Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Agurkai, agurkėliai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
amarrile
Sveikos.Jau ir siltnamyje,auginti agurkai valgomi ax.gif Dekui siltiems orams thumbup.gif
matuke
Mes su vaikais irgi nusiskynem pirma Mereng agurkiuka-nu labai skanus, traskus, saldus, sultingas tongue.gif dar po ridika vaikai i ranka gavo, smagu wub.gif
Man nelabai sekesi iki siol siltnamyje agurkus auginti, ir dabar apart vieno agurkiuko vaizdo kaip ir nera, pora mazu agurkiuku pradeje gelsveti, dregmes jiems netruksta, kuo as juos galiu pamaloninti kad ji intensyviau megztu, nokinti, augtu, pamokinkit mane ax.gif
NERA
QUOTE(*Aukse* @ 2013 05 22, 07:19)

Turbut reiks skelbti koki aukciona ir isnuomuoti saviski atramu gamybai  biggrin.gif

*

Gal bandom nuomos grafiką sustatyti lotuliukas.gif
Matuke, gal kokių medžiagų jiems trūksta g.gif

zikas1970
QUOTE(adija5 @ 2013 05 22, 01:51)
doh.gif Agurkams 4 cieli metrai šiltnamy?Taigi tie ir lauke gerai auga...

jei tiksliai, tai daugiau dar vieotos skirsiu, as cia tik viena sona paskaiciavau. biggrin.gif
Na cia jau vyro uzgaida, pastate specialiai siltnamiuka agurkam, bet dar ten paprika, cilius kisiu, tai agurku bus 14 daigu smile.gif

matuke, as neisitikinus taip pat, kaip siemet siltnamy uzaugs jie man, neauginus as ne karto. Pernai ir lauke prastai derejo, ar as nemokejau auginti, ar orai padare savo. Bandysiu ir lauke kokius 9 agurkus seti. Kitais metais jau zinosiu, arba agurkai vel siltnamy gyvens, arba tures uzleisti vieta pomidoram, arba paprikom smile.gif Eksperimentuoju tsakant.
Zeme paruose kaip ir gerai, dejo perpuvusio, 4 metu senbumo meslo, ant kiekvienos lysves dar pabere komposto, viska ismaise, turetu agurkeliam patikti, o vat kaip bus, ateitis parodys smile.gif
amarrile
QUOTE(matuke @ 2013 05 22, 07:56)
Mes su vaikais irgi nusiskynem pirma Mereng agurkiuka-nu labai skanus, traskus, saldus, sultingas  tongue.gif  dar po ridika vaikai i ranka gavo, smagu  wub.gif
Man nelabai sekesi iki siol siltnamyje agurkus auginti, ir dabar apart vieno agurkiuko vaizdo kaip ir nera, pora mazu agurkiuku  pradeje gelsveti, dregmes jiems netruksta, kuo as juos galiu pamaloninti kad ji intensyviau megztu, nokinti, augtu, pamokinkit mane  ax.gif
*

Pirmiausia,ta moringiuka reikejo nuskinti degtuku dezutes ilgio,nes nelaikas dar daigui sunku darba dirbti-vaikus auginti.Namuose Mb su siltnamiu tvarkos,tai nezinau,kokio dydzio uzsiaugino,o as parodysiu specialiai,kokius skinsiu,kad kitos uzuomazgos augtu,o ne geltonuotu.Tik nuotraukos bus veliau,kai dukra gales is fotiko istraukti. doh.gif Bais mandra programa siame azsienio sedevre schmoll.gif
Pernai prasta agurku derliu lauke leme orai. Link pajurio jie tikrai buvo per vesus agurkams. O siltnamyje ne taip sunku uzauginti. Tik prie pomidoru auginant ,kai oras sausas verta daznai lapus aplieti vandeniu,taip erkutes ne taip greit uzpuls ,ir siaip laimingesni daigai bus. Visai pravers laistytuvas su vandeniu salia agurku,kad butu siltas vanduo po ranka ax.gif
zikas1970 Lyg buvo klausimas. Sodinu kas 80 cm kotas nuo koto,kita eile lysveje sachmatine tvarka I tarpus,atstumas tarp daigu linijoj lieka tas pats
Paladė
QUOTE(amarrile @ 2013 05 22, 09:34)
,kai oras sausas  verta daznai lapus aplieti vandeniu,taip erkutes ne taip greit uzpuls ,ir siaip laimingesni daigai bus. Visai pravers laistytuvas su vandeniu salia agurku,kad butu siltas vanduo po ranka  ax.gif
*

