Įkraunama...
Įkraunama...

Kaitlentės, orkaitės, viryklės - 7

Aš gal nelabai į temą ir dar su kvailu klausimu doh.gif 4u.gif

O kaip yra su įmontuojamomis orkaitėmis? Joms nereikia atskiro gartraukio? Kaip pasišalina visi kvapai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jovjo @ 2013 06 09, 11:02)
Na jo kaina nemaza alternatyvai  g.gif
Na as radau tokia Orkaitės Siemens HB73G4540S,
man ji irgi f-jomis atrode panasi, bet gal ko nepastebejau. Taciau kain vistiek 1000 lt didesne  ax.gif
Aciu uz info.

Siemens HB73G4540S panašesnė į Electrolux EOC5651BOX biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bambukas* @ 2013 06 09, 15:03)
Speedy parekomenduokite indukcine virikle kaina max. iki 1700lt aisku norisi kuo pigiau  reikia juodos spalvos 4u.gif

Čia kaitlentė ar pastatoma?
Papildyta:
QUOTE(Leveret @ 2013 06 09, 16:48)
... O kaip yra su įmontuojamomis orkaitėmis? Joms nereikia atskiro gartraukio? Kaip pasišalina visi kvapai?  g.gif

Bendrąja tvarka, įjungus gartraukį virš kaitlentės.
Jei esate labai jautri kvapams, ieškokite orkaitės su kvapų katalizatoriumi.
Atsakyti
Sveiki, koks geriausias variantas pagal jus, norėtųsi, kad kaitlentė+orkaitė įsitektų iki 2500 Lt...?
Nusižiūrėjau - kaitlentė - Electrolux EHG-6341FOK tik ka reiškia be vaizdų kraštuose? ir orkaitė Electrolux EOB5450AOX.
Kadangi kainos palyginti su kitomis kaitlentėmis ir orkaitėmis iš mažesniųjų, gal turi mano pasirinktieji kokių didelių trūkumų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruze_taskuota: 10 birželio 2013 - 10:13
Sveiki,

ieškau elektrinės, neindukcinės kaitlentės. Šioje temoje gana daug variantų buvo pasiūlyta, bet aš ieškau pigesnio. tiesiog tai- jau trečioji mano perkama kaitlentė ir nesu atradus priežasčių, kodėl brangiau yra geriau rolleyes.gif

Iš savo ankstesnės patirties, nesu kategoriška dėl to, ar su rėmeliu ,ar be, norėčiau. Geriau valosi be rėmelio, dėl nudaužimo- per beveik 10 metų dar nesu daužiusi:) (žinau, kad naujųjų AEG berods, rėmėliai labiau"user friendly", bet aš į tą kategoriją dėl kainos nebepataikau.)
Svarbu, kad būtų laiko užstatymo galimybė, automatinis išsijungimas (bent jau pas mane buvo, kad, jei niekas nejunginėjama, po valandos išsijungia), užraktas nuo vaikų, na, ir kad bent pora didesnių vietų būtų.

Galbūt esate susidūrusios ar turite nuomonę dėl šių modelių:
Electrolux EHF6343FOK
AEG HK634021XB

Gal Speedy, patartumėt, į kokius gamintojus orientuotis (kaina turėtų būti iki 900Lt), o gal ir konkrečius šiuos modelius pakomentuoti galėtumėt, ar alternatyvą pasiūlyti?

Būčiau labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 06 10, 09:49)

Čia kaitlentė ar pastatoma?


Speedy, reiketu kaitlentes 4u.gif

Ir dar noreciau be remelio juodos spalvos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruze_taskuota @ 2013 06 10, 12:02)
Sveiki, koks geriausias variantas pagal jus, norėtųsi, kad kaitlentė+orkaitė įsitektų iki 2500 Lt...?
Nusižiūrėjau  - kaitlentė - Electrolux EHG-6341FOK tik ka reiškia be vaizdų kraštuose? ir orkaitė Electrolux EOB5450AOX.
Kadangi kainos palyginti su kitomis kaitlentėmis ir orkaitėmis iš mažesniųjų, gal turi mano pasirinktieji kokių didelių trūkumų?

