Įkraunama...
Įkraunama...

Vikings

Naujas, 2013 kovą pradėtas rodyti serialas, pretenduojantis tapti nauju hitu. Kol kas yra išėjusios 4 serijos. Gal bus prisijungsiančių žiūrėti kartu? 4u.gif

Vikings follows the adventures of Ragnar Lothbrok the greatest hero of his age. The series tells the sagas of Ragnar's band of Viking brothers and his family, as he rises to become King of the Viking tribes. As well as being a fearless warrior, Ragnar embodies the Norse traditions of devotion to the gods, legend has it that he was a direct descendant of Odin, the god of war and warriors.


user posted image


Pirmosios serijos gali pasirodyti ir nelabai kabinančios, bet man asmeniškai kuo toliau, tuo darosi įdomiau. O dar gamtos vaizdai, atkurta vikingų apranga, buitinės sąlygos ir pan. - kažkas neįprasto mūsų TV. Serialas kažkiek primena istorinius Spartaką, Rome, Game of Thrones, todėl jei patiko tie, greičiausiai ir šis patiks. smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reine de beauté: 25 kovo 2013 - 20:34
Kaip tik siunčiuosi pirmąsias serijas, rytoj mėginsiu žiūrėti :}
Kažkaip galvoju, kad patiks man. Labai mėgstu Game of Thrones, visad mėgau ir istoriją, tai turbūt bėdų susidraugaut su serialu nebus biggrin.gif
Atsakyti
Man tai zjbs serialas taip sakant biggrin.gif Tik tos pagrindinio veikėjo šviečiančios mėlynos akys ką aš žinau. Aiškiai kontaktiniai lęšiai doh.gif Gal šiek tiek persūdyta su tuo.
Pati peržiūrėjau visas 4 serijas per keletą dienų. Dabar badas. doh.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau tas keturias serijas pirmas.. Ir galiu pasakyt, kad patiko, tikrai žiūrėsiu toliau. Aišku, aš nelabai moku savęs normuot, kad taip "ant smūgio" sukramčiau tas serijas biggrin.gif Bet išties sudomino. Nebloga istorija, nuostabūs kraštovaizdžiai..


Tik tos švytinčios mėlynos akys.. biggrin.gif Nukreipia dėmesį iškart, keistokai atrodo.
Atsakyti
Nu va, smagu, kad bus su kuo žiūrėt ir įspūdžiais pasidalint. 4u.gif

Man tai pats pagrindinis veikėjas, Ragnaras, toks visai nieko. Tvirtas vyras atrodo ir iš veido gana žavus, ir šypsenėlė viliojanti hihihi.gif (jei nekreipsim dėmesio į lazerines mėlynas akis)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reine de beauté: 26 kovo 2013 - 15:12
Lazerines lotuliukas.gif Dabar jau galvoju, kad net ir lęšiai negalėtų taip spindėti. Užmetę kokių spec. efektų anie bus biggrin.gif

Nieko nieko toks visai. *****, dabar taip sužiūrėjus greitai, norisi toliau. O kaip suprantu - tik sekmadienį/pirmadienį tebus :|
Man dar labai patinka tai, jog net jei šis serialas ir yra lyginamas savo tematika su Game of Thrones, Spartacus ir t.t., jis labiau gilinasi į personažus, istoriją, o ne į tiesiog kartais labai nereikalingas nuogybes, pavyzdžiui kaip kad GoT (kuris kaip serialas man labai patinka, tačiau tos scenos kartais jau pradėdavo atsibosti ir erzinti). Tiesa, visiškai nebūtų įmanoma išvengt nei smurto, nei prievartavimų ar kitokių panašių scenų, nes tai gan...svarbus dalykas tokiose istorijose, tiesiog smagu, jog serialas pernelyg nesusitelkia ties tokiais dalykais ir nepersūdo, kad pritrauktų žiūrovų ax.gif

Na žinoma, dar neaišku, kaip čia būtų buvę, jei serialas būtų HBO ar Starz gamybos.. Matyt įvairios scenos neužsibaigtų vien pasiūlymais ir atsisakymais biggrin.gif
Atsakyti
O manęs kažkaip Game of Thrones neužkabino. g.gif Gal dėl to, kad tuo metu šiaip išgyvenau nekokį periodą gyvenime, tai tiesiog nesusikaupdavau ir pirmą sezoną įpusėjus mečiau žiūrėt. Bet dabar galvoju pabandyt kada vėl iš naujo įsijungt. Gal dabar kitaip žiūrėsis. smile.gif

O man Spartacus tokia ***ūcha kaip kad jūs sakot apie GoT. Sex'as liejasi laisvai, kraujas irgi, visi vaikščiojantys raumenų kalnai, nesitvardantys, rėkalojantys nuolat. lotuliukas.gif Bet man toks stiliukas visai praeina. Bus gaila, kai pasibaigs. Na, bet dabar bus Vikingai. Ir, manau, kad jie turi tikrai gerą potencialą. Kuo toliau, tuo įdomiau. drinks_cheers.gif

P.S. Kraštovaizdžiai čia vienas iš geriausių dalykų šitam seriale. Skaičiau, kad daugiausiai filmuoja Airijoj. Dar Kanadoj kartais. Bet manau, kad bent jau tie fiordai tai Norvegijos pafilmuoti. g.gif

