Įkraunama...
Įkraunama...

Kalių gimdymas

QUOTE(Mil@na @ 2013 09 06, 00:32)
Sveiki. Ar yra dar tokių, sėdinčių ,,kaip ant adatų" dėl kalytės nėštumo?? Stresinuos nerealiai, nebežinau, nei ką skaityti, nei ką žiūrėti...Šiandiena 54 diena. Dabar toks klausimas - ar būtina kalei po gimdymo suleisti tą oksitociną??? Jokių papildų neduodų, valgo pagal RAW, apetitas geras ((bent jau iki šiol...). Ačiū už atsakymus, palaikymą ir supratimą....

Oi, daug tokių sėdinčių "kaip ant adatų" smile.gif
54 diena - dar nedaug, būna kad kalės gimdo pagal šeimininkų paskaičiavimus ir 68-69 dieną, gi nevisuomet lėliukai užkimba tada, kada kergiama, tai paklaida būna ir kartais nemaža. Apsišarvuokit kantrybe 4u.gif
Oksitocinas po gimdymo palengvina gimdos išsivalymą, išstumia likusį kraują, gerina pieno išsiskyrimą. Bet jei nesuleisit, blogiau nebus 4u.gif
Atsakyti
man labai sauniai pasiteisino praktikoje ta teorija, kad gimdymas buna praejus 63 dienom PO OVULIACIJOS pradzios. Tikslia data apsibraukus kalendoriuje turejau visa nestuma smile.gif idomu ar kazkam nepasiteisino tokia teorija? ir ar cia tik man pasiseke ar tikrai taip ir buna didziaja dauguma atveju? smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Mūsų kalytė Jorkšyrė laukiasi jau 30 dienų. Echoskopas parodė 3 šuniukus. bet labai nerimauju, nes nieko nenori ėsti, tik daržoves. Tapo vegetarė. Vežiojom pas veterinarų, ištyrė kraują, kraujas sveiko šuns, o nevalgo jau nuo sukergimo. Gal kas su tuo susidūrėt?
Atsakyti
Mes dar laukime....Dar ir laiko yra, bet jau baiminuosi ją vieną palikti....
Atsakyti
QUOTE(eknos @ 2013 09 06, 23:03)
Sveikos. Mūsų kalytė Jorkšyrė laukiasi jau 30 dienų. Echoskopas parodė 3 šuniukus. bet labai nerimauju, nes nieko nenori ėsti, tik daržoves. Tapo vegetarė. Vežiojom pas veterinarų, ištyrė kraują, kraujas sveiko šuns, o nevalgo jau nuo sukergimo. Gal kas su tuo susidūrėt?

Cia taip vadinama nestumine intoksikacija, bet ji pas mus buna dazniausiai 3-4savaite po sukergimo. Vaikstom is paskos su skaniausiais gabaleliais blush2.gif , kad tik ka suvalgytu, trunka apie savaite, paskui pradeda est kaip "zveris" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liuka** @ 2013 09 07, 23:15)
Cia taip vadinama nestumine  intoksikacija, bet ji pas mus buna dazniausiai 3-4savaite po sukergimo. Vaikstom is paskos su skaniausiais gabaleliais blush2.gif , kad tik ka suvalgytu, trunka apie savaite, paskui pradeda est kaip "zveris" smile.gif


O mano rotveilerė visą laiką ėdė normaliai, ir tik likus 2 sav. iki gimdymo visiškai prarado apetitą. Galima buvo sugundyti tik žalia mėsa...
Atsakyti
QUOTE(liuka** @ 2013 09 07, 23:15)
Cia taip vadinama nestumine  intoksikacija, bet ji pas mus buna dazniausiai 3-4savaite po sukergimo. Vaikstom is paskos su skaniausiais gabaleliais blush2.gif , kad tik ka suvalgytu, trunka apie savaite, paskui pradeda est kaip "zveris" smile.gif



QUOTE(mike-pukuotukas @ 2013 09 08, 10:01)
O mano rotveilerė visą laiką ėdė normaliai, ir tik likus 2 sav. iki gimdymo visiškai prarado apetitą. Galima buvo sugundyti tik žalia mėsa...

O mano bobteilė absoliučiai visą nėštumą atsisakė ėsti..vaje,ko tik nedariau biggrin.gif Kaip sakoma į š... be muilo lindau,kad tik pavalgytu.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(austulis @ 2013 09 08, 13:01)
O mano bobteilė absoliučiai visą nėštumą atsisakė ėsti..vaje,ko tik nedariau biggrin.gif Kaip sakoma į š... be muilo lindau,kad tik pavalgytu.. biggrin.gif

O tai kaip tuos šuniukus atsivedė, ar nebuvo nusilpusi? ar šuniukai sveiki buvo? Kada jai atsirado apetitas? Parašykit, labai dėl to nerimauju. Ačiū.
Atsakyti
Mano mergina ėda kaip išprotėjusi, niekada neteko lakstyti ,,su šaukštu" iš paskos (nusispjaunu)...
Atsakyti
Nusipirkau ampulę oksitocino, vetas pasakė, kad suleisti visą..Bet mano kalytė maža, tai ir abejoju, ar visos reikėtų....
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2013 09 11, 22:28)
Nusipirkau ampulę oksitocino, vetas pasakė, kad suleisti visą..Bet mano kalytė maža, tai ir abejoju, ar visos reikėtų....

doh.gif as leidziu 8-10kg sunims po 0.2ml ( zmogiska) , suleitas didesnis kiekis gali " sudraskyti" gimda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liuka**: 12 rugsėjo 2013 - 12:35
Sveikos 4u.gif
as su klausimeliu. Ar visada juntami suniuku judesiai? Siandien manoji turetu lauktis 60-ta diena, taciau suniuku neuzciuopiu iki siol. Ji smulki, jai pirma vada. Visi nestumo pozymiai yra, paskutinemis dienomis atsirado pienas, suka guoli kaip isprotejus. Buvo ir needimo stadija ir vel apetito atsistatymas. Pastambejus gerokai, vangi, vengia sokineti, visa laika mieguista. Temp. normali 37,5. Echoskopo nedariau, kazkaip buvau tikra, kad ji laukiasi. Bet del judesiuku nebuvimo su abejojau... Negi tai netikras nestumas g.gif ?!
Labai aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti