Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > TV pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Visgi
QUOTE(Sim@ @ 2013 05 13, 12:09)
lЛюбовь из пробирки (2013)
*

Man patiko sitas smile.gif

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 05 13, 14:53)
paziurejau Koroleva banditov-patiko smile.gif
*

Sito dar nemaciau as, bet kiek supratau is atsiliepimu, tai ko gero tikrai neblogas smile.gif Reiks kada paziureti, gal per atostogas...
Man svarbiausia, kad filmas butu ne is pasyviuju, kad nereiktu stumti serija po serijos.
Krištolinė ledi
QUOTE(Julsita @ 2013 05 13, 15:50)
O Lifanovas  wub.gif  Nu jau sitam tai neatsilaikysiu,tik sulauksiu visu seriju  thumbup.gif
drinks_cheers.gif  Cia mum vietoj Dykij bus  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif rudeni jau turi butu Dikij 4 ax.gif laukiu smile.gif
http://dikij-serial-online.blogspot.com/20...on-smotret.html

QUOTE(Visgi @ 2013 05 13, 15:55)
Man patiko sitas smile.gif
Sito dar nemaciau as, bet kiek supratau is atsiliepimu, tai ko gero tikrai neblogas smile.gif Reiks kada paziureti, gal per atostogas...
Man svarbiausia, kad filmas butu ne is pasyviuju, kad nereiktu stumti serija po serijos.
*

neblogas tikrai,tik man pagrindine heroje nelabai,galejo buti kita aktore.
Sim@
QUOTE(Visgi @ 2013 05 13, 14:24)
''Человек ниоткуда'' /2013/
*

4u.gif aciu

Siandien jau tikrai pradesiu 1943 biggrin.gif 
*

gero ziurejimo 4u.gif
Visgi
''Людмила (Зыкина)'' /2013/
премьера
http://kinozal.tv/details.php?id=1089205
user posted image
Sim@
QUOTE(Visgi @ 2013 05 13, 17:53)
''Людмила (Зыкина)'' /2013/
*

va, cia sitas, kurio reklama ismeta, kai ziuri 1943 4u.gif
aciu, lauksim visu seriju 4u.gif
Ramsius
Sveikos, žiūrėtojos 4u.gif

Nebėr kada man sekti visas jūsų naujieanas. Laukiu vasaros smile.gif

O tik pasigirsiu ax.gif Vakar mano dičkiai dalyvavo Kauno maratone (man - tai maniškis ir sesers vaikas) lotuliukas.gif Maniškis-rudasis tongue.gif
user posted image
Sim@
QUOTE(Ramsius @ 2013 05 13, 18:36)
Maniškis-rudasis tongue.gif
*

thumbup.gif saunuoliai thumbup.gif
Julsita
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 05 13, 16:38)
drinks_cheers.gif rudeni jau turi butu Dikij 4 ax.gif laukiu smile.gif
http://dikij-serial-online.blogspot.com/20...on-smotret.html
neblogas tikrai,tik man pagrindine heroje nelabai,galejo buti kita aktore.
*

Ech net nupurte-jau dirbsiu ir su ziurejimu bus liudnai...Ale ku daryt..

QUOTE(Ramsius @ 2013 05 13, 18:36)
Sveikos, žiūrėtojos 4u.gif

Nebėr kada man sekti visas jūsų naujieanas. Laukiu vasaros smile.gif

O tik pasigirsiu ax.gif Vakar mano dičkiai dalyvavo Kauno maratone (man - tai maniškis ir sesers vaikas) lotuliukas.gif  Maniškis-rudasis tongue.gif

*

thumbup.gif O man tada tavo sunenas i tave panasesnis smile.gif
Ramsius
QUOTE(Sim@ @ 2013 05 13, 17:43)
thumbup.gif saunuoliai thumbup.gif
*

Ačiū smile.gif

QUOTE(Julsita @ 2013 05 13, 18:40)
thumbup.gif  O man tada tavo sunenas i tave panasesnis smile.gif
*

