Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gyventojų pajamų deklaravimas
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
D*L*K
Deklaruojame už 2012 metus smile.gif

Ankstesnė tema

Šiek tiek informacijos apie GPM ir PSD deklaravima ir sumokėjimą

PNPD (už vaikus) 17 langelis: už pirmą vaiką po 100 lt per men, uz antra ir kiekviena paskesnį - po 200 lt abiem tėvams kartu, arba per pusę kiekvienam, arba bet kokiu kitu pasirinktu santykiu.

Mokesčių mokėtojai, norėdami sumokėti Gyventojų pajamų mokestį ar Privalomojo sveikatos draudimo įmokas už praėjusius laikotarpius, mokėjimo nurodyme turėtų nurodyti šiuos duomenis:
biudžeto pajamų surenkamosios sąskaitos nr.:
Nr. LT24 7300 0101 1239 4300, esančią banke „Swedbank“, AB, Banko kodas 73000,
arba
Nr. LT12 2140 0300 0268 0220, esančią banke Nordea Bank Finland Plc Lietuvos skyrius, Banko kodas 21400,

Lėšų gavėją — Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR FM, juridinio asmens kodas 188659752.

Mokėtojo identifikacinius duomenis: Lietuvos gyventojo asmens kodą, vardą, pavardę;

įmokos kodą;

sumą.

Jei mokesčiai, įmokos, rinkliavos mokamos už kitą fizinį asmenį, būtina pildyti išplėstinę mokėjimo nurodymo formą, nurodant pradinio mokėtojo, už kurį atliekamas mokėjimas, identifikacinį numerį, pavadinimą ar vardą, pavardę.

Aktualiausi Gyventojų pajamų mokesčio ir Privalomojo sveikatos draudimo įmokų kodai:
Gyventojų pajamų mokestis
Mokamas nuolatinio Lietuvos gyventojo 1441
Privalomojo sveikatos draudimo įmokos
Nuolatinių Lietuvos gyventojų, priskaičiuotos metinėje pajamų deklaracijoje 1781
Už laikotarpius iki 2009-12-31, mokamos neteikiant metinės pajamų deklaracijos 1771
Asmenų, vykdančių individualią veiklą pagal verslo liudijimus, galiojančius nuo 2009-01-01 1891
Kitų asmenų, savarankiškai mokančių įmokas 1901

Grąžinamos sumos 33 ir 46 langeliuose su "+" ženklu. Su "-" ženklu - sumokėti turite Jūs.

Jei vienam langely „-“, kitam „+“:
jei didesnė neigiama suma, teks primokėti skirtumą;
jei didesnė teigiama suma, skirtumą atgausite.

Sutvarkyta iki 43 psl, 2013 04 09 dienos
Simbulis
Pagal deklaracija 33 laukelyje yra -, tai iseina tiek reikes sumoketi valstybei, prie psd imoku irgi yra minusas, bet uz vyra PSD moka ligoniu kasos, tai kaip cia suprast g.gif

Ligoniu kasos nepateike duomenu?
kambliukas
Perkeliu klausimą iš senos temos:
Jei 31 langelyje -61, 33 langelyje +61, o 46 langelyje 0 - man reikia sumokėti ar man grąžins?.. g.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Simbulis @ 2013 03 19, 15:36)
Pagal deklaracija 33 laukelyje yra -, tai iseina tiek reikes sumoketi valstybei, prie psd imoku irgi yra minusas, bet uz vyra PSD moka ligoniu kasos, tai kaip cia suprast  g.gif

Ligoniu kasos nepateike duomenu?
*

Jeigu jis kreipesi i lygoniu kasas,tai turejo but viskas tvarkoj.
Papildyta:
QUOTE(kambliukas @ 2013 03 19, 15:42)
Perkeliu klausimą iš senos temos:
Jei 31 langelyje -61, 33 langelyje +61, o 46 langelyje 0 - man reikia sumokėti ar man grąžins?..  g.gif
*

Gi temos pradzioj viskas parasyta
"Grąžinamos sumos 33 ir 46 langeliuose su "+" ženklu. Su "-" ženklu - sumokėti turite Jūs."
Jeigu pas jus pliusas,tai tiek jums grazins.
Simbulis
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 03 19, 15:49)
Jeigu jis kreipesi i lygoniu kasas,tai turejo but viskas tvarkoj.

