Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Cituk,sveikinu tapus PUPO. nestuke.gif Liko man dvi snaigutes... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uogiuke @ 2013 03 11, 18:18)
Cituk,sveikinu tapus PUPO. nestuke.gif  Liko man dvi snaigutes... lotuliukas.gif

Baltai baltai pavydziu tau snaiguciu ax.gif o tau 3 d ar blastuke ir kiek ju isodino?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 11, 13:11)
Nu ka mergytes, guliu isisukus i antklode, mano katinukas jau sildo pilvelio gyventojus wub.gif isodino du geriausius, 7 ir 8 lasteliu embrioniukus. Keista bet sake tas 7 lasteliu geresnis uz 8 g.gif kiti deja silpnesni, nors daktare sake kad jos praktikoj buvo kad letesni veliau pastipreja. Na bet dabar susikoncentruoiu i savo du stebuklus ir snaiguciu dar karta nesitikesiu, kazko nelemta man ju tureti.  schmoll.gif

Uogiuke puse proceso atspejai o del kitos puses paaiskes velau, atsius laiska sake dvieju savaiciu begyje. O pas jus yra snaiguciu? rolleyes.gif

Dabargalvoju kada cia pradet nt maratona, siandien ar dar palaukti lotuliukas.gif

Taja kaip tu? Prisijungiu ir linku abiems tik geru ziniu 4u.gif

Kriukriu kazko neatsiliepia, ar dar yra PUPO mergaiciu?

Eina sau jau bijau o dar ne kelios valandos nepraejo doh.gif

Citukai,kaip as dziaugiuosi!!! wub.gif Sildyk mazulelius savo,linkiu tik geru naujienu!!! wub.gif
As-nieko.... unsure.gif Liudna man ir tiek! Kad silpnuciai mano buvo,kad snaiguciu neturiu....dar tas jausmas,kad tuoj ateis mmm blink.gif Ziurineju kainas Lietuvoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(taja78 @ 2013 03 11, 20:08)
Citukai,kaip as dziaugiuosi!!!  wub.gif  Sildyk mazulelius savo,linkiu tik geru naujienu!!!  wub.gif
As-nieko....  unsure.gif  Liudna man ir tiek! Kad silpnuciai mano buvo,kad snaiguciu neturiu....dar tas jausmas,kad tuoj ateis mmm  blink.gif Ziurineju kainas Lietuvoj  doh.gif

O tau pasake keliu lasteliu maziukai buvo? Man daktare siandien vel patvirtino kad tie silpniukai gali labai atsigauti jau seancia diena. Nenurasyk savo maziuku. Mmm tau tikrai dar per anksti tau tik 3dpi! Dar net implantaija neprasidejus. Maniskiai irgi neidealus, bet turim tiketi gerai? blush2.gif
Atsakyti
Merginos,

pasidalinsiu istorija, kuria man siandiena specialiai papasakoti paskambino drauge.
Ji susipazino su gerokai virs 40 metu moterimi (bent jau taip toji moteris atrode)(ne lietuve) kuri buvo su 1,5 metuku dukrele. Vaiku zaidimu aiksteleje. Issikalbejo, kad jau sis vaikelis vienintelis ir paskutinis, kad jau daugiau nebebus (nes jau amzius tikrai niekaip nebeleidzia), kad ir sio vienintelio susilauke po 16 metu bandymu ir 7 IVF. Jau buvo issisemus ir pavargus moraliskai, psichologiskai, susitaike su tuom, kad netures vaikelio. Tada su vyru isvyko atostogu i Tailanda. Ten buvo apsistoje seimyniniame viesbutyje, kur buvo daug seimu su vaikais. Ziurejo i tuos vaikus, seimas... ir vel prabudo uzmarstin nustumtas noras ir viltis. Nusprende pasidaryti dar 1 IVF. Grizo po atostogu. Vel kreipesi i ta pacia klinika (kaip ir visus kitus kartus). Ispunktavo 8 kiausialastes. Nezinau kiek apsivaisino. Taciau isodinimo diena gydytojai pasake, kad turi blogu naujienu: tik 1 likusi embrioniuka. Isodino ji. Ir... gime dukryte. Kuriai siuo metu 1,5 metu.

Norejau pasidalinti sia istorija su jumis, kaip, kad mano drauge pasidalino su manimi. Man ji ikvepe tikejimo ir vilties. Ir kaip supratau, si moteris nebande musu bandomu ivairiausiu budu (kaip G, B ir kiti). Jiems tiesiog pavyko TA karta. Ir ji buvo kazkur apie 40 metu amziaus, jeigu ne daugiau.

Tad, tikekime, ateis musu maziukai ir pas mus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 11, 14:11)
Nu ka mergytes, guliu isisukus i antklode, mano katinukas jau sildo pilvelio gyventojus wub.gif isodino du geriausius, 7 ir 8 lasteliu embrioniukus.