Hehe. Dabar dar pagalvojau, kad man patinka kaip vikingai ateina ir su savo kirvukais kapojasi. Ten kokie romėnai, graikai, anglai visada, kai rodo serialus, su kardais, o čia kirvukai yra, ir gerai. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reine de beauté: 26 kovo 2013 - 17:30
Aš kai pradėjusi žiūrėt Game of Thrones taip pat išgyvenau truputį nekokį laikotarpį, bet tas man suveikė atvirkščiai - įsitraukiau. Turiu taip pat 4 pirmas knygas, jų visų dar neperskaičiau, aišku biggrin.gif Pamėginkit pažiūrėt, kitą savaitę prasidės 3 sezonas jau. Bet čia jau gaunasi kaip ir OT. :}

Aš Spartacus niekada normaliai nepažiūriu. Tokios nuotrupos labiau, bet to užtenka įspūdžio susidarymui. Ypač dar pasiskaitinėjus užsienio forumus ir t.t. biggrin.gif Tas stiliukas toks yra puiku, tol ko jo negrūda taip sakant į gerklę kiekvienam kampe. Tada pradeda atsibost savotiškai.

O dėl potencialo - tai manau, kad jo išties nemažai. Na, bent jau aš tai likau sudominta biggrin.gif
Airija, mmm. Gražu. Tie patys GoT nemažai filmuojami Š. Airijoje, ten kraštovaizdžiai irgi neįtikėtini.

Ūkiškai taip anie. Kam tos špados, kardai, puošmenos, jei nueini - pasigriebi kirvuką, išlendi visas purvinas, apsivėlęs - ir viskas tvarkoj lotuliukas.gif

Kreipkitės į mane 'tu' 4u.gif
Toks įspūdis susidaro, kad dar bent kurį laiką čia dviese būsim. Matyt nelabai kitas domina purvini kaimiečiai su kirviais lotuliukas.gif
Atsakyti
Prašom irgi į mane tu 4u.gif
Aš manau, kad ilgainiui atsiras ir daugiau žiūrinčių. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Yra ir daugiau besidominčių kaimiečiais smile.gif Šiaip kaip GOT gerbėją dabar turbūt turėtų nutrenkti žaibas, bet vikingai po kol kas man net įdomesni... Su spartacu, nors žiūrau ir tą serialą, net nelyginama.... Nors aplamai po Romos kaži ar kas begali būti geriau...
Šiaip vikingai man toks intelektualesnis serialas, panašiai kaip mano jau paminėta Roma - neperkrauta su sekso scenom, kas pas Spartacą tarpais erzina, daug buities, purvo, pati vadovavimo virtuvė, įdomus charakteriai ir jų daug. Man gal net už patį herojų įdomesni jo žmona, tas nabagas vienuolis ( bijau, kad jis atsipūs ir įvedinės savo krikščioniškas tiesas vietiniams ), laivų statytojas Flokis su savo makeup...

Atsakyti
Reiktų kaip nors prisiverst mėgint dėsningai pažiūrėt tuos Spartaką ir Romą biggrin.gif

QUOTE
Man gal net už patį herojų įdomesni jo žmona, tas nabagas vienuolis ( bijau, kad jis atsipūs ir įvedinės savo krikščioniškas tiesas vietiniams ), laivų statytojas Flokis su savo makeup...

Man Lagertha (žmona) įdomi, tokia 'badass', tik gal kartais erzinanti. Net sunku pasakyt tiksliai kuo. Tas vienuolis toks dabar kaip nuosavas augintinis atrodo, su ta virvele dar ypač biggrin.gif Bet kaip personažas įdomus, turi potencialo. Įdomu, kokios įtakos turės jo būvimas ten - ar pradės po truputį "konvertuot" vikingus, o gal pats pasikeis..
Dar įdomu man Lagerthos ir Rollo (pagr. personažo brolis rods) santykiai, nes keliose scenose savotiškai atrodo, kad abiems kažkas praeity yr buvę g.gif
Flokis tai trenktas absoliučiai lotuliukas.gif Dar net negaliu nuspręst ar jo personažas yra toks, koks ir turėtų būti, ar aktorius toks labiau "over the top".

Atrodo, lyg šitas galėtų būti vienas iš tokių serialų, kurie be problemų galėtų 'nukept' savo personažus kad ir vidury serijos, tas gal net gerai, o tai kaip kad būna su kitais serialais - lauki sezono pabaigos ir galvoji "a va, jau sezono pabaiga, tai kas nors turi mirt jau". Kaip koks atsibodęs ritualas gaunasi. Nors aišku, sunku labai kalbėt, kai teturim vos 4 serijas.
Atsakyti
Įtariu, kad žmonikė turėjo su broliu kokį trumpalaikį nuklydimą, kurį klausimas ar toleruotų sutuoktinis. Nors gal... Kai pagalvoji apie tą sceną, kai jie abu vienuolį bandė prisikviesti ant grupinio. Viena iš retesnių serialo vietų kur gali pažvengti smile.gif
Dėl tų Romų ir spartacų - jei gaila laiko tai rekomenduočiau tik Romą ( ją vertinu taip 1 sezonas - 9, antras - 8, tuo tarpu spartacus mano akimis tempia tik iki 7 ).
Roma atrodo maždaug taip:
http://www.youtube.c...h?v=3TzvNnk2p3Y
Spartacus taip:
http://www.youtube.c...h?v=4WXDJPaHuR4

Kad nesigautų oftofinimas su romėnais įmetų ir vikingus.
http://www.youtube.c...h?v=XQFQN3-Pm8E

o jau koks man gėris jų intro:
http://www.youtube.c...h?v=1Cg_5UVL3fs
Daina fantastiškai pritaikyta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Seven devils: 27 kovo 2013 - 10:56