Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų gerbėjų palata

QUOTE(Asese @ 2013 02 22, 15:54)
Katytte, labai gražūs ir neišstypę  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Kada juos sėjai?


aciu blush2.gif sie seti sausio 26d. eksperimentiniai bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 02 22, 18:02)
tikrai ne spec.  schmoll.gif  sakyciau net maziausiai tinkancios augalam... bet gi vyras pirko smile.gif...

Supratau g.gif man spec augalams osramo nupirko, šviestuvą pritaikė ... 100tu lt. piniginė sulieknėjo.. kažkaip pinigėlių pagailo, ir ir dar vienos noriu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2013 02 22, 16:44)
pasipasakokit paskui kiek užsisakėt ir per kiek laiko gavot, gundausi ir aš...
Ar ne tany šiom dienom spec lempom pasidžiaugė? Gal galėtum užrodyt kokio modelio šviestuvą vyras išrinko  blush2.gif

Antradienį užsisakiau tą didelį paką ir dar tablečių kokoso. Šiandien gavau žinutę, kad išsiųstas per Lex System. Tai pirmadienį turėčiau gauti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(katyttee @ 2013 02 22, 17:34)
aciu  blush2.gif  sie seti sausio 26d. eksperimentiniai bus  smile.gif

Labai gražūs smile.gif Maniškiai vieni mažesni, kiti labiau ištysę, nes nėr papildomo apšvietimo jiems ax.gif ir sąlygos nėr pačios geriausios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 22, 16:31)
žinau  4u.gif , aš jau gal bent treti metai šitoj palatoj guliu tyliai ( čia panašiai kaip namie  vaikam liepk niekam nerodyt ir nesakyt, tai tik durys atsidaro, ir šaukia- tėveli, o mes tau nesakysim kad mes tave su gimtadieniu sveikinsim , ir dovaną duosim). Visada būna kas pirma pasisėja, paskui būna kad ir viskas laimingai baigiasi. Bet visko gi mokėt negali, reikia bandyti, klysti ir pan.


va butent, pati niekad taip anksti nesejau, bet cia kai uzeini tai drebanciom rankom priepoliui uzejus begi seklas kisti lotuliukas.gif norisi paeksperimentuoti. tuo labiau daigeliu nedaug, siltnamis uz 10metru o ir planuojamas polikarbonatinis vietoj esamo plevelinio. sildytuvas yra, noras yra, svarbu laikui atejus ir kantrybes uztektu biggrin.gif tai vat bandysim,klysim ir pan... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katyttee @ 2013 02 22, 17:41)
va butent, pati niekad taip anksti nesejau, bet cia kai uzeini tai drebanciom rankom priepoliui uzejus begi seklas kisti  lotuliukas.gif  norisi paeksperimentuoti.  tuo labiau daigeliu nedaug, siltnamis uz 10metru o ir planuojamas polikarbonatinis vietoj esamo plevelinio. sildytuvas yra, noras yra, svarbu laikui atejus ir kantrybes uztektu  biggrin.gif  tai vat bandysim,klysim ir pan...  biggrin.gif

o ar papildoma apsvietima naudoji?
mano vasario 1d. seti keli eksperimentiniai, tai net panasumo nera, labai grazus daigeliai tavo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 22, 17:09)
aš vakar agurkų temoj irgi biski ašarojau  drinks_cheers.gif


as irgi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Asese @ 2013 02 22, 18:40)


Labai gražūs smile.gif Maniškiai vieni mažesni, kiti labiau ištysę, nes nėr papildomo apšvietimo jiems  ax.gif ir sąlygos nėr pačios geriausios smile.gif



keli daigeliai ir mano buvo labiau pastype, bet pagailo mest lauk ir persodinau iki pazastu, sodindama su jais rimta pokalbi turejau ir perspejau, jei kotai nestores ir stiepsis i virsu mesiu in komposta biggrin.gif gal issigas g.gif
Papildyta:
QUOTE(zikas1970 @ 2013 02 22, 18:44)
o ar papildoma apsvietima naudoji?
mano vasario 1d. seti keli eksperimentiniai, tai net panasumo nera, labai grazus daigeliai tavo wub.gif



kaip cia pasakius, sedi po paprasta staline lempa, bet intensyviai planuoju pirkti medine lentyna ir montuoti tas ilgas lempas. jei vel priepolis uzeis gal dar siandien i senukus nuleksiu biggrin.gif prisipazistu, esu irgi ziauriai sunkiai serganti ligone kas liecia darzus siltnamius seklas ir pan. doh.gif vyras ir tevai taip ir pavadina kartais, nes daugiau nieko is manes nuo nauju metu ir neisgirsi, tik kokias seklas nusipirkau , koki siltnami radau ir panasiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2013 02 22, 18:40)
Antradienį užsisakiau tą didelį paką ir dar tablečių kokoso. Šiandien gavau žinutę, kad išsiųstas per Lex System. Tai pirmadienį turėčiau gauti smile.gif