tiesiog perliejat agurkų lapus vandeniu? tai aš visai berazumė, kad sudėtingai drėgmę palaikau blink.gif
*Aukse*
Man siltnamyje pernai nepatiko juos augint. Nors ir mulciavau, bet ziaurei daug vandens ten pilt jiems reikia. Ypac karsta diena, faktiskai turi stoveti su slanga prie ju g.gif O tai leipsta akyse tiesiog schmoll.gif Lauke maziau vargo su jais. Tai siemet net ir nesodinau siltnamyje ax.gif Jei butu automatine drekinimo sistema kokia, tai nesukciau galvos, o dabar net isvaziuoti dienai kur negali, nes kita diena rasi juos leipstancius jau, nesvarbu,kad priliejai ukiskai pries tai.
amarrile
QUOTE(Paladė @ 2013 05 22, 08:51)
tiesiog perliejat agurkų lapus vandeniu? tai aš visai berazumė, kad sudėtingai drėgmę palaikau  blink.gif
*

o tai kaip tu ja palaikai,kai aplink pomidorai? Mano agurkai atskirai,tai uztenka ir vagas vandeniu prilieti,palaistyt dazniau ir gausiau,maziau vedinti,nes ne taip karscio bijo ziedai,kaip pomidoru,nes didesne santykine dregme
zikas1970
QUOTE(amarrile @ 2013 05 22, 08:34)

zikas1970 Lyg buvo klausimas. Sodinu kas 80 cm kotas nuo koto,kita eile lysveje sachmatine tvarka I tarpus,atstumas tarp daigu linijoj lieka tas pats
*

jau pasodinau, kas 50 cm. Neberetinsiu, kaip jau augs, taip 4u.gif
Paladė
QUOTE(amarrile @ 2013 05 22, 09:56)
o tai kaip  tu ja palaikai,kai aplink pomidorai? Mano agurkai atskirai,tai uztenka  ir vagas vandeniu prilieti,palaistyt dazniau ir gausiau,maziau vedinti,nes ne taip karscio bijo ziedai,kaip pomidoru,nes didesne santykine dregme
*

ir mano atskirai. prie tavo išvardintų priemonių dar baltą agroplėvelę viršuj esu ištempus, kai labai karšta tai ją drėkinu, bet jei nekenkia lapų perliejimas vandeniu, tai viskas daug paprasčiau.
*Aukse*
QUOTE(zikas1970 @ 2013 05 22, 10:00)
jau pasodinau, kas 50 cm. Neberetinsiu, kaip jau augs, taip  4u.gif
*

Is karto tada tik nuleisk jiems spagata, kad paskui nereiktu galvos sukti,kaip prieiti su tuo spagatu prie ju. Nes kai tankiai sukisi, tai paskui vos rankas eina ikisti i tas dziungles smile.gif
matuke
QUOTE(NERA @ 2013 05 22, 09:11)
Gal bandom nuomos grafiką sustatyti  lotuliukas.gif
Matuke, gal kokių medžiagų jiems trūksta  g.gif
*

Gal ir truksta, oka jie megsta biggrin.gif esu perpuvusio mewlo pakasusi g.gif

Nuskyniau nediduka, gal kokiu 5cm ilgio, cia max. Bet vistiek su vaikai pasidalinom, supjaustem i keturias dalis ir suragavom tongue.gif
amarrile
QUOTE(Paladė @ 2013 05 22, 09:01)
ir mano atskirai. prie tavo išvardintų priemonių dar baltą agroplėvelę viršuj esu ištempus, kai labai karšta tai ją drėkinu, bet jei nekenkia lapų perliejimas vandeniu, tai viskas daug paprasčiau.
*

