Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus


user posted image

100 tema 99 tema 98 tema
97 tema 96 tema 95 tema 94 tema 93 tema 92 tema 91 tema 90 tema
89 tema 88 tema 87 tema 86 tema 85 tema 36-84 temos 1-35 temos

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantoma.

Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.

Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.

Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.

Daug naudingos info rasit nekomentuojamoje temoje

Gražių ir skanių tortų!

Draudžiama:

* cituoti nuotraukas
* talpinamų nuotraukų dydis neturi viršyti 500-640 pixelių
* bet kokie reklaminio / komercinio pobūdžio skelbimai / paieškos
Atsakyti
Aciu ramune uz nauja temuke 4u.gif


O cia mano keli tortukai, kepti seniau, tik dabar foto dukra sutvarke smile.gif



SNIKERSAS 3,2 kg, pastilazas dazytas tik paprasta kakava
user posted image

user posted image


JUODAS MISKAS, pastilazas
user posted image

user posted image

JUODAS MISKAS 8,5 kg.
user posted image

user posted image


cia dar vienas mano anukeliui 4 metuku proga
JUODAS MISKAS apie 3kg.
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 11 kovo 2013 - 09:55
Erikiuxx, super tortukai. Ypac su Masa, su liutuku. Ir maisas pinigu labai dailus. Patiko ta juostele perverta (zymiai graziau nei su mase sniuras buna padarytas). Tik uzkliuvo uzrasas. "33 milijonai" man rodos turetu buti o ne milijonu ax.gif
Atsakyti
Erikiux, "padavėt" grožio teos pradziai bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
ir paskutiniai anos temos tortai grazuoliai rolleyes.gif wub.gif

o as su rimtu klausimu Olestai ax.gif ax.gif Kodel youtube neber video kaip apdengti torta g.gif blush2.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Rakelė @ 2013 03 11, 09:55)
Erikiux, "padavėt" grožio teos pradziai  bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif 
ir paskutiniai anos temos tortai grazuoliai  rolleyes.gif  wub.gif


Grizau paziureti anos temos, bet ten tik viena ta liutuka esu dejusi su anukais biggrin.gif
O dabar kai prisiprasiau dukros, sutvarkyti nuotraukas, dedu visas kas liko,


QUOTE(Mingailiux @ 2013 03 11, 09:54)
Erikiuxx, super tortukai. Ypac su Masa, su liutuku. Ir maisas pinigu labai dailus. Patiko ta juostele perverta (zymiai graziau nei su mase sniuras buna padarytas). Tik uzkliuvo uzrasas. "33 milijonai" man rodos turetu buti o ne milijonu  ax.gif


Aciukas uz ivertinima mano tortuku 4u.gif
oj nezinau kaip taisyngai reikia, tiesiog nuziurejau uzrasa nuo adrijos tortuko , tai taip ir parasiau kaip maciau ax.gif

kasko kompas is ryto streikavo doh.gif
Tai dabar jau pamaciau tavo tortukus, su pakalnutemis superinis ( labai senai svajoju toki pasidaryti) thumbup.gif wub.gif wub.gif
kaciukas nuostabus kaip visada wub.gif wub.gif wub.gif (gal yra kur nuoroda, kaip toki padaryti ?) o kokiu andgaliuku jo plaukuciai daryti ?
o tortukas su staltese, koks man fainas, labai spalvos grazios thumbup.gif wub.gif
Papildyta:


QUOTE(GieNa @ 2013 03 08, 16:17)
Aš visai nesenai juos dariau, kepiau paprastą biskvitą maišiau su maskarpone ir keliais šaukštais kondensuoto pieno, gavosi saknūs, bent jau taip vaikai sakė, pati nevalgau saldumynų biggrin.gif
http://www.part.lt/i...ca873095823.jpg

Gal gali isduoti receptuka, kaip graziai ir su ko, padengti tos popsiukus sokoladu ?
Labai labai prasau blush2.gif

Olesta, labai grazus visi tortukai thumbup.gif wub.gif o labaiusiai patiko su kitty ir na palauk, tokie grazus, spalvos nuostabios thumbup.gif wub.gif
pasta222 grazu kaip visada wub.gif
Atsakyti
Labas rytas, visas su Kovo 11-aja!

Erikiuxxx kaip visada labai kruopstus ir pilnai ispildyti tortai. Man tai labai patiko su simba wub.gif

Atnesu ir saviskius, viskas lipdyta rankomis, be jokiu moldu smile.gif

Snieguolė

user posted image

Ilgaplauke ar auksaplauke, neatsimenu kaip tiksliai vadinasi smile.gif

user posted image

Ir miegancioji grazuole

user posted image
Atsakyti
erikiuxxx labai dailuciai torciukai smile.gif klausimas del maisiuko-kuo rastas darytas? kiek ir kada kakava deta kad tokia svelni spalvyte smile.gif as kai darau man ryski gaunas, jei ir nedaug kakavos bet vis vien ruda g.gif o cia lyg i pilkuma wub.gif ir dar klausimas kur gauti pinigu kupiuru biggrin.gif

nevute naujas tamstos talentas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 11 kovo 2013 - 10:22
ramune.v, Aciukas 4u.gif
kopiuras pirkau cake-deko
rastas darytas per floristini sieteli, kur metrazai parduodamas, rasta skaudziau is dvieju pusiu ax.gif
kakava dejau jau kai mase buvo padaryta doh.gif barsciau ir minkiau, ir nekaip man nenuorejo dazytis, gal delto kad jau atvesusi mase buvo g.gif

nevute SUPER SUPER grazu, tikrai turit talenta lipdymui bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 03 11, 11:31)
kopiuras pirkau cake-deko
rastas darytas per floristini sieteli, kur metrazai parduodamas, rasta skaudziau is dvieju pusiu ax.gif
kakava dejau jau kai mase buvo padaryta doh.gif barsciau ir minkiau, ir nekaip man nenuorejo dazytis, gal delto kad jau atvesusi mase buvo g.gif

aisku, aciu smile.gif
Atsakyti
Erikiuxx, nuostabūs tortai. wub.gif
nevute, kokios figūrėlės wub.gif
Atsakyti
aciu ramunei uz atsakyma:) 4u.gif kiek dienu reikia, kad sustingtu kaspinas? as tai visas figureles is pastilazo dengimui darau, o kaip kaspina geriau?
Atsakyti
Pirmiausia dekui uz pastebetus torciukus. Stengiuosi smile.gif , o Jus visos mmane ikvepiat dirbti thumbup.gif
cia mano pirmasis blynas. Pirma karta pati ir mase dariau,nes visa laika puosdavau su marshcmalow mase smile.gif

user posted image
Atsakyti