*

Na taip, kreipesi i ligoniu kasas kad apdraustu viena is tevu iki vaikui sueis 8 m., bet deklaracijoje vis tiek meta minusa kazkodel
JOLANCIUK
QUOTE(Simbulis @ 2013 03 19, 16:03)
Na taip, kreipesi i ligoniu kasas kad apdraustu viena is tevu iki vaikui sueis 8 m., bet deklaracijoje vis tiek meta minusa kazkodel
*

Irasikit ten kur nebuvo draustas i 35A laukeli 0 ir paziurekit ar keiciasi kazkas.
Simbulis
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 03 19, 16:16)
Irasikit ten kur nebuvo draustas i 35A laukeli 0 ir paziurekit ar keiciasi kazkas.
*

Niekas nesikeicia, - vis tiek lieka.

I VMI prisisiskambinti be sansu matyt siandien
JOLANCIUK
QUOTE(Simbulis @ 2013 03 19, 16:27)
Niekas nesikeicia, - vis tiek lieka.

I VMI prisisiskambinti be sansu matyt siandien
*

Kas lieka,46 laukeli ar 33 laukeli?
ramirėja
Sveiki,
Ne pirmus metus pildau deklaraciją, o šiais metais iškilo klausimas, vyro dekracijoj deklaruosiu išlaidas už būsto palūkanas( iki to pildžiau per savo) tai grąžinimo langely rodo gan didelę grąžintiną sumą, už palūkanas išlaidos yra-5721Lt, o grįžta-beveik 3000Lt, kažkai man čia galai nesueina.Gal kas žino kiek daug maž tiksliai turėtų gautis,klaidų nemeta deklaracija. g.gif
Ačiū už patarimus 4u.gif
Vaka
QUOTE(ramirėja @ 2013 03 19, 17:12)
Sveiki,
Ne pirmus metus pildau deklaraciją, o šiais metais iškilo klausimas, vyro dekracijoj deklaruosiu išlaidas už būsto palūkanas( iki to pildžiau per savo) tai grąžinimo langely rodo gan didelę grąžintiną sumą, už palūkanas išlaidos yra-5721Lt, o grįžta-beveik 3000Lt, kažkai man čia galai nesueina.Gal kas žino kiek daug maž tiksliai turėtų gautis,klaidų nemeta deklaracija. g.gif
Ačiū už patarimus 4u.gif
*

ji palukanu islaidos 5721 lt tai maximum uz palukanas galite susigrazinti 858,15 lt (15 proc.).

Dar aisku gali buti kazkokia grazintina suma del NPD ir PNPD. O gal dar jums uz koki draudima ar studijas priklauso grazintinos sumos?

Cia tuos 3000 lt rodo 33 langelyje?

Siaip paziurekite dar 26 ir 27 langelius, ten yra apskaiciuotas ir sumoketas ajamu mokestis. paprastai skirtumas ir yra grazintina suma.
Simbulis
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 03 19, 17:45)
Kas lieka,46 laukeli ar 33 laukeli?
*

minusas tiek 33 laukeli, tiek 46 laukeli. 46 laukeli minusas atsirado V16 laukelyje irasius kiek reikia sumoketi uz PSD. O va cia tai ir neaisku kodel reikia moketi, nes PSD moka ligoniu kasos. Skambinausi jiems, jie sake viskas gerai ir viska jie yra pateike VMI. Cia ta suma, kuria reikia irasyti i V16 laukeli yra nurodyta pazymoje, jei ten nieko nerasau, nera ir - 46 laukelyje g.gif
Milka-Vanylka
Sveikos...as po skirybu is vyro gausiu pinigeliu...daugiau kaip 10 tukst...ar juos butina deklaruot...tarkim,o jei as sugalvosiu ka nors uz juos veliau pirkt...nekils bedu...aciu
giedre_giee
QUOTE(Simbulis @ 2013 03 19, 18:18)
minusas tiek 33 laukeli, tiek 46 laukeli. 46 laukeli minusas atsirado V16 laukelyje irasius kiek reikia sumoketi uz PSD. O va cia tai ir neaisku kodel reikia moketi, nes PSD moka ligoniu kasos. Skambinausi jiems, jie sake viskas gerai ir viska jie yra pateike VMI. Cia ta suma, kuria reikia irasyti i V16 laukeli yra nurodyta pazymoje, jei ten nieko nerasau, nera ir - 46 laukelyje  g.gif
*