Agro mano stiklpniame privalpma,bet ja drekinti nelogiska.Drekinti reikia zeme,taip ir lengviau,ir vandens garai juda I virsu gal lengviau ir gausiau papuldami ant agurku,I vagas gausiai privarau salto vandens per karscius,pametus slanga Reik eit paskambint brangiausiam nurodymus ta tema duoti doh.gif Arba liepti sia tema sekti :bigsmile:
Paladė
QUOTE(amarrile @ 2013 05 22, 12:16)

*

su drėkinimu viskas aišku, bet kaip su tuo pačių agurkų perliejimu iš laistytuvo? tikrai nenukenčia? nuo saulės, nuo dar ko nors tokie aplaistyti?
Ingriukas77
QUOTE(matuke @ 2013 05 22, 10:45)
Gal ir truksta, oka jie megsta  biggrin.gif  esu perpuvusio mewlo pakasusi  g.gif

Nuskyniau nediduka, gal kokiu 5cm ilgio, cia max. Bet vistiek su vaikai pasidalinom, supjaustem i keturias dalis ir suragavom tongue.gif
*

Labas mergaites, mes irgi jau valgom savo agurkus. Pirma nusiskynem geguzes 20d. Dar taip anksti neturejom.
Pasidalinsiu patirtim - dali daigu pasodinau gerokai per anksti vasario gale (radniciok) kadangi mes dar nelabai tokie patyre agurku augintojai, tai mums pardaveja juos prakiso kaip auginamus siltnamy. Kitus daigus pasodinau laiku kovo gale (kelis radniciok ir kelis Asker). Aisku tie per anksti sodinti peraugo ir jau pradejo zydeti, zemes jiems buvo per mazai tai pradejo ir gelsti, bet vis tiek susodinom i siltnami paziureti kas is ju bus. Na ir pirma agurka skynem nuo tu peraugintu Radnicioku smile.gif
Alekto
Agurkus vertėtų palaistyt/patręšt kažkuom,kas turi azoto,nes jie mėgėjai azoto daugiau gauti. Pernai dilgėlių raugu pavaišinau porą kart, labai sėkmingai nebegelsta tada agurkiukai.

Aš laistau juos ant lapų.Nieks nenusvyla.Nors gyvena kartu su pomidorais ir paprikom,gauna daug skersvėjų,bet laistau dažnai juos ir dar šalia nemaža atvira vandens talpa su vandeniu pastatyta.
amarrile
QUOTE(Paladė @ 2013 05 22, 11:20)
su drėkinimu viskas aišku, bet kaip su tuo pačių agurkų perliejimu iš laistytuvo? tikrai nenukenčia? nuo saulės, nuo dar ko nors tokie aplaistyti?
*

Nenukencia nuo saules,kai laistau vidurdieni nesaugau,bet specialiai drekinti lapu netenka,nes ir taip didelis santykinis dregnumas pas juos Ir taip,reikia pasirupinti dilgeliu sriubyte jiems butinai
Agurkelis jau suvalgytas,foto nekokia saulei spiginant,bet iki vakaro laikyt nenuskinta butu neprotinga,tad essen.gif
padraika22
šiandien sėjau agurkiukus lauke. sakykit, ar dar reikia agro plėvelės uždėti? unsure.gif prieš savaitę, gal keliom dienom anksčiau, sėjau ta juos uždengiau. dar ir dabar uždengti jie. ar jau reikia nuimti nuo tų seniau sėtų? žiūrėjau jau jie sudygę, bet mažyčiai mažyčiai
*Aukse*
QUOTE(padraika22 @ 2013 05 22, 16:19)
šiandien sėjau agurkiukus lauke. sakykit, ar dar reikia agro plėvelės uždėti? unsure.gif prieš savaitę, gal keliom dienom anksčiau, sėjau ta juos uždengiau. dar ir dabar uždengti jie. ar jau reikia nuimti nuo tų seniau sėtų? žiūrėjau jau jie sudygę, bet mažyčiai mažyčiai
*