QUOTE(Citas @ 2013 03 11, 19:40)
Maniskiai irgi neidealus, bet turim tiketi gerai? blush2.gif



Citai, sveikinu su šia tarpine stotele smile.gif Sakai neidealūs...tu taip nesipravardžiuok ant jų, o tai atkeršys bemiegėm naktim. Va mano 6 ir 7 lastelių embrionai guli lovytėse ir rėkauja. Linkiu, kad ir tau taip smile.gif

Atiloja, o kaip tu ir kuom tu gyveni?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PerKūnas: 11 kovo 2013 - 20:31
Sveikutės 4u.gif

Visų pirma, noriu stipriai apkabinti CITUKĄ ir palinkėti sėkmės friends.gif Tikiu, kad šįkart tau neteks nusivilti. Žiūriu, kažkaip mes čia užsisėdėjom... blink.gif


Gal pasirodys keista, bet norėjau jūsų šio to paklausti:

1. Imuninį nesuderinamumą kokie tyrimai nustato??? Ar tai būtų testas po sueities, ar antikūnai prieš kiaušides ir t.t.?

Atsakyti
Citukai, sveikinu! wub.gif Ir dabar kartu su tavim kantriai laukiu...

GingerBella, kokia istorija wub.gif
Atsakyti
Gimgerbella aciu uz istorija, labai laiku wub.gif

Perkunas, beila bigsmile.gif aciukas 4u.gif

Strygut, nu tu mane gi zinai as moku ir patryznioti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 11, 18:40)
O tau pasake keliu lasteliu maziukai buvo? Man daktare siandien vel patvirtino kad tie silpniukai gali labai atsigauti jau seancia diena. Nenurasyk savo maziuku. Mmm tau tikrai dar per anksti tau tik 3dpi! Dar net implantaija neprasidejus. Maniskiai irgi neidealus, bet turim tiketi gerai? blush2.gif

Aciu,Cituk,uz grazius zodzius 4u.gif 4u.gif Nieko as nepklausiau doh.gif ,nes kai pasake,kad tik du zirniukai,tai nuo to momento buvau kaip eziukas ruke doh.gif
Ir sita nuostabi,Ginberella,istorija wub.gif (as irgi dukrele issapnavus jau esu milijona kartu!!! wub.gif ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 11, 15:11)
Dabargalvoju kada cia pradet nt maratona, siandien ar dar palaukti lotuliukas.gif


Citai, jeigu dabar mane matytum, suprastum, kad as labai rimtu veidu sakau tau palaukt bent iki poryt biggrin.gif O ziurek, tau nereikia kaip TPK labai labai anksti darytis kraujo, kad ten jau pradetum leistis tuos lipidus visokius ? ***** kaip as tau linkeciau tu bemiegiu naktu, nemoku zodziais apsakyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GingerBella @ 2013 03 11, 22:06)
Merginos,

pasidalinsiu istorija

wow, vat cia tai istorija wub.gif vat cia tai gyvenimo patirtis 4u.gif duok D mums tiek jegu ir stiprybes, tikejimo traukti iki tiek 4u.gif


zinot mergytes siandien pirma diena darbe is po 2 ilgu laukimo savaiciu doh.gif na visi supranta musu situacija, daug kas zinojo kokiu tikslu buvau dingus is darbo.... bet pavargau klausyti patarimu "ATSIPALIDUOTI" doh.gif na kaip lengva zmonems istikruju kalbet doh.gif sako va nustosit planuoti, pamirsit apie visus tuos IVF ir savaime gausis kaip kad mano mamos sesers dukros draugei ar dar kokiam velniui ten gavosi doh.gif nu zodziu...o dar viena sako, na gal pas jus su vyro nebera tos aistros kaip kad pirmom dienom draugystes, sako is savo patirties sakau doh.gif na bet sakau nesigylink doh.gif uztenka mums tos aistros ir tu meiles zaidimu ir pan - juk po velniu IVF technologijos nelimpa, tai kur cia kas dar prilips doh.gif jeigu yra problema "palaidavimais" ar spec. meiles zaidimais to vaiko nepadarysi biggrin.gif na gal viena diena suvoks...nors man jau p...yyyp o dar vienas menedzeris mano vyro paklause (na mes dirbam su vyru kartu) "how is she? is she gutted (as it didn't work)?" - maniskis norejo net trenkti uz toki klausima doh.gif kaip dar kitaip sako mano zmona turetu jaustis siandien mad.gif durnas klausimas gun_bandana.gif

ech tas mano vyras wub.gif
Papildyta:
kiek suprantu musu PUPO siandien yra trys

Citas, KriuKriu ir Taja78 4u.gif

o gal dar ka praleidau g.gif

merginos laikom kas laikosi ir spaudziam kas tik spaudziasi 4u.gif zodziu tikiu nenuvilsit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lollypopas: 11 kovo 2013 - 22:47