Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Gelyte.lt vyras irgi ismato antra, bet zinai maniskis kol kas nenori rodyti jokiu emociju, nors maciau vilti Jo akyse wub.gif
Atsakyti
Aš pastojau natūraliai, bet antrą kartą prireikė metų, kad dvi juostelės išryškėtų, bet ir to užteko, kad santykiai su vyru pablogėtų ir visos mintys tik apie tai būtų, todėl sunkiai išsivaizduoju kokį pragarą patiriat jūs, kai išsvajoto vaikiuko reikia laukti daug ilgiau verysad.gif Na, bet tikiuosi dabar tu kiekviena diena būsi laimingesnė ir laimingesnė ir rudenį mus visas pradžiuginsi savo gimdymo istorija, dvynukų pageidaučiau biggrin.gif
Atsakyti
Labas mergytes 4u.gif

Pirmiausia dar is anos temutes, Kitty tu esi nuostabus zmogus ir negirk manes del stiprumo, nes ir pati neatsilieki visiskai, aciu tau uz grazius zodziu ir palinkejimus 4u.gif

Gelyte, Lollypopas musu netrivojancios PUPO wub.gif ir be 5 min nestuke.gif

Uogiuke kaip jautiesi kiekviena ryta atsikelus ir vel supratus kad tavyje gyvybe bigsmile.gif turetu buti nuostabus jausmas wub.gif

Prisiduodu ir as, vakar buvo 8 stim diena, man ilgas prototolas kartu su lokuojanciais. Augina, po 7 folikulus abiejose pusese, siek tiek dydziai skiriasi, vienoj pusej vidutiniskai apie 13mm o kitoj apie 9mm nu bet dakatars sake bandys suvienodint leciau stimuliuodamas. Gleivine 5,4mm, velgi ligoninej daktaras sake tai dienai norma bet nei man nei gorgiui tai nelabai patiko, todel gorgis vismtiek suleido ir IVIg ir Neupogen i gimdos ertme ir sake paauginsim, nepaliksim savaime. Ir dar jis nori viena neupogen suleisti pries pat arba tuoj po punkcijos. Dabar labai idomu kokia gleivine bus pirmadieni, ar tas vaistas gerai veikia. Pirmadieni turbut aiskiau bus ir del punkcijos dienos, bet realiausia manau penktadienis, nebent labai jau sparciai jie augti pradetu. Bet nemanau nesir menopur doze sumazino nuo 225 iki 150. Tai vat laukiu toliau.

O geriausias bajeris, griztu po visu scanu ir gorgiu namo ir ziuriu laiskas is muitines - isimties tvarka nusprendem jum grazinti vaistus bigsmile.gif tai gal nei gandru nei karviu nereikes, mutine dave zenkla kad vaistu reikes. Aisku neupogen ten jau sugede, bet va progesterona ir clexane tai sekmes atveju tikrai sunaudociau wub.gif
Ir dar clindamycin anitbijotiku turiu dabar, tai jei kuri tirsites graikijos zarazas ir reikes antibijotiku situ mielai parduosiu 4u.gif

Grazaus savaitgalio visoms wub.gif

Atiloja - galvoju apie tave wub.gif

Medan aciu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 02 kovo 2013 - 19:05
QUOTE(Citas @ 2013 03 02, 08:02)
Labas mergytes 4u.gif 



Oi, Cituk, kokie nuostabus zenklai pas tave wub.gif wub.gif wub.gif Jau beveik pusiaukeleje esi. Kaip saunu 4u.gif Tavo laikas tapti nestuke.gif arteja. O ir foliai pas tave auga kaip grybai po lietaus.
Jei as supratau teisingai tai G neuprogena skyre labiau del glievines paauginimo?
Man Serume ji keliom savaitem del KIR genotype testo rezultatu.