Uzdek, kol sudigs ir bent po pora lapeliu uzsiaugins. As siandien nuemiau agro nuo seniau setuju.
syri
QUOTE(*Aukse* @ 2013 05 22, 09:53)
Man siltnamyje pernai nepatiko juos augint. Nors ir mulciavau, bet ziaurei daug vandens ten pilt jiems reikia. Ypac karsta diena, faktiskai turi stoveti su slanga prie ju  g.gif  O tai leipsta akyse tiesiog  schmoll.gif Lauke maziau vargo su jais. Tai siemet net ir nesodinau siltnamyje  ax.gif Jei butu automatine drekinimo sistema kokia, tai nesukciau galvos, o dabar net isvaziuoti dienai kur negali, nes kita diena rasi juos leipstancius jau, nesvarbu,kad priliejai ukiskai pries tai.
*

o aš kasdien po kelis kart einu dar papurkšti su purkštuku, dulksną darau. Na bepigu man žaisti tik su keliais daigais. Na ir su laistytuvu ant viršaus pilu, laistau. Na, žaidžiu skant.

Pas mane jie šiltnamy kartu su pomidorais, tai tie keli daigai dabar izoliuoti su agroplėvėle, šilumos karantinas biggrin.gif
zikas1970
Pabaigiau ka tik mulciuoti agurkelius, prisiplesiau dilgeliu pora maisu ir su jom apdejau smile.gif
daimura
O aš visai džiaugiuosi tuo Muravej agurkėliu, kaip patarėt, išskabiau apatinius agurkiukus. Visai gerai jis jaučiais tame šiltnamyje su pomidorais, jokių ypatingų sąlygų nėra

user posted image

O kitoj pusėj Vesiolaja kompanija gyvena biggrin.gif Atrodo, irgi nesiskundžia

user posted image
madmuazele
Labai dailus agurkeliai wub.gif Ir kiek daug ju bigsmile.gif
Karosė
[quote=daimura,2013 05 23, 07:48]
O aš visai džiaugiuosi tuo Muravej agurkėliu, kaip patarėt, išskabiau apatinius agurkiukus. Visai gerai jis jaučiais tame šiltnamyje su pomidorais, jokių ypatingų sąlygų nėra

Sveiki,pasakykit prašau kuo juos nupurškėt ant lapo matosi melsvos dėmės g.gif
Paladė
[quote=Karosė,2013 05 23, 09:10]
[quote=daimura,2013 05 23, 07:48]

Sveiki,pasakykit prašau kuo juos nupurškėt ant lapo matosi melsvos dėmės g.gif
*

[/quote]

man atrodo, kad tai tik nudžiūvęs vanduo
matuke
Daimura, fainuoliai daigai bigsmile.gif kada seti?
daimura
QUOTE(matuke @ 2013 05 23, 09:02)
Daimura, fainuoliai daigai  bigsmile.gif  kada seti?
*

kažkada kovo gale visai, neužsirašiau. Bent jau kol kas aš visai patenkinta tom rusiškom sėklom, dygsta tikrai gerai. Tuos Kustovoj tai reiks gerokai retinti, net bus gaila išmesti, vakar pažiūrėjau po agro, kol kas labai gražiai auga.
amarrile
Parodysiu ir as savo.kad ir nedailu,bet darbstu daigeli. Apatinis lapas sugedes,bet nesuku galvos sau del to,o va ta lapa tai nusuksiu greitu laiku rolleyes.gif Cia askeriukas,jau pribaigiau seklu pakeli per kelis metus,daigumas isliko geras. Idomi butu akistata su moringiukais g.gif Vaisiu forma negrazi,nes vyriskio prieziuroj gal sausra patyre kada. Nebudingas pozymis,jei ka jaudina tas klausimas smile.gif
k@mylye
Sveikos,

man tai ziuriu uzmegsti agurkiukai nugeltonuoja. Gal galite pasakyti, kas cia galetu buti. Gal ko truksta ar perdaug :nzn
jolitamaria
i lauka sodinat , sejat agurkelius . as galvoju ar dabar persodint laukinius ar palaukt ,kol silciau bus ???

