Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

QUOTE(TaGre @ 2013 04 30, 17:25)
bet tada buvo ruduo ar vasara, o toji blondinė laukėsi. Naujoje serijoje rodo kaip jie sutinka naujus metus, dabar vėl vasara ar ruduo,o blondinė nei nėščia, nei vaiką turi  g.gif

Ir man tas uzkliuvo drinks_cheers.gif
Ir is viso-tokia vepla ta Dasa, taip mane eme nervuoti doh.gif Valteris nespeja jos elbeti, o ji kaip duru dura vis isizeidzia ir laksto nuo jo, pakliudama gestapui i nagus.
Ir siaip ji man tokia atsiserusi biggrin.gif Aliona tai kaip tikram kare pabuvus-visa iskudus, nusibaigusi, o Dasos zandai kaip burunduko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 04 30, 19:24)
Ir man tas uzkliuvo drinks_cheers.gif
Ir is viso-tokia vepla ta Dasa, taip mane eme nervuoti doh.gif Valteris nespeja jos elbeti, o ji kaip duru dura vis isizeidzia ir laksto nuo jo, pakliudama gestapui i nagus.
Ir siaip ji man tokia atsiserusi biggrin.gif Aliona tai kaip tikram kare pabuvus-visa iskudus, nusibaigusi, o Dasos zandai kaip burunduko biggrin.gif


aha,šitie dalykai ir man užkliuvo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Oi jūs spartuolės-jau jos žiūri ir aptarinėja smile.gif Aš ir jau tuoj neiškentus,siųsiuos po kelias serijas,nes vėl va bėda-ką nepradedu,tas nepatinka.Tai jaučiu po 1943 visai šakės bus..Ot greit tuštinasi mano sandėliukas paskutiniu metu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 04 30, 20:40)
Oi jūs spartuolės-jau jos žiūri ir aptarinėja smile.gif Aš ir jau tuoj neiškentus,siųsiuos po kelias serijas,nes vėl va bėda-ką nepradedu,tas nepatinka.Tai jaučiu po 1943 visai šakės bus..Ot greit tuštinasi mano sandėliukas paskutiniu metu  thumbup.gif

As ipratau online ziureti, tai taukst, taukst, isijungiau-paziurejau 1942 paskutine serija(pasirodo, buvau jos nemacius) ir iskart toliau dvi 1943. Tai bent bado nebuvo si vakara, o tai paskutiniu metu neturejau, ka ziureti.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 04 30, 20:53)
As ipratau online ziureti, tai taukst, taukst, isijungiau-paziurejau 1942 paskutine serija(pasirodo, buvau jos nemacius) ir iskart toliau dvi 1943. Tai bent bado nebuvo si vakara, o tai paskutiniu metu neturejau, ka ziureti.

Gerai,jei turi kur žiūrėt online.Aš virtuvėj tokios galimybės neturiu,nes tik ten ramiausiai galiu žiūrėt filmus,tai va tenka siųstis ir rašytis į diskus.Ir va paskutiniu metu rašau,pažiūriu seriją,ar dvi ir trinu doh.gif Va ką tik Dieti Vaniuchina ištryniau,o jau tikrai galvojau,kad patiks.Nu nežinau,ar čia kokią pertrauką daryt,ar kas per velnias čia yra.Dar taip nebuvę doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,
paziurejau filma ,,Neliubimaja" ir...nesupratau, kodel toks pavadinimas, o filmas maloniai ziurisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 04 30, 19:53)
As ipratau online ziureti, tai taukst, taukst, isijungiau-paziurejau 1942 paskutine serija(pasirodo, buvau jos nemacius) ir iskart toliau dvi 1943. Tai bent bado nebuvo si vakara, o tai paskutiniu metu neturejau, ka ziureti.


o kur Jūs radote 1943 online g.gif . Aš neradau,tai siunčiausi iš kinozalo tas dvi serijas,dabar žiūriu dar dvi įdėjo,tai vėl siųstis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2013 04 30, 23:08)
o kur Jūs radote 1943 online  g.gif . Aš neradau,tai siunčiausi iš kinozalo tas dvi serijas,dabar žiūriu dar dvi įdėjo,tai vėl siųstis  doh.gif

Сериал 1943 онлайн
Atsakyti
QUOTE(eris @ 2013 04 30, 22:36)


ačiū 4u.gif
Atsakyti
Laba smile.gif

Nelabai supratau kam 1943 buvo reikalingas, pirmoje serijoje, tas ziemos epizodas. Nebent uzuomina i tai, kad Grisha vienas perziemojo ziema.
Is pradziu galvojau, kad lauksiu visu seriju, bet paskui pagalvojau, kad jau ne, nes kai prisikaups 16 tai reiks labai ilgai ziuret ir gal dar naktinet iki paryciu, o sito as nenoriu, nes man ir taip miego trukumas rolleyes.gif
Vakar issilaikiau atestacijos pirma etapa, laukia dabar antras etapas ir vualia!!! nes atostogos kita menesi pagaliau. Atsikvepsiu, nes koazkokia nuvargus jauciuosi. Noreciau kazko panasaus dabar
user posted image


Ramsiau kaip nuotaikos? Neliudek console.gif Truputi pozityvo
Virtuvėje valydama dvidešimt penktą žuvį ir iš nuovargio vos ant kojų stovinti žmona vyrui sako:
- Nuoširdžiai tau sakau: kitą kartą žvejyboje geriau tu gerk degtinę.


Tai bent slepetes priklijavo biggrin.gif
user posted image


''Убить Дрозда'' /2013/
http://kinozal.tv/de....php?id=1085477
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2013 04 30, 13:06)
Mano mylimą vokietuką pašovė 1942 pabaigoj, bet tikiuos kad jis liko gyvas. Labai jau jis man patiko  biggrin.gif

wub.gif man ir jis toks vyriskas ,nu labai patinka wub.gif

QUOTE(TaGre @ 2013 04 30, 15:25)
bet tada buvo ruduo ar vasara, o toji blondinė laukėsi. Naujoje serijoje rodo kaip jie sutinka naujus metus, dabar vėl vasara ar ruduo,o blondinė nei nėščia, nei vaiką turi  g.gif

Tai kad ta blondine DAsha pastojo po pirmo karto ,ir jau nescia nuo vasaros iki kitos vasaros lotuliukas.gif kazkaip paskaiciavau kad ji pastojo pirmam sezone ,o vat jau trecias sezonas ,ir du metai praeje lotuliukas.gif
Ji juk tik viena kart su anuo miegojo ,arba daugiau nerode biggrin.gif g.gif ir nesake ,nors siaip ji tai draugei (vardu nepamenu) sake po pirmos nakties pastojo ,nes tarp ju viskas buvo tik viena kart ,ji taip ramino jo zmona gi???
Atsakyti
''Холостяк'' /2013/
http://kinozal.tv/de....php?id=1085519
user posted image
Atsakyti