Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(Dijura @ 2013 06 03, 09:36)
Mergaites patarkite, kuo apsaugoti agurku daigelius, kad sraiges neapvalgytu? Gal galima kuom nors apdeti, gal jos kokio kvapo bijo?
Labai daug sraigiu, niekaip negalime ju atsikratyti  verysad.gif



Pas mus ir milijonai doh.gif . Jau mano kantrybe baigeisi, paskelbiau karą - nešu lauk - vištom kaimynės mirksiukas.gif . Bet kiek jų šiemet daug, pernai dar buvo galima kentėti ir nrankioti nuo visur, bet šiemet schmoll.gif visokių spalvų kiautais , o didelės , gražios smile.gif - vištos laimingos, mes ir bigsmile.gif


Kažkuri rašė lyg alaus indą palieka ir jos sulipa, bet nebandžiau schmoll.gif.
Dar skaičiau, kad kiaušinio lukštai stambiai traiškyti joms nepatinka, nes neina pašliaužti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juračiuks: 03 birželio 2013 - 10:13
QUOTE(Juračiuks @ 2013 06 03, 11:09)
Pas  mus ir  milijonai  doh.gif . Jau mano kantrybe baigeisi, paskelbiau karą - nešu lauk - vištom kaimynės  mirksiukas.gif . Bet kiek jų šiemet daug, pernai dar buvo galima kentėti ir nrankioti nuo visur, bet šiemet  schmoll.gif  visokių spalvų kiautais , o didelės , gražios  smile.gif - vištos laimingos, mes ir  bigsmile.gif
Kažkuri rašė lyg alaus indą palieka ir jos sulipa, bet nebandžiau schmoll.gif.
Dar skaičiau, kad kiaušinio lukštai stambiai traiškyti joms nepatinka, nes neina pašliaužti


Man toks jausmas, kiek ju beisnesinesi ar naikinsi, kita diena vel ju tiek pat doh.gif kosmaras kazkoks.
Aciu uz patarimus reikes pabandyti kausiniu lukstais apdeti, dar pastebejau kad pomidoriu daigu neapvalgo, o va agurkus beveik visus mano suvalge verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijura @ 2013 06 03, 11:57)
Man toks jausmas, kiek ju beisnesinesi ar naikinsi, kita diena vel ju tiek pat doh.gif kosmaras kazkoks.
Aciu uz patarimus reikes pabandyti kausiniu lukstais apdeti, dar pastebejau kad pomidoriu daigu neapvalgo, o va agurkus beveik visus mano suvalge  verysad.gif


nu bet nežinojau kad jos tokios baisios kenkėjos blink.gif matyt gal kas pamiškėse gyvena arba šalia kokių ežerų....... nes va gyvenvietėse pas tėvus tai nemačiau. Ten tik kurkliai škadas daro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2013 06 03, 12:57)
nu bet nežinojau kad jos tokios baisios kenkėjos  blink.gif  matyt gal kas pamiškėse gyvena arba šalia kokių ežerų....... nes va gyvenvietėse pas tėvus tai nemačiau. Ten tik kurkliai škadas daro  doh.gif


arčiau gamtos kaip tik daugiau natūralių naikintojų turi - varlės, paukščiai
Atsakyti
Gal cia tikrai sraigem kokie palankus metai, nu ir pas mane nuo apzelusio neuzsatytoslypo virtines ju eina. Man veiksmingiausia pasirode isrinkti ir isnesti ja lauk, pirma diena pririnkau net puse bliudo doh.gif: dabar jau i diena tik po kelias isrenku, dabar daug mazyciu tenka rinkti, dideliu populiacija matyt praretinau, bet labiausai susinervinau vaar kai radau sliuzu kokis 5vnt, matyt kokia seima atvare pasidairyti blink.gif as prie namu tai sieteli nuo bulviu uzdejau ant keliu daigu, tai kol daigai dar nedideli, gelbeja, veliau jau aisku tas tinkliukas bus per azas, tada nuimsiu ir ziuresiu koks bus ju likimas
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2013 06 03, 12:59)
arčiau gamtos kaip tik daugiau natūralių naikintojų turi - varlės, paukščiai


Pas mus varliu daug, bet tai kazkaip sraigiu neapmazina. Musu sklypas arti ezeriuko skiria tik keliukas, jauciu del to ju tiek daug doh.gif

matuke aciu uz patarima pabandysiu kuom nors uzdengti, gal veliau kai daigeliai bus gerokai didesni jie ju neapvalgys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijura @ 2013 06 04, 09:34)
Pas mus varliu daug, bet tai kazkaip sraigiu neapmazina. Musu sklypas arti ezeriuko skiria tik keliukas, jauciu del to ju tiek daug  doh.gif

matuke aciu uz patarima pabandysiu kuom nors uzdengti, gal veliau kai daigeliai bus gerokai didesni jie ju neapvalgys  g.gif


pas mus sklypas lygiai taip pat , prie vandens , skiria keliukas , bet josm tai nemotai.

