Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų plaukų priežiūros priemonės (6 tema)

Nufotografuokim savo turimus turtus, sukauptus plaukų priežiūrai ir parodykim visoms bigsmile.gif

user posted image

5 tema

Tyrinėjam kitų plaukų grožio priemones, aptariam, dalinamės patirtimi ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 09 kovo 2013 - 23:39
Kadangi užbaigiau senąją, tai sukūriau naują 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2013 03 09, 22:20)
o po to nuplaunat galvos oda ar kaip? g.gif  ir kaip daznai jus ji naudojate? g.gif  klausiu nes labai susidomejau tuo 4u.gif

kai užsitepu palaikau apie 10 min ir tada išsiplaunu su šampūnu, o naudoju ,būtent, čemeryčių vandenį, tai porą kart į savaitęsmile.gif Plius aš kai išbaigiu buteliuką darau kokio mėnesio pertrauką smile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(nemeganfox @ 2013 03 10, 16:02)
kai užsitepu palaikau apie 10 min ir tada išsiplaunu su šampūnu, o naudoju ,būtent, čemeryčių vandenį, tai porą kart į savaitęsmile.gif Plius aš kai išbaigiu buteliuką darau kokio mėnesio pertrauką smile.gif tongue.gif


Kaip manot, ji reikia tepti vieną ar galima į kokias plaukų kaukes pamaišyti? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 10 kovo 2013 - 15:38
QUOTE(Kisulita @ 2013 03 10, 16:38)
Kaip manot, ji reikia tepti vieną ar galima į kokias plaukų kaukes pamaišyti? blush2.gif

manau veiksmingesnis jis vienas , ir ant plauko jis nerekomenduojamas, nes jis būtent galvos odai skirtas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nemeganfox @ 2013 03 10, 16:56)
manau veiksmingesnis jis vienas , ir ant plauko jis nerekomenduojamas, nes jis būtent galvos odai skirtas smile.gif


Aaa, supratau 4u.gif Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2013 03 10, 17:22)
Aaa, supratau 4u.gif Dėkui 4u.gif

visada prašom ax.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif rodau savo kuklų asortimentą. Esu plaukų priežiūros fanatikė, bet labiau linkusi turimas priemones pirmiausia sunaudoti, o tada pereiti prie kitų, todėl turiu pakankamai nedaug bigsmile.gif būtent dėl to, kad mano plaukai nenormalaus plonumo, stengiuosi juos prižiūrėti, skatinti augimą ir panašiai smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Kokosų aliejus, kurį matote, yra papildytas rozmarinų EA smile.gif į tokį kiekį lašinau tris lašelius ir naudoju kartą per savaitę šaknims. Atsiliepimai labai geri- priaugo nemažai naujų plaukelių smile.gif dabar su jais nesusitvarkau, nes styro kaip antenos, bet ko gi neiškęsi dėl grožio doh.gif
Kanangų hidrolatas man yra kažkas nepaprasto thumbup.gif nežinau, ar nuo jo gali būti toks greitas efektas, bet buvau nustojus naudoti kokosus su rozmarinu, pakeičiau juos kanangais ir tie daigeliai dabar žymiai ilgesni, o ir naujų atsirado thumbup.gif kanangai irgi skatina augimą ax.gif
Toliau matote arganų aliejų. Jis geriausias mano plaukų galiukų draugas. Visą gyvenimą jie šakojosi, kol nusikirpau ir nusprendžiau rūpestingai prižiūrėti, kiekvieną dieną prieš miegą tepti sudrėkintus galiukus. Nepasakyčiau, kad lygūs kaip nupjauti, bet būklė nepalyginamai geresnė. Nekirpau pusę metų, nes vaizdas mane tenkina smile.gif
Ricinų aliejų maišau su aukštai stovinčiu makadamijos aliejumi. Taip plaukus palepinu kartą per savaitę arba rečiau.
Vatika dabur chna kaukė. Kažkokia man negirdėta, pirkau mugėje. Plaukučiams visai nieko, tik ten parašyta, jog tepti per visą ilgį, nors nerekomenduočiau. Pasausino galiukus man doh.gif
Na, galiu pagirti Agafijos kaukę plaukų augimui thumbup.gif labai jau pigi ji buvo. 7lt su centais, bet ji mano mėgstamiausia po aliejinių kaukių 4u.gif plaukai tampa švelnūs, minkšti smile.gif nuo vakar (nes po ilgo nenaudojimo prisiminiau, jog turiu) naudot planuoju kas antrą dieną po galvos plovimo. Lauksiu rezultatų thumbup.gif
O kas dėl šampūnų, tai nerekomenduoju nei vieno, nei kito. Aubrey velia plaukus, bet pastebėjau, kad labai tinka aliejinėms kaukėms išplauti. Man net riciną išplauna per pirmą kartą g.gif
Visų išgirta makadamijos produkcija irgi schmoll.gif bent jau šis šampūnas. Nieko ypatingo.
Atsakyti
O kaip Jums Elvital purskiklis?
Atsakyti
Mano plaukus jis pakelia, kadangi jie, kaip minėjau, siaubingai ploni. Kaip pūkelis g.gif nors kiek skaičiau internete atsiliepimus, tai nelabai kam jis padeda pakelti plaukus nuo šaknų g.gif man tai pats tas. Išpurškiu šaknis ir pašukuoju palenkus galvą. Man asmeniškai tinka smile.gif
Atsakyti
Fantastique, gražus ir pilna gėrybių krepšelis thumbup.gif

O kokioje mugėje Dabur Vatika kaukę pirkote? 4u.gif Parduotuvėse turbūt nelabai yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2013 03 20, 20:16)
Fantastique, gražus ir pilna gėrybių krepšelis thumbup.gif

O kokioje mugėje Dabur Vatika kaukę pirkote? 4u.gif Parduotuvėse turbūt nelabai yra g.gif


Pirkau Kaziuko mugėje 4u.gif šiaip pirkau tik dėl to, kad su chna yra. Norėjau išbandyti, kas per daiktas thumbup.gif bet mačiau internete kažkur pirkti tą kaukę man rodos g.gif
Atsakyti