Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninės knygos - 2

QUOTE(Laisvė @ 2014 01 14, 17:09)
Tiesa, nepamenu, ar anoje skaityklėje buvo, bet dabar, kai skaitome toje pačioje skaityklėje dviese su dukra savo knygas, tai yra patogumas tas, kad skaityklė įsimena abiejų skaitomų knygų paskutinį skaitytą puslapį.


o kaip gali būti, kad neįsidėmi skaityto puslapio blink.gif

mano senutė kindle visų pradėtų knygų puslapius atsimena... smile.gif aš dažniausiai skaitau ne po vieną knygą: kokią nors darbinę, kokią nors grožinę rimtą ir ką nors atsipalaidavimui, priklausomai nuo nuotaikos. net prieš pusmetį užmestos knygos, po kurios perskaičiau dar keletą, atidarė būtent ten, kur ir baigiau skaityt
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 01 16, 08:47)
o kaip gali būti, kad neįsidėmi skaityto puslapio  blink.gif

mano senutė kindle visų pradėtų knygų puslapius atsimena...  smile.gif  aš dažniausiai skaitau ne po vieną knygą: kokią nors darbinę, kokią nors grožinę rimtą ir ką nors atsipalaidavimui, priklausomai nuo nuotaikos. net prieš pusmetį užmestos knygos, po kurios perskaičiau dar keletą, atidarė būtent ten, kur ir baigiau skaityt

O ko vartyti akis ir stebėtis hihihi.gif Tą skaityklę turėjau trumpai, skaičiau joje nedaug ir tik vieną knygą vienu metu - daug kas liko neišbandyta. Dabar skaitome dviese su dukra kiekviena savo knygą - tuo ir pasidžiaugiau. Manęs klausė apie PB 622, aš ir išsakiau SAVO nuomonę ir santykį su ja 4u.gif
Atsakyti
Kokias idomias knygas skaitete ?. Ruosiuosi atostogoms, norisi lengvesnio turinio knygu lietuviu kalba
Atsakyti
Rekomenduoju šitą dėklą, aišku, nežinau, kaip bus po kelių mėnesių ištisinio tampymo, bet pirminis įspūdis labai geras. Ir nebrangus visai
dėklas
Atsakyti
Sveiki, renkuosi skaityklę, bet tam reikale esu dar visai žalia, ir norėjau pasiteirauti turinčių Kindle. Ar sudėtingas jų valdymas? Ta prasme, ar paprasta susigaudyti žmogui, nemokančiam anglų kalbos, nes kaip suprantu, lietuviško meniu kažkokio nebūtų. Noriu vieną prigriebt ir močiutei, o seni žmonės ir naujosios technologijos dažniausiai yra nelabai suderinami dalykai... Kažin, išeitų išmokyt ja elementariai naudotis? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2014 01 14, 17:09)
PB 622 pardaviau, nes įsigijau PB 623. Nauja patogesnė tuo, kad galiu skaityti naktį ar prieblandoje nedegdama šviesos - ji turi papildomą ekrano pašvietimą LED diodais  thumbup.gif

Ar patogus tas naktinis skaitymas - išbandėte?

Nes aš irgi mąstau, kad pernai įsigytą PB 622 parduot (dar garantija virš metų bus) ir įsigyt PB 623.

Mano skaitymas dabar pasidarė tik naktinis - gaila, to nenumačiau, kad su kūdikiu dienom nepaskaitysiu biggrin.gif Būčiau pagalvojus, nereiktų praktiškai naujo daikto išparceliuot doh.gif Bet jei patogu/lengvai įžiūrima skaityt naktį - susigundyčiau tokiam reikalui.

O pardavėt su įsigytom/parsiųstom el.tknygom? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 01 26, 22:37)
Ar patogus tas naktinis skaitymas - išbandėte?

Nes aš irgi mąstau, kad pernai įsigytą PB 622 parduot (dar garantija virš metų bus) ir įsigyt PB 623.

Mano skaitymas dabar pasidarė tik naktinis - gaila, to nenumačiau, kad su kūdikiu dienom nepaskaitysiu biggrin.gif Būčiau pagalvojus, nereiktų praktiškai naujo daikto išparceliuot doh.gif Bet jei patogu/lengvai įžiūrima skaityt naktį - susigundyčiau tokiam reikalui.

