Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Darbas vaikams ir paaugliams
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Nuo 7 metų ir vyresni
Pages: 1, 2, 3, 4
mama333
mano dukra 15m dirbo prie vaikišku mašinėliu(nuoma).jai patiko,dirbo po 2 vaikus,pasišnekėdavo ,išleisdavo viena kita pietu biggrin.gif bet čia kurorte bigsmile.gif gal ir kaune yra toks darbas.isodindavo vaikučius i mašinele,žymėdavo laiką,rinkdavo pinigus.
Paauglė.
Laba diena ax.gif
Labai norėčiau pradėti dirbti vasarą. bigsmile.gif
Tik kažin ar ne per maža dar būsiu. (13 m.)
Nuo kada ir kokius darbus galima dirbti? Gal aks turite kokių patarimų? g.gif
Pangasija
oficialiai tikrai niekas neįdarbins schmoll.gif

o kame gyvenate? mieste ar kaime? sakyčiau, mėgint ieškotis tokių neoficialių darbelių, kaip kad daržo nuravėjimas, žolės ar automobilio plovimas, šunų vedžiojimas.
Paauglė.
QUOTE(Dios @ 2008 05 19, 13:58)
oficialiai tikrai niekas neįdarbins  schmoll.gif

o kame gyvenate? mieste ar kaime? sakyčiau, mėgint ieškotis tokių neoficialių darbelių, kaip kad daržo nuravėjimas, žolės ar automobilio plovimas, šunų vedžiojimas.
*

Gyvenu mieste ir važiuoti niekur toli negalėčiau. unsure.gif
DroWnie
Nelabai tikiu ar galėsi. Nes šiandien kaip tik skaičiau straipsnį apie paauglių darbą. Tai va. Jeigu priims tik nelegaliai. smile.gif
Jeigu kas norėtų galėčiau šį straipsniuką įdėti smile.gif
Lithium
pakolkas tai legaliai nuo 14 galima dirbt, o 14-16 metų vaikams leidžiamis tokie darbai (oficialiai):
· daržų ravėjimas, daržovių retinimas, kaupimas, laistymas (su žarna);

· uogų, vaisių skynimas, daržovių ir bulvių rinkimas ir perrinkimas;

· gėlių, pasodintų atvirame grunte, priežiūra, skynimas ir skabymas, sėklų ir gumbelių rinkimas;

· vaistažolių rinkimas;

· nemechanizuotas šieno vartymas, grėbimas;

· mažų naminių gyvuliukų ir paukščių priežiūra;

· gyvulių ir paukščių ganymas, išskyrus veislinius gyvulius;

· medelių ir krūmų sodinimas, rišimas, laistymas; nukritusių kankorėžių rinkimas;

· reklamų, laikraščių, afišų klijavimas gatvių stenduose;

· laikraščių, reklaminių lankstinukų, pranešimų pristatymas į namus, įstaigas;

· laikraščių, kitų spaudinių lankstymas, rūšiavimas; laikraščių ir žurnalų pardavimas;

· pašto ir įstaigos pasiuntinio darbai;

· prekių kainų žymėjimas;

· smulkių ir lengvų prekių priėmimas, skaičiavimas, rūšiavimas ir pakavimas;

· etikečių ant įvairių gaminių, pakų klijavimas;

· lengvi gaminių surinkimo, rūšiavimo darbai rankomis (kojinių, pirštinių surinkimas poromis, jų sudėjimas į dėžutes pagal rūšis ir pan.), raištelių vėrimas į avalynę;

· popieriaus, kartono ir jų gaminių klijavimas klijais, neturinčiais pavojingų medžiagų;

· lengvi pagalbiniai darbai įvairių smulkių prekių kioskuose, parduotuvėse, spaudos kioskuose;

· smulkių gaminių valymas, blizginimas nenaudojant kenksmingųjų medžiagų;

· smulkūs remonto darbai (siuvimas, klijavimas ir pan.);

· žaislų aprengimas drabužiais, žaislų valymas, pakavimas;

· švarių skalbinių rūšiavimas r pakavimas skalbykloje;

· stalų serviravimas (servetėlių, indų su prieskoniais dėliojimas ir pan.), stalų valymas;

· naudotų indų ir įrankių rinkimas į vežimėlius ir vežimas į indų plovyklą;

· aikščių, skverų valymas (vasarą) ir gėlynų aikštėse, skveruose priežiūra;