tai turejo verslo liudjima? jeigu turejo verslo liudijima, tai reikia moketi psd uz tas dienas
Papildyta:
QUOTE(nesekme @ 2013 03 19, 18:19)
Sveikos...as po skirybu is vyro gausiu pinigeliu...daugiau kaip 10 tukst...ar juos butina deklaruot...tarkim,o jei as sugalvosiu ka nors uz juos veliau pirkt...nekils bedu...aciu
*

jeigu cia skyryby metu dalinantis turta jum sumokes, tai nereikia deklaruoti
Milka-Vanylka
QUOTE(giedre_giee @ 2013 03 19, 20:21)
tai turejo verslo liudjima? jeigu turejo verslo liudijima, tai reikia moketi psd uz tas dienas
Papildyta:

jeigu cia skyryby metu dalinantis turta jum sumokes, tai nereikia deklaruoti
*

taip...,bet uzteks skirybu sutarties jei ka?
salutvera
Tai čia jungtis prie mano VMI?
JOLANCIUK
QUOTE(salutvera @ 2013 03 19, 19:41)
Tai čia jungtis prie mano VMI?
*

Prie EDS.
makuke
auginu 2 vaikus, vienam 2011 suėjo 18m, bet baigė gimnaziją 2012m. Norėjau pasitikslinti dėl 17 langelio, kiek man ten reikia įrašyt? g.gif
sokeja1981
4 puslapiai tik pas mane, kur reik susirasti ta i kuri patento pajamas irasti. dar buvau kelis kartus nesumokejusi (o kelis mokejau)privalomos sveikatos draudimo imokos. kaip man ten dabar tvarktis?
oceano
Vakar užpildžius pateikiau deklaraciją, šiandie norėjau peržiūrėti, žiūriu, kad nėra taip, kaip aš užpildžiau. Kame reikalas? o ir 46 0, o 33 su +.
blumchen
Sveikos, gal kas gali padeti nelabai as supratau langelyje 31 minus 84, 33 jau 84 nei plius nei minus, o 46 yra 0 4u.gif
Vaka
QUOTE(blumchen @ 2013 03 19, 21:00)
Sveikos, gal kas gali padeti nelabai as supratau langelyje 31 minus 84, 33 jau 84 nei plius nei minus, o 46 yra 0 4u.gif
*

Jums turi grazinti 84 lt.
Nepykite (cia ne vien jums taikau, nes labai daznai kas klausia), bet juk ten viskas aiskiai parasyta 33 langelyje: moketina (-), grazintina (+). Vadinasi jei teigiama tai grazins, jei su minusu tai reikia moketi.
Dezdemona*
sakykit nelabai suprantu kaip reikia deklaruoti uz vaika, turiu 1 vaika, i kuri langeli ir kiek reikia irasyti? smile.gif
JOLANCIUK
QUOTE(oceano @ 2013 03 19, 21:26)
Vakar užpildžius pateikiau deklaraciją, šiandie norėjau peržiūrėti, žiūriu, kad nėra taip, kaip aš užpildžiau. Kame reikalas? o ir 46 0, o 33 su +.
*

O buvo kitaip?
Papildyta:
QUOTE(Dezdemona* @ 2013 03 19, 22:17)
sakykit nelabai suprantu kaip reikia deklaruoti uz vaika, turiu 1 vaika, i kuri langeli ir kiek reikia irasyti? smile.gif
*

I 17 laukeli,1200 jeigu viena taikisit,jeigu ir vyrui,tai kiekvienam po 600
giedre_giee
QUOTE(sokeja1981 @ 2013 03 19, 19:40)
4 puslapiai tik pas mane, kur reik susirasti ta i kuri patento pajamas irasti. dar buvau kelis kartus  nesumokejusi (o kelis mokejau)privalomos sveikatos draudimo imokos. kaip man ten dabar tvarktis?
*

Reikia pildyti GPM308V priedo II dali.sumoketa PSD reikia irastyti GPM308_2 43 laukelyje.