O jis taip greitai genda? menesi ar 2 tegalioja? Kaip tas IVIG? Nereikejo tau dar kazkokio testo pasidaryti pries IVIg leidziant? kazkoki IgA ? o gal as maisau jau su Humiros naudojimo pradzia g.gif

Kokia doze tu klamidijos vaistuku? Kiek atsimenu pagal tavo atsiusta protokola tokie buvo. Vieno zmogaus doze turi, ar 2?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 02, 19:02)
Labas mergytes 4u.gif

Pirmiausia dar is anos temutes, Kitty tu esi nuostabus zmogus ir negirk manes del stiprumo, nes ir pati neatsilieki visiskai, aciu tau uz grazius zodziu ir palinkejimus 4u.gif

Gelyte, Lollypopas musu netrivojancios PUPO wub.gif ir be 5 min  nestuke.gif

Uogiuke kaip jautiesi kiekviena ryta atsikelus ir vel supratus kad tavyje gyvybe bigsmile.gif turetu buti nuostabus jausmas wub.gif

Prisiduodu ir as, vakar buvo 8 stim diena, man ilgas prototolas kartu su lokuojanciais. Augina, po 7 folikulus abiejose pusese, siek tiek dydziai skiriasi, vienoj pusej vidutiniskai apie 13mm o kitoj apie 9mm nu bet dakatars sake bandys suvienodint leciau stimuliuodamas. Gleivine 5,4mm, velgi ligoninej daktaras sake tai dienai norma bet nei man nei gorgiui tai nelabai patiko, todel gorgis vismtiek suleido ir IVIg ir Neupogen i gimdos ertme ir sake paauginsim, nepaliksim savaime. Ir dar jis nori viena neupogen suleisti pries pat arba tuoj po punkcijos. Dabar labai idomu kokia gleivine bus pirmadieni, ar tas vaistas gerai veikia. Pirmadieni turbut aiskiau bus ir del punkcijos dienos, bet realiausia manau penktadienis, nebent labai jau sparciai jie augti pradetu. Bet nemanau nesir menopur doze sumazino nuo 225 iki 150. Tai vat laukiu toliau.

O geriausias bajeris, griztu po visu scanu ir gorgiu namo ir ziuriu laiskas is muitines - isimties tvarka nusprendem jum grazinti vaistus bigsmile.gif tai gal nei gandru nei karviu nereikes, mutine dave zenkla kad vaistu reikes. Aisku neupogen ten jau sugede, bet va progesterona ir clexane tai sekmes atveju tikrai sunaudociau wub.gif
Ir dar clindamycin anitbijotiku turiu dabar, tai jei kuri tirsites graikijos zarazas ir reikes antibijotiku situ mielai parduosiu 4u.gif

Grazaus savaitgalio visoms wub.gif

Atiloja - galvoju apie tave wub.gif

Medan aciu wub.gif

Citai, manau saunus rezultatai siai dienai 4u.gif gal kiek gleivinei reiktu padet uzaugt, nors dar visa savaite ax.gif Labai linkiu sekmingos pabaigos nestuke.gif kitaip ir negali buti 4u.gif

o mes su lollypopu, ne be 5 min, o jau 5 min kaip nestuke.gif nestuke.gif nors as dar II juosteliu nemaciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lollypopas @ 2013 03 02, 17:23)
Gelyte.lt vyras irgi ismato antra, bet zinai maniskis kol kas nenori rodyti jokiu emociju, nors maciau  vilti Jo akyse wub.gif

kaip miela wub.gif rytoj turbut irgi kartosi wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2013 03 02, 20:20)
Oi, Cituk, kokie nuostabus zenklai pas tave wub.gif  wub.gif  wub.gif Jau beveik pusiaukeleje esi. Kaip saunu 4u.gif Tavo laikas  tapti  nestuke.gif arteja. O ir foliai pas tave auga kaip grybai po lietaus.
Jei as supratau teisingai tai G neuprogena skyre labiau del glievines paauginimo?
Man Serume ji keliom savaitem del KIR genotype testo rezultatu.

O jis taip greitai genda? menesi ar 2 tegalioja? Kaip tas IVIG? Nereikejo tau dar kazkokio testo pasidaryti pries IVIg leidziant? kazkoki IgA ? o gal as maisau jau su Humiros naudojimo pradzia g.gif

Kokia doze tu klamidijos vaistuku? Kiek atsimenu pagal tavo atsiusta protokola tokie buvo. Vieno zmogaus doze turi, ar 2?

