Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Marijampolės mamytės
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Bendraamžių kampelis > 2012
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Tiske
As tai beveik uz atidejima buciau, nes patiems pasveikti iki galo reikia, lauke tai kas kita, nei ka uzkresim, nei patys pasigausim, o va, i kambari jau gal negrazu eit apsisnargliojus ir bacilas nesiot, o kadangi zadeto atsilimo nera, tai gal palaukiam dar savaituke, nagi vistiek kazkada atsils biggrin.gif

Daina, tu kur nors mieste dar stabtelsi??? Man rytoj Amweju atveza, tai galetum pasiimt, tuo paciu Joviui kostiumeli atveztum g.gif
sanet
Ajai, pamirstas reikalas doh.gif skubiai taisomes, tad

Sveikinimai Kiprui pirmojo gimtadienio proga 4u.gif Austeja siuncia dideli oro bučiuką oro_buckis.gif
[URL=http://www.part.lt/perziura/d3c754567ce0bf4cc259c0d4977404c9709.jpg]user posted image
skanaus torto nespejom palinket ax.gif [/COLOR]
sanet
As, bemaitindama Austeja, dar viena minti "suaudziau" biggrin.gif Kadangi nusimato berniuku susiburimas-Ugnius, Jovis, Paulius (wiliuxes net neklausem ar su vyresneliu bus ax.gif ) galima susiorganizuot ir nuvaziuot y Sasnavos aerodroma. Nuo manes kazkur max 5km. Jie galetu apziuret lektuva s arti, ir, tikiuos bus galimybe (pasistengsiu susitarti ax.gif ) apziureti lektuva is vidaus smile.gif tad tikrai reik gero oro biggrin.gif
Daina
QUOTE(Tiske @ 2013 04 28, 19:37)
rytoj Amweju atveza, tai galetum pasiimt, tuo paciu Joviui kostiumeli atveztum  g.gif
*

Užvešiu mirksiukas.gif Galiu ir antradienį, jei spėsiu, nes ir antradienį mieste būsiu rolleyes.gif

QUOTE(sanet @ 2013 04 28, 20:32)
Jie galetu apziuret lektuva s arti, ir, tikiuos bus galimybe (pasistengsiu susitarti  ax.gif ) apziureti lektuva is vidaus  smile.gif tad  tikrai reik gero oro  biggrin.gif
*

Būtų labai smagu ir gerai bigsmile.gif
viliuxe
Kipra su pirmuoju gimtadieniu siunciam dideli birthday.gif

Mes busim tik su Rimvydu.
Tiske
As tai nezinau del Jovio, nuo pirmad i darzeli isleidziu, o paskui bus matyt, kaip cia seksis sveikiems buti, pries kelione sakiau, kokia savaite laikysiu namie, tai ziuresim, kada cia tas meetas wink.gif bet mes buve esam tame aerodrome ir lektuve Jovis vaiksciojo, be to skrides nekarta, tai nuskriaustas nebus ir meete nesudalyvaves wink.gif o ideja labai sauni - tik as pagalvojau, kiek mes ten laiko meetinsimes, kad sitiek pramogu, mesos kepimai, aerodromas ir t.t.

Aciu uz sveikinimus Kiprui wink.gif
Rutele_S
Labas 4u.gif
Kiprui birthday.gif
Mes jau po krikstynu cool.gif Lengviau atsipuciau biggrin.gif
viliuxe
Labas
rodykites kaip svente prabego smile.gif
Daina
Sveikiname naują krikščionį 4u.gif
Su oru ne kas Jums buvo unsure.gif šalta. O kaip šiaip pavyko, Augustukas geras proceso metu buvo?

Per Gretos krikštynas visą dieną lijo doh.gif

Rutele_S
QUOTE(viliuxe @ 2013 04 30, 09:32)
Labas
rodykites kaip svente prabego smile.gif
*

nuotraukos pas fotografe - taip greit nieks nesutvarko foto mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Daina @ 2013 04 30, 10:34)
Sveikiname naują krikščionį  4u.gif
Su oru ne kas Jums buvo  unsure.gif  šalta. O kaip šiaip pavyko, Augustukas geras proceso metu buvo?