QUOTE(oceano @ 2013 03 19, 20:26)
*

tai jus ziurekite ne is naujo preliminaria deklaracija, nes ji ir nesikeis, o savo pateikta deklaracija, ja rasite "pateiktu dokumentu istorija"
Baranka
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 03 19, 21:20)
I 17 laukeli,1200 jeigu viena taikisit,jeigu ir vyrui,tai kiekvienam po 600
*

O jei vienas vaikas gimes 2009 m., o kitas 2012 m. birzeli, kiek tada irasyti? blush2.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Baranka @ 2013 03 19, 23:07)
O jei vienas vaikas gimes 2009 m., o kitas 2012 m. birzeli, kiek tada irasyti?  blush2.gif
*

2400 vienam,per puse po 1200
pukute m
Jei 33 langelyje suma su minusu,o as nedeklaruosiu pajamu-ar kaupsis delspinigiai ?
oceano
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 03 19, 21:20)
O buvo kitaip?

*

PNPD pakeičiau, tai vietoj to, kad vyrui būtų tekę grąžinti, dabar jam grąžins..
QUOTE(giedre_giee @ 2013 03 19, 21:21)

tai jus ziurekite ne is naujo preliminaria deklaracija, nes ji ir nesikeis, o savo pateikta deklaracija, ja rasite "pateiktu dokumentu istorija"
*

supratau, dėkui.
giedre_giee
QUOTE(pukute m @ 2013 03 20, 00:55)
Jei 33 langelyje suma su minusu,o as nedeklaruosiu pajamu-ar kaupsis delspinigiai ?
*

taip. Vistiek kada nors gausit pranesima pateikti deklaracija, o tada delspingiai bus paskaiciuoti uz visa laika.
Gemma
QUOTE(makuke @ 2013 03 19, 19:31)
auginu 2 vaikus, vienam 2011 suėjo 18m, bet  baigė gimnaziją 2012m.  Norėjau pasitikslinti dėl 17 langelio, kiek man ten reikia įrašyt? g.gif
*

kuri menesi baige? liepa? o kitas vaikas dar neturi 18, taip? tuomet uz vaikus bus 2600 vienam is tevu, arba po 1300 kievienam is tevu.

QUOTE(giedre_giee @ 2013 03 20, 07:55)
taip. Vistiek kada nors gausit pranesima pateikti deklaracija, o tada delspingiai bus paskaiciuoti uz visa laika.

delspinigius skaiciuoja tik 180 d.
giedre_giee
QUOTE(Gemma @ 2013 03 20, 08:40)
kuri menesi baige? liepa? o kitas vaikas dar neturi 18, taip? tuomet uz vaikus bus 2600 vienam is tevu, arba po 1300 kievienam is tevu.
delspinigius skaiciuoja tik 180 d.
*

