svarbu! Nes grūdinant sėklas nereikia vozotis su profilaktiniais purškinėjimais.

Taip taip, Gaudvile, gal ir svarbu, bet aš sėklų negrūdinu, daigus tik. Ir nesu skeptiškai nusiteikusi, tiesiog tingiu peckintis su tom sėklom.. tongue.gif O pernai man išvis kažkaip pasisekė šiltnamyje pasieit beveik be purškaliojimų..
Sakai pataupyt laiką ateičiai ir pagrūdint sėklas dabar? g.gif pagalvosiu.. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 22 vasario 2013 - 06:50
QUOTE(Ex @ 2013 02 22, 06:37)
Sakai pataupyt laiką ateičiai ir pagrūdint sėklas dabar? g.gif pagalvosiu.. smile.gif  4u.gif

Nereikia galvoti smile.gif
Buvau visais šventais prisižadėjus apie grūdinimus ir kt auginimo technologijas nerašyt, nekomentuot. Asese pagailo ir atėjau į pagalbą. Pagelbėjau ir einu toliau 'nieko nekomentuoti' bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 22, 08:08)
Nereikia galvoti   smile.gif

negi teks išbandyt ar kąąą... g.gif o kiek laiko galiu galvot, jei sėt žadu vasario 28d.? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 22 vasario 2013 - 08:09
QUOTE(Ex @ 2013 02 22, 08:09)
negi teks išbandyt ar kąąą... g.gif  o kiek laiko galiu galvot, jei sėt žadu vasario 28d.? 4u.gif


aš taip suprantu, kad galvot jau nėr kada, teks šiandien ruošt vietą šaldytuve smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2013 02 22, 08:09)
negi teks išbandyt ar kąąą... g.gif  o kiek laiko galiu galvot, jei sėt žadu vasario 28d.? 4u.gif

Ex brukstelk vasario 28 nuo kovo 2 labai skiriasi?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 02 22, 09:37)
aš taip suprantu, kad galvot jau nėr kada, teks šiandien ruošt vietą šaldytuve  smile.gif

vadinasi, beveik pavėlavau, teks apsieit, nelabai turėsiu laiko jas tampyt šiltai-šaltai.. smile.gif

P.S. dar prisiminiau, kad iš Madmuazelės gautos sėklos yra super grūdintos - visą parą grūdinosi pašto dėžutėje prie -10 lotuliukas.gif

QUOTE(tany @ 2013 02 22, 10:11)
Ex brukstelk vasario 28 nuo kovo 2 labai skiriasi?

nedaug, tik dviem dienom skiriasi.. biggrin.gif
O jei truputį rimčiau, tai nėr ko bijot, kovo 2d. Skorpionas, taip pat produktyvus, derlingas ženklas, tik tiek, kad bus labai arti (po dviejų parų) mėnulio fazės kaita. Jei jau nespėčiau pasėti vasario pabaigoje, tikrai nedvejodama sėčiau kovo 2d. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 22 vasario 2013 - 10:01
O as jau pasicackinau su tuo grudinimu ax.gif. Kad viskas cia labai paprasta, dariau viska, kaip pirmam temos psl. parasyta. Penkais dienas pagrudinau, vakar jau sukisau, dar siandien sukisiu baklazanus ir Hungarien hot Wax. Pomidorus tai bele kokius pasejau (Giulietta ir Purple Calabash) - is ankstyvu tai tik Kakadu.
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 02 21, 22:53)
Nu va atsirado dar vienas kalendorius... jis lepia pomidorus sodinti 12-14 kovo blink.gif  bet man visvien arciau duses 2 ar 6 d.
vo cia


Tany, atkreipk dėmesį, kiek ten neatitikimų. Mane jau nervina tokie dalykai.
Rašo, kad pomidorus geriausiai sodinti Vėžio arba Skorpiono ženkle. (visur aiškinama, kas vaisiams virš žemės - Mėnulis pilnėjantis). Lentelėje iš karto duoda sodinimo laiką 03.12-14, kai Mėnulis janas, o ženklas Avinas ir Jautis. Kažkur dar skaičiau, kad geriau ne į Mėnulį žiūrėti, o į ženklą. Tavo pasirinkta 2 diena kaip tik Skorpionas. Taip kad viskas manau gerai. Nu kaip jie negali suderinti tokių dalykų doh.gif
Papildyta:
QUOTE(amarrile @ 2013 02 21, 22:06)
Pirmas laistymas - po 8-10 dienų.[/color]

Aš po pasodinimo laistau po 3 -4 maždaug savaičių (priklausomai nuo oro) lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audine68: 22 vasario 2013 - 10:02
QUOTE(Ex @ 2013 02 22, 09:51)
Jei jau nespėčiau pasėti vasario pabaigoje, tikrai nedvejodama sėčiau kovo 2d. smile.gif


tai pasakykit man, durnai, kodėl tada kovo 2 akcentuojama? Kodėl kovo 1 netinka?
Ar tinka nuo vasario pabaigos iki kovo 2 d.?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 02 22, 11:01)
tai pasakykit man, durnai, kodėl tada kovo 2 akcentuojama? Kodėl kovo 1 netinka?
Ar tinka nuo vasario pabaigos iki kovo 2 d.?

tinka smile.gif tik tiek, kad kovo 1d. penktadienis - kirminų diena smile.gif bet kurios neprietaringos, galima sėt ir kovo 1d. smile.gif
Atsakyti
O pomidoram baisus kirminai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2013 02 22, 09:51)
vadinasi, beveik pavėlavau, teks apsieit, nelabai turėsiu laiko jas tampyt šiltai-šaltai.. smile.gif

P.S. dar prisiminiau, kad iš Madmuazelės gautos sėklos yra super grūdintos - visą parą grūdinosi pašto dėžutėje prie -10  lotuliukas.gif
nedaug, tik dviem dienom skiriasi.. biggrin.gif
O jei truputį rimčiau, tai nėr ko bijot, kovo 2d. Skorpionas, taip pat produktyvus, derlingas ženklas, tik tiek, kad bus labai arti (po dviejų parų) mėnulio fazės kaita. Jei jau nespėčiau pasėti vasario pabaigoje, tikrai nedvejodama sėčiau kovo 2d. smile.gif

kovo 4 d fazes kaita? tai reikia kovo 2 tada kuo anksciau sodinti, kad toliau butu nuo fazes kaitos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 22 vasario 2013 - 10:11