Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninės knygos - 2

Naujojo 626 aprasymas nesuzavejo, realiu pliusu nepamaciau, o va, kad atimta galimybe klausyti audio knygu (kazkam gal tai svarbu) nelabai prie pliusu priskirciau g.gif Ir dar tiketina, ad uz 623 kainuoja brangiau g.gif
Atsakyti
Sakykit, o ką darote su knygomis, kurios jau būna skaityklėse? Ar paliekate, ar drąsiai trinate? Jų ten tiek daug visokiausiom kalbom. ax.gif
Skaityklę PB626 jau turiu. Mokausi naudotis..... smile.gif
p.s. O dėkliuką užsakiau, bet užsakymo statusas kažkaip jau savaitę nesikeičia (užsakymas gautas, apmokėtas ir viskas...). Įdomu, ar gavo kas pastaruoju metu užsakęs iš Ukrainos?
Atsakyti
QUOTE(Arita:) @ 2014 03 03, 23:38)
Sakykit, o ką darote su knygomis, kurios jau būna skaityklėse? Ar paliekate, ar drąsiai trinate? Jų ten tiek daug visokiausiom kalbom.  ax.gif
Skaityklę PB626 jau turiu. Mokausi naudotis.....  smile.gif
p.s. O dėkliuką užsakiau, bet užsakymo statusas kažkaip jau savaitę nesikeičia (užsakymas gautas, apmokėtas ir viskas...). Įdomu, ar gavo kas pastaruoju metu užsakęs iš Ukrainos?


mano visos knygos susinchronizuotos su calibre, tai iš skaityklės drąsiai ištrinu perskaičius, bet lieka kompe atsarginė kopija
Atsakyti
QUOTE(Arita:) @ 2014 03 03, 23:38)
Sakykit, o ką darote su knygomis, kurios jau būna skaityklėse? Ar paliekate, ar drąsiai trinate? Jų ten tiek daug visokiausiom kalbom.  ax.gif
Skaityklę PB626 jau turiu. Mokausi naudotis.....  smile.gif
p.s. O dėkliuką užsakiau, bet užsakymo statusas kažkaip jau savaitę nesikeičia (užsakymas gautas, apmokėtas ir viskas...). Įdomu, ar gavo kas pastaruoju metu užsakęs iš Ukrainos?

Aš iš skaityklės į kompą nereikalingas (įvairiom kalbom) perkėliau. Palikau tik tas, kurias RU ar EN norėčiau perskaityt.

O dėl dėkliuko gal parašykit el.laišką, maža kas unsure.gif Arba per jų svetainę, kur online konsultuoja..man tai visad atsakydavo unsure.gif
Atsakyti
As kitu kalbu failus meciau lauk be gailescio. Kai pajungi atnaujinima, jis vel viska sukelia, taip, kad nuostolis nedidelis jei kada netycia prireiktu.
Atsakyti
QUOTE(Arita:) @ 2014 03 03, 23:38)
Sakykit, o ką darote su knygomis, kurios jau būna skaityklėse?

Palikau tas, kurias norėčiau paskaityti. Kitas ištryniau.
Atsakyti
Laba diena,
domiuosi e.skaityklėmis. Galvoju apie įsigijimą.
Paskaičiau didžiąją dalį temos, susidariau įspūdį, kad dauguma jūsų pagrinde tas naujausias skaitykles naudojate. Mane domintų paprasta, neitin brangi, nes ir finansinės galimybės šiuo metu nelabai leidžia, ir nėra man svarbus apšvietimas ar panašūs dalykai.
Tai gal kas turėjote tarkim tokią, galite pakomentuoti, ar verta pirkti, ar jeigu nėra labai didelio poreikio, reikiamybės(kadangi nėra knygos mano kiekvienos dienos dalis), gal išvis kolkas neapsimoka pirkti jokios? g.gif
http://www.topocentr...n...=skaityklė
iš anksto dėkui smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Enimdreja @ 2014 03 26, 14:51)
Laba diena,
domiuosi e.skaityklėmis. Galvoju apie įsigijimą.
Paskaičiau didžiąją dalį temos, susidariau įspūdį, kad dauguma jūsų pagrinde tas naujausias skaitykles naudojate. Mane domintų paprasta, neitin brangi, nes ir finansinės galimybės šiuo metu nelabai leidžia, ir nėra man svarbus apšvietimas ar panašūs dalykai.
Tai gal kas turėjote tarkim tokią, galite pakomentuoti, ar verta pirkti, ar jeigu nėra labai didelio poreikio, reikiamybės(kadangi nėra knygos mano kiekvienos dienos dalis), gal išvis kolkas neapsimoka pirkti jokios? g.gif
http://www.topocentr...n...=skaityklė
iš anksto dėkui smile.gif