180 dienu jeigu laiku pateikia deklaraciją. o jei ne laiku, tai skaiciuoja 180 dienu nuo deklaracijos pateikimo ir uz visa laikotarpi, kurį velavo pateikti.
rrasius
labas rytas.
ateinu paprasyt pagalbos.su savo deklaracija viska susitvarkau,del vaikiuku viskas aisku,kur kas.va del vyro deklaracijos tai nelabai aisku.
taigi-vyras iki vasario galo dirbo 0,7etato,duomenys pateikti yra.toliau kova darbo birza(isiregistravo is jos birzeli)-balandi pasieme individualios veiklos pazyma-sita pazyma turejo iki rugpjucio galo.rugseji i birza stojo-menesio gale pasieme patenta.stovejo birzoj iki metu galo(ir dabar)-plius nuo spalio galo patenta eme jau per birza(kai birza kazkiek apmoka).
sveikatos draudima mokejo ir kai veikla turejo,ir patenta-visada susimokedavo laiku,kiekviena menesi.
kaip reiktu pildyt-i kuriuos langelius rasyt pajamas del patento ir veiklos?pajamos nera didelios pas ji,iki 2000lt kazkur is veiklos.
preliminarioj deklaracijoj pas ji 4lapai pateikti.
buciu dekinga jei kas ka padetu.bent nurodytumet i kuriuos langelius rasyt reiktu ir patenta,ir veikla.
vaiduoklisss
sveikos ,ka rasyti 34 laukelyje
KLAIDA: 34 laukelis turi būti užpildytas – įrašykite Jums nustatytą EDV. Jei EDV Jums nėra nustatytas – ištrinkite 36A laukelio reikšmę.
man meta tokia klaida
giedre_giee
QUOTE(rrasius @ 2013 03 20, 08:54)
labas rytas.
ateinu paprasyt pagalbos.su savo deklaracija viska susitvarkau,del vaikiuku viskas aisku,kur kas.va del vyro deklaracijos tai nelabai aisku.
taigi-vyras iki vasario galo dirbo 0,7etato,duomenys pateikti yra.toliau kova darbo birza(isiregistravo is jos birzeli)-balandi pasieme individualios veiklos pazyma-sita pazyma turejo iki rugpjucio galo.rugseji i birza stojo-menesio gale pasieme patenta.stovejo birzoj iki metu galo(ir dabar)-plius nuo spalio galo patenta eme jau per birza(kai birza kazkiek apmoka).
sveikatos draudima mokejo ir kai veikla turejo,ir patenta-visada susimokedavo laiku,kiekviena menesi.
kaip reiktu pildyt-i  kuriuos langelius rasyt pajamas del patento ir veiklos?pajamos nera didelios pas ji,iki 2000lt kazkur is veiklos.
preliminarioj deklaracijoj pas ji 4lapai pateikti.
buciu dekinga jei kas ka padetu.bent nurodytumet i kuriuos langelius rasyt reiktu ir patenta,ir veikla.
*

reikia pildyti GPM308V prieda. Iš veiklos pajmos pildomos I dalyje, iš verslo liudjimo II dalyje. GPM308_2 lape 43 laukelyje reikia įrašyti, kiek sumokėjo PSD. Čia rašomas, ką mokėjo į VMI (kai turėjo VL), kai turėjo IDV ir mokėjo Sodrai, šitas laukelis nepildomas.
Papildyta:
QUOTE(vaiduoklisss @ 2013 03 20, 09:07)
sveikos ,ka rasyti 34 laukelyje
KLAIDA: 34 laukelis turi būti užpildytas – įrašykite Jums nustatytą EDV. Jei EDV Jums nėra nustatytas – ištrinkite 36A laukelio reikšmę.
man meta tokia klaida
*

Ar esate ūkininkė? jeigu ne ir neturite užegistruotos žemės ūkio valdos, nei 34 nei 36A laukelio nepildote.
vaiduoklisss
QUOTE(giedre_giee @ 2013 03 20, 09:11)
reikia pildyti GPM308V prieda. Iš veiklos pajmos pildomos I dalyje, iš verslo liudjimo II dalyje. GPM308_2 lape 43 laukelyje reikia įrašyti, kiek sumokėjo PSD. Čia rašomas, ką mokėjo į VMI (kai turėjo VL), kai turėjo IDV ir mokėjo Sodrai, šitas laukelis nepildomas.
Papildyta:

Ar esate ūkininkė? jeigu ne ir neturite užegistruotos žemės ūkio valdos, nei 34 nei 36A laukelio nepildote.
*

ne ukininke,nepildziau to lauko,o man tokia klaida meta
jau viska sutvarkiau ,dekui mirksiukas.gif
rrasius
QUOTE(giedre_giee @ 2013 03 20, 09:11)
*

4u.gif
jau aiskiau.
o kai turejo IDV jis sodrai nieko nemokejo,tik PSD susimokedavo.o kai susirasysim ir VL,ir IDV pajamas-matysis kiek skolingas is IDV pajamas(kazkur iki 2000lt)?nes jis nesimokejo mokesciu atskirai,nes jama patare geriau pateikt kai bus deklaracijos jau,ir matysis,kiek skolingas mokesciams uz IDV(mokesciuose patare pernai kai emesi).

