Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninės knygos - 2

Merginos is kur siunciates epub programeles?
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2013 08 12, 12:20)
pas mane ta pati beda,vakar vyras parsiunte kazka ir patvarke mano kindla,tai dabar viskas puiku su tekstu ir net isdestymas tvarkingas.cia as apie pdf kalbu
o sakykite kur ziurite rimtesnes knygas,lietuviu kalba.nes man tie pilki atspalviai totalus sudas,ner ka skaityti apart sekso scenu  biggrin.gif

As taip pat susiduriau su ta problema smile.gif Paklauskit vyro, kas per programele, nes dalis knygu yra kaip ir brokuotos.
Lietuviskas knygas siunciuosi is linkomanijos, bet ten labai jau kuklus pasirinkimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2013 08 12, 12:20)
pas mane ta pati beda,vakar vyras parsiunte kazka ir patvarke mano kindla,tai dabar viskas puiku su tekstu ir net isdestymas tvarkingas.cia as apie pdf kalbu
o sakykite kur ziurite rimtesnes knygas,lietuviu kalba.nes man tie pilki atspalviai totalus sudas,ner ka skaityti apart sekso scenu  biggrin.gif



Įdomu, gal yra koks atnaujinimas? Nes kiek skaičiau užsienio forumuose, rašo, kad tai Kindle programinė įranga ir reikalingas up-date'as iš gamintojo. Jei galit pasiteirauti savo vyro, ką paklibino, būčiau dėkinga. smile.gif

O tuos visus konvertavimus aš bandžiau. Labai iškraipo teksta, ir jeigu tekste yra daug kursyvo ar pastabų įvairių, pvz. knygoje "Karas ir taika", neįmanoma skaityti.

Visas knygas siunčiuosi iš linkomanija.net
Kas negali ten pakliūti galiu paieškoti knygos ir jei rasis - atsiųsti nurodytan paštan. smile.gif
Ir be virusų! Girdėjau, kad kažkas piktas siuntinėja virusus.
Atsakyti
Gal yra turinčių Pocketbook 623 ar panašią elektroninę skaityklę? ax.gif
Ar jums įsimena puslapį, kuriame baigėte skaityt? Man įsimena tol kol jos neišjungiu, tada įjungus vėl pradeda knygą nuo 1psl schmoll.gif Kol kas tiesiog "užmigdau" ją kai neskaitau, bet taip baterija greičiau senka doh.gif
Jeigu tik su maniške taip daros, tai reiks nešt taisyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(algitad @ 2013 08 19, 17:57)
Gal yra turinčių Pocketbook 623 ar panašią elektroninę skaityklę?  ax.gif
Ar jums įsimena puslapį, kuriame baigėte skaityt? Man įsimena tol kol jos neišjungiu, tada įjungus vėl pradeda knygą nuo 1psl  schmoll.gif Kol kas tiesiog "užmigdau" ją kai neskaitau, bet taip baterija greičiau senka  doh.gif
Jeigu tik su maniške taip daros, tai reiks nešt taisyt  doh.gif

Pas mane isimena paskutini skaityta puslapi. Pabandykit paziureti nustatymuose, gal kokia varnele ne toje vietoje uzdeta. Jei paciai nepavyks, neskit i parduotuve atgal smile.gif
Atsakyti
QUOTE(algitad @ 2013 08 19, 16:57)
Gal yra turinčių Pocketbook 623 ar panašią elektroninę skaityklę?  ax.gif
Ar jums įsimena puslapį, kuriame baigėte skaityt? Man įsimena tol kol jos neišjungiu, tada įjungus vėl pradeda knygą nuo 1psl  schmoll.gif Kol kas tiesiog "užmigdau" ją kai neskaitau, bet taip baterija greičiau senka  doh.gif
Jeigu tik su maniške taip daros, tai reiks nešt taisyt  doh.gif

Mano PocketBook 622. Įsimena skaitomą puslapį ir "užmigdžius", ir išjungus ir vėl įjungus.
Atsakyti
Vakar įsigijau PocketBook 623, puslapį taip pat įsimena. Jei skaitau porą knygų iškarto - taip pat įsimena abejų puslapius. Kol kas skaitykle esu pateninkta, nors neturiu su kuo palyginti, ji man - pirmoji. Žiūrėsim kaip toliau bus smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
turiu amazonkindle skaityklę ir ieškau kur internete būtų galima rasti elektronių knygų medicinos tema (anatomijos vadovėliai, atlasai ir pan.) Geriausiai būtų lietuviškai, bet tiktų ir rusiškai. Gal nurodysite kur ieškoti? Ačiū.
Atsakyti
klausimėlis ne į temą biggrin.gif

turintiems Kindle, manoji skaityklė karts nuo karto rankinėje persikrauna. niekaip neatseku kodėl. gal kas susidūrėt su panašia bėda? g.gif informacija nedingsta, bet knygą atsivertus, atsimena paskutinį puslapį, kurį skaičiau paskutinį kartą, kai skaityklė nepersikrovė. t.y. pamiršta ką perskaičiau, nuo paskutinio skaitymo be persikrovimo iki persikrovimo. erzina tas persikrovinėjimas jau doh.gif nes kartais būna tikrai nemažai perskaityta...
Atsakyti
sveiki,
probrendau skaityklei biggrin.gif turbūt atsiras kas siutėsi Kindle? Įdomu kaip su muitais? kokia suma maždaug susidarytu įdomu...galvoju apie Kindle Paperwithe...
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2013 09 11, 07:38)
sveiki,
probrendau skaityklei  biggrin.gif  turbūt atsiras kas siutėsi Kindle? Įdomu kaip su muitais? kokia suma maždaug susidarytu įdomu...galvoju apie Kindle Paperwithe...


jei pirksit iš amazon.co.uk nebus jokių muitų, nes ES, tik atsiuntimas papildomai kainuos.

manasis iš UK, bet man parvežė ten gyvenantis giminaitis
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2013 09 12, 08:03)
jei pirksit iš amazon.co.uk nebus jokių muitų, nes ES, tik atsiuntimas papildomai kainuos.

manasis iš UK, bet man parvežė ten gyvenantis giminaitis

tai kad is UK neapsimoka, del valiutu santykio, o kaina vienoda 119dol ir 119 svaru... o ir i Lietuva siuncia tik is JAV, jei pirkti savo vardu...kol kas matau vienintele iseiti, pirkti per tarpininkus JAV...bet naujausia versija prades prekiauti nuo 09,30 tai dar turiu laiko apmastymams smile.gif
Atsakyti