dabar pilnatis beveik ,kaip ir gerai butu smile.gif
saintlina
QUOTE(daimura @ 2013 05 23, 07:48)
O aš visai džiaugiuosi tuo Muravej agurkėliu
*

labai gražūs agurkai wub.gif
Aš tai pradedu įtart, kad mano Muravei gali ir visai ne Muravei būti g.gif Jau antrą nuotrauką skirtingos mergaitės įdeda, kur patys agurkėliai atrodo kitaip nei pas mane.
diasaja
QUOTE(jolitamaria @ 2013 05 24, 01:15)
i lauka sodinat , sejat agurkelius .
*

mano jau išdygę.
Papildyta:
QUOTE(padraika22 @ 2013 05 22, 16:19)
šiandien sėjau agurkiukus lauke. sakykit, ar dar reikia agro plėvelės uždėti? unsure.gif
*

mano nedengti sudygo ir dabar be agro.
rasa195
QUOTE(jolitamaria @ 2013 05 24, 01:15)
i lauka sodinat , sejat agurkelius . as galvoju ar dabar persodint laukinius ar palaukt ,kol silciau bus ???

dabar pilnatis beveik ,kaip ir gerai butu smile.gif
*

jau pasejom smile.gif pries pora dienu
jediara
QUOTE(jolitamaria @ 2013 05 24, 02:15)

Aš į lauką tik sėju - nenaudoju agro dangos ir jau dygsta rolleyes.gif
vijoleta20
QUOTE(k@mylye @ 2013 05 23, 14:24)
Sveikos,

man tai ziuriu uzmegsti agurkiukai nugeltonuoja. Gal galite pasakyti, kas cia galetu buti. Gal ko truksta ar perdaug :nzn
*

Paziurekite ar yra vyrisku ziedu,vyriski ziedai tai tokie be agurkelio,gal neapsidulkina,reikia karts nuo karto papurtinti,arba nuskynus vyriska ziedeli prikisti prie moterisko,vienu zodziu,kad pasibuciuotu lotuliukas.gif vienas su kitu,jeigu issodinti i siltnami ,maisto medziagu siuo laiku turetu pakakti.
amarrile
$iais laikais su apsidulkinimu near jokiu problem,taip sukurtos tos silltnamines veisles,kad vyriska ziedeli reikia kartais su ziburiu ieskoti biggrin.gif Bet auga agurkiukai. Tik daigas buvo patyres stresa ir pirmi agurkeliai neauga. Bet tai nera blogybe. Rupestis turetu buti tik neleisti pajusti dregmes trukumo,daigas paaugs ir deres.
is triju rusiu agurku vienos gelsvi daigai,tad tose paciose salygose kazkodel didelis skirtumas doh.gif Tik sumaisytos veisles,tai neindikavau dar blush2.gif
Marmaledas
muravej pas mane gražiai auga, o vat avans- ar avant, nepamenu tiksliai- kažkoki karpoti pūkuoti, na toki grubūs auga- či atokia veislė gal? ta prasme agurkiukai toki šepetukai, neglotnūs. Pas mane jiedu darbe bliūde bujoja, jau pora mažylių skanavau nuo muravej- visai patiko, traškūs.
k@mylye
QUOTE(vijoleta20 @ 2013 05 25, 09:59)
Paziurekite ar yra vyrisku ziedu,vyriski ziedai tai tokie be agurkelio,gal neapsidulkina,reikia karts nuo karto papurtinti,arba nuskynus vyriska ziedeli prikisti prie moterisko,vienu zodziu,kad pasibuciuotu  lotuliukas.gif  vienas su kitu,jeigu issodinti i siltnami ,maisto medziagu siuo laiku turetu pakakti.
*

