Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(madmuazele @ 2013 05 07, 16:10)
O laikei cia didmiestyje rusy? Ar kaime?


ne, čia mieste aš jau nepamenu prieš kiek metų rūsy buvau smile.gif Viskas pas mane kaime sandėliuojama, atsivežu tik greitam vartojimui.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 05 07, 14:13)
Tai prasau pasidalinti agurku marinavimo receptu 4u.gif  Nes man nesigauna geri: arba per rugstus, arba nedaruge...

uspaskicho labai skanūs bent jau man. paieškokit recepto internete.
Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2013 05 07, 16:10)

Arbuzai jau susodinti wub.gif  4u.gif

lauke jau susodinot ar šiltnamyje arbūzus?
ar agurkų sėklas lauke sodinat ar iš daigų? mano mama sodindavo sėklomis, ne daigais. kaip manot ar gerai?
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 05 07, 19:57)
uspaskicho labai skanūs bent jau man. paieškokit recepto internete.
Papildyta:

lauke jau susodinot ar šiltnamyje arbūzus?
ar agurkų sėklas lauke sodinat ar iš daigų? mano mama sodindavo sėklomis, ne daigais. kaip manot ar gerai?


Skanūs Uspaskicho.

Man pasiteisino daiginimas, tada sodinimas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 05 07, 17:57)
lauke jau susodinot ar šiltnamyje arbūzus?



sudygusias sėklas į indelius ji susodino smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Para @ 2013 05 07, 18:04)
Skanūs Uspaskicho.


man tai yra skanesnių smile.gif
Atsakyti
Siandien susejau "Muravey" dirvon, ziuresiu kas bus, nes pokiuke tik 8 seklytes buvo; ech kaip idegiau siandien per klombas eidama;
nespeju skaityt kaip visos raso, smagu net drinks_cheers.gif
P.S. permeciau kelis psl. atgal, pamenu kaip kibirais dalinau pries 4 berods metus, geltoni ejo i kompostine ir kaimyno parsam lotuliukas.gif, o kzkaip paskutiniu metu labai saugau seklyte, myliu vis labiau wub.gif
kas liecia koncervavima, man per 3 paskutinius metus nepasiteisino kazkodel koncervavimas garstyciose, kazkokie suvyte gavosi, cili milteliuose irgi nedarau matomai tas senovinis elementarus recp. vis tik tinka seimynai, o dedu cesnakas, zoles, druska ir nupilu kelis kart smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 07 gegužės 2013 - 18:19
madmuazele, saintlina, įdėkite į 1 l stiklainius po 3-5 vnt švarių, šviežių ąžuolo lapų (bent jau mano atveju pasiteisino ir išsisprendė problema).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yerena: 07 gegužės 2013 - 19:14
ačiū, Yerena, už patarimą 4u.gif Reiks pasidairyt apylinkėse ąžuoliuko.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 05 07, 19:06)
man tai yra skanesnių  smile.gif


Man irgi ax.gif Nors kai kuriems svečiams jie patinka kažkodėl labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 05 07, 20:16)
ačiū, Yerena, už patarimą  4u.gif  Reiks pasidairyt apylinkėse ąžuoliuko.

Nėr už ką mirksiukas.gif
Viena mano pažįstama vietoj ąžuolo lapų naudoja vynuogių (pas ją irgi traškūs ir kieti gaunas).
Aš vynuogių lapus rauginu- dolma gamybai.
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2013 05 07, 19:25)

Viena mano pažįstama vietoj ąžuolo lapų naudoja vynuogių (pas ją irgi traškūs ir kieti gaunas).
Aš vynuogių lapus rauginu- dolma gamybai.


o, vynuoges kelias turiu bigsmile.gif Ne visas vištos iškapstė. Kaip tik prisiminiau, jog žadėjau būtinai šiai žiemai uždengti unsure.gif biggrin.gif Laiku prisiminiau, ką čia bepridursi..

O va kai tik pamačiau Yerenos nick'ą šmėstelint prie šitų diskusijų, taip ir laukiau kažkokios ypatingos kulinarinės minties. Nelikau nuvilta smile.gif Tai ar teko jau tą dolmą daryti?
Atsakyti
Dekui, Yerena, pabandysim aziuoliuku lapus deti 4u.gif

Padraika, isdygusias seklas susodinau i vazonelius smile.gif

Uspaskicho agurkeliu recepta maciau... Ir skirtingus atsiliepimus apie ji skaiciau-todel susilaikiau nuo bandymu.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 05 07, 20:01)


uf, vieną receptuką atkasiau (agurkai pagal Dziunką).

Trilitriniam stiklainiui:
~ 1.5 l vandens
60 g druskos
100 g cukraus
170 g acto (arba 3 a.s. citrinos rugsties)
cesnakas, serbentu, vysniu lapai, pipirai kvapieji ir juodieji, garstyciu seklos ir pan.

Išverdu marinatą. Agurkus ir visus priedus sudedu i stiklaini, pirmakart uzpilu verdanciu vandeniu. Po kokiu 10 min nupilu, tada uzpilu verdanciu marinatu, vel po mazdaug tiek pat laiko nupilu, uzverdu marinata dar karta, uzpillu ir uzdarau.

O jau antras receptas tai tik rašytiniu pavidalu kaime guli. Kai nepamiršiu, paimsiu.
Atsakyti