Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

sveiki. Gal pagelbetumet? vyras buvo menesi laiko tevystes atostogu,jam kirtosi metai, nes 2011 gruodi-2012 sausi buvo, ismokejo uz ta menesi mazesne suma, ir sake, galesite deklaruoti, bet pasiziuriu pas ji ten 0 lt? nesuprantu kodel. As deklaravau, nes man dekreta per du kartus ismokejo, tai 200 lt sugryzta,kaip rase.
Taip,kad nesuprantu,kas ten blogai pas vyra?
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2013 03 26, 17:34)
TAIS MEtais pirmasis vaikutis buvo, antrasis 2011 4u.gif

As jau dabar susipainiojau, ko klausiate:) kuriu metu deklaracija pildote?smile.gif Siaip uz pirma vaikuti yra taikoma 1200 metams, jei deklaruojate viena, ir 600 jei deklaruojate su vyru. Taciau jei kalbate apie 2009 metu deklaracija, kada vaikutis gime, tada uz tuos metus maximum galite irasyti 700 kazkuriam is tevu, arba po 350 abiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D*L*K @ 2013 03 26, 18:17)
As jau dabar susipainiojau, ko klausiate:) kuriu metu deklaracija pildote?smile.gif  Siaip uz pirma vaikuti yra taikoma 1200 metams, jei deklaruojate viena, ir 600 jei deklaruojate su vyru. Taciau jei kalbate apie 2009 metu deklaracija, kada vaikutis gime, tada uz tuos metus maximum galite irasyti 700 kazkuriam is tevu, arba po 350 abiems  smile.gif


AGA, ir as ta issiaiskinau jau, kaip galima atsaukti deklaracija?
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2013 03 26, 18:27)
AGA, ir as ta issiaiskinau jau, kaip galima atsaukti deklaracija?

Niekaip,siuskit pataisyta ir ta pirmoji bus neaktuali.
Atsakyti
QUOTE(D*L*K @ 2013 03 26, 12:19)
galbut buvo pakitimu kazkokiu, tretieji asmenys naujos info perdave ir pan.susitikrinkite su savo dokumentu istorijoje esancia jau pateikta deklaracija, ir jei yra pakitimu, pateikite dar karta. As ta jau padariau, ir pinigelius vak jau ismokejo.jei pakitimu nera, negaiskite laiko smile.gif man ir pernai metu leidzia vel pateikti,nors ten jokiu pakitimu nera-taigi, del jos ir nesuku galvos



ot velniava, kaip dabar daryti, jei kur buvo tos deklaracijos atnaujintos, aš jas pažiūrėjau ir dabar visur rašo peržiūrėtos, tai nebežinau, kurią galiu pildyti iš naujo doh.gif

ar pažymos turi būti atnaujintos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė prerija: 26 kovo 2013 - 19:00
QUOTE(me***ta @ 2013 03 26, 13:27)
sveiki.  4u.gif  norejau pasiklausti del 2008m. koks man taikomas NPDP jai vaikas gimes 2008 11 21 ir turiu invalidumo grupe. ir kokiam langeli raso grazinama suma?


ar teisingai suprantu, kad deklaruosit uz 2008m? tuomet reikia siek tiek info
ar auginote viena ar kartu su vyru?
uz pirma grupe 475 lt/men, uz antra grupe 420 lt/men. uz vaikuti priklausys 32 lt, jei auginote viena (arba jei vyras nepasinaudojo), 16 lt jei auginote su vyru.

bendra suma irasom i 15 langeli, grazinama matysite 33langely
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 26 kovo 2013 - 19:18
noriu tikslinti 2008 m. deklaraciją, nu niekaip nerandu kur pažyėta, kad tikslinu g.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2013 03 26, 21:23)
noriu tikslinti 2008 m. deklaraciją, nu niekaip nerandu kur pažyėta, kad tikslinu g.gif

Tai tiesiog is naujo supildote ir pateikiate, senoji po kiek laiko taps atmesta, o nauja priimta. nieko papildomai zymeti nereikia
Atsakyti
o kaip yra su sodros pasalpom, kur moka uz vaiko prieziuors atostogas?
kiek atsimenu ten reik rasyt prasyma del npd, kad skirtu uz vaikus.
bet man deklaracijoje kazkodel daug irasyta tam 17 langely.
visus 2012 metus buvau vaiko prieziuros atostogu su antru vaiku ir 17 langely man irasyta 1800.
nieko nebesuprantu blush2.gif gal galetumet paaiskinti?
buciau labai dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
beje, o kaip yra su kompiuteriais? ar grazina kazka?
Atsakyti
nesupramtu kodel man bunant vaiko auginimo atostogose dingo 200 lt
gimdziau 2011 03. 201201 uz gruodi pasalpa gavau 100lt maziau,ir 2013 01 vl uz gruodi 100 maziau, mokesciai grazina tik 50 lt,kaip suprast?
Atsakyti
Labas vakaras,

gal pagelbesit smile.gif
pussesere pardave automobili, kurio neislaike 5 metus, pazymoje nurodyti duomenys kad pardave - kodas 16 (privalomai registruotino kilnojamojo daikto pardavimo ar kitokio perleidimo nuosavyben pajamos), i kuri prieda reiketu irasyti sia suma? Irasiau i neapmokestinamos pajamos, manau neteisingai g.gif pirko nepigiau negu pardave.
Aciu 4u.gif
Atsakyti