Supratau. Reiks eit ziuret.
*Aukse*
Dalis lauko agurku. Be atramu matosi tie rusiski kruminiai. labai netolygiai sudyge ir apskritai,kazkokie idomus. Vienas daigas is viso stovi riebiais skilcialapiais, o tikrojo lapelio niekaip nematyti doh.gif

user posted image
Venta9
Oho kaip idomiai padaryta, ar cia metalines tos atramos ar medines ir nudazytos, o nepertankiai sudyge?
*Aukse*
QUOTE(Venta9 @ 2013 05 29, 16:35)
Oho kaip idomiai padaryta, ar cia  metalines tos atramos ar medines ir nudazytos, o nepertankiai sudyge?
*

Medines atramos, nudazytos spec dazais medziui lauko salygom skirtais. Ziuresim ar pasiteisins siemet jos. O del tankumo irgi negaliu nieko komentuoti, nes pirma karta taip auginsiu ax.gif Jei siemet bus per tanku, tai kitamet sesiu reciau smile.gif
amarrile
Nelabai matau pozityvo degtuku dezuciu formoje g.gif Istisineje dezeje atkristu darbas pievos zoles kirpimui tarpuose,medienos maziau reiktu....Jei jau auginti agurkus pakeltus,tikrai verta juos valdyti-trumpinti sonines atzalas,kad greiciau sulaukt vaisiu. Per tankus paselis. Kad nebutu mazaderliai metai,gal paeksperimentuokit,skirtinga augalu skaiciu augindama tose dezutese.Idomu,koks ju dydis? . Retinti skubiai reiktu,jei to imsites rolleyes.gif Patikekit jau tureta patirtim,jei augdami sutankes agurkai labai,augins tik virkscias. Tada gelbeja tik drastiskas zaliosios mases mazinimas,sviesinimas augalo.
Nepriimkit tik uz pikta pastabas mirksiukas.gif
*Aukse*
QUOTE(amarrile @ 2013 05 29, 17:56)
Nelabai matau pozityvo degtuku dezuciu formoje  g.gif Istisineje dezeje atkristu darbas pievos zoles kirpimui tarpuose,medienos maziau reiktu....Jei jau auginti agurkus pakeltus,tikrai verta juos valdyti-trumpinti sonines atzalas,kad greiciau sulaukt vaisiu. Per tankus paselis. Kad nebutu mazaderliai metai,gal paeksperimentuokit,skirtinga augalu skaiciu  augindama tose dezutese.Idomu,koks ju dydis? . Retinti skubiai reiktu,jei to imsites  rolleyes.gif Patikekit jau tureta patirtim,jei augdami sutankes  agurkai labai,augins tik virkscias. Tada gelbeja tik drastiskas zaliosios mases mazinimas,sviesinimas augalo.
Nepriimkit tik uz pikta pastabas  mirksiukas.gif
*

Na jau geriau svetima tada patirtis, nei savo smile.gif drinks_cheers.gif Bandysiu as tada juos praretinti, kad nebutu sabakstyno. Dar nera labai dideli jie, tai gal gerai i retinima sureaguos. Cia nebus pagrindiniam derliui, tai tik kaip kiemo akcentas. nes turim dideli kiema, kur daug sienaujamos pievutes prie namu. Norejosi kazkaip dekoruoti, panaudoti naudingiau. O kadangi remai gatavi jau tokie buvo, tai tik nudazyti juos tereikejo. Jei pasirodys,kad reikia didesniu lysviu, tai galima bet kada tuos remus sujungti. Tarpus tarp lysviu praeina vyras su zoliapjove, visa kita aplink trimeriu sienaujama.
padraika22
pas mane agurkiukų daigai kokių 5cm aukščio ir lapai apatiniai tokie geltoni. ir dar, visi lapiukai su mažom skylutėm tarsi su kokia adata prabadyti. kas ten juos graužia? g.gif bet žiūrėjau tai nieko nemačiau jokių gyvių ar pan. gal kuo nupurkšti?
*Aukse*
QUOTE(padraika22 @ 2013 05 31, 12:23)
pas mane agurkiukų daigai kokių 5cm aukščio ir lapai apatiniai tokie geltoni. ir dar, visi lapiukai su mažom skylutėm tarsi su kokia adata prabadyti. kas ten juos graužia? g.gif bet žiūrėjau tai nieko nemačiau jokių gyvių ar pan.  gal kuo nupurkšti?
*