Per Gretos krikštynas visą dieną lijo  doh.gif
*

Nu jo, pikniko atsisakem lauke biggrin.gif Taciau nelijo, nors skeciais apsirupine jau buvom, o kadangi svente vyko ne lauke, tai visiskai dzin tas oras mirksiukas.gif Augustas neitiketinai ramus buvo, kantrus ir tt. Buvo nuostabu kad baznycioj buvom tik sventes dalyviai ir kunigas, daugiau nieko wub.gif Ipatinga atmosfera jautesi wub.gif cool.gif Ir silta baznycioj, striukes nusimetem, liuks thumbup.gif
O paskui sventem namuose - nera geriau, kaip savuos namuos rolleyes.gif Zaidimai, pokstai ir tt, kriksto mamyte pasiruosus gerai buvo thumbup.gif
viliuxe
Pas mus kur krikstinot?
Melynakee
Sveikinimai Augustui 4u.gif
Kaip saunu jog po sventes tvyro geros emocijos ir ispydziai smile.gif mums dar viskas pries akis kaip tik dabar pats planavimo ikarstis, bet truksta ideju kokiu uzsiemimu prigalvoti sveciams uziimti nesinori jog tik uz stalo visi sedetu schmoll.gif
Rutele_S
Sv. Vincento baznycioje (raudonoje) rolleyes.gif
Tiske
Uztilo forumas, ka beveikiate?
Kaip Gretute gimtadieni atvsente?
Rutele_S, nesulaukiau atsakymo apie manikiurus - pedikiurus wink.gif ar darai jau abu?
Daina
QUOTE(Tiske @ 2013 05 02, 07:23)
Kaip Gretute gimtadieni atvsente?
*

Lyg ir gerai, atsikels paklausiu hihihi.gif bet sprendžiant pagal naktinius "fejerverkus" pakartot ilgai nenorės doh.gif Nesuprantu kuo ji "prisivaišino" bet tokių pilvo dieglių jau labai seniai nebuvo unsure.gif Ruošiamės į polikliniką, tiksliau aš ruošiuosi o chebra miega, jaučia mano širdis kad antibų parsivešim doh.gif

Labai gražų tortą Boružėlę padarė Giraičio kepykla, dėl skonio draugų nėra, bet išorė wub.gif Nu tikiuosi foto greitu laiku gauti, jau vakar būčiau gavusi, bet užlinko internetas ir negalėjau parsisiųsti. O šiandien parsivešiu kompaktą su krikštynų nuotraukom thumbup.gif

P.S. paskambino iš poliklinikos, daktarės nebus, važiuosim pirmadienį rolleyes.gif

Ir radau sanet žinutę, kad ji klinikose su Ugnium, vargšas mažylis susilaužė ranką unsure.gif
Tiske
Tai gal torto persivalge? Kipras tai nemaza gabala sukirto biggrin.gif bet jokiu pasekmiu nepajutom wink.gif Labai geras buvo gimtadienio diena, nors per visa diena miegojo 30 min... bet nemiegojimas i gera isejo biggrin.gif Matyt, kad pasidziaugt gimtadieniu norejo biggrin.gif
Daina
QUOTE(Tiske @ 2013 05 02, 07:42)
Tai gal torto persivalge?
Labai geras buvo gimtadienio diena, nors per visa diena miegojo 30 min... bet nemiegojimas i gera isejo biggrin.gif Matyt, kad pasidziaugt gimtadieniu norejo biggrin.gif
*

Torto iš viso nevalgė schmoll.gif ji į podę poniška, tai apie jokį valgymą rankomis kalbos būt negali schmoll.gif Vakar juokavau, kad Greta nu gryn podė, nes aš pusseserės augimą taip ir atsimenu, kad ištisai sirgo mažytė.