· tvorų, suolelių, vaikų žaidimui skirtų įrenginių dažymas teptuku lauke nenaudojant dažų, kurių sudėtyje yra pavojingų cheminių medžiagų;

· darbas asmens sveikatos priežiūros įstaigos registratūroje (asmens ligos kortelių, laboratorinių tyrimų rezultatų išnešiojimas);

· pagalbiniai knygų išdavimo darbai bibliotekoje;

· patalpų (išskyrus tualetus) valymas vaikų ugdymo, maitinimo įstaigose;

· teatro, muzikiniai ar kiti renginiai, reklamos ar visuomenės informavimo priemonių (radijo, televizijos) įrašai, garso ar vaizdo įrašai, foto- ar filmų sesijos ar peržiūros, neturintys neigiamo poveikio dorovei;

· drabužių ir kitų prekių demonstravimas.

bet manau kai kuriuos darbukus iš šio sąrašo ir neoficialiai galima gaut.. pvz su laikraščiais ar reklaminiais lankstinukais g.gif
Pentarda
Sveikos,
mano dukrai 14m. Ji labai noretu vasara padirbeti rolleyes.gif Gal kas zinot Vaisvydavos link kokiu ukiu kur kokias braskes, serbentus ravet ar rinkt ?
Na aisku, gal butu gerai ir laikrascius i dezutes panesioti g.gif bet kaip toki darba gauti doh.gif o dar nori tik viena menesi dirbti, nes kita i stovykla sporto isvaro doh.gif
Nu nezinau, kacia reiks galvoti g.gif
Rimuselis
Sveikos, as ejau i Jaunimo uzimtumo centa .Jis randasi Kaune prie darbo birzos.Pas juos reik uzpildyt anketa,gal taip atrasit legalu darba. Bet darbai pagrinde nuo 16 m.
varine
Mano dukra taip pat norėtų dirbti. Įdomu, o kur Vilniuje yra toks užimtumo centras?
Amarkize
Mano dukra 14 metu ir noretu kurnors truputeli padirpti
gretooty
Pati isidarbinau, kaip Oriflame konsultante. Linksma, siulai kosmetika, kuri man paciai labai patinka ir dar pinigus uz tai gauni, jei kas noretu dirbti rasykite man i el. pasta wanile01@one.lt
B.Blythe
kas iš to kad nori bet nieko nedaro, sėdi sudėjusi rankas ir laukia pasiūlymų..reikia patiems imtis iniciatyvos. tokia yra mano nuomonė
gretooty
Gal ir nereik daug dirbt, bet kokiam vaikui 12-13-14 metu reikia "juodo" darbo?.. Nezinau ar kas noretu leist savo vaikui per karscius ravet, kilnot ir dar ka daryt. Mano tevam priimtina, nes turiu stuburo problemu ir siaip jie mano, kad vasara vaikui reikia ilsetis, nes ir taip per mokslo metus isvargsta vaikai.
O del Oriflame'o, tai jei kam tu pinigu reikia, tai ten reik ne sedet sudejus rankas ir laukt uzsakymo, o siulyt draugams kosmetika, ieskoti nauju zmoniu, nes nuo to priklauso tavo pareigos, lygis ir tai kiek uzsidirbsi. Taipogi vyksta ir seminarai, keliones...
W*S:*
Esu 13. Reiktu pinigeliu vasarai. Tad noreciau padirbet. Ar dar per anksti? Gal kaip nors imanoma 13-metei paaugliai uzsidirbti blush2.gif
Ruttaa
QUOTE(W*S:* @ 2009 05 10, 21:59)
Esu 13. Reiktu pinigeliu vasarai. Tad noreciau padirbet. Ar dar per anksti? Gal kaip nors imanoma 13-metei paaugliai uzsidirbti blush2.gif
*

Man irgi 13-ka, greitai 14-ka. Irgi noreciau darbo vasarai, bet manau, kad dabar labai sunku rasti darba paaugliams ax.gif
*Cukrinė_Siela*
QUOTE(W*S:* @ 2009 05 10, 21:59)
*

