Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolės mamytės

Galim parke susitikt wink.gif
Atsakyti
Tai tarkim laika, gal ryt jei geras oras? mums tiktu taip plius minus 11
Atsakyti
Man tai tinka šiandien biggrin.gif
rytoj negalėsiu, nes MB mašina būtina, tai gal kada kitą kartą rolleyes.gif

Maniškė negydoma pasveiko bigsmile.gif mistika o ne liga, sloga tokia baisi buvo, šeštadienį atsikėlė lyg niekur nieko blink.gif Bet vis tiek šiandien TA, tai paklausys daktarė ax.gif
Atsakyti
mes tai einam po pietu apie 2-3 val
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2013 05 06, 09:31)
Sveikiname Ievutę su pirmuoju gimtadieniu!


ačiū, kaip miela wub.gif 4u.gif

laba dienukė 4u.gif

o čia jūs šiandien susitinkate? ar rytoj?
Atsakyti
Sveikos,

Ir mes sveikiname Ievutę su pirmuoju tortadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Nu žiūriu visų čia laikai skiriasi, doh.gif mes visada tik apie 16val vaikščiojamės, kai antram miegui laikas būna ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inute: 06 gegužės 2013 - 11:10
QUOTE(vilmuke @ 2013 05 06, 10:12)
o čia jūs šiandien susitinkate? ar rytoj?
Tai rytoj tikriausiai, aš tik tarp kitko parašiau kad šiandien, o iš tikro reikalų krūva ir nelabai jau laiko pasivaikščiojimui lieka ax.gif

QUOTE(Inute @ 2013 05 06, 11:06)
Nu žiūriu visų čia laikai skiriasi,

Būtent, kad suderinti visoms laikus sudėtinga, todėl aš galiu visada biggrin.gif mano vaikas vežime sėdėt gali net ir alkanas bigsmile.gif tik va mano "autobusas" namo 17 val dažniausia išvažiuoja 4u.gif
Atsakyti
As tai jau snd nespesiu tai gal ryt? Kas ryt gali?
Atsakyti
Laba dienuke

linkejimai is kliniku...

QUOTE(Daina @ 2013 05 06, 09:31)
Sveikiname Ievutę su pirmuoju gimtadieniu!
user posted image

Jungiames ir mes

Savo ruoztu sveikinam su praejusiu gimtadieniu Gretute 4u.gif


Daina, istorija prasideda nuo zaidimu ant stalo lauke... antrakart nuejus paziuret prie lango ka veikia su sveciu-pusbroliu 7m, pamaciau kaip sis is visu jegu stume Ugniu nuo stalo... Jis krito tiesiai ant galvos...gyd sake, gerai kad ranka gavo nemaza smugi ir krito ne ant kokio grindinio, bet ant zolytes...tuomet pasekmes butu buve blogesnes...
Ranka luzo ties alkune, labai prastoj vietoj, kur eina visi nervai, pagr kraujagysles ir tt. Mrj padare nuotraukas ir isveze y klinikas. Klykiancia dukryte palikau mamai... Nakti padare operacija, atveze apie 1.30val y palata, bet as ne bluosto nesudejau... Operacija pavyko sekmingai, nes sio luzio 40% buna, kad nevaldo keliu pirstu ir prireikia ilgos reabilitacijos. Tik kad naktim miega labai prastai, arba skkauda arba sokineja is miegu... Treciadieni zada paleist namo, apie menesi gipse, po to menesiui y sanatorija

Gero meeto 4u.gif
Atsakyti
Sanet, vargsiukas, laikykites 4u.gif
Atsakyti
Sanet, na ir kosmaras,laikykites,sveikit. Ar dukryte su mociute susidraugavo? Ka su maitinimu darei?
Mes sedim parke, Kipras parpia, oras fantastinis, bekit visi pasibut, maciaukita sav jau vel atves...
Papildyta:
Sanet, na ir kosmaras,laikykites,sveikit. Ar dukryte su mociute susidraugavo? Ka su maitinimu darei?
Mes sedim parke, Kipras parpia, oras fantastinis, bekit visi pasibut, maciaukita sav jau vel atves...
Atsakyti
O as laukiu kol atsikels maniskis nuo 11 kaip luzo...aisku ne lauke, lauke ismiega max valanda g.gif
tai rytoj, kas kelinta gali? parke prie savivalfybes? tinka, atvaziuotumem. Bet dabar galvoju, kada geriau, ar po miegelio ar kada g.gif
Atsakyti