Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

QUOTE(*slapuke @ 2013 04 06, 21:07)
Sunku man su tais mokesciais susigaudyti  ax.gif pas vyra kiekvienais metais 33 laukelyje - . Dirba vienoje darbovieteje, jokiu papildomu pajamu negauna. Kas yra nedadaroma, kad vis tas minusas gaunasi?Ka padaryt, kad kitais metais taip nebebutu?
Pernai nedeklaravom, nes jis nieko susigrazint neturi, siemet deklaruodama savasias pajamas paziurejau ir jo ir stai..esam skolingi ir uz 12 ir uz 11 metus  doh.gif ir ka dabar, susimoket uz abu metus doh.gif


tai greiciausiai bus vyrui pritaikytas per didelis NPD nei priklauso? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*slapuke @ 2013 04 06, 21:07)
Sunku man su tais mokesciais susigaudyti  ax.gif pas vyra kiekvienais metais 33 laukelyje - . Dirba vienoje darbovieteje, jokiu papildomu pajamu negauna. Kas yra nedadaroma, kad vis tas minusas gaunasi?Ka padaryt, kad kitais metais taip nebebutu?
Pernai nedeklaravom, nes jis nieko susigrazint neturi, siemet deklaruodama savasias pajamas paziurejau ir jo ir stai..esam skolingi ir uz 12 ir uz 11 metus  doh.gif ir ka dabar, susimoket uz abu metus doh.gif


gal buvo biuleteniu? ar dar kokiu priedu prie darbo uzmokescio? arba gal kintantis darbo uzmokestis?

ar uz vaikus teisingai irasytas PNPD 17 langely?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 06 balandžio 2013 - 21:17
QUOTE(Vaka @ 2013 04 06, 21:13)
tai greiciausiai bus vyrui pritaikytas per didelis NPD nei priklauso?  g.gif


I ka kreiptis, buhaltere? Atlyginimas fiksuotas menesinis, jokiu pokyciu nebuna

QUOTE(Gemma @ 2013 04 06, 21:13)
gal buvo biuleteniu? ar dar kokiu pajamu? ar uz vaikus teisingai irasytas PNPD 17 langely?

Nebuvo nei biuleteniu nei kitu pajamu, PNPD tenka irasyt 'visa' uz vaikus, t.y nedalinant abiems, kad mums nereiktu moketi. Bet uz 11 metus, jau teks susimoket, nes prisitaikiau sau pilna PNPD, nesitikedama, kad jam yra -. Uz 10metus buvo panasiai, bet mastem, kad keite darba ir tt tai nesigilindami suzaidem su PNPD.
Atsakyti
QUOTE(*slapuke @ 2013 04 06, 21:26)
I ka kreiptis, buhaltere? Atlyginimas fiksuotas menesinis, jokiu pokyciu nebuna
Nebuvo nei biuleteniu nei kitu pajamu, PNPD tenka irasyt 'visa'  uz vaikus, t.y nedalinant abiems, kad mums nereiktu moketi. Bet uz 11 metus, jau teks susimoket, nes prisitaikiau sau pilna PNPD, nesitikedama, kad jam yra -.  Uz 10metus buvo panasiai, bet mastem, kad keite darba ir tt tai nesigilindami suzaidem su PNPD.


tai 2011 jus negalejot sau taikyt viso PNPD, jei jam darbe taike, nes tada jam automatiskai atsirastu minusas. net keista, kad su deklaracija problemu neturejot g.gif

o del 2012, jei tikrai nieko daugiau nera, tik darbo uzmokestis, tai gali buti ir taip, kad buhaltere blogai paskaiciavo...
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2013 04 06, 21:44)
tai 2011 jus negalejot sau taikyt viso PNPD, jei jam darbe taike, nes tada jam automatiskai atsirastu minusas. net keista, kad su deklaracija problemu neturejot  g.gif

o del 2012, jei tikrai nieko daugiau nera, tik darbo uzmokestis, tai gali buti ir taip, kad buhaltere blogai paskaiciavo...

