Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolės mamytės

Maniskis tai keliautojas, ji tik vezk, automobiliais, lektuvais, autobusais biggrin.gif veiksmo ten pilnas...
Mano aplinkoj tai jau irgi visi ragino baigt maitinima, atseit per didelis jau... bet as ir pati jau buvau pavargus ir fiziskai, ir moraliskai, norejau baigt..
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2013 07 31, 10:58)
Maniskis tai keliautojas, ji tik vezk, automobiliais, lektuvais, autobusais biggrin.gif veiksmo ten pilnas...
Mano aplinkoj tai jau irgi visi ragino baigt maitinima, atseit per didelis jau... bet as ir pati jau buvau pavargus ir fiziskai, ir moraliskai, norejau baigt..


O man dar dabar vis gaila, tai pilvuką skauda, tai dantukai lenda, nors kartais pagalvoju, kad gal jam jau nieko gero iš manęs tokios užsistresinusios pastoviai doh.gif g.gif
Atsakyti
Klausykit, ar as gerai supratau, kad Vistycio svente pirmadieni??? visada savaitgaliais budavo, kaip cia jie sumaste pirmadieni daryt, ar as blogai nuziurejau.
Atsakyti
Aha, pirmadienį, bet renginys pagrinde nuo puse 3 kiek matau, o jau žvaigždžių kiek prisikvietę bigsmile.gif Visai įdomu, gal reiks ir nuvažiuoti rolleyes.gif Atostogos jau eina į pabaigą, paskutinis mėnuo, reik dar kažkur padalyvauti, papoilsiauti, nes paskui darbai darbeliai prasidės doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cashmere: 02 rugpjūčio 2013 - 09:45
QUOTE(Tiske @ 2013 08 02, 09:02)
Klausykit, ar as gerai supratau, kad Vistycio svente pirmadieni??? visada savaitgaliais budavo, kaip cia jie sumaste pirmadieni daryt, ar as blogai nuziurejau.

hmm g.gif keista, as ir tik siandien ryte atkreipiau demesy...visada sekmad budavo...gal klaida kazkur...nes visada ir misios sekmad budavo
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 08 02, 10:46)
hmm  g.gif keista, as ir tik siandien ryte atkreipiau demesy...visada sekmad budavo...gal klaida kazkur...nes visada ir misios sekmad budavo

nu, as irgi galvoju, visada gi per atlaidus... g.gif
Atsakyti

soriukas, tk db apziurejau, kad ten pernai metu....nors as ne vieno is zinomu dainininku nepamenu, kad butu dainave lotuliukas.gif kazkodeel man ismete pirmiausia sita g.gif gal reiktu atsargumo delei paskambint y kokia administracija vistycio ir paklaust...

Man mama sake, kad bus kita sekmadieni, tai as perdaug y datas ir nesigilinau blush2.gif
Papildyta:
http://www.suduvosgi...p;new_id=227286
nu va, db gera data biggrin.gif
bet kaip mazai kur skelbiasi kad svente bus doh.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip karscius isgyvenot?
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2013 08 09, 11:35)
Sveikos, kaip karscius isgyvenot?

Net nejaučiu, iš namų kojos nekeliam, vėdinamės, ventiliuojamės, labai kondikas praverčia.

Greta dvi paras karščiavo, dabar jau tik sloga liko. Neaišku kas buvo, dar prieš karščius snarglys atsirado, tai tikriausiai kažkur perpūtė g.gif
Atsakyti
Mes tai parko fontanuose vesinomes, mieste upeli isbraidziojom simtus kartu biggrin.gif viena pabijojau su abiem prie upes ar ezeru belstis smile.gif
Atsakyti
Sweikos,
gal kuri zinot kokia seimininke kuri ruose sventems maista? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuxe @ 2013 08 13, 09:45)
Sweikos,
gal kuri zinot kokia seimininke kuri ruose sventems maista? smile.gif

man vestuves ir Gretos krikštynas Raimundas ruošė. Ką aš žinau, mano skoniui tiko, ir stalus labai gražiai puošė.
Dar maistą šventėms ruošia bibliotekos kavinė, tai ten irgi gerų atsiliepimų girdėjusi, tik kontaktų neturiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina: 13 rugpjūčio 2013 - 09:48