Mano irgi mažai miegojo, nes vis gi triukšmas aplink, tai atsikėlė pasiutus, nelaiminga doh.gif

Tavo abu vaikučiai labai geri wub.gif toki tyleniai 4u.gif
Tiske
QUOTE(Daina @ 2013 05 02, 09:04)
Torto iš viso nevalgė  schmoll.gif  ji į podę poniška, tai apie jokį valgymą rankomis kalbos būt negali  schmoll.gif  Vakar juokavau, kad Greta nu gryn podė, nes aš pusseserės augimą taip ir atsimenu, kad ištisai sirgo mažytė.
*

Maniski mociute primaitino tortu biggrin.gif bet as specialiai pas Kirbe sakiausi, kad ir vaikas galetu valgyt wink.gif nors Kipras valgo ir rankom, ir saukstu bando kabint kose biggrin.gif aisku, puse pro sali, bet vistiek wink.gif
Daina
Gal susigundysit kuri

Man nuo vakar niekaip neatsigauna FB žinutės, nei parašyt nei atsakyt negaliu, tik paspaudžiu ant nuorodos ir nušvinta ekranas baltai biggrin.gif Konkrečiai suprato kompas kad per daug laiko prie jo praleidžiu g.gif
Tiske pas TB apsilankysiu pirmadieni 4u.gif
Rutele_S
QUOTE(Daina @ 2013 05 02, 09:29)
Gal susigundysit kuri

Man nuo vakar niekaip neatsigauna FB žinutės, nei parašyt nei atsakyt negaliu, tik paspaudžiu ant nuorodos ir nušvinta ekranas baltai  biggrin.gif  Konkrečiai suprato kompas kad per daug laiko prie jo praleidžiu  g.gif
Tiske pas TB apsilankysiu pirmadieni  4u.gif
*

Sakai reikalingas daiktas tas triratukas?
Nu gal kieme pastumdyt ar netolima atstuma, nes isivaizduoju, isvaziuojam i miesta, vaikas pavargsta, miegot jau nepaguldysi, jei vejuota diena irgi nieko gero..
Daina
QUOTE(Rutele_S @ 2013 05 02, 08:35)
Nu gal kieme pastumdyt ar netolima atstuma, nes isivaizduoju, isvaziuojam i miesta, vaikas pavargsta, miegot jau nepaguldysi, jei vejuota diena irgi nieko gero..
*

Sakau gal kam reikia, o kodėl turėtų permokėt mirksiukas.gif

Matai kai mes kaime gyvenamtai nemažai naudojomės auginant Paulių, bet esmė ta, kad jis pusantrų būdamas vežime jau nebesėdėdavo, o va triratuke išbūdavo g.gif
Mums nuo Pauliaus likęs, tai kažin ar bepirksim, nors jau visa grojanti dalis nuo triratuko pašalinta biggrin.gif
Cashmere
Sveikos, mes turim atiduotą tą triratuką, tai musiškiui labai patinka, po namus važinėjom žiemą, dabar į sodybą išsivežėm, tai nenori net išlipt iš jo
viliuxe
Sweikutes
mes turejom su augustu panasu tai jis mum perpuse luzo neklauskit kaip nes pati neisivaizduoju, bet jis jeme mazai ir sededavo. tai Rimvydui gal koki kitoki modeli pasiziurinesim smile.gif
Tiske
Mes su Joviu turejom triratuka, dar rusyje tebestovi, Jovis tai sededavo jame, tik man jis stumt labai nepatogus, rankena zemai, sunku stumt, ranka pavargsta... doh.gif
Inute
Sveikos,
Sukaktuvininkams,kad ir pavėluotai sveikinimai
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Rutele_S @ 2013 04 30, 12:26)
Sv. Vincento baznycioje (raudonoje) rolleyes.gif
*

Mes irgi ten užsirašėm, ten ir Danielę krikštijom
QUOTE(Daina @ 2013 05 02, 07:36)

Ir radau sanet žinutę, kad ji klinikose su Ugnium, vargšas mažylis susilaužė ranką  unsure.gif
*

Oi kaip nesmagu mažiukui, kad greičiau sugytų 4u.gif
QUOTE(Rutele_S @ 2013 05 02, 08:35)
*