O visiems mano Rasytė panaši į mano sesę lotuliukas.gif

Beje, sesės sūnus (žaliasis) susilaužė ranką ten. Tai dabar du invalidai namie doh.gif Vienam dešinė, kitam kairė. Atrodo klasiška porelė lotuliukas.gif
Julsita
QUOTE(Ramsius @ 2013 05 13, 19:54)

Beje, sesės sūnus (žaliasis) susilaužė ranką ten. Tai dabar du invalidai namie doh.gif Vienam dešinė, kitam kairė. Atrodo klasiška porelė lotuliukas.gif
*

Ale ir "sekasi" paskutiniu metu jum su traumom...
Merginos,kurios jau perziurejot 1943,ar isaiskja kaip ten buvo su tuo Dasos nestumu? Dabar kaip tik paziurejau,kaip ji Grisai pasake,kad ner ir nebuvo vaiko..Tai kaip cia dabar g.gif
sena pažįstama
QUOTE(Julsita @ 2013 05 13, 20:31)
Ale ir "sekasi" paskutiniu metu jum su traumom...
Merginos,kurios jau perziurejot 1943,ar isaiskja kaip ten buvo su tuo Dasos nestumu? Dabar kaip tik paziurejau,kaip ji Grisai pasake,kad ner ir nebuvo vaiko..Tai kaip cia dabar  g.gif
*

Persileido ji, gelbedama Grisa. Ir vaiku daugiau tureti negales verysad.gif O gaila... Valteris labai apie ju bendrus vaikus svaigsta... verysad.gif
Julsita
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 05 13, 20:38)
Persileido ji, gelbedama Grisa. Ir vaiku daugiau tureti negales verysad.gif O gaila... Valteris labai apie ju bendrus vaikus svaigsta... verysad.gif
*

O kaip gaila.. verysad.gif Kaip tik dabar ziuriu,kai ji klausia,ar neuzpykde jo,o jis atsako,ne,nes myli ja wub.gif O jau tas zvilgsnis toks tikro isimylejusio wub.gif Man gal sitam filme ta Valteris pats fainiausias wub.gif O Grisa va jau suniorvino doh.gif Vienai pasiule pradet viska is naujo,ta atsisake,tada pas kita su tuo paciu prasymu doh.gif Kazkoks ciudnas sitam fronte g.gif
Tisan
QUOTE(Julsita @ 2013 05 13, 21:16)
:  O Grisa va jau suniorvino  doh.gif  Vienai pasiule pradet viska is naujo,ta atsisake,tada pas kita su tuo paciu prasymu  doh.gif  Kazkoks ciudnas sitam fronte  g.gif
*

jis man toks kaip prie suskilusios geldos likes,gi buvo toks mandras,net dvi del jo plesesi,o dabar nei vienai nebereikalingas,tai galiausiai su Katia susidejo,nors manau nuosirdziai jos tikrai nemylejo schmoll.gif
Julsita
QUOTE(Tisan @ 2013 05 13, 21:31)
jis man toks kaip prie suskilusios geldos likes,gi buvo toks mandras,net dvi del jo plesesi,o dabar nei vienai nebereikalingas,tai galiausiai su Katia susidejo,nors manau nuosirdziai jos tikrai nemylejo  schmoll.gif
*

As taip ir pamaniau,kad ar tik neprisiglaus prie anos doh.gif ,bet tiek dar neperziurejau.Siandien4 serijas iveikiau ir jau daugiau siandien jo uzteks.
arden
O kaip gaila..  verysad.gif  Kaip tik dabar ziuriu,kai ji klausia,ar neuzpykde jo,o jis atsako,ne,nes myli ja  wub.gif  O jau tas zvilgsnis toks tikro isimylejusio  wub.gif  Man gal sitam filme ta Valteris pats fainiausias  wub.gif  O Grisa va jau suniorvino  doh.gif  Vienai pasiule pradet viska is naujo,ta atsisake,tada pas kita su tuo paciu prasymu  doh.gif  Kazkoks ciudnas sitam fronte  g.gif
*

man irgi Valteris wub.gif vietoj Dašos duočiau ir dainuočiau lotuliukas.gif
pradėjau šiandien ir aš žiūrėt. kadangi visi darbai krenta iš rankų, atsisėdau ir įsijungiau. pabaigiau 5 serijas.

tą karoleva banditov mačiau, patiko ir įtraukė thumbup.gif

Ramsiau, koks didelis jau vaikis ir matau į rimtą sportą patraukė thumbup.gif
Ramsius
QUOTE(arden @ 2013 05 13, 21:06)
Ramsiau, koks didelis jau vaikis ir matau į rimtą sportą patraukė  thumbup.gif
*

Aga 4u.gif
Ir neblogai sekasi 4u.gif
Nors sportas tai žiaurus.