Apsimoka, jei skaitote ir norėtumėt naudot 4u.gif Ir pirkite tokią, kokią galite, nežiūrėkit į kitus ir būtinai modernumą, firmą, kainą. Kol neturėjau mandresnės, teko pasiskolint pažiūrėt daug paprastesnę ir pigesnę - jokių skundų! Akims bet kokiu atveju skaityklė geriau už planšetę ar bet kokį kitą kompiuterį.
Bet jei tik žaisliukas, nežinot ar verta, ar naudositės, kur naudositės, tai žinoma galima ir apsieiti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 03 26, 15:13)
Apsimoka, jei skaitote ir norėtumėt naudot 4u.gif Ir pirkite tokią, kokią galite, nežiūrėkit į kitus ir būtinai modernumą, firmą, kainą. Kol neturėjau mandresnės, teko pasiskolint pažiūrėt daug paprastesnę ir pigesnę - jokių skundų! Akims bet kokiu atveju skaityklė geriau už  planšetę ar bet kokį kitą kompiuterį.
Bet jei tik žaisliukas, nežinot ar verta, ar naudositės, kur naudositės, tai žinoma galima ir apsieiti ax.gif

dėkui smile.gif
man didžiausias klausimas yra toks, ar tos pigesnės skaityklės irgi pasiteisina, ar geriau jau jokios negu pigesnę, paprastesnę ax.gif dar esu kažkur skaičius, girdėjus, kad skaityklėse vartant puslapius vis kažkoks mirgėjimas pasitaiko. Ar čia tik gandai? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Enimdreja @ 2014 03 26, 14:51)
Laba diena,
domiuosi e.skaityklėmis. Galvoju apie įsigijimą.
Paskaičiau didžiąją dalį temos, susidariau įspūdį, kad dauguma jūsų pagrinde tas naujausias skaitykles naudojate. Mane domintų paprasta, neitin brangi, nes ir finansinės galimybės šiuo metu nelabai leidžia, ir nėra man svarbus apšvietimas ar panašūs dalykai.
Tai gal kas turėjote tarkim tokią, galite pakomentuoti, ar verta pirkti, ar jeigu nėra labai didelio poreikio, reikiamybės(kadangi nėra knygos mano kiekvienos dienos dalis), gal išvis kolkas neapsimoka pirkti jokios? g.gif
http://www.topocentr...n...=skaityklė
iš anksto dėkui smile.gif


jei labai riboja finansai, galima bandyt naudotą skaityklę pirkt, pvz., teko matyt kindle iki 100 lt. žmonės parduoda senesnio modelio puikiai veikiančius prietaisus, nes nusiperka naujesnius, su daugiau "navarotų"

bet svarbiausia įvertinti poreikį tokios skaityklės: ar esate knygų graužikė ar tik pro retą perskaitot vieną kitą knygelę? ar jums tikrai labiau patiks technologija, o ne realios knygos kvapas, pojūtis?
Atsakyti
QUOTE(Enimdreja @ 2014 03 26, 15:51)
Laba diena,
domiuosi e.skaityklėmis. Galvoju apie įsigijimą.
Paskaičiau didžiąją dalį temos, susidariau įspūdį, kad dauguma jūsų pagrinde tas naujausias skaitykles naudojate. Mane domintų paprasta, neitin brangi, nes ir finansinės galimybės šiuo metu nelabai leidžia, ir nėra man svarbus apšvietimas ar panašūs dalykai.
Tai gal kas turėjote tarkim tokią, galite pakomentuoti, ar verta pirkti, ar jeigu nėra labai didelio poreikio, reikiamybės(kadangi nėra knygos mano kiekvienos dienos dalis), gal išvis kolkas neapsimoka pirkti jokios? g.gif
http://www.topocentr...n...=skaityklė
iš anksto dėkui smile.gif

Žinokit, pašvietimas yra svarbu, kai vėlai vakare lovoj skaitai sau ir niekam netrukdai su savo šviesele mirksiukas.gif
Skaityklė nepamainoma keliaujančiam žmogui, ji sutaupo vietos, yra lengva ir nedidelė. Ir be abejo, talpina ne vieną knygą smile.gif
Galite įsigyti ir visai kuklią, svarbu veiktų.
Atsakyti
Na va įsigijau ir aš savo skaityklę 4u.gif rinkausi tarp pb623 ir kindle paperwhite, bet kai drauge užrodė naują kindle už 440lt čiupau neabejojusi. Labai patiko kindle medziagu kokybe, labai malonus laikyti rankoje matosi kad amazon negailejo pinigu ant kokybes. Labai patiko funkcija kaip paspaudi ant ekrano ir tau išverčia anglliškus žodžius į lietuvių kalba. Apšvietimas irgi super visur tolygus baterija laiko labai ilgai. Visoms rekomenduoju thumbup.gif ai dar dėkliukų amazonas turi labai fainų irgi matosi jog padirbėta. Isigijau labai gražu raudona ir labai pigiai smile.gif Turi faina funkcija kai atidarau tai mano kindle pati isijungia uždarius užmiega bigsmile.gif
Visoms labai rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beatricius: 30 kovo 2014 - 09:16