Megsta baltasparniai juos. Pernai nuo ju gelbejausi siltnamyje actu skiestu su vandeniu purksdama. Bet reikia atsakingai ir lapu apatine puse nupurksti, o del gelsvejimo-gal azoto jiems truksta? g.gif
ausra.ryte
ot su agurkais siltnaminiais vienos bedos blush2.gif . agurku siltnamyje turejau tik tada, kai nemulciuotas buvo. sekanciais metais po siaudu mulciu kurmiai agurku saknis isjudino ir nieko nebuvo, o siemet siaudus apdengiau juoda agro, tai vistiek lapus panarine tupi, matyt valgo saknis kazkas, nes kurmiu landu neradau, o palaiscius su kalio permanganatu, dalis agurku atsigavo. tik ar ilgam? blush2.gif gal dar kas galetu jiems buti? 4u.gif
rytorasa
QUOTE(padraika22 @ 2013 05 31, 12:23)
pas mane agurkiukų daigai kokių 5cm aukščio ir lapai apatiniai tokie geltoni. ir dar, visi lapiukai su mažom skylutėm tarsi su kokia adata prabadyti. kas ten juos graužia? g.gif bet žiūrėjau tai nieko nemačiau jokių gyvių ar pan.  gal kuo nupurkšti?
*

manau, kad voratinklinės erkės jiems kenkia... rolleyes.gif
zikas1970
O pas mane siltnamy vieno agurko skilcialapiai pabalo, visu normalus, o to keistai balzgani, nors nei susisuke, nei nugrauzti, siaip stori, tvirti, bet spalva pakeite, kas tam nabagui gali buti? Tikra lapeli isleido normalios spalvos. Na nemoku as agurku auginti, pernai nesiseke, symet stradalinu labiau, nei del pomidoru. Namie bandziau auginti, ismeciau, nieko nesigavo, nebesusigaudau, kaip daznai juos laistyti, kad nepermirkyciau as ju. Pabandysiu nufotkinti
Papildyta:
Ieinu i siltnamy, ant tikrojo lapo sraige sau sildosi, dabar ir tas nebegrazus doh.gif Zodziu, va taip jis atrodo
user posted image

Kiti normalus, taip atrodantys
user posted image

Radau dar viena, skilcialapis kaip papiestas baltai
user posted image
matuke
Zikas, tie kur pabale tai greicausiai nudeginti, gal slapi buvo sauleta diena, jei tikri lapukai geri, nekreipciau demesio. Paskutinis "papiestas" tai kazkokio vabaliuko kirmeliuko pagrauztas viduje.as nuskinciau ir ismesciau uz siltnamio ribu, profilaktiskai nupilk juos kalio
Permanganato skiediniu
*Aukse*
QUOTE(matuke @ 2013 05 31, 17:34)
Zikas, tie kur pabale tai greicausiai nudeginti, gal slapi buvo sauleta diena, jei tikri lapukai geri, nekreipciau demesio. Paskutinis "papiestas" tai kazkokio vabaliuko kirmeliuko pagrauztas viduje.as nuskinciau ir ismesciau uz siltnamio ribu, profilaktiskai nupilk juos kalio
Permanganato skiediniu
*

Tas kur nuvagotas su takeliu baltu, tai:

Minamusis
Požymiai.
Suaugusio vabalo dydis nuo 2,3 iki 3,2 milimetrų. Kenkėjas parazituoja
lapo viduje, palikdamas kreivus koridorius. Lapai ţūsta, vyksta augalo gniuţdimas.
Vaisiai auga smulkesni ir lėčiau.
Prevencija:
Naudoti cheminius preparatus.

Insekticido reiktu kokio g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.