Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba :)

QUOTE(Ellen @ 2013 08 01, 09:46)
O gal yra kas jau dalyvavo konkurse pačioje įstaigoje?
Kaip ten tvarka? Ar kas pasikeitė?


Nepasikeitė, o kas galėjo pasikeisti.
Atsakyti
QUOTE(Ellen @ 2013 08 01, 09:46)
O gal yra kas jau dalyvavo konkurse pačioje įstaigoje?
Kaip ten tvarka? Ar kas pasikeitė?


Pokalbis laisvesnis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Siaip111 @ 2013 08 01, 09:05)
Sveiki, užsiregistravau ir aš pagaliau. Visokių "galvosūkių" visą gyvenimą nemėgau, todėl kai pamačiau testą mane tikrai ištiko lengva panika. Visą liepą atidėliojau, šiandien pagaliau pasiryžau. Pasimečiau tarp informacijos, norint perlaikyti galima tik po dviejų savaičių?


Mum sake, kad kai yra vietu, galima smile.gif
Atsakyti


Noriu pasiteirauti ar norint laikyti BGT nesiejant su konkrečiu konkursu, reikalingas registravimasis sistemoje? Kaip sužinoti ar yra vietų?
Atsakyti


Jau viską išsiaiškinau 4u.gif
Atsakyti
Na va, issilaikiau anglu kalbos testa. Nepasakyciau, kad jis sudetingas, lyginant su egzaminais ar panasiais dalykais. Lygis - C2.
Atsakyti
QUOTE(milagra797 @ 2013 08 03, 02:27)
Na va, issilaikiau anglu kalbos testa. Nepasakyciau, kad jis sudetingas, lyginant su egzaminais ar panasiais dalykais. Lygis - C2.

Sveikinu 4u.gif Kur ir kokį testą laikėt?
Gal galima trumpai, kaip viskas vyksta? Pačiam reikia pasakyti, kokį lygį nori laikytis ar pagal rezultatą nustato?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 03 rugpjūčio 2013 - 08:47
laikiau bendrųjų įgūdžių testą ir iškart išlaikiau. Tikrai nėra sunkus jei bent kiek turi loginį mąstymą. smile.gif iš pačių įstatymų klausimų labai mažai, visą kitą kaip ir pavadinta "bendrųjų įgūdžių", labiau praktiniai klausimai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milagra797 @ 2013 08 03, 01:27)
Na va, issilaikiau anglu kalbos testa. Nepasakyciau, kad jis sudetingas, lyginant su egzaminais ar panasiais dalykais. Lygis - C2.


O man dar klausimas dėl tos anglų kalbos .. Tarkim, lankau anglų kalbos kursus, kurių pabaigoje laikau egzaminą ir gaunu pažymėjimą, įrodantį mano mokėjimo lygį. Ar tada turiu dar pakartotinai laikyti kalbos egzaminą pretenduojant į VT? ar užtenka tik dokumento įrodančio atitinkamus gebėjimus? g.gif
Atsakyti
Sveikos, ryt lekiu i Vilniu laikyti to testo, jetau jau baime atsiradus kazkoke, as niekad matematike nebuvau, sunku man su tom sekomis, bet reikia kazkaip issilaikyti.... kaip suprantu klausimu is teises aktu tik 4, tai nieko gero man. gal kuri pasakytu kiek tu matricu buvo? ar visos tokios mazdaug pat kaip pvz? aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meskafonas @ 2013 08 05, 18:34)
Sveikos, ryt lekiu i Vilniu laikyti to testo, jetau jau baime atsiradus kazkoke, as niekad matematike nebuvau, sunku man su tom sekomis, bet reikia kazkaip issilaikyti.... kaip suprantu klausimu is teises aktu tik 4, tai nieko gero man. gal kuri pasakytu kiek tu matricu buvo? ar visos tokios mazdaug pat kaip pvz? aciu smile.gif


Su sekom uzdaviniu 10 vnt:)
Antroj daly 4 klausimai is aktu, kiti- situacijos

Siandien laikiau

Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 08 05, 19:41)
Su sekom uzdaviniu 10 vnt:)
Antroj daly 4 klausimai is aktu, kiti- situacijos

Siandien laikiau


Ir kaip sekesi ax.gif ? As vis atidelioju, nors jauciu reiks ryztis kita savaite doh.gif
Atsakyti
QUOTE(magucci @ 2013 08 05, 19:06)
Ir kaip sekesi  ax.gif ? As vis atidelioju, nors jauciu reiks ryztis kita savaite  doh.gif


Islaikiau

O kitai savaitei vietu yra?
As dabar 2 savaites laukiau, nebuvo anksciau vietu
Atsakyti