Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Citas @ 2013 03 07, 12:52)
Puiku  thumbup.gif

Tai sodins 2-ju dienu ane?


Cituk kaip tu ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 07, 13:52)
Puiku  thumbup.gif

Tai sodins 2-ju dienu ane?

Aha. wub.gif
Atsakyti
merginos kaip manot ar labai tas sintetinis progesterona sudirba cikla? Pvz mmm veluoja daug is po jo nutraukimo ar cia priklauso kaip kam? 4u.gif mano ciklas labai reguliarus buvo iki to - tikiuosi labai nesikeis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, Merginos,
Gal kartais žinot Embrions rytoj dirba? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lollypopas @ 2013 03 07, 15:19)
merginos kaip manot ar labai tas sintetinis progesterona sudirba cikla? Pvz mmm veluoja daug is po jo nutraukimo ar cia priklauso kaip kam? 4u.gif mano ciklas labai reguliarus buvo iki to - tikiuosi labai nesikeis 4u.gif


man po nepavykusio ivf mm atejo , kaip laikrodukas , bet dar negalvok apie tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lollypopas @ 2013 03 07, 18:19)
merginos kaip manot ar labai tas sintetinis progesterona sudirba cikla? Pvz mmm veluoja daug is po jo nutraukimo ar cia priklauso kaip kam? 4u.gif mano ciklas labai reguliarus buvo iki to - tikiuosi labai nesikeis 4u.gif

Ciklą prailgina (nesėkmės atveju, tamstelė apie tai dar negalvokite nono.gif ), bet nedaug.
Atsakyti
Cituk, kaip tu? wub.gif

QUOTE(taja78 @ 2013 03 07, 14:10)
7 dalinas!!! Rytoj pasipuosiu ir varysiu dvieju pasiimt!!!  blush2.gif  Oi,kaip laukiu!!  wub.gif


Tikra svente ir linkiu kad baigtusi paciu teigiamiausiu hcg. 4u.gif wub.gif
Atsakyti
palergonija ir kokyte nu jus duodat merginos biggrin.gif is tikruju nuosirdziai dabar juokiuosi is jusu postu 4u.gif tokios palaikymo komandos dar nemaciau 4u.gif

is tikruju dziaugiuosi kad bent jau snaiguciu turiu 4u.gif tik tiek kad nezinau ar istversiu dar toki pat ilga rezultatu laukima unsure.gif tik viena zinau, kad jau tada TIKRAI eisiu i darba (vyras nesustabdys tongue.gif ), nes sedint namuose ir stumiant laika visokiu nesamoniu i galva prilenda - o as taip nuosirdziai ilsejausi (jeigu tai ilsejimusi galim pavadinti )tas dvi savaites:4u:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lollypopas: 07 kovo 2013 - 18:21
QUOTE(kokyte @ 2013 03 07, 15:56)
Cituk kaip tu ?  4u.gif



QUOTE(Medan @ 2013 03 07, 18:43)
Cituk, kaip tu?  wub.gif


Aciu mergaites kad klausiat. As truputi nerimauju, nes ima mane kazkokia liga, lyg ir persalimas, bet kaip ir nieko neskauda, tik sloga ir tokia uzgulta galva visa. Nu tikiuosi kad cia taip gorgis ir noretu su visais antibiotikais, ivig ir kt reikalais. Tikiuosi nepakenks mano embrioniukams 4u.gif ir pilvas gurguliuoja ten viskas, aisku mano chebra ovuliuoja, normalu biggrin.gif

Zinokit gulsiu ryt i miega su dideliu malonumu, patinka man narkoze, visai jau isprotejau blink.gif lotuliukas.gif

Na o svarbiausia kad ryt linkiu visoms stebuklingos dienos. Linkiu bent keleto teigiamu rezultatu cia wub.gif

Ikiukas visoms wub.gif

Specialus buckis atilojai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 07, 21:08)

Zinokit gulsiu ryt i miega su dideliu malonumu, patinka man narkoze, visai jau isprotejau  blink.gif  lotuliukas.gif

Specialus buckis atilojai wub.gif

aciu Cituk wub.gif as su tavim wink.gif ir uz tave wub.gif 4u.gif
ir zinok, mane irgi "veza" narkoze - taip kad cia matyt nuo ju daznumo mums toks durnumas biggrin.gif
Atsakyti
Cituk, apsipatenkink smile.gif ir atnesk mums geru naujienu ryt. wub.gif kad ir mes apsipatenkintume. 4u.gif wub.gif
Atsakyti
mergytes bigsmile.gif ar girdejot apie EmbryoGlue bigsmile.gif ? 4u.gif Vat ka tik per UK zinias isgirdau ir pradejau ieskoti info 4u.gif pasirodo kad IVF + tu kliju pagalba gime daug mazyliu, netgi pora kuri susilauke dvynuku parode per telika, su paciais mazyliais wub.gif pasirodo kad tie klijai jau egzistuoja keli metai, galejau as pabuti jiems bandomasis triusis biggrin.gif

va paskaitykit cia

http://www.cambridge-ivf.org.uk/treatments/embryoglue

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lollypopas: 07 kovo 2013 - 21:28