Šiaip žinau, kad vasarą mokykloje mėnesį galima dirbti, bet nežinau tiksliai nuo kelių metų priima. g.gif
Jollyk
kiek zinau nuo 15 ir lygtai su mokyklos leidimu ar rekomendacija ar kazkas tai panasaus...
Agata0710
o mano situacija gal palankesnė,nes man 16,vasarą - 17.
norisi jau savų pinigėlių užsidirbt, tik nežinau nuo ko pradėt paieškas..koks lankstinukų dalijimas irgi tiktų~
gal kas žinot kur kreiptis?ar eit kur,ar internete?
Esu iš Vilniaus
Siara
O cia matau darbo iesko ir 13-14 metės? smile.gif)
kaip mielai,reiks ir mano seserį čia užregistruoti, tikiuos ją šiltai priimtumėte smile.gif)
*Cukrinė_Siela*
QUOTE(Siara @ 2009 05 31, 13:56)
O cia matau darbo iesko ir  13-14 metės? smile.gif)
kaip mielai,reiks ir mano seserį čia užregistruoti, tikiuos ją šiltai priimtumėte smile.gif)
*

žinoma, kad priimtume bigsmile.gif ax.gif
W*S:*
Ieškom, ieškom tik, kad nerandam doh.gif smile.gif
F=ma
QUOTE(W*S:* @ 2009 05 31, 15:01)
Ieškom, ieškom tik, kad nerandam  doh.gif  smile.gif
*

13 manau be šansų rast, legaliai gi negalima. Dabar krizė, daug kas nepriiminės papildomų darbuotojų vasarą ir šiaip daug žmonių neteko darbo, tai darbdavys priiminės žmogų, kuris ilgesnį laikotarpį dirbtų nei 1-2 mėnesius.
Žmonės, džiaukitės gyvenimu, gi ne piniguose laimė, o pensijai užsidirbt manau spėsit 4u.gif
Sho.Igneta
Laba, už kelių dienų man šešiolika metų.
Esu linkusi, kad vasarą reikia tik ilsėtis, bet paskutiniais metais užėjo noras dirbti.Šeip pinigų užsidirbu darydama papuošalus ir t.t., bet norisi ir dar kažko naujo, nes užsakymų gi ne kiekvieną dieną gaunu...
Galvojau, kad būtų gerai braškes parinkti, bet poto supratau, kad nelabai, jau gėda būtų nuo močiutės, kuri turi pilna tų uogų, taip kad man net pas ją ant saulės sunku jas skinti, o ką jau kalbėti apie darbą visai dienai ir dar už tokius juokingus pinigėlius.

Mano svajonė-šuo, kurio jau noriu dešimt metų.Tas šuo yra auksaspalvis retriveris.Gaila, didokas šuo kaip keturių kambarių butui ir penkių narių šeimai.Gal ir įmanoma, tik kad tėtis..Na bet čia jau kita tema.Taigi likau prie to, kad kažkas minėjo, jog galima šunis vedžioti.Ne darbas, o malonumas būtų.Ir tėvams patiktų, nes galvotų, kad patirsiu ką reiškia ŠUO (aišku čia tik svajuko dramblionės).
Bet čiūju labai sunku būtų rasti tokį darbą.Kaip manot?

Dėkavoju 4u.gif biggrin.gif
Siara
Sogettene su artėjančiu gimtadieniu 4u.gif 4u.gif

Na,ką,Laukite mano sesers mirksiukas.gif
MissBootee
man 15, irgi norėčiau darbelio mirksiukas.gif galėčiau net vaikus mokyt lt kalbos ( nu iki 6-7 kl. ), pati esu epistolinio rašinio laureatė tongue.gif
nu nesvarbu man ką, bet reiktų darbelio, norėtųsi bent šiek tiek palengvinti tėveliams, bo jau palietė mus krizė verysad.gif
Marizza
Sveikos, man 17-ka ir aš norėčiau susirasti kokį darbelį vasarai... tik nelabai sekasi... \O kaip jums?
F=ma
O nebandėt mokykloj ieškot darbo? Pas mus kabėdavo skelbimai, kad priima mokinius mirksiukas.gif Dabar jau per vėlu būtų, bet kitiems metams galit galvot, savivaldybėse irgi anksčiau priimdavo 1 mėnesiui.
Sho.Igneta, šunų vedžiojimo idėja gera, bet abejoju, kad Lietuvoj įgyvendinama ax.gif
*Riutelia, vasarą atostogauk, o nuo rugsėjo pradėk mokinių korepetitoriavimui ieškot smile.gif
Marizza
QUOTE(F=ma @ 2009 06 06, 20:49)
O nebandėt mokykloj ieškot darbo? Pas mus kabėdavo skelbimai, kad priima mokinius mirksiukas.gif  Dabar jau per vėlu būtų, bet kitiems metams galit galvot, savivaldybėse irgi anksčiau priimdavo 1 mėnesiui.
Sho.Igneta, šunų vedžiojimo idėja gera, bet abejoju, kad Lietuvoj įgyvendinama ax.gif
*Riutelia, vasarą atostogauk, o nuo rugsėjo pradėk mokinių korepetitoriavimui ieškot smile.gif
*