Labiausiai padejo tai ,kad visur iskutom zole ,kuo trumpiau , nebeturi pavesip kur pasiislepti nuo salules ir tada surinkom pora kibireliu , dabar jau zymiia maziau , tik viena kita pasirodo .

iki tol slepiau visus moliugus po 5 -litriais bidonais.

Atsakyti
pas mus tas pats, nuo apleisto skypo ir zole baisi auga i musu sklypa, ir sraiges doh.gif keliauja, tai supykusi prisipirkau druskos daug daug doh.gif ir palei riba ispyliau linija, tai sraigems buvo tokia neiveikiama riba, ir zole ispliko toj vietoj nuo apleisto kaimyno.
aisku nuo sraigiu tai apsaugojo iki pirmo lietaus, bet tam sykiui tikrai padejo smile.gif
Atsakyti
Aciu visom atsakiusiom del pabalusiu lapu ir del tu pedsaku 4u.gif
Apziurejau atydziai, neradau jokio gyvio, turbut senai iskeliavo, kiti lapai grazus kol kas, nauju pabalimu nematyti.
O dabar paklausiu del laistymo, negi taip retai reikia laistyti, karta per sav.? As va dabar po 4 dienu grizau tai puoliau laistyti, bet mastau dabar, ar nepersistengsiu g.gif Mulciuota kol kas pavirsutiniskai, bet va siom dienom bus uzmulciuota padoriai. Kalbu apie siltnaminius agurkelius ax.gif Aisku, kad reikia ziureti kokia zeme, ne pas visas vienodos salygos, pas mus priemolis, pavirsiuj isdziuna greitai, visa dregme apacioj laikosi.
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2013 06 04, 09:50)
Aciu visom atsakiusiom del pabalusiu lapu ir del tu pedsaku  4u.gif
Apziurejau atydziai, neradau jokio gyvio, turbut senai iskeliavo, kiti lapai grazus kol kas, nauju pabalimu nematyti.
O dabar paklausiu del laistymo, negi taip retai reikia laistyti, karta per sav.? As va dabar po 4 dienu grizau tai puoliau laistyti, bet mastau dabar, ar nepersistengsiu  g.gif  Mulciuota kol kas pavirsutiniskai, bet va siom dienom bus uzmulciuota padoriai. Kalbu apie siltnaminius agurkelius  ax.gif Aisku, kad reikia ziureti kokia zeme, ne pas visas vienodos salygos, pas mus priemolis, pavirsiuj isdziuna greitai, visa dregme apacioj laikosi.

oho pirma kart girdziu kad kas savaite blink.gif as agurkus kasdein leiju jei galiu, negaliu tia kas antra blush2.gif
nu kas cia speces agurku, kaip is tiesu reikia biggrin.gif ?
Atsakyti
aš ne specė, bet lieju 2 kartus per savaitę rimtai, o kai labai karšta, tai mulčą perlieju iš laistytuvo, kad ir kasdien, jei matau, kad jis sausas, kad drėgmės daugiau būtų ir vėsiau. nu nebent oras atšals, kaip visada joninėms, tai ir vieno užteks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 04 birželio 2013 - 10:09
QUOTE(tany @ 2013 06 04, 09:57)
oho pirma kart girdziu kad kas savaite  blink.gif  as agurkus kasdein leiju jei galiu, negaliu tia kas antra blush2.gif
nu kas cia speces agurku, kaip is tiesu reikia  biggrin.gif ?



QUOTE(Paladė @ 2013 06 04, 10:08)
aš ne specė, bet lieju 2 kartus per savaitę rimtai, o kai labai karšta, tai mulčą perlieju iš laistytuvo, kad ir kasdien, jei matau, kad jis sausas, kad drėgmės daugiau būtų ir vėsiau. nu nebent oras atšals, kaip visada joninėms, tai ir vieno užteks

Tai man irgi keistai nuskambejo, rase, kad karta i sav. As irgi kasdien, ar bent kas antra diena perlieju is laistytuvo, tai susibalamutinau, kad nepridaryciau blogai.
O laistyti, kaip ir pomidorus, geriau rytais? Nes iki siol pavakary palaistau, baisiai sunku man anksti atsikelti blush2.gif
Atsakyti