Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninės knygos - 2

Sveiki, gal kas zino ar jau yra knyga sylvia day pasinerk i mane pdf formatu?
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuke2013 @ 2013 12 06, 12:18)
Sveiki, gal kas zino ar jau yra knyga sylvia day pasinerk i mane pdf formatu?

cia apie 3 dali kalbi?o jau yra LT kalba?nes kazkaip neuzmaciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(devolesa @ 2013 12 06, 13:55)
cia apie 3 dali kalbi?o jau yra LT kalba?nes kazkaip neuzmaciau  g.gif


Tai va aš to ir klausiu..turbūt dar nėra 4u.gif
Atsakyti
Dabar pagalvojau,kad gal visgi į kažką pigiau pasidairius g.gif gal merginos patartumėt kas turit pigesnius kokius skaityklių variantus? Nes mane tik apšvietimas vilioja brangesnei pirkti, bet et...įsijungsiu lempą gal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2013 12 05, 08:15)
kindle palaiko keletą formatų, bet epub nepalaiko. o pdf skaitymas - labai problemiškas. bent jau man tai labai nepatogu, aš konvertuoju pdf i mobi ir vargo nematau.


gal galima būtu šio varianto konvertoriaus nuorodėlę (tai kas jau patikrinta) ax.gif

ačiū.

Visai nesenai įsigijau Kindle Paperwhite. Kol kas tik bandau susidraugauti su pačia skaityklę.

Panaršiusi inete radau neblogą tinklapį, tiesa rusų kalba. Bet gal kam nors pravers ar bus naudinga: http://kindle.spb.ru...ndle_paperwhite

Čia galima bus rasti ne tik naudotojo instrukciją ir ne tik Kindle, bet ir daugiau (info dešinėje)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 08 gruodžio 2013 - 23:07
QUOTE(janna @ 2013 12 08, 22:58)
gal galima būtu šio varianto konvertoriaus  nuorodėlę (tai kas jau patikrinta)  ax.gif 


iš visų išbandytų man labiausiai patinka ši: calibre, prijungus kindle prie kompo labai paprasta tvarkyti skaityklėje esančias knygas, labai paprastai ir greitai konvertuoja, paprasta įkelti sukonvertuotas knygas. thumbup.gif

tiesa, dėl pdf konvertavimo kartais būna problemų, bet čia jau dažniausiai pats pdf failiukas būna kaltas. tenka ieškoti kito pdf, arba perleisti per teksto atpažinimo programėlę.

su epub konvertavimu i kindle valgomą mobi formatą problemų nepasitaikė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 09 gruodžio 2013 - 10:01
QUOTE(Thea! @ 2013 12 08, 22:07)
Dabar pagalvojau,kad gal visgi į kažką pigiau pasidairius g.gif  gal merginos patartumėt kas turit pigesnius kokius skaityklių variantus? Nes mane tik apšvietimas vilioja brangesnei pirkti, bet et...įsijungsiu lempą gal biggrin.gif


geriau jau pirkti su apšvietimu. Visi miega, o tu ramiai skaitai biggrin.gif Pas mane Nook simple touch, pdf ir epub. SU LT šriftu kartais problematiška (vienos knygos būna ok, kitos ne, įtariu būna kaltas pats pdf failas). Bet kadangi aš skaitau ne LT kalba daugumoj, tai netrukdo.
Atsakyti
Norėčiau užduoti blondinišką klausimą, naudojantiems Kindle. Ar ji apart mobi formatą nuskaito dar kokį nors patogiam skitymui, na tarkim kad ir epub, ar vis tik ne?

Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2013 12 09, 11:29)
Norėčiau užduoti blondinišką klausimą, naudojantiems Kindle. Ar ji apart mobi formatą  nuskaito dar kokį nors patogiam skitymui, na tarkim kad ir epub, ar vis tik ne?

Ačiū.


Ir dar vienas klausimėlis. Kame gali būti priežastis, jog šrifto dydis jei ir pasikeičia tai labai mažai? Permetus į skaityklę knygą, niekaip negaliu padidinti šrifto dydį, nors šriftų dydžių sąrankoje nustačiau didžiausia. Bet tekstas išlieka praktiškai tos pats. Kame reikalas? Ką darau ne taip?

Pabndžiau su pasirinktu šrifto dydžių atidaryti vartotojo vadovą. Jame raidžių dydis laaaabai didelis.

g.gif g.gif g.gif

Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2013 12 09, 11:29)
Norėčiau užduoti blondinišką klausimą, naudojantiems Kindle. Ar ji apart mobi formatą  nuskaito dar kokį nors patogiam skaitymui, na tarkim kad ir epub, ar vis tik ne?


epub tikrai neskaito, reikia konvertuoti į mobi, ar kokį kitokį. kokius skaito reikia žiūrėt kiekvienos skaityklės instrukcijoj. kiekviena naujesnė skaityklė pažįsta vis daugiau formatų.

tiesiog epub ir mobi vieni populiariausių

kokio formato failiukas, kur nepasididina šriftas?
Atsakyti
Na va,visgi nusipirkau pačią paprasčiausią kindle 4u.gif jei patiks, tikrai bus poreikis šviesai ir kitiems patogumams, tai kadanors pasidovanosiu ir geresnę thumbup.gif O šiai dar ir akcija nebloga buvo, tai nesusilaikiau ir nepajutau kaip nupirkau bigsmile.gif dabar beliks laukti,kada tas senis šaltis pasibels į namus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 09 gruodžio 2013 - 22:01
QUOTE(Gemma @ 2013 12 09, 15:47)
epub tikrai neskaito, reikia konvertuoti į mobi, ar kokį kitokį. kokius skaito reikia žiūrėt kiekvienos skaityklės instrukcijoj. kiekviena naujesnė skaityklė pažįsta vis daugiau formatų.

tiesiog epub ir mobi vieni populiariausių

kokio formato failiukas, kur nepasididina šriftas?


pdf., tai yra pdf konvertuotas į mobi.

iš vartotojui skirtos info:
"Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, unprotected MOBI, PRC natively; HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP through conversion"

nelabai draugauju su anglų kalba. ar reiktų suprasti kad Kindles gimtasis formatas nėra Mobi, nors iš bėdos galimas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 09 gruodžio 2013 - 22:12