Įkraunama...
Įkraunama...

Kalių gimdymas

Pumpum, sveikinu ir tave, ir tavo palaikymo komandą, o Mūza-ji iš viso ŠAUNUOLĖ smile.gif
Atsakyti
Ačiū! Palaikymo komanda nereali. Suvienyjo mus visus biggrin.gif apie Mūzą nė nekalbu. Bet visad tikėjau kad viskas bus gerai, nes šuo mano stiprus ir žinojau, kad susitvarkys. Aš turėjau būt šalia ir ją palaikyt, abiems buvo nuo to lengviau visoj šitoj situacijoj biggrin.gif o dar aip širdelę glostė kai pamačiau ant kiek mano santūrioji damutė kuri nerodo savo emocijų manimi pasitiki ir deda visas viltisį mane. Visą gimdymą buvo prilipus ir pilnai pasitikėjo. Nerealu. Myliu savo šunį biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Labai sveikinu sulaukus tokio gausaus būrio mažylių, istorija tikrai ilga ir pritraukianti. ant galo net susigradinau blush2.gif Sėkmės mažiams ir jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve... @ 2014 01 02, 13:38)
Labai sveikinu sulaukus tokio gausaus būrio mažylių, istorija tikrai ilga ir pritraukianti. ant galo net susigradinau blush2.gif    Sėkmės mažiams ir jums 4u.gif

Ačiū! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 01 02, 14:53)
Myliu savo šunį  biggrin.gif  wub.gif

labai jums pavydziu wub.gif sekmes ir toliau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 01 01, 20:10)
du pasiliksim sau (vienas pas sesę už sienos, kitas pas mane)

wub.gif . Istorija truputį šiurpuliuką kelianti ir net graudi momentais rolleyes.gif ,svarbu finalas sėkmingas thumbup.gif , su kuo ir sveikinu 4u.gif . Taip ir pagalvojau, kad būtų griekas nieko nepasilikti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zay @ 2014 01 01, 18:10)
truputį keista skaityti

as tai sakyciau net ne truputi o labai keista skaityt, istorija su kosmaro elementais sad.gif gal tai veisles ipatybes, bet tas saremiavimas dvi paras blink.gif sunkiai suvokiama. taip pat keista, kad kale net ir naturaliai pagimdzius nepripazino savo vaiku tiek laiko g.gif na bet svarbiausia laiminga pabaiga, labai grazus mazyliai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 01 01, 16:40)
Ai net nežinau ar pasakot visą siaubą  biggrin.gif

Och siaubeli...
Atsakyti
Pumpum, tai gal auksiukas ir liks pas jus???
Atsakyti
QUOTE(tss @ 2014 01 02, 20:27)
as tai sakyciau net ne truputi o labai keista skaityt, istorija su kosmaro elementais sad.gif gal tai veisles ipatybes, bet tas saremiavimas dvi paras blink.gif sunkiai suvokiama. taip pat keista, kad kale net ir naturaliai pagimdzius nepripazino savo vaiku tiek laiko  g.gif  na bet svarbiausia laiminga pabaiga, labai grazus mazyliai wub.gif  thumbup.gif

toli gražu ne veislės ypatybė, ridžbekai labai lengvai gimdo palygint. susitvarko patys, be parkių biggrin.gif ji tiek išseko ir pavargo, tie pypliai sukėlė tiek skausmo, kad jai buvo baisu tie pirskiukai kurie tiek pridarė. bet atsipeikėjo su kaupu, visus lūkesčius viršyjo biggrin.gif guli su mažiais kartu ir laižo kiekvieną praeinantį smile.gif
Atsakyti
sveikinu su suniukais, tik klausimas, o kale neislepinta? keistoka istorija ir gimdymo ir padedanciojo personalo smile.gif bet svarbiausia visi sveiki dabar. aukit diduciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2014 01 02, 21:52)
Pumpum, tai gal auksiukas ir liks pas jus???

Deja smile.gif aš visad panelės norėjau, o sesė mėlyną berniuką nusižiūrėjus. Bet aukseliui ką nors ypatingo surasiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(wolfin @ 2014 01 02, 23:41)
sveikinu su suniukais, tik klausimas, o kale neislepinta? keistoka istorija ir gimdymo ir padedanciojo personalo smile.gif bet svarbiausia visi sveiki dabar. aukit diduciai smile.gif

Oi jūs pabandykit ridžbeką bent kiek palepinti ir stebėkit, kas bus toliau biggrin.gif pas mus namie griežtos taisyklės smile.gif aišku palepinu vaiką, bet tikrai nėra tokių dalykų, kad viską gauna ką užsigeidus, kad šerčiau nuo stalo, kad leisčiau ant galvos lipt ir panašiai. Ji turi savo vietą, savo porciją, ir turi klausyti ką jai liepiu. Kartais skaudančia širdim subari už visai nebaisius dalykus atrodo, bet neduok die praleisi tai pro ridžbeką, kitą kart nebaisus dalykas bus katastrofa jau biggrin.gif gudruoliai gi jie neišpasakyti smile.gif ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti