Įkraunama...
Įkraunama...

Bloga kredito istorija. Negaunu būsto paskolos.

Sveiki,

susidūrėme su problema, kuri vadinasi blogas kredito reitingas.
Dėl šios problemos, bankas atmeta mūsų paraišką būsto paskolai.

Juokingai/graudu,
nes tos sumos nėra didelės ir tikrai netyčinės.
Norėčiau sužinoti ar kaip nors įmanoma panaikinti blogą kreditingumo istoriją, nes skolos yra jau gražintos ir mokėjimai vykdomi laiku.

Ieškodama internete, radau štai tokią informaciją -> Informacija apie skolas

Jie sako, kad gali padėti vėl tapti visaverčiu pirkėju. Gal kam nors teko su tuo susidurti?

Labai lauksiu jūsų pasidalinimo patirtimi ir kažkokių galimų sprendimo variantų.
Atsakyti
QUOTE(Blackout @ 2013 03 24, 12:53)
Sveiki,

susidūrėme su problema, kuri vadinasi blogas kredito reitingas.
Dėl šios problemos, bankas atmeta mūsų paraišką būsto paskolai.

Juokingai/graudu,
nes tos sumos nėra didelės ir tikrai netyčinės.
Norėčiau sužinoti ar kaip nors įmanoma panaikinti blogą kreditingumo istoriją, nes skolos yra jau gražintos ir mokėjimai vykdomi laiku.

Ieškodama internete, radau štai tokią informaciją -> Informacija apie skolas

Jie sako, kad gali padėti vėl tapti visaverčiu pirkėju. Gal kam nors teko su tuo susidurti?

Labai lauksiu jūsų pasidalinimo patirtimi ir kažkokių galimų sprendimo variantų.


bandykit siulyti bankui kad kreditas butu su laiduotoju. mums nordea net neprieme paraiskos patikrinus kredito istorija,nors velavimai tai irgi smulkus , turejau abonenta o juo nesinaudodavau, sumokedavau kas du tris men. tai va istorijoj tai isliko. aciu dievui gavom kredita nors ir su truputi didesne marza.
Atsakyti
QUOTE(22kriste @ 2013 03 24, 12:49)
bandykit siulyti bankui kad kreditas butu su laiduotoju. mums nordea net neprieme paraiskos patikrinus kredito istorija,nors velavimai tai irgi smulkus , turejau abonenta o juo nesinaudodavau, sumokedavau kas du tris men. tai va istorijoj tai isliko. aciu dievui gavom kredita nors ir su truputi didesne marza.


Sakėm, kad galime turėti ir laiduotoją ir, kad dalyvauti didesnėmis savo lėšomis, bet vadybininkė sakė, dabar dar nereikia.
Na laukiu kitos savaitės, nerimo ir laukimo dienos. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Blackout @ 2013 03 24, 14:16)
Sakėm, kad galime turėti ir laiduotoją ir, kad dalyvauti didesnėmis savo lėšomis, bet vadybininkė sakė, dabar dar nereikia.
Na laukiu kitos savaitės, nerimo ir laukimo dienos.  doh.gif


o kiek isvis velavimu jusu istorijoje yra?
Atsakyti
QUOTE(22kriste @ 2013 03 24, 13:19)
o kiek isvis velavimu jusu istorijoje yra?


Mano istorijoje 2 vėlavimai. Mano vyro taip pat 2 vėlavimai.
Kiek pas jus buvo?

Seb'as mus atmetė dėl mano paimto vartojimo kredito (studento) su valstybės garantu ir tų vėlavimų dar ir dėl darbo stažo.

Dar svarstytų jei turėtume 50% įnašo biggrin.gif
Gal bandyti laimę loterijoj doh.gif

Tai net nežinau, nuverkiau posmelį. Šian dar buvome DNB banke. Žiūrėsim ką jie sakys.
Jei ką, lauksime birželio bus didesnis stažas ir vėl eisime. Gal neparduos visų butų nusižiūrėtam rajonėlyje.
Atsakyti
Man labai įdomu, kiek turi praeiti laiko nuo tos "blogos informacijos" sistemoje?
Pas mane irgi buvo kelios skolos, netyčinės prie 4 metus, ar tai gali įtakoti paskolos teikimą? unsure.gif
Atsakyti
Informaciją jie laiko 10 metų.
Ar įtakos sprendimą, visko gali būti.
Atsakyti
o kokios tos skolos skaitosi veluojancios. kiek menesiu veluojama. pvz jeigu uz mobilaus telefono apmokejimai, nuskaiciuojant nepakako pinigu saskaitoj, ir gavosi vieno menesio velavimas - nuskaiciuota kita menesi uz dvi israsytas saskaitas.
tai cia jau skaitosi bloga istorija?
ten ir sumos asku mizernos, iki 100 lt
Papildyta:
jau radau info - terminas yra 90 dienų iki kada gali grąžinti įsiskolinimą. tik tada įtraukiama į kredito istoriją
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 26 kovo 2013 - 09:49
butu idomu suzynoti koki atsakyma is banku gavai Blackout ? tikiuos teigiama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(22kriste @ 2013 03 28, 09:22)
butu idomu suzynoti koki atsakyma is banku gavai Blackout ? tikiuos teigiama smile.gif

Deja doh.gif
Nuverkiau porą posmelių.
Lauksim birželio mėnesio.
Tikiuosi tada ledai pajudės.
Norėjau jūsų dėl laiduotojo pasiklausti.
Kokio amžiaus jo iš jūsų reikalavo? Nes mus lyg dar svarstytų, bet tas laiduotojas turi būti apie 30ies metų. Dabar klausimas kur tokį rasti.
Eh. Sunkus tas gyvenimas smile.gif
Atsakyti
As dabar prisiminiau, kad pries 5 metus turejau lizinga, kuri sugalvojau inesti visa suma. Zodziu man kazkaip blogai paskaiciavo menesius likusius ir liko 50 lt skola. Kuria lizingo kompanija, vietoje to, kad pranestu normaliai, nusiunte pas antstolius blink.gif Gavau pamenu dovanele, ot pikta buvau ant ju.

Bet bankas absoliuciai prie to nesikabino, net neklause.
Todel keista, kad jus del tokiu, kaip jus sakot, mizernu sumu purto.
Atsakyti
QUOTE(Blackout @ 2013 03 28, 10:30)
Deja  doh.gif
Nuverkiau porą posmelių.
Lauksim birželio mėnesio.
Tikiuosi tada ledai pajudės.
Norėjau jūsų dėl laiduotojo pasiklausti.
Kokio amžiaus jo iš jūsų reikalavo? Nes mus lyg dar svarstytų, bet tas laiduotojas turi būti apie 30ies metų. Dabar klausimas kur tokį rasti.
Eh. Sunkus tas gyvenimas smile.gif


nu va kaip liudna,
mums vienintelis bankas atsake teigiamai,taciau tik su laiduotoju,ir sake kad tinkamiausias laiduotojas tai tevai. mano tevukas invaliduma turintis zmogus, mama bedarbe stovinti darbo birzoje. tai va su teveliu pagalba baiginejam visus namo pirkimo reikalus.
beje mes turejom virs 20-ties velavimu kredito istorijoje,jie smulkus taciau jie buvo. plius tik vienas dirbantis asmuo .
Atsakyti