Tikiuosi kad arteja 4u.gif
Nezinau del ivig man atrodo gorgiui uzteko tu pirminiu cikagos testu ir berods buvo ten tas iga g.gif
Jo neupogen grynai del gleivines, nes ir as jo klausiau, tai sako augins biggrin.gif
Neatsimenu kokia doze situ ieina, eisiu pasiknist i savo papke popieriu rolleyes.gif
Man pirma kursa skyre be situ, bet po to kai mykoplazmos neisnaikino paskyre su clindamycin arba dalacin kaip juos vadina. O dabar tai gorgis jau per pati ivf man paskyre doxycycline nuo 1 stim dienos tris savaites, o po to pereiti ant clindamycin berods iki testo dienos ir cia jau tik man , mb nereikia.

QUOTE(Gėlytė.lt @ 2013 03 02, 20:24)
Citai, manau saunus rezultatai siai dienai 4u.gif gal kiek gleivinei reiktu padet uzaugt, nors dar visa savaite ax.gif Labai linkiu sekmingos pabaigos nestuke.gif  kitaip ir negali buti 4u.gif

o mes su lollypopu, ne be 5 min, o jau 5 min kaip  nestuke.gif  nestuke.gif  nors as dar II juosteliu nemaciau biggrin.gif


Aciu 4u.gif saunuoles mergaiciukes gerinkit pavasario statistika ir tempkites paskui kitas mergaites wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 02, 08:50)
Man pirma kursa skyre be situ, bet po to kai mykoplazmos neisnaikino paskyre su clindamycin arba dalacin kaip juos vadina. O dabar tai gorgis jau per pati ivf man paskyre doxycycline nuo 1 stim dienos tris savaites, o po to pereiti ant clindamycin berods iki testo dienos ir cia jau tik man , mb nereikia.

Cia profilaktikai, ar dar nevisai viskas panaikinta?
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2013 03 02, 21:22)
Cia profilaktikai, ar dar nevisai viskas panaikinta?


cia kai po pirmo kurso lieka dar neisnaikintu zarazu :


For example, the following 7 week course is being tried by some ladies with Dr Gorgy who have failed to clear Chlamydia after the 25 day course in an attempt to clear Chlamydia before IVF:

day 1-46 (nearly 7 weeks) 10mg omeprazole as soon as you get up
day 1-10 (10 days) 300 mg clindamycin IM bd (injections in the bum muscle morning and night)
day 11-31 (3 weeks) 100mg doxycycline tabs with breakfast and with supper (avoiding calcium rich foods)
day 32 (1 day) 500mg azithromycin
day 33-46 (2 weeks) 250mg azithromycin

man liko mykoplazma neisnaikinta po pirmo kurso., bet ir po antro liko jinai, tai profilaktiskai ir per ivf gorgis skyre antibiotikus.



Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 02, 09:34)
cia kai po pirmo kurso lieka dar neisnaikintu zarazu :


Nu eina sau koks ilgas kursas....nu, kad tik padetu. Tu apsinestek, tada as paskui leksiu....ikvepima pagavus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 02, 19:34)
cia kai po pirmo kurso lieka dar neisnaikintu zarazu :
For example, the following 7 week course is being tried by some ladies with Dr Gorgy who have failed to clear Chlamydia after the 25 day course in an attempt to clear Chlamydia before IVF:

day 1-46 (nearly 7 weeks)  10mg omeprazole as soon as you get up
day 1-10 (10 days) 300 mg clindamycin IM bd (injections in the bum muscle morning and night)
day 11-31 (3 weeks) 100mg doxycycline tabs with breakfast and with supper (avoiding calcium rich foods)
day 32 (1 day)  500mg azithromycin
day 33-46 (2 weeks) 250mg azithromycin

man liko mykoplazma neisnaikinta po pirmo kurso., bet ir po antro liko jinai, tai profilaktiskai ir per ivf gorgis skyre antibiotikus.



eina naciort,ir manes sitas geris laukia doh.gif
Atsakyti
Citai,

koks grazus derlius wub.gif O su tokiomis pastangomis, tikiu, kad ir gleivine uzaugs, ir foliukai vieni kitu pasivys 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti