Įkraunama...
Įkraunama...

Atmintis

na va bandau atgaivinti temą, gal kas jau iš geriančių tuos visus preparatus atsilieps apie poveikį g.gif
Man nereikia kad atmintis pagerėtų tik prieš mokantis, tiesiog noriu kuo greičiau ir efektyviau atgaivinti savo visiškai jau nusibaigusią atmintį blink.gif popieriai tikrai prasti, pamirštu viską blink.gif tiesiogine prasme beveik viską, jau gėda darosi, bijau kad ir čia forume nebūčiau prisičiūdijus su savo atmintim blink.gif
atmintis žiauriai pablogėjo po narkozių ir didelių dozių vaistų ypač manau raminamieji visokie prisidėjo, bet deja vaistų nutraukti negaliu geriu jų daug, kadangi sveikatėle tikrai savo džiaugtis negaliu, na ramoinamieji tik vieni iš mano naudojamų vaistų verysad.gif
nelabai aš tikiu memorex'u pati vaistininkė man pasakė kad čia tik šeip vitaminai smegenims, o jau mano atveju kai nenoriu tik trumpam pagerint atmintį, bet noriu JĄ SUSIGRĄŽINTI reikia kažko kito, tai galvoju parašysiu čia, gal kam panašiai yra, gal kas ką nors patarsite, nes jau nervai visai nebelaiko, kai pamirštu pačius paprasčiausius dalykus verysad.gif o yra gėda prieš žmones... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Anandita @ 2006 03 30, 16:54)
nelabai aš tikiu memorex'u pati vaistininkė man pasakė kad čia tik šeip vitaminai smegenims, o jau mano atveju kai nenoriu tik trumpam pagerint atmintį, bet noriu JĄ SUSIGRĄŽINTI reikia kažko kito, tai galvoju parašysiu čia, gal kam panašiai yra, gal kas ką nors patarsite, nes jau nervai visai nebelaiko, kai pamirštu pačius paprasčiausius dalykus verysad.gif o yra gėda prieš žmones... blink.gif

man tokia pati situacija,pamirštu pačius paprasčiausius dalykus ir niekad negeriau jokių vitaminų ir panašiai.Noriu eit teises laikytis tai ir pradėjau domėtis,gal kas ką gero pasiūlis g.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 04 03, 20:32)
man tokia pati situacija,pamirštu pačius paprasčiausius dalykus ir niekad negeriau jokių vitaminų ir panašiai.Noriu eit teises laikytis tai ir pradėjau domėtis,gal kas ką gero pasiūlis g.gif


Mane panaši problema į kampą užspeitė prieš beveik porą mėnesių, bet aš vis galvojau, kad kaip nors susitvarkysiu. Bet kai kelis kartus save pagavau viduryje sakinio pamirštančią, apie ką kalbėjau, nekalbant apie pamirštus darbus ir pan., nutariau imtis pertvarkų rolleyes.gif Beje, darbingumas bei gebėjimas susikaupti irgi krito iki visiškai nepatenkinamo lygio doh.gif
Tagi pirmiausiai ėmiausi dienos režimo pertvarkų, t.y. pratinu save pasidaryti vyturiuku iš pelėdos, bet manau, kad taip ir liksiu kažkokiu hibridu biggrin.gif Bet mes ne apie tai... Taigi režimas, truputukas fizinės veiklos, o paskum ėmiausi ir "preparatų". Vaistinėj pasiūlė Gincosan su ženšeniu, bet dviem savaitėms jis kainuoja 40Lt doh.gif Tai aš jį sugėriau tas dvi savaites (nors rekomenduojama mėnesį), o po to ėmiausi magnio. Bendroj sumoj aš taip gėrinėju truputuką daugiau nei mėnesį, o šiandien nusipirkau MemorTop. Čia buvęs Super Memorex, nes pakeitė pavadinimą dėl biurokratinių reikalų.
Dabar jaučiuosi kur kas geriau ir gerokai darbingesnė. Jei ant nosies nekabotų dviguba sesija, tai to MemorTop turbūt nė nebūčiau pirkusi, bet dabar jau bijau be pašalinės pagalbos dorotis su dideliais protiniais krūviais. Tiesiog kai laikiau abitūros egzaminus, negėriau jokių papildų, tik valerijono šiek tiek, ir išlaikiau egzaminus puikiai, bet galva mane pavedė praėjus maždaug dviems mėnesiams, kai teko susidoroti su dideliu informacijos kiekiu. Nuo to laiko taip ir gaivaliojuosi, bet šiemet nutariau imtis ir chemijos. Žiūrėsim kaip bus 4u.gif

Atsakyti
žodžiu perėjau daug vaistiniu ir aišku visi jie man kišo labai brangius vitaminus ir pan,bet viena vaistininkė man pasiūlė nuvažiuti/kalbėjimo vieta vilnius/ i viršuliškiu parduotuve 'MADA',TEN YRA PRIE TABAKO SKYRIAUS RUSIŠKŲ GAMINIŲ VAISTINĖLE.Super nes vaistai 3k pigiau nei tie visi siūlomi inportiniai
Atsakyti
"Super" vaistininkė lotuliukas.gif Dar galėjo pasiūlyti nueit pas baltarusius į turgų lotuliukas.gif ten dar pigiau rastum... Štai tau ir profesionali pagalba vaistinėje doh.gif