Dabar į temą ax.gif Tskant, pas mane rytoj šventė tongue.gif Mano favorito jubiliejus tongue.gif
Sim@
LABA RYTA 4u.gif
vakar pradejau _Привет от Катюши (2013)_tai toks ziuret galima...
Julsita
QUOTE(Ramsius @ 2013 05 13, 23:04)

Dabar į temą ax.gif Tskant, pas mane rytoj šventė tongue.gif Mano favorito jubiliejus tongue.gif
*

Tai turbūt šiandien ir tave galima sveikint su tuo jubiliejum mirksiukas.gif
user posted image
Ramsius
QUOTE(Julsita @ 2013 05 14, 09:28)
Tai turbūt šiandien ir tave galima sveikint su tuo jubiliejum  mirksiukas.gif
user posted image
*

Ooooooo doh.gif Kaip gražu!!! thumbup.gif

Tai jau sveikinkit, sveikinkit tongue.gif tongue.gif
Sim@
Нелюбимая (2013) thumbup.gif filmas, paziurejau 4u.gif
http://vsefilmi.net/news/neljubimaja_2013_.../2013-05-03-623
Visgi
Laba smile.gif

Ziurejau isskirtinai del Даниил Спиваковский ''Убить Дрозда'' /2013/ Jo vaidyba siame filme, ypatingai pirmoje-antroje serijoje pranoko mano visus lyg siol su juo matytus filmus, o 3-4 serijos del manes galejo ir nebuti.
Kam patinka jo vaidyba, tikrai siulau paziureti bent jau pirma serija.
премьера
http://kinozal.tv/details.php?id=1085477
user posted image

Ramsiau saunuoliai tavo jaunuoliai! smile.gif
Visgi
Siandien jau tikrai pradesiu 1943 biggrin.gif
*

Ir kaip, ar pradejot jau? Ar vis dar ne? biggrin.gif

Man gal sitam filme ta Valteris pats fainiausias
QUOTE(arden @ 2013 05 13, 22:06)

man irgi Valteris
*

*

Man gal irgi. Gal todel, kad jam su ja sikart daugiau demesio buvo skirta smile.gif Bet ji mane truputi tai nervino.
Labai tikiuosi, kad po poros metu (kaip kazkur buvo spejama, bent jau 70-sioms pergales metinems) parodys tesini 1944.
Sim@
QUOTE(Visgi @ 2013 05 14, 19:02)
parodys tesini 1944.
*

bet ka jau jame berodyt? g.gif
Visgi
QUOTE(Sim@ @ 2013 05 14, 19:49)
*

Gal sakau kokia karo pabaiga.
Kaip Grisha, Walteris, galu gale kaip Muxa su Aliona.
Sim@
QUOTE(Visgi @ 2013 05 14, 20:02)
Gal sakau kokia karo pabaiga.
Kaip Grisha, Walteris, galu gale kaip Muxa su Aliona.
*

tai jau cia tada bus "pasaka be galo" smile.gif
Visgi
QUOTE(Sim@ @ 2013 05 14, 20:09)
tai jau cia tada bus "pasaka be galo" smile.gif
*

Baigtusi karas ir pasaka butu su galu smile.gif
ErikaN
QUOTE(Sim@ @ 2013 05 14, 19:49)
*