unsure.gif idomu ar finansiškai pasiteisins

QUOTE(katyttee @ 2013 02 22, 18:57)
biggrin.gif  prisipazistu, esu irgi ziauriai sunkiai serganti ligone kas liecia darzus siltnamius seklas ir pan.  doh.gif  vyras ir tevai taip ir pavadina kartais, nes daugiau nieko is manes nuo nauju metu ir neisgirsi, tik kokias seklas nusipirkau , koki siltnami radau ir panasiai  biggrin.gif

friends.gif lotuliukas.gif ir taip iki ašarų thumbup.gif l.ilgiuosi kaimo..
Atsakyti
nu vienzo,pamirkiau seklytes sodos tirpale,pagrudinau dvi paras saldytuve ir sienadie jau susejau.Pasejau Betalux ir Golden cherry-cia kad anksciau butu.Okita seja atidesiu turbut kovo 20d okiai.Dar laukia cili ant gyvatuko kol prades uoseguotis ir pradzia kaip ir padaryta
Is pomidoru turiu Tolstoj ir dar kazkokius.Bet dar galvoju apie Blak cherry kazi ar verta?gal kokiu kitokiu mini svyranciu pameginti?
O siaip buvau seklitoj ir tikrai daugiau nesiplaksiu per visa kauna todel kad labai nepatiko aptarnavimas-ziuri i mane kaip i kvaile-o ka?as pirmakarte sejike,man pasitarti,konsultacijos reikia-o ta tokia atzagari-uzkniso.Va pernai pirkau seklu Silainiu turguj tox vyrukas prekiauja ir vakar pas ji nulekiau-jau matosi kad zmogus tuo gyvena,pataria,papasakoja,daug seklu pats isbando-o ir seklos geros.Yra profesional linijos seklu kur dygimas 100 proc.Tai va pas ji ir maciau blac cherry,citrinuku ir dar visokiu-bet sau neleidau pirkti,ieskojau ciliu tai stengiasui net nesizvalgyti doh.gif
ps. suku galva kaip apsaugoti palange nuo mazojo sodininko
Atsakyti
Perverciau savo uzrasus tai pastebejimas toks,kad didziaja seja nuo 2007 m (nuo tada tik susiprotejau,kad reik tokius uzsivest) pradedu nuo kovo 4 iki 10d,pomidorus i siltnami stengiuos issodint (cia jau kalbu apie nuolatine augimo vieta) iki geguzes 8d.
Gyvenu Zemaitijoj, Latvijos pasienio zonoj.
Langai plastikiniai,rytu-pietu puse,namai sildomi kaimiskais peciais, temperatura nepastovi,vesoka. Balandzio menesi visi daigai iskraustomi su loveliais gyvent i siltnami po agro plevele.
Galbut kazkam padesiu apsisprendziant ax.gif
Pati svarstau dar...28 d kaip ir ankstoka,o kovo galas per velu g.gif tai turbut iki kovo 10 vistiek susesiu viska
Kelias seklas Ola polkos,agatos ir kmicic esu iberus,be jokiu cacki pacacki bando dygt ant palanges,bet sunkiai ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2013 02 22, 21:08)
Kelias seklas Ola polkos,agatos ir kmicic esu iberus,be jokiu cacki pacacki bando dygt ant palanges,bet sunkiai ax.gif  ax.gif

as kai pamenu mano a.a. mamyte tiesiai is pakelio berdavo ir lovelius ir sudygdavo kaip sepetys,praretindavo karts nuo karto.Siltamiai milziniski budavo-pardavimui auginome nieko spec su seklom nedarydavo.
aciu uz info
vesiu ir as uzrasus
zemaitijoj (is ten kilusi esu) pavasaris veluoja apie 1-2 sav lyginant su Kaunu
Atsakyti
Čia Kaune Sėklita? Kur ji yra?
Atsakyti
niu ka mergaites, as jau is senuku grizau biggrin.gif nusipirkau tokia puse velnio lentyna,geresnes neradau, ir dvi kolkas lempas, bandysim su vyru kazkaip viska sumontuot. ejau i prieki ir praejau visus seklu stendus, gi viska ten jau mintinai turbut zinau kas kur kabo biggrin.gif nugi tada ejau atgal, ir ***** kazkaip ikrito betaliuxai i krepsi biggrin.gif po to dar melionas, moliugas, aguonos suviliojo,sparagines... vienzo, penkta stadija,ka darysi. dar pastebejau kad is vilmorino nauju seklyciu uzveze. yra visokiu spalvu cheriu, cour di bue ar kazkas tokio, paprikyciu visokiu sirdies formos ir siaip visokiu grozybiu, ir dar 40% nuolaida biggrin.gif nu cia gal kam aktualu 4u.gif
Atsakyti