Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2013 05 06, 21:24)
Jo, as tik siandien suzinojau, ir tai visai atsitiktinai.
Smagu, kad nueme, bet dievuliau jei vasara operacija (?) kaip suprantu, tai truputi nesmagu, vel suvarzytas kuri laika bus maziulis, nes reiks saugot rankyte unsure.gif
Na jau tie daktarai, kad juos galas biggrin.gif

Nu, mat kaip....

Nežinau kada, nes 2 sav reabilitacijos, po to kontriolė ir tada sakė kai jau norėsim, tada ir planine tvarka išims tas vielas. Kaip supratau, gal net nakvot ligoninėj nereiks, nes sakė dienos chirurgija.

O gaila. Pernakvočiau lotuliukas.gif Tie daktarai tai jau tikrai...O mūsiškis, pasiskaičiau, vien tik liaupsės internete
Atsakyti
Laba smile.gif

Kazkaip labai nesidomejau siuo filmu, net nei vieno ir neziurejau tiesa pasakius, bet...netycia pamaciau klipuka ir visai mano demesi patrauke. Ypac dziugina, kad tik po 4 serijas smile.gif Zinau, kad kazkas lyg minejo jog ziuri/ziurejo, tai noriu paklausti ar tikrai vertas demesio?

Русский Рэмбо
''Кремень'' /2012/
http://kinozal.tv/de...s.php?id=966129
user posted image
''Кремень. Освобождение'' /2013/
http://kinozal.tv/de....php?id=1082145
user posted image


Apart ''1943'' /2013/ kol kas nieko daugiau neziuriu. Beziurint sita seriala, man tik ikyrejo baisiai Katia su savo ta 'racija'. O jau ta Greta tai fuj kokia, negaliu apsakyti net schmoll.gif
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1085074
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 07 gegužės 2013 - 09:19
Laba diena 4u.gif
Laukiu kitos savaitės kada išeisiu atostogų ir jau pradėsiu žiūrėti 1943.
O šiuo metu po kokia serija savaitgaliais pažiūriu moterų daktarą.
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 05 06, 22:05)
Mums gipsa nuėmė thumbup.gif

4u.gif 4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 05 06, 22:44)
Paziurejau as ''Бальзаковский возраст, или все мужики сво… 5 лет спустя'' /2013/

4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 05 07, 10:18)
''Кремень'' /2012/
''Кремень. Освобождение'' /2013/
''1943'' /2013/

4u.gif 4u.gif

aciu uz naujienas 4u.gif

labas visoms smile.gif o as vakar per rusu 1 kanala netiketai paziurejau_Наркомовский обоз (2011),
user posted image, ziurejau, nes vaidina aktores moterys is filmu 1941, 1942, Istrebyteli.

o db atsisveikinu su Северный ветер
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 07, 10:18)

Apart ''1943'' /2013/ kol kas nieko daugiau neziuriu. Beziurint sita seriala, man tik ikyrejo baisiai Katia su savo ta 'racija'. O jau ta Greta tai fuj kokia, negaliu apsakyti net schmoll.gif


As irgi nieko neziuriu, isskyrus 1943 drinks_cheers.gif Mane tai Grisa erzina doh.gif Nu toks bledunas, kad tai myliu, tai nemyliu, tai nezinau, ko noriu doh.gif Visos geros, kuri tik dantis parodo, del visu galima tada i pragara leistis.

Man labai patinka ta kaimyne su didele krutine, nu tokia sodri jos kalba, tokia minksta ir maloni moteris, ir Saveliju sutvarke, ir siaip zino, kur ir kada kalbeti, o kur verta liezuvi laikyti uz dantu.
Aliona-sventa kankine doh.gif Pirmam sezone gerai buvo ir kareivis beglys, grudosi, malesi su juo, o dabar salia toki dieda, kaip Mucha, turi, tai vis tiek negerai, vis tiek dusauja del bledauninko Grisos doh.gif Kas idomiausia, kad Dasai Grisos nepavydi, ale tik kita merga Grisa susidomejo, tuoj ragana ant sluotos pavirto, tuoj zmonos teises eme reiksti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 07, 10:18)

Kazkaip labai nesidomejau siuo filmu, net nei vieno ir neziurejau tiesa pasakius, bet...netycia pamaciau klipuka ir visai mano demesi patrauke. Ypac dziugina, kad tik po 4 serijas smile.gif Zinau, kad kazkas lyg minejo jog ziuri/ziurejo, tai noriu paklausti ar tikrai vertas demesio?

pirma dalys visai nieko buvo,bet antra dalys....as net neziurejau,vyras sake kad toks su....jam labai nepatiko schmoll.gif dingo noras ziureti schmoll.gif
Atsakyti
merginos snd Linkomanijoj apziurejau filma "Mamy" rusu kalba, kaip ir komedija, sakykite ar verta siustis ar idomus 4u.gif dekui kas atsakysite drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 07, 10:18)
Laba smile.gif

Kazkaip labai nesidomejau siuo filmu, net nei vieno ir neziurejau tiesa pasakius, bet...netycia pamaciau klipuka ir visai mano demesi patrauke. Ypac dziugina, kad tik po 4 serijas smile.gif Zinau, kad kazkas lyg minejo jog ziuri/ziurejo, tai noriu paklausti ar tikrai vertas demesio?



pirma dalis idomi,na o antra visiska nesamone smile.gif
Atsakyti
''Разведчицы'' /2013/
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1087588
user posted image

______________
Dekui mergyckos uz issakyta nuomone del Кремень smile.gif Reiskias neigaisiu laiko.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 07, 22:02)
''Разведчицы'' /2013/


Ramsiau,šito filmo aktorių sąraše radau Olesią Boiko. Nežinai,ar tik bendrapavardžiai,ar gal giminės?
Atsakyti
Ramsiau ziurek ka radau mazum pazinsi kas uz vairo smile.gif


QUOTE(georgiana @ 2013 05 07, 13:41)
merginos snd Linkomanijoj apziurejau filma "Mamy" rusu kalba, kaip ir komedija, sakykite ar verta siustis ar idomus 4u.gif dekui kas atsakysite drinks_cheers.gif

Nelabai galiu atsakyti nes nelabai supratau- sis filmas rusiskas ar tik rusu kalba?
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 08, 10:15)
*Ramsiau ziurek ka radau mazum pazinsi kas uz vairo smile.gif
**Nelabai galiu atsakyti nes nelabai supratau- sis filmas rusiskas ar tik rusu kalba?

* tongue.gif
** Aš mačiau per kažkurį TV kanalą reklamavo šitą ir man atrodo,kad mačius aš,bet va dabar ,"ant greičio",kinozale nerandu. Rusiškas jis
Atsakyti