As galvoju, kad vel ka sugalvotu, kaip atsirado Katia 1943. Labai noreciau, kad butu pasaka be galo blush2.gif
Labas vakaras 4u.gif
Krištolinė ledi
QUOTE(Visgi @ 2013 05 14, 19:02)
Ir kaip, ar pradejot jau? Ar vis dar ne? biggrin.gif

jau 15-ta serija ziuriu,siandien pabaigsiu ziureti thumbup.gif
Tisan
QUOTE(ErikaN @ 2013 05 14, 21:42)
As galvoju, kad vel ka sugalvotu, kaip atsirado Katia 1943. Labai noreciau, kad butu pasaka be galo  blush2.gif
Labas vakaras  4u.gif
*

drinks_cheers.gif
Visgi
Labai noreciau, kad butu pasaka be galo  blush2.gif
*

Kai kas du metus tai jo- pvz 5 filmai = 10 metu biggrin.gif
Mane kas dar zavi, tai kad sis filmas nespalvotas, na praktiskai balta- juoda smile.gif

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 05 14, 21:46)
*

Oho, zaibisku tempu. Kablys ir ne kitaip biggrin.gif
Krištolinė ledi
QUOTE(Visgi @ 2013 05 14, 21:51)
Mane kas dar zavi, tai kad sis filmas nespalvotas, na praktiskai balta- juoda smile.gif

Oho, zaibisku tempu. Kablys ir ne kitaip biggrin.gif
*

drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif
man labai Galka patiko,tokia nemirtinga ji man thumbup.gif

Visgi
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 05 14, 21:54)
*

Man irgi. Ne moteris, o uoga smile.gif Ziauriai faina!
Sim@
QUOTE(Visgi @ 2013 05 14, 20:11)
Baigtusi karas ir pasaka butu su galu smile.gif
*

drinks_cheers.gif
bet kokie ziaurus tie vokieciai vistik buvo blink.gif

As galvoju, kad vel ka sugalvotu, kaip atsirado Katia 1943. ..
*

tai su tuo Grisa viskas aisku_pirma Aliona (nes tevai taip norejo), paskui Dasa, paskui Katia (sia nusove, pasimire), tai po Katiso_butu Nastia biggrin.gif

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 05 14, 21:46)
*

sekmes 4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 05 14, 21:51)
*

drinks_cheers.gif
man sis filmas, kaip saldainiai_pradejau ir nors miegas lipino akis, norejos paziuret, kas bus kt.serijoj 4u.gif siam filmui lygiu nera 4u.gif

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 05 14, 21:54)
*

thumbup.gif stipri moteris. Man jos zodziai labai patiko, kai su Dasa jos vakarojo ir kalbejos.
"Moteris viska gali istvert_gyvent be vyro, neturet meiluzio, bet be vaiku moteris negali gyventi.." Pamenat, kaip Galka taip pasake? As tai net apsiverkiau. O kai Dasa jai atvede ta mergaite, kurios tevus vokieciai susaude, tai jau zliumbiau kartu su Galka verysad.gif

labas rytas visoms 4u.gif
kaip bebutu, bet nei vienas ziuretas rusu filmas apie kara_nei Последний бой (2013), nei Диверсант (2007), nei Спасти или уничтожить (2013), nei Привет от "Катюши" (2013)_neprilygsta 1941, 1942, 1943 filmams 4u.gif
Visgi
Kas del vokieciu, tai man labiausiai gresmingai ir bauginanciai visad atrodo ne kokie tankai, o beatvaziuojanti i koki kaima trivieciu motociklu kolona (lopsiai tie vadinami). Tai jau zinok, kad vykdys represija, gero nelauk doh.gif
Visgi
Vis pamirstu paklausti, (as truputi ne i tema) ar ziurejot vakar kas Eurovizijos I pusfinali? (musu seimai sventas reikalas Eurovizija pioneer.gif nieko ner maloniau ta vakara kaip girdeti D.Uzkuraicio balsa nail.gif )
Musu tautietis Andrius pateko i finala lithuania.gif O tai jau nemenkas pasiekimas, maladec! Nelabai zinomas berniukas su savo kurybos daina ir taip sauniai, laisvai, be jokios pompastikos pasirode
Eurovision Song Contest 2013 Semi-Final (1) Lithuania Andrius Pojavis - Something

user posted image
user posted image
Julsita
QUOTE(Visgi @ 2013 05 15, 13:32)
Vis pamirstu paklausti, (as truputi ne i tema) ar ziurejot vakar kas Eurovizijos I pusfinali? (musu seimai sventas reikalas Eurovizija pioneer.gif nieko ner maloniau ta vakara kaip girdeti D.Uzkuraicio balsa nail.gif )
Musu tautietis Andrius pateko i finala lithuania.gif O tai jau nemenkas pasiekimas, maladec! Nelabai zinomas berniukas su savo kurybos daina ir taip sauniai, laisvai, be jokios pompastikos pasirode

