Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Sveikos merginos 4u.gif

Pas mane nieko gero. Mano 4 IVF HCG mažiau nei 1. Na ir nebežinau, ką toliau daryti. Nelabai noriu saviveikla užsiimti ir ieškotis priežasčių pati. Taip norėtųsi, kad kas paimtų už rankos ir vestų, sakytų ką daryti. Iš keturių IVF pirmas net nekibo, antras - dvigumas nėštumas, bet tik vienas išnešiotas vaikelis, trečias IVF - kibimas, bet baigėsi abrazija su labai mažu nėštumu. Na o 4 IVF apvalus nulis. Nevaisingumas iš vyro pusės, bet gal kas manyje slypi, gal jau ir amžius (greit 38 m.). Galėčiau sukrapštyti ir 5 IVF, bet psichiškai nesu tikra, ar atlaikysiu. Jau nekalbu apie savo vyrą, kuris šiandien puse baldų išdaužė, nes nesugebėjo su savo emocijomis susitvarkyti verysad.gif
Galvoju, gal pakeisti gydytoją, gal kas pažiūrėtų iš naujos perspektyvos, gal užsisėdėjau VK. Gal pabandyti apsilankyti pas O.K. Nemanau, kad lakstymas per vaisingumo klinikas tai išeitis, bet jei eisiu į VK, tai ten bus pasiūlytas tik IVF. Nežinau, gal čia tikrai loterija... Taip sunku...
Atsakyti
QUOTE(Blanka1 @ 2013 03 09, 15:32)
Sveikos merginos 4u.gif

Pas mane nieko gero. Mano 4 IVF HCG mažiau nei 1. Na ir nebežinau, ką toliau daryti. Nelabai noriu saviveikla užsiimti ir ieškotis priežasčių pati. Taip norėtųsi, kad kas paimtų už rankos ir vestų, sakytų ką daryti. Iš keturių IVF pirmas net nekibo, antras - dvigumas nėštumas, bet tik vienas išnešiotas vaikelis, trečias IVF - kibimas, bet baigėsi abrazija su labai mažu nėštumu. Na o 4 IVF apvalus nulis. Nevaisingumas iš vyro pusės, bet gal kas manyje slypi, gal jau ir amžius (greit 38 m.). Galėčiau sukrapštyti ir 5 IVF, bet psichiškai nesu tikra, ar atlaikysiu. Jau nekalbu apie savo vyrą, kuris šiandien puse baldų išdaužė, nes nesugebėjo su savo emocijomis susitvarkyti verysad.gif
Galvoju, gal pakeisti gydytoją, gal kas pažiūrėtų iš naujos perspektyvos, gal užsisėdėjau VK. Gal pabandyti apsilankyti pas O.K. Nemanau, kad lakstymas per vaisingumo klinikas tai išeitis, bet jei eisiu į VK, tai ten bus pasiūlytas tik IVF. Nežinau, gal čia tikrai loterija... Taip sunku...

Blanka verysad.gif kuo toliau tuo labiau isitikinu kad vel uztaikem ant negero menesio unsure.gif pirmiausia duok sau dienele kita susitaikyti o tada tavo mintis keliauti is VK aspalaikyciau. Gal tai mano bloga patirtis su jais kalba, bet nepatinka man ju poziuris i pacienta schmoll.gif per 4 ivf vienas vaikelis i vienas kibimas tau suteikia daug sancu kad sekantis gali buti sekmingas. Loterijos cia irgi yra, turim uztaikyti ant tu vadinamuju geru ciklu. Oi nezinau, del tyrimu pas tave darytos jau turbut diagnostines lp ir hystero ane? O vyrui reikia kazkaip pagerinti grikius, ka turbut ir taip darot, tai nera ko mokyti cia. Laikykites 4u.gif


Na pagaliau sulaukiau skambucio, turim 6 apsivaisinusius mylimiausius ir paciausius embrioniukus is 8 kiausineliu. Embriologe sake kad tai geros zinios ir kad numatomas isodinimas pirmadieni 10 val nebent jie ryte paskambins ir pasakys kad nusprende paauginti iki blastocidu, cia jei jie visi graziai dalinsis. Snaiguciu cia jau velgi nelabai galiu tiketis, bet tikiu kad turesiu bent pora paciausiu geriausiu embrioniuku isodinimui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 09, 16:25)