Visoms susirūpinusioms savo atmintimi:
1. Lavinkit atmintį - spręskit kryžiažodžius, rebusus, mokykitės mintinai eilėraščius ar šiaip ką, kas jums įdomu;
2. Atminties gerinimui reikalingos aminorūgštys. Rinkitės vitaminų kompleksus, kurių sudėtyje jų yra. Kainos įvairios, galima palyginti koncentracijas, gėrimo dažnį ir pasirinkti pagal save ir savo kišenę. Beje, kai jums sako " čia tas pats tik pigiau" - pasidomėkit kas gamina. Manau, kad yra skirtumas kokybės ir technologijų lygio atžvilgiu kur vitaminai gaminami: Indijoje, Izraelyje ar išsivysčiusioje Europos šalyje... Jums svarbiausia, kad tai ką geriate, jūsų organizmas ir pasisavintų.
3. Ginkmedžio preparatai irgi šiuo atveju tinka, tik juos vartoti reikia mažiausiai pusę metų.

ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liniokas: 15 balandžio 2006 - 13:44
QUOTE(liniokas @ 2006 04 15, 14:36)
"Super" vaistininkė  lotuliukas.gif  Dar galėjo pasiūlyti nueit pas baltarusius į turgų lotuliukas.gif  ten dar pigiau rastum...

turgui nei vienas mastantis žmogelis nepirktu jokių vaistų doh.gif
Atsakyti
O as geriu Neurozan'a, padeda super thumbup.gif Anksciau geriau tik pries sesija, o dabar geriu kas antra menesi, nes mokytis tenka ne tik pries sesija ax.gif Ir kas svarbiausia jokio salutinio poveikio 4u.gif
Ko negaleciau pasakyt apie visu cia isgirta Memorex'a, na atminti siek tiek pagerina, bet salutinis poveikis man buvom toks: po kiekvieno buteliuko + 2 kilogramai verysad.gif O ir poveikio geriant Memorex'a reik laukt ilgokai, ir labai jis trumpalaikis, na bent jau man buvo tokia labai nekokia patirtis su Memorex'u verysad.gif
O Neurozan'u esu labai patenkinta bigsmile.gif taip pat bandziau ir Gingium Hexal irgi gerai padeda thumbup.gif
Atsakyti
Neurozan-jokio efekto
Atsakyti
Nu cia matyt kiekvienam savo, man Neurozan'as labai patinka, nes tikrai efektyviai padeda, nevaiksau mieguista, kaip anksciau istisom dienom, esu darbingesne, zvalesne, nepavargstu nuo ryto iki vakaro, lengviau isimenu visa informacija. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana& @ 2006 05 18, 23:11)
Neurozan-jokio efekto


Visko gali būti doh.gif
Bet, mano supratimu, vien tik tabletės nepagelbės, jei ir toliau nebus keičiamas gyvenimo būdas, kuris nuvarė į tokią padėtį, kad reikia tablečių griebtis.
Banalybių banalybė, bet dienos režimo sutvarkymas jei stebuklų nepadaro, tai labai padeda jiems atsirasti. Dienos režimas turėtų būti sutvarkytas taip, kad iki išnaktų nebūtų slampinėjama ir dirbama, o einama miegoti laiku (iki 23 val.). Keltis reikia anksti ryte - tuomet darbingumas visai kitas, negu išmiegojus tą patį valandų skaičių, bet atsikėlus vidurdienį. Taip pat turėtų būti laiko poilsiui (pasivaikščiojimas, sportas, kita maloni veikla, trumpos pertraukėlės darbo metu). Tik taip organizmas tausojamas ir duoda rezultatų, nei dirbant iš visų jėgų savęs negailint. Tokiu atveju iš pradžių rezultatai gali būti puikūs, bet laikui bėgant "baterijos sėda" ir jas atgaivinti darosi sunku. Čia kaip maratone - jei nuo pat pradžių bėgsi iš visų jėgų, užsilenksi finišo taip ir nepasiekęs biggrin.gif
Aš savo dienos režimą jau sutvarkiau, geriu MemorTop`ą ir labai puikiai jaučiuosi, nors dabar ir sesija ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 19 gegužės 2006 - 10:37
Sveikos,

kažkaip pastebėjau tokią bėdą unsure.gif prastėja man atmintis unsure.gif iš vaikystės prisimenu tik nuotrupas, ne labai prisimenu klasiokų vardus o ką jau kalbėt apie pavardes (mokyklą baigiau prieš 10 metų) kai buvau kokių 8-13 metų vasarą praleisdavau kaime su pusseserėm ir pusbroliais prisimenu kad buvo linksma bet ir taip prisimenu kažkaip nuotrupom ir per rūką verysad.gif ir t.t.
o dabar paskutinius 2 metus kažkaip išvis doh.gif jei pakalbėjau su kuo nors tai po kokių 5-10 min negalėsiu atkartot pažodžiui ką jis sakė verysad.gif nesuprantu kas man daros verysad.gif smegenys gal dyla lotuliukas.gif o jei rimtai man jau nerimą kelia unsure.gif pas gydytoją kažkaip eit geda pagalvos kad fool.gif
Atsakyti
manau kad tau reik kuo skubiau pas gydytoja maut, čia ne juokai
Atsakyti