*

Mes tai nežiūrėjom,bet šeštadienį,finalą,tai būtinai smile.gif
O šiaip tai aš pesimistė,kas liečia lietuvių sėkmę Eurovizijoj.Ne būtent šių metų,o apskritai..Nesiseka kažkaip mum tam konkurse verysad.gif
Sim@

nieko toks, bet buvo geresniu variantu is LT, kai vykdavo eurovizijos.

rekomneduoju paziuret _Ангелы войны_itempto siuzeto vietomis, bet patiko 4u.gif
Tisan
QUOTE(Julsita @ 2013 05 15, 14:33)
Mes tai nežiūrėjom,bet šeštadienį,finalą,tai būtinai  smile.gif
O šiaip tai aš pesimistė,kas liečia lietuvių sėkmę Eurovizijoj.Ne būtent šių metų,o apskritai..Nesiseka kažkaip mum tam konkurse  verysad.gif
*

As tai pagalvoju,kad gal ir gerai,kad nesiseka biggrin.gif O tai sekmes atveju,tektu Lietuvai Eurovizijos konkursa organizuot,is kur milijonus imtu,turbut vel sumazintu pakelta minimuma ar pensininkus "apskalpuotu" doh.gif

Laba diena 4u.gif
ErikaN

Laba diena 4u.gif Pas mus ir Eurovizija sventa, mes net darom lenteles dedam pliusus, minusus ar viduriukas biggrin.gif
Andrius saunuolis, nors as ir buvau is tu, kurie juo netikejo ir aciu dievui, kad kazkas jam apsviete prota nesirengti smokingo su cilindru doh.gif Vakar atrode gana patrauklus vyrukas blush2.gif
Sim@
pagaliau paziurejau kazkurios rekomenduota_Блудные дети (2009) _2 seseru ir brolio gyvenimus 4u.gif aciu 4u.gif
Krištolinė ledi
QUOTE(Julsita @ 2013 05 15, 14:33)
Mes tai nežiūrėjom,bet šeštadienį,finalą,tai būtinai  smile.gif
O šiaip tai aš pesimistė,kas liečia lietuvių sėkmę Eurovizijoj.Ne būtent šių metų,o apskritai..Nesiseka kažkaip mum tam konkurse  verysad.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(ErikaN @ 2013 05 15, 16:30)
aciu dievui, kad kazkas jam apsviete prota nesirengti smokingo su cilindru  doh.gif Vakar atrode gana patrauklus vyrukas  blush2.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Pradejau ziureti Kniazna iz chrusciovki ir siunciu-nepatikesit...... Anna German cool.gif
Sim@
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 05 15, 16:43)
. Anna German cool.gif
*

thumbup.gif filmas_ypac pabaiga superine_yra apie susimastyt 4u.gif
Visgi
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 05 15, 16:43)
ir siunciu-nepatikesit...... Anna German cool.gif
*

Geras pasirinkimas. Cia kuria diena per Rusjios TV buvo jos dainos dainuojamos, tai vel man filma primine, net anonsa paziurejau to serialo.
Sakiau butina kada savo mamai parodysiu smile.gif

QUOTE(ErikaN @ 2013 05 15, 16:30)
Pas mus ir Eurovizija sventa
*

Patriotai friends.gif
Visgi
''Сомнамбула'' /2013/
трейлер
http://kinozal.tv/details.php?id=1089777
user posted image
user posted image
Sim@
QUOTE(Visgi @ 2013 05 15, 20:31)
''Сомнамбула'' /2013/
*

4u.gif atsisiunciau, bus rytojaus pusryciams 4u.gif
Visgi
QUOTE(Sim@ @ 2013 05 15, 21:32)
atsisiunciau, bus rytojaus pusryciams
*

