Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(zikas1970 @ 2013 04 03, 10:44)
Nieko sau, agurkeliai  blink.gif
Ziurint i savo, tikrai jam kazkas negerai. Prazydo 2 grazus ziedai, bet jis pas mane neauga ne velnio  verysad.gif Kiek turejo lapeliu, tiek tebera iki siol, ir toks vaizdas, kad net nera is kur tiems lapeliams  augti. Virsuj keke su mazais agurkiukais ir psio. Apatinis lapas pradejo vysti, spalva pakeiti, gnybsiu lauk... Jei uzaugs, tai 2 agurkus ragausiu  biggrin.gif

gal aps tave kruminis koks g.gif ? O as siandine padariau hara kiri savo agurkui... nu nereikes galvoti kur koki vini ikalti, ka sukonstruoti, kad paleisti palei langa.... bet 2 pazasteles palikau, tai kaip nakstyvam bus per akis... jau dabar yra 12agurku....bet tikrai tiek nebus, nes jie visi vienu metu zydi blink.gif tikrai tiek neismainins agurku.... ir kai sulietinti jo zydejima, o nukreipti energija i vaisiaus augima blush2.gif
Atsakyti
Šįryt išsiskleidė pirmasis žiedelis dar du laukia savo eilės blush2.gif Maniškių apatiniai tie pirmieji lapeliai irgi pagelto, perkėliau bliūdan iš kibiriuko. Žemių mažai turėjau, penktadienį važiuosim anytos sveikinti tai užsuksim Agrochemon. Galvoju gal jau trąšom "Vasara" palaistyti kad turėtų iš ko agurkėlius auginti? g.gif Palangė ne pati dėkingiausia - šiaurės rytų bet pietinės ir pietvakarinės okupuotos pomidorų ir kitų daržovių unsure.gif
Atsakyti
Saridone, man tai nesvietiškai įdomu, ar jūsų radničiokas subrandins agurkėlį nors vieną bigsmile.gif ? Pernai šiltnamyje juos auginau kelis, tai kiek bedulkinau kasdieną, nei vieno agurko nedavė doh.gif Tai bus įdomu, ar čia aš prasta apdulkintoja, ar dar kokios problemos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 04 03, 12:10)
gal aps tave kruminis koks  g.gif ?  O as siandine padariau hara kiri savo agurkui... nu nereikes galvoti kur koki vini ikalti, ka sukonstruoti, kad paleisti palei langa.... bet 2 pazasteles palikau, tai kaip nakstyvam bus per akis... jau dabar yra 12agurku....bet tikrai tiek nebus, nes jie visi vienu metu zydi  blink.gif  tikrai tiek neismainins agurku.... ir kai sulietinti jo zydejima, o nukreipti energija i vaisiaus augima  blush2.gif

Arba kuzniecik, arba muravej, susimaisiau pati dabar, kuri sodinau blush2.gif Turetu normalus augalas uzaugti pagal aprasyma...
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2013 04 03, 12:25)
Saridone, man tai nesvietiškai įdomu, ar jūsų radničiokas subrandins agurkėlį nors vieną bigsmile.gif ? Pernai šiltnamyje juos auginau kelis, tai kiek bedulkinau kasdieną, nei vieno agurko nedavė doh.gif Tai bus įdomu, ar čia aš prasta apdulkintoja, ar dar kokios problemos biggrin.gif


Aš pernai tik lauke auginau tai derlius tikrai geras buvo (bet mano patirtis tik pirmi metai) blush2.gif Konservavau, anytai dar kažkiek daviau. Su "Vasara" du kartus berods palaisčiau, žemė plėštinė, priemolis.
Na šie bliūdiniai draugeliai agurkiukų turi nemažai tik ar bus ką į lėkštę įsidėti nežinau ax.gif

user posted image


Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2013 04 03, 13:50)
Aš pernai tik lauke auginau tai derlius tikrai geras buvo (bet mano patirtis tik pirmi metai)  blush2.gif Konservavau, anytai dar kažkiek daviau. Su "Vasara" du kartus berods palaisčiau, žemė plėštinė, priemolis.
Na šie bliūdiniai draugeliai agurkiukų turi nemažai tik ar bus ką į lėkštę įsidėti nežinau  ax.gif


Esmė ta, kad radničiokas nesavidulkis. Jei niekas neapdulkins žiedelių, tie agurkiukai tiesiog nukris. Lauke tai bitutės savo darbą dirba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2013 04 03, 12:58)
Esmė ta, kad radničiokas nesavidulkis. Jei niekas neapdulkins žiedelių, tie agurkiukai tiesiog nukris. Lauke tai bitutės savo darbą dirba mirksiukas.gif


Mačiau musė prie agurkų trynėsi gal pakutens žiedelius? lotuliukas.gif Iš tiesų labai nepergyvensiu jei nepavyks kitąmet kokį mandresnį pabandysiu ant palangės užsiauginti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2013 04 03, 14:07)
Mačiau musė prie agurkų trynėsi gal pakutens žiedelius?  lotuliukas.gif Iš tiesų labai nepergyvensiu jei nepavyks kitąmet kokį mandresnį pabandysiu ant palangės užsiauginti  ax.gif

su kokia plunksna ar ausu krapstuku pati uz bitute pasidarbuok mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aukse*: 03 balandžio 2013 - 13:18
o savidulkiam nereikia uz bitute pabuti g.gif ? Gal pageretu mezgimas tu agurkiuku?
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 04 03, 13:18)
su kokia plunksna ar ausu krapstuku pati uz bitute pasidarbuok  mirksiukas.gif


einu pabandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2013 04 03, 14:12)
einu pabandysiu  4u.gif

Su teptuku labai graziai pasikutena biggrin.gif
Atsakyti
Pjauciau(kerpant per daug susizeidia,susispaudzia virsunes.Tada pradetu apie derejima augalas galvoti mirksiukas.gif
Cia atsakant I klausima temoj rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 03 balandžio 2013 - 15:21