Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolės mamytės

QUOTE(Rutele_S @ 2013 10 11, 11:47)
Vilmuke, kuri vieta bus tavo? Mano 15 thumbup.gif

mano turbūt 46 mirksiukas.gif , ateisiu susipažinti ax.gif žinok nieko net nepradėjus rūšiuotis, nei kainų nesusidėjus, nebežinau išvis kaip elgtis, nes nebuvus tokiame renginyje biggrin.gif reikia pakabų, ir išvis kažkokio pakabo didelio ant ko sukabinti doh.gif
ar tu dėsi kainas? ar ne?
Atsakyti
QUOTE(vilmuke @ 2013 10 11, 13:11)
mano turbūt 46  mirksiukas.gif , ateisiu susipažinti  ax.gif  žinok nieko net nepradėjus rūšiuotis, nei kainų nesusidėjus, nebežinau išvis kaip elgtis, nes nebuvus tokiame renginyje  biggrin.gif reikia pakabų, ir išvis kažkokio pakabo didelio ant ko sukabinti  doh.gif
ar tu dėsi kainas? ar ne?

ateik butinai smile.gif
as jau gal 5 syk perziurejus viska, perrusiavus, nes nzn kaip butu paprasciau ri geriau, dar pask siki bandysiu susideliot viska taip kaip jau ten bus, ziuresiu ar patogu..kainas ant kai kuriu kabinau, o kai kuriuos kruvelem sudesiu, pvz viskas po 10 lt vienoj kruvoj viskas po kita suma kitoj... as jauciu skalbiniu dziovykle paimsiu, ir ant jos sudeliosiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 10 11, 12:53)
ateik butinai smile.gif
as jau gal 5 syk perziurejus viska, perrusiavus, nes nzn kaip butu paprasciau ri geriau, dar pask siki bandysiu susideliot viska taip kaip jau ten bus, ziuresiu ar patogu..kainas ant kai kuriu kabinau, o kai kuriuos kruvelem sudesiu, pvz viskas po 10 lt vienoj kruvoj viskas po kita suma kitoj... as jauciu skalbiniu dziovykle paimsiu, ir ant jos sudeliosiu g.gif

o tai ten nebus stalų??????
Atsakyti
Sveikos, ziuriu prekybai ruosiates smile.gif As tai biuleteni buvau pasiemus 4 dienom, Kiprui laringitas, tai biski paslaugyt norejau, kol pats baisumas praeis.. Snd buvom pas gyd, tai kraujas geras, liko tik issikoset... g.gif ta proga ir pati susirgau, tai dabar dirbsiu sirgadama.. doh.gif
Atsakyti
Tiesa, tik dabar supratau, Rutele S tavo nicka pamacius, kad praeita sekmadieni as tau skambinau biggrin.gif norejau kitai Rutai pasiskambinti.. sorry.. 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2013 10 11, 14:43)
dirbsiu sirgadama..  doh.gif
Vaje unsure.gif sveik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuke @ 2013 10 11, 14:24)
o tai ten nebus stalų??????

Nu ne. O kas tau sake kad bus?
Gerai butu, jeigu butu biggrin.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiske @ 2013 10 11, 16:59)
Tiesa, tik dabar supratau, Rutele S tavo nicka pamacius, kad praeita sekmadieni as tau skambinau biggrin.gif norejau kitai Rutai pasiskambinti.. sorry.. 4u.gif

Ane? Neatsimenu, man daug kas skambina biggrin.gif Tai reikejo pakalbet biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakarelis 4u.gif Cia bendrauja tik Marijampoles miesto mamytes ar priimat ir is rajono? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2013 10 11, 13:43)
Sveikos, ziuriu prekybai ruosiates smile.gif As tai biuleteni buvau pasiemus 4 dienom, Kiprui laringitas, tai biski paslaugyt norejau, kol pats baisumas praeis.. Snd buvom pas gyd, tai kraujas geras, liko tik issikoset...  g.gif  ta proga ir pati susirgau, tai dabar dirbsiu sirgadama..  doh.gif

Oho, laikykites abu, sveikatos 4u.gif

QUOTE(florete @ 2013 10 11, 21:34)
Labas vakarelis 4u.gif Cia bendrauja tik Marijampoles miesto mamytes ar priimat ir is rajono? ax.gif

priimam priimam smile.gif ne visos cia marijampolietes, as irgi is rajono mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2013 10 11, 22:34)
Labas vakarelis 4u.gif Cia bendrauja tik Marijampoles miesto mamytes ar priimat ir is rajono? ax.gif

Ir aš rajone 4u.gif junkis mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu kad priimat, as is Kazlu Rudos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2013 10 11, 14:43)
Sveikos, ziuriu prekybai ruosiates smile.gif As tai biuleteni buvau pasiemus 4 dienom, Kiprui laringitas, tai biski paslaugyt norejau, kol pats baisumas praeis.. Snd buvom pas gyd, tai kraujas geras, liko tik issikoset...  g.gif  ta proga ir pati susirgau, tai dabar dirbsiu sirgadama..  doh.gif

Mes ka tik po laringito. Mazius poliklinikoj pagavo, paskui mes su vyru is paskos doh.gif Tai irgi dar sprenksi vargsiukas unsure.gif
Atsakyti