Na pagaliau sulaukiau skambucio, turim 6 apsivaisinusius mylimiausius ir paciausius embrioniukus is 8 kiausineliu. Embriologe sake kad tai geros zinios ir kad numatomas isodinimas pirmadieni 10 val nebent jie ryte paskambins ir pasakys kad nusprende paauginti iki blastocidu, cia jei jie visi graziai dalinsis. Snaiguciu cia jau velgi nelabai galiu tiketis, bet tikiu kad turesiu bent pora paciausiu geriausiu embrioniuku isodinimui wub.gif

wub.gif kumstukai suspauti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 09, 16:25)
Na pagaliau sulaukiau skambucio, turim 6 apsivaisinusius mylimiausius ir paciausius embrioniukus is 8 kiausineliu. Embriologe sake kad tai geros zinios ir kad numatomas isodinimas pirmadieni 10 val nebent jie ryte paskambins ir pasakys kad nusprende paauginti iki blastocidu, cia jei jie visi graziai dalinsis. Snaiguciu cia jau velgi nelabai galiu tiketis, bet tikiu kad turesiu bent pora paciausiu geriausiu embrioniuku isodinimui wub.gif



stipriai spaudziam kumstukus wub.gif
Atsakyti
Citai ,kaip miela!!!! Laikom kumstukus uz tavo mazulelius wub.gif
Atsakyti
Cituk,

labai geros naujienos 4u.gif

O vilciu drasiai gali tureti del daugiau. Aisku, viskas priklauso nuo kiausialasciu kokybes. Taciau mano atveju per 1 IVF buvo apsivaisine tik 2, bet abudu embrioniukai isgyveno puikiai iki 3 dienos ir buvo geros kokybes. T.y. ''nubyrejimo nebuvo jokio''. Per antra IVF is 8 apsivaisinusiu 6 isgyveno iki 3 dienos, o tada net 4 iki 5 dienos.


Tad, vilciu tikrai yra, kad bus daugiau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GingerBella: 09 kovo 2013 - 16:19
Cituk labai dziaugiuosi wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Blanka1 @ 2013 03 09, 12:32)
Sveikos merginos 4u.gif

Pas mane nieko gero. Mano 4 IVF HCG mažiau nei 1. Na ir nebežinau, ką toliau daryti. Nelabai noriu saviveikla užsiimti ir ieškotis priežasčių pati. Taip norėtųsi, kad kas paimtų už rankos ir vestų, sakytų ką daryti. Iš keturių IVF pirmas net nekibo, antras - dvigumas nėštumas, bet tik vienas išnešiotas vaikelis, trečias IVF - kibimas, bet baigėsi abrazija su labai mažu nėštumu. Na o 4 IVF apvalus nulis. Nevaisingumas iš vyro pusės, bet gal kas manyje slypi, gal jau ir amžius (greit 38 m.). Galėčiau sukrapštyti ir 5 IVF, bet psichiškai nesu tikra, ar atlaikysiu. Jau nekalbu apie savo vyrą, kuris šiandien puse baldų išdaužė, nes nesugebėjo su savo emocijomis susitvarkyti verysad.gif
Galvoju, gal pakeisti gydytoją, gal kas pažiūrėtų iš naujos perspektyvos, gal užsisėdėjau VK. Gal pabandyti apsilankyti pas O.K. Nemanau, kad lakstymas per vaisingumo klinikas tai išeitis, bet jei eisiu į VK, tai ten bus pasiūlytas tik IVF. Nežinau, gal čia tikrai loterija... Taip sunku...



Uzjauciu verysad.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2013 03 09, 13:25)

Na pagaliau sulaukiau skambucio, turim 6 apsivaisinusius mylimiausius ir paciausius embrioniukus is 8 kiausineliu. Embriologe sake kad tai geros zinios ir kad numatomas isodinimas pirmadieni 10 val nebent jie ryte paskambins ir pasakys kad nusprende paauginti iki blastocidu, cia jei jie visi graziai dalinsis. Snaiguciu cia jau velgi nelabai galiu tiketis, bet tikiu kad turesiu bent pora paciausiu geriausiu embrioniuku isodinimui wub.gif



Laukiu paciu geriausiu ziniu , linkiu lengvo laukimo ir didelio hcg 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu mergytes 4u.gif

Gingerbella matai mano atveju esu turejusi net 7 puikiusembrioniukus treciai dienai, is ju 4 pasieke blastocidu stadija, bet idejus dvi geresnes tos dvi likusios jau buvo per silpnos saldymui.
Atsakyti
citukai
wub.gif labai geros zinios mergyt 4u.gif is visos sirdies spaudziu kumstukus uz tavo mazylius wub.gif ir su nekantrumu laukiam pirmadienio 4u.gif

Blanka1
saulele isivaziduoju kaip jautiesi po tiek nesekmiu verysad.gif gyvenimas negailestingas, bet islik stipri vien del to mazo stebuklo kuri jau turi 4u.gif

as netgi D suabejojau jau unsure.gif ...na kur jis kada mums jo labiausiai reikia unsure.gif kiek vaiku Afrikoj mirsta nuo bado, nuo stygiaus vandens kiekviena netgi ne diena o minute, kiek motinu palieka vaikus ant gatviu neturedamos jokio motinisko instinkto gun_bandana.gif ...ir kiek seimu yra pasaulyje kur atiduotu viska,( ir istikruju atiduoda VISKA) kad galetu pagaliau isvysti savo mazojo sukurto stebuklo akutes, paliesti rankutes, pajusti to pirmagymio kvapa verysad.gif is tikruju manau zodziais to jausmo neissakysi....