Bus idomu isgirsti nuomone, nes as tokiu filmu su 'tokiu' pateikimu nemegstu schmoll.gif
sena pažįstama
QUOTE(Sim@ @ 2013 05 15, 08:11)
Спасти или уничтожить (2013),
*

Paziurejau sita vakarais, o man patiko drinks_cheers.gif Neistemptas, konkretus, puikus aktoriai drinks_cheers.gif
Krištolinė ledi
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(Visgi @ 2013 05 15, 21:46)
Bus idomu isgirsti nuomone, nes as tokiu filmu su 'tokiu' pateikimu nemegstu schmoll.gif
*

reiskia neziuresiu schmoll.gif

Paziurejau vakar Kniazna iz xrusciovki,patiko,toks lengvas,po karo buvo tas pats smile.gif
O paziurejus ji nesimiegojo,tai pradejau ziureti idealnyj brak,irgi toks lengvas ,su jumoru smile.gif na o po jo pradesdiu Anna German smile.gif
Sim@
labas rytas 4u.gif paziurejau_''Сомнамбула'' /2013/ 4u.gif pradejau vakar vakare, sian ryte uzbaigiau. Kiek pamenu, raso, kad tai trileris, drama, bet pgl mane, tai grieciau itempto siuzeto (tarpais su baimes elementais), greičiau siaubo filmas.
Trumpai:
Kaime gyveno berniukas Andrėjus su mociute (berniuko mama buvus "geroji feja" perkeltine prasme, pasimire). Viena nakti pabudes berniukas pradejo saukt mociute, nes susapnavo baisu sapna. Islipes is lovos, puole ieskot mociutes name, kuriame gyveno. Deja, jos niekur nebuvo. Mociute rado klupincia kniupscia rusyje ir ...jau negyva. Pries tai igisrta šūvius ir tada močiutė atsilenkdama griūna ant lovos ir jai is burnos pradeda skrist įv.vabzdžiai. Nuo to momento augdamas berniukas vis prisimena močiutės mirtį. Kiek vėliau, kai jau suauga, berniukas tampa dailininku, tapo paveikslus, bet juose atsispindi vaikystėje matyti vaizdai_šmėklos, monstrai, vabalai ir visos kt.piktos juodos būtybės. Naktimis jis girdi žingsnius. Pabunda iš miego, bėga koridoriais, kol patenka į didelę salę_o ten jo močiutė, pavirtus į raganą, kviečia jį ateit pas ją blink.gif Draugas pataria išeit pasilinksmint, kad vaikinas žvelgtų į pasaulį kt.akimis, kad ir jo paveiksluose atsispindėtų meilė, gerumas ir t.t.
Andrėjus susipažysta su mergina, pradeda susitikinėt, ir jiems kartą besimylint, mergina pamato moters šešėlį kambaryje_išsigąsta, bet Andrėjus liepia nekreipt dėmseio. Naktį mergina susapnuoja Andrėjaus močiutę.
Kiek vėliau filme rodomas berniuko vaikystė ir gyvenimas praleistas vaikų namuose. Juose berniukui naktimis vaidendavos močiutė, "ateidavo" pas jį. Vaikiną visada kankino haliucinacijos, kol jis galiausiai nutaria, kad reikia jam mažiau miegot ir mažiau mylėt, tada jo gyvenimas bus kitoks. Pabaiga filmo taip ir uzsibaigia, kad jis savo vaizduotėj pamato savo merginą Nastią, kaip toji priėjus prie lango, iššoka per jį...

Jei atvirai, tai kažkoks gana keistas filmas. Kurioms patinka tokie psihodeliniai, keliantys siaubą, baimę_tai žiūrėkite-gal Jums patiks. Man nepatiko. Tik laiką sugaišau cool.gif
Visgi
QUOTE(Sim@ @ 2013 05 16, 09:13)
labas rytas 4u.gif paziurejau_''Сомнамбула'' /2013/
      Trumpai:
*

Labas rytas smile.gif
Pagal atpasakojima- man buvo idomu skaityti, pasirode filmas toks uch unsure.gif
Kazi, jis rimtai основан на реальных событиях g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.