Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Citai,smagiai pailsejom,pavargom,bet ispudziu daaaaug biggrin.gif

Na taip tikim ir laukiam dabar dvynuku wub.gif Eina sau kaip butu smagu,gal ir sunku is pat pradziu butu,bet butu ziauriai smagu du tureti bigsmile.gif
Atsakyti
KRIUKRIU kaip gaila verysad.gif

CITULI vau kaip faina,laukiam geru ir tik geru naujienu wub.gif wub.gif reikalaujam dvieju mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,stai ir as ramstau sofa namie po LP ax.gif

Citai ir kitoms po isodinimo- geru geru rezultatu 4u.gif 4u.gif laikau kumscius 4u.gif

Snekejot apie isodinima. Man buvo privaloma pasisiot pries ir guleti min. valanda po jo. Daugiau- normalus gyvenimas, aisku, as nesportavau, nieko sunkiai nekilnojau, vonioj negulejau, santykiu neturejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2013 03 13, 11:39)
Tekstas po sueities rodo imuninį (ne)suderinamumą ir jau seniai žinomas - reikia tik mikroskopo. Vieni daktarai sako, kad jeigu spermiukai jaučiasi blogai ir nebelaksto, tai yra imuninis nesuderinamumas. Mano daktarė sako, kad viskas keičiasi, ir kitą kartą gali būti gerai.
O tas kompleksas tyrimų (antikūniai prieš kiaušides, spermatoziudus, placentą ir t.t.) nežinau kaip pavadinami. Man atrodo, kad tai irgi prie imuninių dalykų  g.gif  blush2.gif



tas testas po sueities laikomas neinformatyviu, mūsų atveju jis buvo vidutinis, t. y. tam tikroj matricoj rado 2 spermiukus, jei nebūtų nė vieno, atseit reikštų,kad yra problema, jei būtų virš 3, tai būtų visiška norma. O mūsų du. Nu tai taip per vidurį. Ir kas iš to...
Bet čia žiūri, kaip spermiukai išgyvena, veikiami gimdos kaklelių gleivių, t. y. tokį nesuderinamumą išspręstų paprasta IUI, jei tik tiek bėdos būtų.
O tas antikūnų tyrimas - prie nevaisingumo diagnostikos:
http://sorpo.lt/lt/N...a_autoantikunai
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 13, 11:37)
ligoninej liepe kaip visada hcg po 14d t.y. kovo 25d, bet tikrai darysiu anksciau.


kaip ilgai laukti rezultatu g.gif bet gal gerai, po 14 d jau tikrai atsakymas aiskus.
Papildyta:
QUOTE(KittyKitty @ 2013 03 13, 14:06)
tas testas po sueities laikomas neinformatyviu, mūsų atveju jis buvo vidutinis, t. y. tam tikroj matricoj rado 2 spermiukus, jei nebūtų nė vieno, atseit reikštų,kad yra problema, jei būtų virš 3, tai būtų visiška norma. O mūsų du. Nu tai taip per vidurį. Ir kas iš to...


mano nuomone, atgyvena tas testas. Mums kazkada lyg siule ji darytis, bet as pati nematau prasmes tikrintis, kai vyro sperma prasta ir dar simta problemu pas mane po LP surase ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2013 03 13, 00:14)
Man liko crinono, daugiau nusipirkau, galvojau, jei šį kartą nepavyks, liks kitam kartui. Parašyk į až adresą, atsiųsiu 4u.gif

bigsmile.gif Oi kaip ACIU tau Kitty! wub.gif

QUOTE(Citas @ 2013 03 13, 01:36)
Auksiniu sirdziu klubas cia wub.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Vėja1 @ 2013 03 13, 11:02)
Sveikute smile.gif
Aš turiu leidžiamo progesterono, jeigu ką rašyk.

