Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

QUOTE(rrasius @ 2013 03 20, 09:24)
4u.gif
jau aiskiau.
o kai turejo IDV jis sodrai nieko nemokejo,tik PSD susimokedavo.o kai susirasysim ir VL,ir IDV pajamas-matysis kiek skolingas is IDV pajamas(kazkur iki 2000lt)?nes jis nesimokejo mokesciu atskirai,nes jama patare geriau pateikt kai bus deklaracijos jau,ir matysis,kiek skolingas mokesciams uz IDV(mokesciuose patare pernai kai emesi).
prie to pacio-as galiu tokiu atveju uz abu vaikiukus prisitaikyt sau tik visa suma(nes jo atveju ivedus ar nieko,ar puse,ar visa suma uz vaikus-nesikeicia niekas,o man stipriai keiciasi,jei uz abu isivedu suma).

as turėjau omeni ka mokejo PSD i SODRA kai vykdė IDV, nereikia rodyti 43 laukelyje.

o mokėtinas GPM matysis 33 laukelyje. Nepamirskit kai pildysit IDV pajamas atimti islaidu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukute m @ 2013 03 20, 00:55)
Jei 33 langelyje suma su minusu,o as nedeklaruosiu pajamu-ar kaupsis delspinigiai ?


Siulyciau pradeklaruoti juk vis vien niekur skola nedings. Delspinigiai gali buti paskaiciuoti maximum uz 180 dienu.


QUOTE(giedre_giee @ 2013 03 20, 08:45)
180 dienu jeigu laiku pateikia deklaraciją. o jei ne laiku, tai skaiciuoja 180 dienu nuo deklaracijos pateikimo ir  uz visa laikotarpi, kurį velavo pateikti.


maximum gali buti paskaiciuota uz 180 dienu, sita zinau 100 proc. dirbau VMI skolu isieskojime, tiek dabar dirbu su skolininkais kitur. Buna, kad priskaiciuoja ir uz daugiau, bet moketi turite tik uz 180 dienu, nuo skolos atsiradimo dienos.

Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2013 03 20, 09:41)
as turėjau omeni ka mokejo PSD i SODRA kai vykdė IDV, nereikia rodyti 43 laukelyje.

o mokėtinas GPM matysis 33 laukelyje. Nepamirskit kai pildysit IDV pajamas atimti islaidu smile.gif


gerai kad priminet islaidas doh.gif butume pamirse...tai tiesiog is pajamu atimt islaidas ir tik tada ta suma rasyt?

o kodel nereikia rodyt to PSD i Sodra moketo? blush2.gif

kaip gerai mergaites kad esat cia-padedat visoms labai labai 4u.gif
Atsakyti
Klausimas kurios pridave deklaracija 18-19 dienom,kaip pas jus su dokumento status,pas mane dar vis rodo dokumentas apdorojamas.
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2013 03 20, 09:51)
Siulyciau pradeklaruoti juk vis vien niekur skola nedings. Delspinigiai gali buti paskaiciuoti maximum uz 180 dienu.
maximum gali buti paskaiciuota uz 180 dienu, sita zinau 100 proc. dirbau VMI skolu isieskojime, tiek dabar dirbu su skolininkais kitur. Buna, kad priskaiciuoja ir uz daugiau, bet moketi turite tik uz 180 dienu, nuo skolos atsiradimo dienos.

na panagrinėjus mokesčių administravimo istatymo komentaro pavyzdius, kai tikslinamos arba veliau pateikiamos deklaracijos kitaip raso. na bet cia ne ta tema diskutuoti, dar geriau jei maziau dienu skaičiuoja smile.gif

QUOTE(rrasius @ 2013 03 20, 09:57)
gerai kad priminet islaidas doh.gif  butume pamirse...tai tiesiog is pajamu atimt islaidas ir tik tada ta suma rasyt?

o kodel nereikia rodyt to PSD i Sodra moketo? blush2.gif

kaip gerai mergaites kad esat cia-padedat visoms labai labai 4u.gif

V6 rodote pajamas, V7 islaidas. Islaidos arba pagl dokumentus arba 30 proc. nuo pajamu.
kadangi sodra ir vmi atskiros institucijos, tai 43 laukelyje rodoma tik tai, kas i vmi buvo mokama, nes vmi sodros neadministruoja
Atsakyti
QUOTE(juskirena @ 2013 03 20, 11:09)
Klausimas kurios pridave deklaracija 18-19 dienom,kaip pas jus su dokumento status,pas mane dar vis rodo dokumentas apdorojamas.

Mano ir vyro uz praeitus metus - dar apdorojamos. As deklaravau ir 2008 metu (kazkodel ja siemet man leido pateikti ir joje buvo pliusas nemenkas, neisivaizduoju kodel tik siais metais tokie duomenys atsirado doh.gif bet pateikiau, gal isaiskins...), tai va sia deklaracija vakar prieme.
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2013 03 20, 10:13)
V6 rodote pajamas, V7 islaidas. Islaidos arba pagl dokumentus arba 30 proc. nuo pajamu.
kadangi sodra ir vmi atskiros institucijos, tai 43 laukelyje rodoma tik tai, kas i vmi buvo mokama, nes vmi sodros neadministruoja

4u.gif aciu - vakare pildysimes su MB jo kartu,zesim kas gaunas.

prie to pacio-as galiu tokiu atveju uz abu vaikiukus prisitaikyt sau tik visa suma(nes jo atveju ivedus ar nieko,ar puse,ar visa suma uz vaikus-nesikeicia niekas,o man stipriai keiciasi,jei uz abu isivedu suma).
Atsakyti
O gali būti, kad nėra nei pažymų, nei preliminarios EDS'e? Tikrai žinau, kad darbovietė duomenis pateikusi - kolegos jau turi preliminarias suformuotas, o pas mane kažkaip keistai, nėra jokių duomenų, paskutiniai - už 2011-uosius, nors rodo, kad atnaujinta prieš kelias dienas g.gif
Atsakyti
Kiek rasyt i 17 langeli, jei :
Pirmas vaikas is kitos santuokos, kuri skaitosi auginu viena,
kiti du gime antroje santuokoje 2009 ir 2010metais ?
Pernykstej deklaracijoj irasyta 5400 Turetu ir siemet tas pats but, tik nesuprantu kaip skaiciuojas. Preliminarioj pas mane 17 langelyje 3000 g.gif
Atsakyti
QUOTE(juskirena @ 2013 03 20, 10:09)
Klausimas kurios pridave deklaracija 18-19 dienom,kaip pas jus su dokumento status,pas mane dar vis rodo dokumentas apdorojamas.


Mano deklaracija uz 2008 metus priimta (ja pateikiau vakar vakare) uz 2012 metus dar apdorojama.
Siulau atkreipti demesi ar senos deklaracijos nera atnaujintos. jei atnaujintos nepatingekite susilyginti su pateiktomis ar viskas tas pats. kaip kazkuri mama ir rase, mano taip pat 2008 metu deklaracija atnaujinta ir mano naudai, tureciau gauti dar virs 600 lt uz 2008 metus.
tai gerai, kad paziurejau smile.gif

Atsakyti
dar reikia ziureti ar nebuvo pateikta deklaracija uz ankstesnius metus. ziureti reiketu "pateiktu dokumentu istorija". nes jei buvo pateikta ir dabar niekas nesikeite, tai nieko ir negrazimns antra karta.
Atsakyti
Sveikos,

Gal kuri žinote:

Asmuo 2012 metais pardavė buto dalį už 30 000 lt,ar privalu pildyti deklaraciją?

ačiū 4u.gif
Atsakyti