Na toks pramogai gražią dieną labai gerai, Danielei,tai naudojau,nes ji kai pradėjo eit, tai vežime nebent ant stogo važiuodavo doh.gif tai jau ten apie miegą nei kalbos nebuvo, o vat ant triratuko jau matyt jautėsi pilnavertė eismo dalyvė ir sėdėdavo patenkinta biggrin.gif Ar Arijui reikės, tai bus matyt, nes ir jau vaikščiot pradėjo, bet vežime kolkas dar miega bigsmile.gif
Rutele_S
pasiziurinejau tu triratuku tai toks koks man patiktu, brangus net ir devetas biggrin.gif O kai tiek visko daug norisi tam vaikui, tai reik nusprest ir apsisprest ka nupirkt, visko nesupirksi g.gif
Maniskis pries vezimuka nieko pries neturi, noriai vaizuoja biggrin.gif
Mums atiduotu kas, triratuka, as irgi pastumdyciau, nk nesakau...Tik vat garsiai pamasciau ar verta butu pirkti, myli juos vaikiukai ar nilabai biggrin.gif Tai lyg dauguma myli g.gif
Daina
Labukas,
Su švente visas mirksiukas.gif 4u.gif

sanet kaip Ugnius? Kaip jam tą ranką susilaužyt pavyko? unsure.gif
QUOTE(Inute @ 2013 05 02, 10:44)
jau vaikščiot pradėjo,
*

bigsmile.gif stipruolis thumbup.gif
viliuxe
Labas,
visas su praejusia svente 4u.gif
Rutele_S
Orai geri, darom myta, kur gamtoje? cool.gif
Daina
Sveikiname Ievutę su pirmuoju gimtadieniu!
user posted image

QUOTE(Rutele_S @ 2013 05 06, 08:07)
Orai geri, darom myta, kur gamtoje?  cool.gif
*

darom 4u.gif tik man su ratais sunku, bet pasistengčiau prisiderinti, reikia tik iš anksto žinot kur ir kada turiu atsidurti.
Tiske
Galim parke susitikt wink.gif
Rutele_S
Tai tarkim laika, gal ryt jei geras oras? mums tiktu taip plius minus 11
Daina
Man tai tinka šiandien biggrin.gif
rytoj negalėsiu, nes MB mašina būtina, tai gal kada kitą kartą rolleyes.gif

Maniškė negydoma pasveiko bigsmile.gif mistika o ne liga, sloga tokia baisi buvo, šeštadienį atsikėlė lyg niekur nieko blink.gif Bet vis tiek šiandien TA, tai paklausys daktarė ax.gif
Tiske
mes tai einam po pietu apie 2-3 val
vilmuke
QUOTE(Daina @ 2013 05 06, 09:31)

*

ačiū, kaip miela wub.gif 4u.gif

laba dienukė 4u.gif

o čia jūs šiandien susitinkate? ar rytoj?
Inute
Sveikos,

Ir mes sveikiname Ievutę su pirmuoju tortadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Nu žiūriu visų čia laikai skiriasi, doh.gif mes visada tik apie 16val vaikščiojamės, kai antram miegui laikas būna ax.gif
Daina
QUOTE(vilmuke @ 2013 05 06, 10:12)
o čia jūs šiandien susitinkate? ar rytoj?
*

Tai rytoj tikriausiai, aš tik tarp kitko parašiau kad šiandien, o iš tikro reikalų krūva ir nelabai jau laiko pasivaikščiojimui lieka ax.gif

QUOTE(Inute @ 2013 05 06, 11:06)
Nu žiūriu visų čia laikai skiriasi,
*

Būtent, kad suderinti visoms laikus sudėtinga, todėl aš galiu visada biggrin.gif mano vaikas vežime sėdėt gali net ir alkanas bigsmile.gif tik va mano "autobusas" namo 17 val dažniausia išvažiuoja 4u.gif
Rutele_S
As tai jau snd nespesiu tai gal ryt? Kas ryt gali?
sanet
Laba dienuke

linkejimai is kliniku...

