Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninės knygos - 2

QUOTE(Laisvė @ 2013 07 15, 15:53)
Turiu PocketBook 622 Touch kokius du mėnesius. Kol kas esu labai patenkinta skaitykle, nes rankose ji lengva, be to, suprantamas ir nesunkus valdymas. Įsikėliau geros muzikos, tad vidutiniame triukšme (tarkim, autobuse, traukinyje ar lėktuve) galiu klausyti kokio Stevie Wonder, o ne pakeleivių kalbos  smile.gif  Jei dabar rinkčiausi (kai jau supratau, kas tai yra ir ko galiu iš viso to norėti), galbūt ieškočiau 623 - dėl ekrano apšvietimo galimybės skaitant tamsoje  4u.gif

O dekliukas ar labai butinas? Ir ar specialiai tam modeliui pirkot, jei isvis pirkot? biggrin.gif
As irgi mastau po visokiu konsultaciju, kad 623 gal geriau ax.gif
Konsultantas dar pasakojo apie spalvotus ekranus, bet galvoju, kad gal nereikia, pernelyg didele kaina.
Skaiciau, kad yra 9 coliu ekranai, bet kelioneje jie jau per dideli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suprantama: 15 liepos 2013 - 15:04
Man knygoje labai svarbu - žodynas:) Laisve, taip suprantu, kad 622 turi abbyy žodyną? Ar žodžiui sužinoti reikalingas wifi? Ar jis iš karto reikšmę išmeta?
623 taip ir nesupratau kokie žodynai.
Atsakyti
QUOTE(inuska @ 2013 07 15, 16:03)
Man knygoje labai svarbu -  žodynas:) Laisve, taip suprantu, kad 622 turi abbyy žodyną? Ar žodžiui sužinoti reikalingas wifi? Ar jis iš karto reikšmę išmeta?
623 taip ir nesupratau kokie žodynai.

623 irgi turi abbyy zodyna, wi fi nereikia, jau ikelta.
Atsakyti
QUOTE(Suprantama @ 2013 07 15, 15:00)
O dekliukas ar labai butinas? Ir ar specialiai tam modeliui pirkot, jei isvis pirkot? biggrin.gif
As irgi mastau po visokiu konsultaciju, kad 623 gal geriau  ax.gif
Konsultantas dar pasakojo apie spalvotus ekranus, bet galvoju, kad gal nereikia, pernelyg didele kaina.
Skaiciau, kad yra 9 coliu ekranai, bet kelioneje jie jau per dideli.

Šitos skaityklės dydis ir svoris yra pats tas ją nešiotis rankinėje ar net rankinuke. Taip, manau, jog dėkliuko reikėtų. Aš kurį laiką jo neturėjau, tai nešiojausi su savimi tame pakuotės plastiko maišelyje biggrin.gif Dėkliukų yra pirkti ir pigu.lt. bet man jį padarė draugė odininkė 4u.gif

QUOTE(inuska @ 2013 07 15, 15:03)
Man knygoje labai svarbu -  žodynas:) Laisve, taip suprantu, kad 622 turi abbyy žodyną? Ar žodžiui sužinoti reikalingas wifi? Ar jis iš karto reikšmę išmeta?

Taip, mano skaityklėje Abbyy žodynas yra ir nereikia jam Wi-Fi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2013 07 15, 16:15)
Šitos skaityklės dydis ir svoris yra pats tas ją nešiotis rankinėje ar net rankinuke. Taip, manau, jog dėkliuko reikėtų. Aš kurį laiką jo neturėjau, tai nešiojausi su savimi tame pakuotės plastiko maišelyje biggrin.gif Dėkliukų yra pirkti ir pigu.lt. bet man jį padarė draugė odininkė  4u.gif

O audio knygas ar gerai klausyti ir pvz kokia ausines prie knygos rinktis?
Atsakyti
QUOTE(Suprantama @ 2013 07 15, 18:26)
O audio knygas ar gerai klausyti ir pvz kokia ausines prie knygos rinktis?

Iki audio knygų dar nepriėjau biggrin.gif Turiu kelias, bet nebandžiau klausytis. Muziką mp3 formatu klausau. Ausinės mano tokios kelioninės, įkišamos į ausis, SENNHEISER firmos. Galbūt būtų kitokios patogesnės, bet aš dažniau kelionėse klausau, tai mane tenkina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2013 07 14, 20:22)
kazin kada III dalis lietuviu klb pasirrodys? o gal jau yra>>>???  g.gif

Lietuviu k dar nera. Kiek teko dometis, nepatvirtintais duomenimis lietuviu k turetu iseiti rudeni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cleoo @ 2013 07 09, 14:04)
Pradesiu ir as treciaja dali " Fifty Shades Freed" (rusu k.)  bigsmile.gif

O gal kas turite trečiąją dalį anglų kalba? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2013 07 15, 19:31)
Iki audio knygų dar nepriėjau  biggrin.gif  Turiu kelias, bet nebandžiau klausytis. Muziką mp3 formatu klausau. Ausinės mano tokios kelioninės, įkišamos į ausis, SENNHEISER firmos. Galbūt būtų kitokios patogesnės, bet aš dažniau kelionėse klausau, tai mane tenkina  mirksiukas.gif

Atsisiunciau ir klausiau jau viena, tikras malonumas smile.gif Tik beda, kad apimtis didele, tai i el knyga neprisikrausi. verysad.gif Bet gal visokiu buna, nelabai susiduriau.
O kokiu formatu geriau skaityti- EPUB ar PDF? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprantama @ 2013 07 15, 21:01)
O kokiu formatu geriau skaityti- EPUB ar PDF?  blush2.gif

Man labiau patinka EPUB, tik kad nedaug knygų turiu tuo formatu, o konvertuoti tingiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2013 07 15, 22:17)
Man labiau patinka EPUB, tik kad nedaug knygų turiu tuo formatu, o konvertuoti tingiu  blush2.gif

O kame formatu skirtumas skaitant? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprantama @ 2013 07 15, 21:24)
O kame formatu skirtumas skaitant?  blush2.gif

Nemokėčiau net tinkamai apibūdinti biggrin.gif Tiesiog man patinka EPUB puslapiai, vertimas ir t.t. 4u.gif
Atsakyti