Negirdejau dar niekada apie savivaldybes... Koki ten darba siūlo ir i ka reiktu kreiptis? smile.gif
*Cukrinė_Siela*
QUOTE(Marizza @ 2009 06 06, 22:56)
Negirdejau dar niekada apie savivaldybes... Koki ten darba siūlo ir i ka reiktu kreiptis? smile.gif
*

jaučiu kokią aplinką tvarkyt g.gif
F=ma
QUOTE(Marizza @ 2009 06 06, 21:56)
*

Visam tam yra google mirksiukas.gif

Taip, aplinką tvarkyt. Niekada nedirbau tai plačiau kieko nežinau, tik žinau, kad anksčiau priimdavo moksleivius vasarai smile.gif
Padrushkyte
Kazin imanoma 13-metei isidarbinti paste isnesioti laikrascius ar lankstinukus?
Lithium
QUOTE(god@ @ 2009 06 07, 17:33)
Kazin imanoma 13-metei isidarbinti paste isnesioti laikrascius ar lankstinukus?
*

legaliai dirbt galima nuo 14
Marizza
QUOTE(F=ma @ 2009 06 07, 16:36)
Visam tam yra google mirksiukas.gif

Taip, aplinką tvarkyt.  Niekada nedirbau tai plačiau kieko nežinau, tik žinau, kad anksčiau priimdavo moksleivius vasarai smile.gif
*

Bet nei google nei vilnius.lt nieko apie tai nera.
Matyt siemet neorganizuoja... arba taip placiai neskelbiama.
alfija
QUOTE(Sho.Igneta @ 2009 05 31, 20:18)

Mano svajonė-šuo, kurio jau noriu dešimt metų.Tas šuo yra auksaspalvis retriveris.Gaila, didokas šuo kaip keturių kambarių butui ir penkių narių šeimai.Gal ir įmanoma, tik kad tėtis..Na bet čia jau kita tema.Taigi likau prie to, kad kažkas minėjo, jog galima šunis vedžioti.Ne darbas, o malonumas būtų.Ir tėvams patiktų, nes galvotų, kad patirsiu ką reiškia ŠUO (aišku čia tik svajuko dramblionės).
Bet čiūju labai sunku būtų rasti tokį darbą.Kaip manot?

Dėkavoju  4u.gif  biggrin.gif
*

tikrai aišku, kad šuns neturite ir neturėjote. Kitaip nesvajotumėt apie svetimo šuns pavedžiojimą.
*Cukrinė_Siela*
QUOTE(alfija @ 2009 06 10, 21:38)
tikrai aišku, kad šuns neturite ir neturėjote. Kitaip nesvajotumėt apie svetimo šuns pavedžiojimą.
*

manau ši tema ne apie tai.
F=ma
QUOTE(Marizza @ 2009 06 10, 20:19)
Bet nei google nei  vilnius.lt nieko apie tai nera.
Matyt siemet neorganizuoja... arba taip placiai neskelbiama.
*

Gal tada seniunijose? g.gif Nors tas pats ten velnias... Gali būt kad plačiai neskelbia, savų juk visada atsiranda unsure.gif
Beje mačiau 15min skelbimą , kad ieško jaunimo daržoves pardavinėt, jau kokią savaitę spausdina mirksiukas.gif
*Cukrinė_Siela*
QUOTE(F=ma @ 2009 06 11, 17:40)
Gal tada seniunijose? g.gif  Nors tas pats ten velnias... Gali būt kad plačiai neskelbia, savų juk visada atsiranda unsure.gif
Beje mačiau 15min skelbimą , kad ieško jaunimo daržoves pardavinėt, jau kokią savaitę spausdina mirksiukas.gif
*