Geras pasirinkimas:
Electrolux EHG6341FOK (jei tokia reikalinga) - dvi indukcinės+dvi paprastos elektrinės kaitvietės.
Electrolux EGH5651BOX - pirolizė.
Papildyta:
QUOTE(bambukas* @ 2013 06 10, 12:58)
Ir dar noreciau be remelio juodos spalvos  4u.gif

AEG HK65425PFB (HK654250FB).
Bosch PIE611F17E arba su gražesniais krašteliais Bosch PIE651F17E.
Ir "topas" - Electrolux EHL7640FOK biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
visada naudojausi tik elektrinėm kaitlentėm, o dabar va tenka rinktis dujinę kaitlentę, net nežinau, į ką reikia labiau atkreipti dėmesį doh.gif kol kas vienintelis rodiklis - grožis lotuliukas.gif pastebėjau, kad yra skirtingų formų laikikliai - galvoju ar ant tų tokių visiškai atskirų gerai laikosi puodai ar nėra patogiau kai tie atskiri laikikliai sudaro tokią bendrą visumą??? čia pavyzdys vaizduojantis mano mintį Bosch . tikiuosi, supratot, ko klausiu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(egluti @ 2013 06 10, 20:13)
Sveiki  4u.gif
visada naudojausi tik elektrinėm kaitlentėm, o dabar va tenka rinktis dujinę kaitlentę, net nežinau, į ką reikia labiau atkreipti dėmesį  doh.gif  kol kas vienintelis rodiklis - grožis  lotuliukas.gif  pastebėjau, kad yra skirtingų formų laikikliai - galvoju ar ant tų tokių visiškai atskirų gerai laikosi puodai ar nėra patogiau kai tie atskiri laikikliai sudaro tokią bendrą visumą??? čia pavyzdys vaizduojantis mano mintį Bosch . tikiuosi, supratot, ko klausiu  ax.gif


Aš pirkau su tokiais laikikliais, kurie sudaro "visumą". Nesigailiu.

Tik to jūsų modelio nesirinkčiau. Pažiūrėkit filmuką, ten kai pakeliamas laikiklis matosi toks kvadratas aplink degiklį. Jis yra padarytas iš kitos medžiagos (pats pagrindas yra stiklas) ir aplink tą kvadratą būtų valymo.... doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif

Susidūrėm ir mes su viryklės rinkimosi sunkumais. Norim daug, bet pinigų tam galim skirti max.- 1200lt.
Išsirinkom Indesit KN3T76SA(X)/U. Ar geros kokybės šios firmos gaminiai?
Mūsų norai:
Plotis- 50cm, apačia elektrinė, su ventiliatoriumi, sidabrinės spalvos ir elektrinis laikmatis.

Gal kokį pigesnį analogą pasiūlysite, nes nesinori labai jau išlaidauti?
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Speedy, kokia nuomonė apie Hansa kaitlentes ir orkaites? Jos tokios paprastutės ir kainos nesikandžioja, bet kažkodėl forumietės jų nesirenka g.gif Konkretaus modelio nerašau, tik šiaip klausiu palyginimui su Wirpool, AEG, Elektrolux..
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2013 06 11, 19:45)
Jis yra padarytas iš kitos medžiagos (pats pagrindas yra stiklas) ir aplink tą kvadratą būtų valymo.... doh.gif

ačiū už pastebėjimus 4u.gif va va, mane tas valymas ir gasdina, taip gerai elektrinė viryklė šiuo atžvilgiu ax.gif na bet tenka rinktis... koks modelis iš dujinių būtų patogesnis valymo atžvilgiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egluti @ 2013 06 12, 00:14)
... koks modelis iš dujinių būtų patogesnis valymo atžvilgiu?  g.gif

Stiklokeramika.

Atsakyti