rasau ir vel apsikabinusi vyno taure, nes kol kas taip man lengviau....
Papildyta:
prisimenu Kittykitty zodzius ir labai primena mano busena siandien - tas mazytis 9 lasteliu embrionukas kuri isodino man po triju dienu apvaisinimo buvo dar netgi ne zmogus... bet jau buvo gyvybe wub.gif ...ir praradus ja jauciuosi kaip praradus dalele saves, verkiau kaip vaikas ir vyrui verkiau ant peties...ir sakiau...kad jauciuosi taip, kaip kad buciau siandien kazka artimo palaidojus verysad.gif

kaip rasti jegu eiti toliau...nors mano IVF kelione tik prasidejo unsure.gif matau jusu 4-5 ir daugiau IVF staza ir galvoju is kur tiek jegu, ryzto ...ir tikejimo... 4u.gif

nepykit uz mano nuomone, paprasciausiai labai daug minciu galvoj...ir vyno biggrin.gif

grazaus jums sestadienio vakaro 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lollypopas: 09 kovo 2013 - 18:24
Citukai, tyliai tyliai spadziu kumscius wub.gif

Blanka, uzjauciu... Laikykis, siandien sunkiausia diena. Bet ateina pavasaris 4u.gif

Lollypopai, po nepavykusio IVF labai gedejau, kaip tu ir sakai, tai mazycio musu vaikiuko mirtis, man jis jau vaikiukas, pabuvojes pilvelyje. Bet laikas zaizdas uztraukia, o randai... Ju nebeskauda, jie tik lieka visam laikui. 4u.gif
Atsakyti
4u.gif

QUOTE(Blanka1 @ 2013 03 09, 15:32)
Sveikos merginos 4u.gif

Pas mane nieko gero. Mano 4 IVF HCG mažiau nei 1. Na ir nebežinau, ką toliau daryti. Nelabai noriu saviveikla užsiimti ir ieškotis priežasčių pati. Taip norėtųsi, kad kas paimtų už rankos ir vestų, sakytų ką daryti. Iš keturių IVF pirmas net nekibo, antras - dvigumas nėštumas, bet tik vienas išnešiotas vaikelis, trečias IVF - kibimas, bet baigėsi abrazija su labai mažu nėštumu. Na o 4 IVF apvalus nulis. Nevaisingumas iš vyro pusės, bet gal kas manyje slypi, gal jau ir amžius (greit 38 m.). Galėčiau sukrapštyti ir 5 IVF, bet psichiškai nesu tikra, ar atlaikysiu. Jau nekalbu apie savo vyrą, kuris šiandien puse baldų išdaužė, nes nesugebėjo su savo emocijomis susitvarkyti verysad.gif
Galvoju, gal pakeisti gydytoją, gal kas pažiūrėtų iš naujos perspektyvos, gal užsisėdėjau VK. Gal pabandyti apsilankyti pas O.K. Nemanau, kad lakstymas per vaisingumo klinikas tai išeitis, bet jei eisiu į VK, tai ten bus pasiūlytas tik IVF. Nežinau, gal čia tikrai loterija... Taip sunku...



Labai labai užjaučiu tave:( Ir suprantu tavo norą,kad kas vestų už rankos, aš irgi toje stadijoje dabar, atrodo, tiek iniciatyvos turėjau, užsidegusi aiškinausi, tyriausi, gėriau, vyrui girdžiau, važinėjom, o dabar liko toks blaškymasis,ką dar, ką dar, gal tą, gal aną..ir irgi taip norisi to autoriteto, kad pasakytų, ką geriausia daryti ir kad žinočiau, kad tai ne šiaip pasakymas, kad žino,ką kalba..bet suvokiu,kad to nebus, teks toliau kapstytis pačioms console.gif


QUOTE(Citas @ 2013 03 09, 16:25)
Na pagaliau sulaukiau skambucio, turim 6 apsivaisinusius mylimiausius ir paciausius embrioniukus is 8 kiausineliu. Embriologe sake kad tai geros zinios ir kad numatomas isodinimas pirmadieni 10 val nebent jie ryte paskambins ir pasakys kad nusprende paauginti iki blastocidu, cia jei jie visi graziai dalinsis. Snaiguciu cia jau velgi nelabai galiu tiketis, bet tikiu kad turesiu bent pora paciausiu geriausiu embrioniuku isodinimui wub.gif


wub.gif fantastika

QUOTE(lollypopas @ 2013 03 09, 19:22)


nepykit uz mano nuomone, paprasciausiai labai daug minciu galvoj...ir vyno biggrin.gif



4u.gif 4u.gif 4u.gif console.gif
Atsakyti