Aciu uz pasiulyma 4u.gif Smagu, kai yra neabejingu zmoniu wub.gif
Atsakyti
Sveikos cool.gif

Mika, Kitty, Perlargonija, ačiū už pasisakymus. Pagalvojau, kodėl nepasidaryti poskoilinio testo po sueities:juk jis tekainuoja 20-30 litų, ir gal įneštų šiek tiek aiškumo. Dar gal antikūnius iš kraujo. Su grikiukais pas vyrą viskas ok, pas mane irgi nieko neranda, 5 IUI nepavykę ir 1 IVF nesėkmingas (tik 37 HCG rado, o po to krito). Bent jau žinočiau, ar yra vilties natūraliai pastoti ar ne. Jei nieko nepaaiškės, tada nebežinau... Giorgis ir Bykova man truputį ne pagal kišenę verysad.gif

CITUK, mes visos group.gif laukiam tavo džiaugsmo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2013 03 13, 19:58)
Sveikos  cool.gif

Mika, Kitty, Perlargonija, ačiū už pasisakymus. Pagalvojau, kodėl nepasidaryti poskoilinio testo po sueities:juk jis tekainuoja 20-30 litų, ir gal įneštų šiek tiek aiškumo. Dar gal antikūnius iš kraujo. Su grikiukais pas vyrą viskas ok, pas mane irgi nieko neranda, 5 IUI nepavykę ir 1 IVF nesėkmingas (tik 37 HCG rado, o po to krito). Bent jau žinočiau, ar yra vilties natūraliai pastoti ar ne. Jei nieko nepaaiškės, tada nebežinau... Giorgis ir Bykova man truputį ne pagal kišenę  verysad.gif

CITUK,  mes visos group.gif laukiam tavo džiaugsmo  wub.gif


Bet hcg 37 tai jau daug! Tai reiskias, kad buvo kibimas ir toks stiprus. Gal tereikia jums dar 1 IVF ir pavyktu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

As testuojuosi viska, nes mano atveju hcg visada maziau 3 arba 2.....

Citai,


PUPO wub.gif primink kelinta pas tave dpi? Pirmadieni buvo isodinimas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GingerBella: 13 kovo 2013 - 20:25
Kalbant apie VISKO išsityrimą, tai...aš parašiau A, kad mums vėl nepavyko, paklausiau, ar jis dar turi kokių nors minčių, tai jis atrašė, kad gal reikia "pamėginti APF", kad paskambinčiau jam šeštadienį. KAdangi pirmą kartą girdžiu, pagūglinau...tai čia kažkoks su vėžiu arba nėštukių tyrimu dėl apsigimimu susijęs dalykas, tai nieko nesupratau... GAl esat girdėjusios?
Atsakyti
Beiliuk,laukiu ir as su baime 4u.gif

Kitty nieko apie sita nezinau schmoll.gif

Gingerbella man siandien tik 2dpi tai dar galiu sypsotis biggrin.gif

Taja, kaip tu mazut? Gal dar kokiu varu uzmatei bigsmile.gif as jau tuo pradesiu pozymiu ieskoti, jei nebus tai issigalvoti jos blush2.gif eiciau keberiokst pedom, tai jau siandien tureiau nt daryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 13, 21:18)
Beiliuk,laukiu ir as su baime 4u.gif

Kitty nieko apie sita nezinau schmoll.gif

Gingerbella man siandien tik 2dpi tai dar galiu sypsotis biggrin.gif

Taja, kaip tu mazut? Gal dar kokiu varu uzmatei bigsmile.gif as jau tuo pradesiu pozymiu ieskoti, jei nebus tai issigalvoti jos blush2.gif eiciau keberiokst pedom, tai jau siandien tureiau nt daryti biggrin.gif

Man jau mmm prasideda.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(GingerBella @ 2013 03 13, 21:23)
...
As testuojuosi viska, nes mano atveju hcg visada maziau 3 arba 2.....


GingerBella, gal tau jau galėtų šiek tiek pastojimo šansus padidint kuomet įkeltų ne po 1, o po 3 embrioniukus? Kodėl tik po vieną kelia, jeigu užauga ir daugiau g.gif
Papildyta:
QUOTE(taja78 @ 2013 03 13, 23:41)
Man jau mmm prasideda....  verysad.gif

sad.gif
Negi tikrai kažkoks nesėkmingas mėnuo atėjo, kad vien tik nesėkmės vienai po kitos....
Atsakyti