QUOTE(Daina @ 2013 05 06, 09:31)
user posted image
*

Jungiames ir mes

Savo ruoztu sveikinam su praejusiu gimtadieniu Gretute 4u.gif

Daina, istorija prasideda nuo zaidimu ant stalo lauke... antrakart nuejus paziuret prie lango ka veikia su sveciu-pusbroliu 7m, pamaciau kaip sis is visu jegu stume Ugniu nuo stalo... Jis krito tiesiai ant galvos...gyd sake, gerai kad ranka gavo nemaza smugi ir krito ne ant kokio grindinio, bet ant zolytes...tuomet pasekmes butu buve blogesnes...
Ranka luzo ties alkune, labai prastoj vietoj, kur eina visi nervai, pagr kraujagysles ir tt. Mrj padare nuotraukas ir isveze y klinikas. Klykiancia dukryte palikau mamai... Nakti padare operacija, atveze apie 1.30val y palata, bet as ne bluosto nesudejau... Operacija pavyko sekmingai, nes sio luzio 40% buna, kad nevaldo keliu pirstu ir prireikia ilgos reabilitacijos. Tik kad naktim miega labai prastai, arba skkauda arba sokineja is miegu... Treciadieni zada paleist namo, apie menesi gipse, po to menesiui y sanatorija

Gero meeto 4u.gif
Rutele_S
Sanet, vargsiukas, laikykites 4u.gif
Tiske
Sanet, na ir kosmaras,laikykites,sveikit. Ar dukryte su mociute susidraugavo? Ka su maitinimu darei?
Mes sedim parke, Kipras parpia, oras fantastinis, bekit visi pasibut, maciaukita sav jau vel atves...
Papildyta:
Sanet, na ir kosmaras,laikykites,sveikit. Ar dukryte su mociute susidraugavo? Ka su maitinimu darei?
Mes sedim parke, Kipras parpia, oras fantastinis, bekit visi pasibut, maciaukita sav jau vel atves...
Rutele_S
O as laukiu kol atsikels maniskis nuo 11 kaip luzo...aisku ne lauke, lauke ismiega max valanda g.gif
tai rytoj, kas kelinta gali? parke prie savivalfybes? tinka, atvaziuotumem. Bet dabar galvoju, kada geriau, ar po miegelio ar kada g.gif
Daina
QUOTE(sanet @ 2013 05 06, 12:45)
istorija prasideda
*

Istorija kai iš siaubo filmų, gaila vaiko ir tavęs man gaila console.gif
Laikykitės, tikiuosi viskas bus gerai, gis viskas greitai ir neskausmingai.
Rutele_S
Labas, mes busim taip manau nuo kokios 14 valandos, reikes pasitrinti iki 16 ar daugiau nes siuntinuka nuo 16 val pasiimt galesiu paste, tai vat. Jei kas atvaziuotu tai prisijunkit, tik kaip mus pazinti g.gif biggrin.gif
Arba kas zinot jog atvaziuosit brukstelkit i az, susikeisim nr, tai kai jau parke busit, susiskambinsim.
Ar kaip darom?
Tiske
Rutele, parasiau tau i AZ smile.gif panasu, kad daugiau norinciu nelabai yra.. tai vel minimeetas bus biggrin.gif
Inute
Jei suspėsim, tai ir mes ateisim ax.gif
Tiske
Smagus vakar vyriskas meetukas buvo - dazniau reiketu wink.gif Gal kas prisimena albumo duomenis blush2.gif imesciau foto wink.gif
vilmuke
labukas mamukai,

aš pagalvojau, kad jei kas su mašiniukais būna galėtume pas mane sodukyje kada susitikti ax.gif 4u.gif
Tiske
QUOTE(vilmuke @ 2013 05 08, 10:27)
labukas mamukai,

aš pagalvojau, kad jei kas su mašiniukais būna galėtume pas mane sodukyje kada susitikti  ax.gif  4u.gif
*

As su, galeciau dar kazka prigriebt su savim wink.gif tik as dabar galesiu meetintis tik birzeli wink.gif
Papildyta:
Ikeliau foto i albuma wink.gif
Rutele_S
QUOTE(Tiske @ 2013 05 08, 11:12)
As su, galeciau dar kazka prigriebt su savim wink.gif tik as dabar galesiu meetintis tik birzeli wink.gif
Papildyta:
Ikeliau foto i albuma wink.gif
*

priminkit kaip papult i albumiuka?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.