hmmm, darbas yra darbas, bet asmeniškai man, kažkaip gėda būtų su daržovėm stovėt kokiam turguj schmoll.gif

mano nuomonės prašau nekomentuoti.
sexy girl
O kaip manot kokių darbų galėtų gauti keturiolikmetė? Noriu dirbti aukle, tik nežinia ar priims mane kas nors... Na šiaip noriu nors 1000 lt per vasarą užsidirbti kad nors mokyklines prekes paciai susipirkti ir teveliams dalia palengvinti. Prasau padekitE!!! unsure.gif g.gif
Blizgutė
Ale kokie dideli norai,per vasarą 1000lt.
g.gif
*Cukrinė_Siela*
per 3mėn 1ooo lt yra daug? kaži..
Nepilnametis
Kaip manote ar imanoma rasti darba nepilnameciui (16metu) siemet? Galiu dirbti ,betkoki darba, geriausia zinoma stroikese. Meginau skelbimuose ieskot, tuscia.

P.S. 1000LT nepilnameciui per 3 menesius yra LABAI daug.
*Harpija*
i galima lankstinukus nesioti vasara ceburekus pardavineti..
F=ma
QUOTE(Nepilnametis @ 2010 04 08, 15:24)
Kaip manote ar imanoma rasti darba nepilnameciui (16metu) siemet? Galiu dirbti ,betkoki darba, geriausia zinoma stroikese. Meginau skelbimuose ieskot, tuscia.

P.S. 1000LT nepilnameciui per 3 menesius yra LABAI daug.
*

Be pažįstamų tai vargu bau ar rasi ką. Nekokia padėtis dabar su darbais ne tik nepilnamečiams. 4u.gif
Young
Na aš gal įsidarbinsiu braškyne. Šiaip daug minusų, bet atlyginimas, kaip jūs sakote per 3 mėn 1000lt yra daug, tai čia per vieną mėnesį mažiausiai 1500lt. smile.gif už diena 50-60litų, jei netingi, tai prašom, gali ir daugiau užsikalt. smile.gif Bet darbas 4h ryto, baigiasi apie 4vakare. doh.gif
*Harpija*
QUOTE(Young @ 2010 04 11, 23:50)
Na aš gal įsidarbinsiu braškyne. Šiaip daug minusų, bet atlyginimas, kaip jūs sakote per 3 mėn 1000lt yra daug, tai čia per vieną mėnesį mažiausiai 1500lt. smile.gif už diena 50-60litų, jei netingi, tai prašom, gali ir daugiau užsikalt. smile.gif Bet darbas 4h ryto, baigiasi apie 4vakare.  doh.gif
*

O cia kur randasi braskynas?
Bet kokioamziau paauglius priema(pvz 13)?
Reggae
Sukakojo man žiemą 16 metų, tai maniau bus lengviau darbą rast nei būnant 15 unsure.gif Bet kad nežinau net nuo ko pradėt. Nete skelbimų nelabai randu, o kur dar reikėtų ieškot? Beje, kaip suprasti jaunimo darbo centrą? Čia kaip darbo birža nepilnamečiams ar kas? g.gif
*Harpija*
As tai noreciau kokius lankstinukus nesiot.. smile.gif
-Orchideja-
Aš tai braškes rinkdavau. Bet daugiau neisiu, labai tingisi 5h. ryto keltis blush2.gif
Per du mėnesius 762lt. užsidirbau. victory.gif tai kaip 12metų mergaitei, tai dideli pinigėliai( bent jau man taip atrodo )... cool.gif .
*Cukrinė_Siela*
QUOTE(-Orchideja- @ 2010 04 19, 16:13)
Aš tai braškes rinkdavau. Bet daugiau neisiu, labai tingisi 5h. ryto keltis blush2.gif
Per du mėnesius 762lt. užsidirbau. victory.gif tai kaip 12metų mergaitei, tai dideli pinigėliai( bent jau man taip atrodo )... cool.gif .

*

Va taip vaikai ir susigadina sveikatą doh.gif
-Orchideja-
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2010 04 19, 16:25)
Va taip vaikai ir susigadina sveikatą  doh.gif
*

Būtent smile.gif , nes po to kai 6-5h atsitūpus-pasilenkus reikia dirbt, labai nugarą skaudėdavo, visos rankos ištindavo nuo šalčio, plaučių uždegimu susirgau doh.gif
Tai visas noras dirbti praėjo... blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.