prie to pacio-as galiu tokiu atveju uz abu vaikiukus prisitaikyt sau tik visa suma(nes jo atveju ivedus ar nieko,ar puse,ar visa suma uz vaikus-nesikeicia niekas,o man stipriai keiciasi,jei uz abu isivedu suma).
giedre_giee
QUOTE(rrasius @ 2013 03 20, 09:24)
4u.gif
jau aiskiau.
o kai turejo IDV jis sodrai nieko nemokejo,tik PSD susimokedavo.o kai susirasysim ir VL,ir IDV pajamas-matysis kiek skolingas is IDV pajamas(kazkur iki 2000lt)?nes jis nesimokejo mokesciu atskirai,nes jama patare geriau pateikt kai bus deklaracijos jau,ir matysis,kiek skolingas mokesciams uz IDV(mokesciuose patare pernai kai emesi).
prie to pacio-as galiu tokiu atveju uz abu vaikiukus prisitaikyt sau tik visa suma(nes jo atveju ivedus ar nieko,ar puse,ar visa suma uz vaikus-nesikeicia niekas,o man stipriai keiciasi,jei uz abu isivedu suma).
*

as turėjau omeni ka mokejo PSD i SODRA kai vykdė IDV, nereikia rodyti 43 laukelyje.

o mokėtinas GPM matysis 33 laukelyje. Nepamirskit kai pildysit IDV pajamas atimti islaidu smile.gif
Vaka
QUOTE(pukute m @ 2013 03 20, 00:55)
*

Siulyciau pradeklaruoti juk vis vien niekur skola nedings. Delspinigiai gali buti paskaiciuoti maximum uz 180 dienu.

QUOTE(giedre_giee @ 2013 03 20, 08:45)
180 dienu jeigu laiku pateikia deklaraciją. o jei ne laiku, tai skaiciuoja 180 dienu nuo deklaracijos pateikimo ir  uz visa laikotarpi, kurį velavo pateikti.
*

maximum gali buti paskaiciuota uz 180 dienu, sita zinau 100 proc. dirbau VMI skolu isieskojime, tiek dabar dirbu su skolininkais kitur. Buna, kad priskaiciuoja ir uz daugiau, bet moketi turite tik uz 180 dienu, nuo skolos atsiradimo dienos.

rrasius
QUOTE(giedre_giee @ 2013 03 20, 09:41)
as turėjau omeni ka mokejo PSD i SODRA kai vykdė IDV, nereikia rodyti 43 laukelyje.

o mokėtinas GPM matysis 33 laukelyje. Nepamirskit kai pildysit IDV pajamas atimti islaidu smile.gif
*

gerai kad priminet islaidas doh.gif butume pamirse...tai tiesiog is pajamu atimt islaidas ir tik tada ta suma rasyt?

o kodel nereikia rodyt to PSD i Sodra moketo? blush2.gif

kaip gerai mergaites kad esat cia-padedat visoms labai labai 4u.gif
juskirena
Klausimas kurios pridave deklaracija 18-19 dienom,kaip pas jus su dokumento status,pas mane dar vis rodo dokumentas apdorojamas.
giedre_giee
QUOTE(Vaka @ 2013 03 20, 09:51)
Siulyciau pradeklaruoti juk vis vien niekur skola nedings. Delspinigiai gali buti paskaiciuoti maximum uz 180 dienu.
maximum gali buti paskaiciuota uz 180 dienu, sita zinau 100 proc. dirbau VMI skolu isieskojime, tiek dabar dirbu su skolininkais kitur. Buna, kad priskaiciuoja ir uz daugiau, bet moketi turite tik uz 180 dienu, nuo skolos atsiradimo dienos.
*

na panagrinėjus mokesčių administravimo istatymo komentaro pavyzdius, kai tikslinamos arba veliau pateikiamos deklaracijos kitaip raso. na bet cia ne ta tema diskutuoti, dar geriau jei maziau dienu skaičiuoja smile.gif

QUOTE(rrasius @ 2013 03 20, 09:57)
gerai kad priminet islaidas doh.gif  butume pamirse...tai tiesiog is pajamu atimt islaidas ir tik tada ta suma rasyt?

