Įkraunama...
Įkraunama...

Chorų karai

Sena tema
Atsakyti
Šiandien iš dainavusių, man labiausiai patiko Druskininkų deimantinis thumbup.gif ir policininkų visai nieko buvo thumbup.gif
Atsakyti
Mano šiandieninis keistas palaikymas - tai Vilniaus ir Kauno chorai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 03 03, 22:50)
Mano šiandieninis keistas palaikymas - tai Vilniaus ir Kauno chorai  bigsmile.gif

Mano identiskas.
Atsakyti
Visiškai nieko prieš benamius neturiu, kaip žmones, jų gyvenimo būdas-jų reikalas. Bet. Šitam projekte, vistiek juos reikia vertinti , taip kaip pasirodo, objektyviai. O pasirodė, mano nuomone vakar jie-apgailėtinai. Bet jie pirmi. Koks tikslas kitiems chorams stengtis, jei tokie pasirodymai užima pirmas vietas.
Atsakyti
Jo, vakar benamiu choro man tik pradzia patiko, paskui jau balaganas prasidejo. O turint omeny, kad dainuojama su daline fonograma, visiskai gyvo dainavimo net nesinoretu isivaizduoti.
Atsakyti
Juodukė visiškai grybą pjovė doh.gif
O dėl tų benamių tai tikrai suabejojau unsure.gif yra ten viena moteriškė, mažo ūgio, putlutė šviesiais plaukais. Sutikau šeštadienį Tuskulėnų Maximoje, nu kopija blink.gif pasidažius, normaliai apsirengus, kasdieninis pirkinių rinkinys ir tikrai ne iš pigiųjų...atsargiai žiūrėjau į ją ir stebėjausi, negi toks stulbinantis panašumas? blink.gif pajaučiau, kad mano žvilgsnis į ją jau įbestas blush2.gif papasakojau vyrui, kodėl taip stebiu, vakar žiūri jis Chorus, sako nu man rodos ta pati unsure.gif
Papildyta:
tik man labai įdomu, kas buvo parašyta lapeliuose, kuriuos ištraukė iš tapkių? nes toks kaip ir nepasitenkinimas matėsi, ir kameros staigiai nusuktos buvo g.gif

Atsiprašome, bet pasidžiaugti procedūromis negalėsit, nes neturit su kuo nuvažiuot... vietoj to gaunat kuponus... g.gif nu labai įdomu g.gif

Apžiūrėjau foto tos moteriškės (su žaliu megztuku), kopija, tik kad šios plaukai šviesūs doh.gif bet toks panašumas blink.gif eina sau blink.gif


O Ingutė kokia graži wub.gif ir balsas pasakiškas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2013 03 04, 10:42)
Visiškai nieko prieš benamius neturiu, kaip žmones, jų gyvenimo būdas-jų reikalas. Bet. Šitam projekte, vistiek juos reikia vertinti , taip kaip pasirodo, objektyviai. O pasirodė, mano nuomone vakar jie-apgailėtinai. Bet jie pirmi. Koks tikslas kitiems chorams stengtis, jei tokie pasirodymai užima pirmas vietas.

Bet kituose choruose daug profesionaliu zmoniu yra,kurie yra dainave,o cia kaip sakoma ''gatviniai''.Nors man vakar taip pat jie apgailetini pasirode g.gif
Atsakyti
labausiai patiko kaunas ir Druskininkai smile.gif o del benamu vakar pasirodymas tikrai buvo siaubas noretusi jog pirmi kristu doh.gif
Atsakyti
Nu jau tikrai vakar benamiu pasirodymas buvo kazkoks bardakas doh.gif As tai labai tikiuosi, kad cia pirmasias laidas balsuoja uz juos is gailescio... buvo taip i su kalinem , pirmomis laidomis jas palaike, paskui atsirinko kas ir kur.... Tik gaila , kad kris tie kurie tikrai daugiau verti ... Pvz vakar policijos pasirodymas man visai nieko, o ziu, gal butu ir iskrite ... unsure.gif
Man vakar Druskininkai patiko thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elija*: 04 kovo 2013 - 14:04
Nu geras doh.gif
Donaldos choras prašo paramos
čia jau man virš absurdo ribos mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2013 03 04, 13:59)
Pvz vakar policijos pasirodymas man visai nieko, o ziu, gal butu ir iskrite ...  unsure.gif

Jie ir butu krite, manau, todel ekspromtu ir buvo sugalvota nieko nesalinti, nes prodiuseriams dingtu puse intrigos.
O del paramos prasymo - i darbo pasta gavom Kauno choro prasyma paremti uz reklama, su visais ikainiais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 04 kovo 2013 - 19:19