Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(matuke @ 2013 05 08, 14:14)
Taip merginos, replika paciu laiku  biggrin.gif
Nepamirstam uzkloti agro, kas sesit siom dienom  4u.gif

aš šiandien dalį agurkų sėklų susėjau lauke ir uždengiau dviguba agroplėvele. gal nenušals. o po poros savaičių sėsiu antrą lopinėlį. sėklos savos tai negaila jei ir iššals, pasėsiu iš naujo rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(*Inga:) @ 2013 05 08, 14:15)
O kada kukurūzus tarp agurkų sėjat?

kam tie kukurūzai? kad liptų ant jų agurkai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 05 08, 15:33)
kam tie kukurūzai? kad liptų ant jų agurkai? blush2.gif

Taip. Noriu pabandyt.
Atsakyti
Pagal ideja kukuruzus anksciau reiktu set kad agurkai ju neuzgoztu g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 05 07, 15:12)
jei pamenat, kiek aš pernai sodinau, tai galiu pasakyt, kad marinuotų mano agurkų iki naujo sezono neužteks  unsure.gif 
Gausiu vėl dešimt pakelių sėt  biggrin.gif

Abžoros ten pas tavi, būžali blink.gif
Šiaip tai šiemet tikrai kokius 7 pokelius bersiu,nes susivalgė visi,kurie maksimum per mažą pirštą dydžio marinuoti buvo,o jei kiek didesnis,tai ir brokuojamas.Neekonomiška,bet skaniau biggrin.gif O dar ne per anksti agurkus laukan sėt?

Mano miegamojo Malčikas ir Dirigentas labai lėtai jau auga g.gif Ir pietinė palangė,ir drėkintuvas kambary,o kol kas tik lapus augina. Lapai tai gražūs,bet gi ne salota g.gif

Yerena,nedėkit bent iki žiemos tokių receptų,nes tikrai įvarysit nepilnavertiškumo kompleksą biggrin.gif Ir ką aš čia valgau,misliju doh.gif Bet per darbus,daržus,gėliukus jau net ruškynių sriubos nepajėgiu išvirt,kur jau ten dolmos ar kreminės sriubos...
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 05 09, 01:25)
O dar ne per anksti agurkus laukan sėt?

Mano miegamojo Malčikas ir Dirigentas labai lėtai jau auga g.gif Ir pietinė palangė,ir drėkintuvas kambary,o kol kas tik lapus augina. Lapai tai gražūs,bet gi ne salota g.gif

... jau net ruškynių sriubos nepajėgiu išvirt...


anksti dar. Aš dar nesėjau.

Mano Malčikas atvirkščiai - lapų nedaug, bet nuo agurkiokų kaip ežys pasišiaušęs.

o jie, ruškyniai, jau auga.. wub.gif Bet ir aš dar nespėjau paragaut drinks_cheers.gif
Atsakyti
nu mano muraviejus (ar kuzniecikas) tai is vis kazkoks nesusipratimas, isnestas i siltnami siom dienom, jau buvo agurkiuku sukroves, lyg ir augo, dabar ziuriu, agurkai geltonuoti pradejo verysad.gif Lapai irgi baisus, panasu i miltlige, kaip apkramtyti, dziuna, is pradziu galvojau, kad kate pasidarbavo, apvalge, bet kad nea schmoll.gif , vienas dabar, kates neprieina, nyksta sekmingai toliau. kas jam galetu buti, nejau namie stovedamas liga kokia pasigavo?
Atsakyti
Malčik s Palčik viena iš pažastėlių.

user posted image
Atsakyti
Turiu viena nuolatini gyventoja siltnamyje, ar reikia ji kazkaip geneti?
Atsakyti
agurkų genėjimas tai man mįslė..
Lauke kadangi auginu, tai ten tokiais darbais neužsiimu.

Dar pastebėjimas.. Muravei patys agurkėliai man nelabai patinka. Dabar, kai agurkėlių tik keli vienetai, tai smagu sutriaukšt. Bet šiaip mano skoniui yra geresnių.. Ir nesu tikra, ar jie tiks marinavimui ar rauginimui ax.gif
Tokie skystoki man jie. Be abejo, skoniui draugų nėra, gal kitiems visai kitaip pasirodys.
Va Malčik s Palčik man kur kas skanesni ir traškesni.
Atsakyti
Siltnaminius agurkus nuolat geniu, pamoke pazistamas kuris kadaise pramoniniuose siltnamuose dirbo, taip derlius auga greiciau ir gerokai didesnis buna. Kai siltnamy jei auga i virsu, reik nukirpt visus usus,palikt tik viena stieba ant kurio agurkai ir auga-pagrindinis,o kurie ish shonu usai lenda-visus kirpt. Lauke aisku taip daryt nereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 05 09, 02:25)
Yerena,nedėkit bent iki žiemos tokių receptų,nes tikrai įvarysit nepilnavertiškumo kompleksą biggrin.gif Ir ką aš čia valgau,misliju doh.gif

O žiemą bus gaila, kad anksčiau neperskaitėte, kai buvo proga, laikas ir visos sudėtinės dalys lotuliukas.gif
saintlina, kažkuriame pakelyje rusiškų sėklų (gal Malčik s palčik, bet nesu tikra) nugarinėje pusėje yra schemutė, kaip formuoti augalą, kai jis leidžiamas vertikaliai. Kaip Keretoja parašė, paleidžiama vienu stiebu (aš praeitais metais pabandžiau keletą taip auginti lauke- patiko, nes lengva prižiūrėti).
Atsakyti
QUOTE(Keretoja @ 2013 05 08, 18:06)
Pagal ideja kukuruzus anksciau reiktu set kad agurkai ju neuzgoztu  g.gif


Na aš gal kvaii paklausiu, bet kur sėklų kukurūzų gaunat? cool.gif
įdomus variantas pasirodė su kukurūzais augint. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(yerena @ 2013 05 09, 22:22)

saintlina, kažkuriame pakelyje rusiškų sėklų (gal Malčik s palčik, bet nesu tikra) nugarinėje pusėje yra schemutė, kaip formuoti augalą, kai jis leidžiamas vertikaliai. Kaip Keretoja parašė, paleidžiama vienu stiebu (aš praeitais metais pabandžiau keletą taip auginti lauke- patiko, nes lengva prižiūrėti).


O galima čia gal vaizdinę medžiagą įmest,kad pasicekavint 4u.gif
Atsakyti