tikrai, dabar pastikslinau, neprisitaikiau viso, tik puse ax.gif bet kokiu atveju teks susimoket uz 11.
Reikes su buhaltere aiskintis, nieko tragisko nera, bet geriau nebuti skolingais lygioj vietoj. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*slapuke @ 2013 04 06, 21:56)
tikrai, dabar pastikslinau, neprisitaikiau viso, tik puse ax.gif bet kokiu atveju teks susimoket uz 11.
Reikes su buhaltere aiskintis, nieko tragisko nera, bet geriau nebuti skolingais lygioj vietoj. doh.gif

O tai uz 11 metus jus pritaikykite kita puse npd uz vaikus vyrui ir deklaruokite is naujo,ir nebus jokio -.O pataisyti jus tikrai galite.
Atsakyti
QUOTE(juskirena @ 2013 04 07, 07:42)
O tai uz 11 metus jus pritaikykite kita puse npd uz vaikus vyrui ir deklaruokite is naujo,ir nebus jokio -.O pataisyti jus tikrai galite.


Neuztenka tos puses, vis tiek yra - doh.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas deklaravote už studijas ne internetu, o mokesčiuose? Kiekvienais metais tai už mane daro tėvas, nes jo alga didesnė, bet šiemet iš jo prašo kvitų įrodančių, kad už studijas sumokėta. Nebūtų problemos, bet aš vieno kvito neberandu. Ar čia darbuotoja nusišneka dėl tų kvitų ar čia rimtai kokia naujovė?
Atsakyti
QUOTE(*slapuke @ 2013 04 07, 15:30)
Neuztenka tos puses, vis tiek yra -  doh.gif

Tada tik viena iseitis,prasyti vyro buchalteres kad netaikytu jokio npd.
Atsakyti
Turiu klausima, jei 17 laukelyje yra - , iki kada reikia susimoketi ta "skola"? Viena ausim girdejau kad galima berods iki einamu metu gruodzio 31 d? Kadangi buvo neaktualu tai mazai klausiausi. Ir ar galima ja dalimis moketi?

Dar klausimas, jeigu dirbama su verslo liudijimu (dirba vyras), ar gali kitas zmogus moketi uz ji PSD imokas (as)?
Atsakyti
QUOTE(SAMOGITIJA @ 2013 04 07, 14:33)
Sveiki, gal kas deklaravote už studijas ne internetu, o mokesčiuose? Kiekvienais metais tai už mane daro tėvas, nes jo alga didesnė, bet šiemet iš jo prašo kvitų įrodančių, kad už studijas sumokėta. Nebūtų problemos, bet aš vieno kvito neberandu. Ar čia darbuotoja nusišneka dėl tų kvitų ar čia rimtai kokia naujovė?

As kiek pamenu ir anksciau reikedavo tu kvitu, mama deklaruodavo uz mano studijas, tai visada rinkdavo kvitus ir pristatydavo VMI.
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 07, 19:35)
As kiek pamenu ir anksciau reikedavo tu kvitu, mama deklaruodavo uz mano studijas, tai visada rinkdavo kvitus ir pristatydavo VMI.

Nezinau,man tetis deklaravo uz mano mokslus ir jokiu kvitu nereikejo.
Papildyta:
QUOTE(Simbulis @ 2013 04 07, 19:23)
Turiu klausima, jei 17 laukelyje yra - , iki kada reikia susimoketi ta "skola"? Viena ausim girdejau kad galima berods iki einamu metu gruodzio 31 d? Kadangi buvo neaktualu tai mazai klausiausi. Ir ar galima ja dalimis moketi?

Dar klausimas, jeigu dirbama su verslo liudijimu (dirba vyras), ar gali kitas zmogus moketi uz ji PSD imokas (as)?

Gal ne 17 laukeli,o 33 ar 46?
Atsakyti