o kodel nereikia rodyt to PSD i Sodra moketo? blush2.gif

kaip gerai mergaites kad esat cia-padedat visoms labai labai 4u.gif
*

V6 rodote pajamas, V7 islaidas. Islaidos arba pagl dokumentus arba 30 proc. nuo pajamu.
kadangi sodra ir vmi atskiros institucijos, tai 43 laukelyje rodoma tik tai, kas i vmi buvo mokama, nes vmi sodros neadministruoja
D*L*K
QUOTE(juskirena @ 2013 03 20, 11:09)
Klausimas kurios pridave deklaracija 18-19 dienom,kaip pas jus su dokumento status,pas mane dar vis rodo dokumentas apdorojamas.
*

Mano ir vyro uz praeitus metus - dar apdorojamos. As deklaravau ir 2008 metu (kazkodel ja siemet man leido pateikti ir joje buvo pliusas nemenkas, neisivaizduoju kodel tik siais metais tokie duomenys atsirado doh.gif bet pateikiau, gal isaiskins...), tai va sia deklaracija vakar prieme.
rrasius
QUOTE(giedre_giee @ 2013 03 20, 10:13)
V6 rodote pajamas, V7 islaidas. Islaidos arba pagl dokumentus arba 30 proc. nuo pajamu.
kadangi sodra ir vmi atskiros institucijos, tai 43 laukelyje rodoma tik tai, kas i vmi buvo mokama, nes vmi sodros neadministruoja
*

4u.gif aciu - vakare pildysimes su MB jo kartu,zesim kas gaunas.

Miaška
O gali būti, kad nėra nei pažymų, nei preliminarios EDS'e? Tikrai žinau, kad darbovietė duomenis pateikusi - kolegos jau turi preliminarias suformuotas, o pas mane kažkaip keistai, nėra jokių duomenų, paskutiniai - už 2011-uosius, nors rodo, kad atnaujinta prieš kelias dienas g.gif
kraziete
Kiek rasyt i 17 langeli, jei :
Pirmas vaikas is kitos santuokos, kuri skaitosi auginu viena,
kiti du gime antroje santuokoje 2009 ir 2010metais ?
Pernykstej deklaracijoj irasyta 5400 Turetu ir siemet tas pats but, tik nesuprantu kaip skaiciuojas. Preliminarioj pas mane 17 langelyje 3000 g.gif
Vaka
QUOTE(juskirena @ 2013 03 20, 10:09)
*

Mano deklaracija uz 2008 metus priimta (ja pateikiau vakar vakare) uz 2012 metus dar apdorojama.
Siulau atkreipti demesi ar senos deklaracijos nera atnaujintos. jei atnaujintos nepatingekite susilyginti su pateiktomis ar viskas tas pats. kaip kazkuri mama ir rase, mano taip pat 2008 metu deklaracija atnaujinta ir mano naudai, tureciau gauti dar virs 600 lt uz 2008 metus.
tai gerai, kad paziurejau smile.gif

giedre_giee
dar reikia ziureti ar nebuvo pateikta deklaracija uz ankstesnius metus. ziureti reiketu "pateiktu dokumentu istorija". nes jei buvo pateikta ir dabar niekas nesikeite, tai nieko ir negrazimns antra karta.
Įsimylėjus
Sveikos,

Gal kuri žinote:

Asmuo 2012 metais pardavė buto dalį už 30 000 lt,ar privalu pildyti deklaraciją?

ačiū 4u.gif
giedre_giee
QUOTE(Įsimylėjus @ 2013 03 20, 11:06)
Sveikos,

Gal kuri žinote:

Asmuo 2012 metais pardavė buto dalį už 30 000 lt,ar privalu pildyti deklaraciją?

ačiū 4u.gif
*

kiek metu islaike nuosavybėje, ar buvo deklaruota gyvenamoji vieta (jei taip kiek metu)?
neringuska
kaip idomiai, ilindau i vyro deklaracijas, preitu metu raso atnaujinta, bet tuscia, tik irasytas npdn ir gyvybes draudimas g.gif mes pernai uzsideklaravom g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.