O pardavėt su įsigytom/parsiųstom el.tknygom? ax.gif

Man labai patogus naktinis skaitymas, nes dieną dažnai skaityklę okupuoja paauglė, tad mano skaitylė būna vakare ir naktį. Kartais šiaip nesimiega - tuomet nebereikia vartytis ir dūsauti, imu skaityklę ir... voila thumbup.gif Ir patogu, ir įžiūrima, nes šviečia iš vidaus mirksiukas.gif

Taip, skaityklę pardaviau su knygomis - tokiomis, kokių pageidavo pirkėja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenBubble @ 2014 01 26, 22:14)
Sveiki, renkuosi skaityklę, bet tam reikale esu dar visai žalia, ir norėjau pasiteirauti turinčių Kindle. Ar sudėtingas jų valdymas? Ta prasme, ar paprasta susigaudyti žmogui, nemokančiam anglų kalbos, nes kaip suprantu, lietuviško meniu kažkokio nebūtų. Noriu vieną prigriebt ir močiutei, o seni žmonės ir naujosios technologijos dažniausiai yra nelabai suderinami dalykai...  Kažin, išeitų išmokyt ja elementariai naudotis? biggrin.gif


na, žiūrint, kiek tas žmogus šiaip gaudosi technologijose g.gif gal reiktų pagalvot, kaip tas žmogus įsikels knygas į skaityklę, ar bus kas sukelia, sukonvertuoja (jei reikės). nes ko gero tai bus sudėtingiausia dalis. visa kita (įsijungti skaityklę, įsijungti knygą, perversti puslapį, pakeisti šriftą, ir pan.) manau tikrai turėtų susigaudyt smile.gif
Atsakyti
Kazkur inete (reiktu pasikapstyti) rusiskuose tinklapiuose skaiciau, kad is amazon (oficialiai) galima parsisiuti ir Kindleje angliska meniu perkonfiguruoti i rusiskaji.

Bet teksto konvertavimas, kaip jau minejo Gemma, bet kuriuo atveju isliks sudetingiausiu dalyku mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 27 sausio 2014 - 09:27
QUOTE(Laisvė @ 2014 01 27, 06:33)
Man labai patogus naktinis skaitymas, nes dieną dažnai skaityklę okupuoja paauglė, tad mano skaitylė būna vakare ir naktį. Kartais šiaip nesimiega - tuomet nebereikia vartytis ir dūsauti, imu skaityklę ir... voila  thumbup.gif  Ir patogu, ir įžiūrima, nes šviečia iš vidaus  mirksiukas.gif

Taip, skaityklę pardaviau su knygomis - tokiomis, kokių pageidavo pirkėja  rolleyes.gif

Ačiū už atsiliepimą 4u.gif
Taip ir darysiu, bandysiu parduot ir pirkti kitą.

Radau Pocketbook žibintuvėlį el.knygoms, bet nerandu, kad siųstų į LT, o ir šiaip gal patogiau integruotas šviesos šaltinis.

O kur pirkot PB623? Pigiausia lyg varle.lt, bet nekokie parduotuvės atsiliepimai internete, baisoka rizikuot įmerkt pinigus ir lsukt-nesulaukt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 01 27, 09:15)
na, žiūrint, kiek tas žmogus šiaip gaudosi technologijose  g.gif gal reiktų pagalvot, kaip tas žmogus įsikels knygas į skaityklę, ar bus kas sukelia, sukonvertuoja (jei reikės). nes ko gero tai bus sudėtingiausia dalis. visa kita (įsijungti skaityklę, įsijungti knygą, perversti puslapį, pakeisti šriftą, ir pan.) manau tikrai turėtų susigaudyt  smile.gif

Ačiū už atsakymą smile.gif Jau knygas tikrai sukeltume ir t.t. Jai tik reiktų išmokti pasirinkt dar neskaitytą knygą ir parametrus, kad skaityti būtų patogu smile.gif

QUOTE(janna @ 2014 01 27, 10:21)
Kazkur inete (reiktu pasikapstyti) rusiskuose tinklapiuose skaiciau, kad is amazon (oficialiai) galima parsisiuti ir Kindleje angliska meniu perkonfiguruoti i rusiskaji.

Dėkui, reikės pasidomėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 01 26, 22:37)
Ar patogus tas naktinis skaitymas - išbandėte?

Nes aš irgi mąstau, kad pernai įsigytą PB 622 parduot (dar garantija virš metų bus) ir įsigyt PB 623.


As taip pat skaitau naktimis lovoje. Man su PB 623 patogu, apsvietimas pakankamas, kad nejungti daugiau jokios sviesos ir netrukdyti salia mieganciam.
Pirkau pigu.lt, pries kaledas ten radau pigiausiai.

GreenBubble, pirkit pocketbooka , jame meniu lietuviskas mirksiukas.gif
Atsakyti