Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolės mamytės

QUOTE(sanet @ 2013 04 23, 13:43)
o jusu su vyru buna taip?

tai vat ir klausimas kada? manau, kad kita sav...

galit su vyresneliais,
Nebūna, bet jai tai nuo gimimo taip g.gif

Kita savaitę ketvirtadienį? Mes visi kaip tik skiepų pasiimti važiuosim iš ryto, tai po to galėtume blush2.gif
Tai aš su Paulium būčiau ax.gif ir su Greta, o Greta aišku su tortu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina: 23 balandžio 2013 - 14:44
Kita savaite jau busim po krikstynu, galesim ir mes mytintis, maniskis labai dziaugiasi vaiku pamates, kol negauna paciupinet biggrin.gif
Atsakyti
kita savaituke ir mes prisijungsime, nes orelius pranesa gerus smile.gif

Kas del odontologo tai dirba labai gerai uosupio g. vyras su zmona Salaseviciai. AS pati einu pas vyra man jis geriau patinka tik tiek, kad pas ji taip pat dideles eiles.
Atsakyti
Informacija toms , kurios dar nezino-as gyvenu uzmiestyje, apie 12 km nuo miesto smile.gif

QUOTE(Daina @ 2013 04 23, 14:08)
Nebūna, bet jai tai nuo gimimo taip 

Kita savaitę ketvirtadienį? Mes visi kaip tik skiepų pasiimti važiuosim iš ryto, tai po to galėtume 
Tai aš su Paulium būčiau  ir su Greta, o Greta aišku su tortu

sako kartais paveldima, todel klausiu ax.gif

kokius skiepus? EE?

thumbup.gif man tinka kitos savaites ir ketvirtadienis ir penktadienis ir sestadienis ir sekmadienis lotuliukas.gif
Tiksliai, svesim Gretutes gimdieni bigsmile.gif
Atsakyti
sanet pamiršau blush2.gif žinok tik namie tave atsiminiau doh.gif apsaugėles rankinėj pasitampiau rolleyes.gif
QUOTE(sanet @ 2013 04 24, 17:29)
kokius skiepus? EE?

Tiksliai, svesim Gretutes gimdieni  bigsmile.gif

Greta tai jau dviem skiepais nuo plano atsilikus, tai jai pusmetinis turėtų būti. Pauliui EE

Tai va kad iš idėjos reikėtų pas mane daryt sąskrydį, bet tu arčiau nuo miesto blush2.gif Aš čia su intencija, gal kas be etatinio trejeto prisijungs bigsmile.gif Pas mane iš bėdos tilptų kūda mama ir leliukas su nešyne biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina: 24 balandžio 2013 - 17:37
pas mane priekyje viena vieta laisva, ir gale viena sodyne, jeigu abu vaikus vezu...
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2013 04 24, 17:36)
sanet pamiršau  blush2.gif  žinok tik namie tave atsiminiau  doh.gif  apsaugėles rankinėj pasitampiau  rolleyes.gif

Greta tai jau dviem skiepais nuo plano atsilikus, tai jai pusmetinis turėtų būti. Pauliui EE

Tai va kad iš idėjos reikėtų pas mane daryt sąskrydį, bet tu arčiau nuo miesto  blush2.gif  Aš čia su intencija, gal kas be etatinio trejeto prisijungs  bigsmile.gif  Pas mane iš bėdos tilptų kūda mama ir leliukas su nešyne  biggrin.gif  4u.gif

zinok as ir neturejau kada biggrin.gif pamirsus buvau, kad pas gyd tam tarpe, dar ieskojau zuvu miltu po visa Mrj, niekur neradau doh.gif o as tavo knygas biggrin.gif ir db masinoj guli... o apsaugu jooo, jau verkiant reiktu biggrin.gif siandien atsidare dureles spinteles, uzdejo viena rankyte ant virsaus ir su kita prisispaude doh.gif

siandien mazoji gavo paveluota skiepa, tai jau sirse... doh.gif 2 val migdziau, piktumai baisiniai, jau ir zvakute ydejau, tai kai pasiuto unsure.gif jetau, kaip laukiu kad greiciau baigtusi tie visi skiepai...man taip gaila, kai mazucius skiepina unsure.gif

pas mane ir kiemas gana nemazas , gales vaikai pasilakstyt mirksiukas.gif ir galesim ka nors issikept, ar saslykiuko ar kepsniuko ar dar ko, tik reik susiplanuot is anksto, nes as ne kiekviena diena galiu uzsipirkt biggrin.gif
Papildyta:
Ai, pamirsau dar paklaust, gal kas daretes fotsesija nesenai vaiku ar seimos? Man rupi kaina ir kiek mazdaug nuotrauku atiduoda smile.gif
Atsakyti
Sanet,tai mes atvaziuodamos atsivesim ko reikia wink.gif tik as prastai gaudausi kai reikia nuvaziuot i nezinoma vieta.. sunku tave rast?

Rutele S, jau darai pedikiurus? smile.gif man uz poros savaiciu reikes manikiuro - pedikiuro su ilgalaikiu lakavimu, tai jau imu ieskot...
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2013 04 25, 21:08)
as prastai gaudausi kai reikia nuvaziuot i nezinoma vieta.. sunku tave rast?
Galėsim susikombinuot išvažiavimą iš miesto kartu, nu aš tipo žinau kaip nuvažiuot rolleyes.gif ax.gif

Noriu pedikiūro ar šiaip pas kirpėją, nu bet princesita jau net su tėte pusę valados nepabūna, vaikščioja abudu po kambarius mamos ieškodami doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2013 04 25, 21:21)
Galėsim susikombinuot išvažiavimą iš miesto kartu, nu aš tipo žinau kaip nuvažiuot

Noriu pedikiūro ar šiaip pas kirpėją, nu bet princesita jau net su tėte pusę valados nepabūna, vaikščioja abudu po kambarius mamos ieškodami 

bet tau pro miesta vaziuojant baisinis lankas gaunasi... tiesiai pas mane daug maziau km mirksiukas.gif

Tiske, ne nzn ka parasyt... vieniems uztenka nupasakot ir be problemu randa, kiti keliskart skambina...
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 04 25, 21:56)
bet tau pro miesta vaziuojant baisinis lankas gaunasi...

Jei ketvirtadienį, tai mes iš ryto skiepų į miestą važiuosim 4u.gif
Atsakyti
Sweikutes,
mes taip pat prisijungiam prie susiburimo ketvirtadieni smile.gif jai dar laisvos dvi vietos pas Tiske tai mes su Rimvydu prisidetume blush2.gif smile.gif

Rekomenduokite kas graziai ir gerai daro makiaza.
Atsakyti